PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من واقعا این سوال برام همیشه هست که چرا مردم به جایزه های مسخره ای مثل اسکار یا گوتی اهمیت میدن . واقعا فکر میکنید این جایزه ها ارزش اون اثر رو تعین میکنه ؟
مثلا پارسال گاد جایزه گوتی رو گرفت یعنی از رد دد بهتره بوده ؟
ببینید درواقع هر اثر خصوصیات منحصر به فرد خودشو داره و طرفدارای خاصه خودش .
یه نمونش تو جایزه اسکار اینه که کلا داورا با کریستفر نولان مشکل دارن . خوب حالا بنظرتون چیزی از ارزش فیلمهای نولان کم میشه ؟ وقتی یه مشت هویج فیلم مونلایت رو میکنن بهترین فیلم جهان بنظرتون اصلا ارزش داره برا همچین مراسم هایی ارزش قائل شد ؟ یا اون سالی که بین موسیقیه gta با دلست موزیک بازیه gta گوتی گرفت بنظرتون ارزش داره ؟ ببینید چقدر گلابی بودن که موسیقیه gta رو برنده کردن .
درکل اندازه یه پشه هم این جایزه ها براتون مهم نباشه چون واقعا هم نیست .
دقیقا درسته
الان آورواچ ارزشش توی ذهنها بیشتره یا UC4 ؟
برای من به شخصه نمره متا ملاک دقیق تری برای ارزش گذاری یک بازی هست

• Like
Reactions: Jack cooper

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
در این که بازی گرافیک خفنی داره شبهه ای نیس اما انیمیشن اسب تو rdr2 یه چیز دیگست انیمیشن راه رفتن و کلا گرافیک اسب! کمپانی سازندش چه کرده با rdr2 کافیه الان بازی رو استارت بزنید از اول اون مرحله برف انیمیشن ها بیداد میکنه. با واقعیت فرقی نداره در حدی که انیمیشن های این بازی تو این تریلر نزدیک هم نیست به انیمیشن های راه رفتنrdr2 . فک کنم بهتر از ناتی داگ پبدا شده!من همیشه اینو میدونستم ناتی داگ کامل ترین گرافیک رو عرضه میکنه الان بهم بگن کامل ترین گرافیک نسل کدومه میگم uncharted 4 ولی دلیل نمیشه بگیم تو همه زمینه ها از همه کمپانی ها بهتره. الان انیمیشن راه رفتن اسب تو rdr2 ماورای این نسله ولی خوب تو چهره پردازی نزدیک به آنچارتد ۴ قدیمیم نیست.
در مورد قیافه جول که دیگه اون خوف قدیم نی باس بگم خود سازنده مخصوصا اینجوری درش آورده گیمر ها متوجه شن دیگه با جول نباس ادامه بدن سنش زده بالا شخصیت اول رو زورکی و اجباری از این به بعد تو این سری فک کنم البته الی باشه دیگه از این به بعد. بعدشم خنده داره طرف تو ۶۰ سالگی بیاد آفتاب بالانس بزنه همرو له کنه و بکشه در حد سیلوستر استالونه تخیلی نیست که ههههههه
و یه چیزی هم برای داستان به ذهنم رسید احتمالش هست جول با اون گروه که دینا رو می کشن دوست بوده و باهاشون کار میکرده. اشتباه نکنید جول شخصیت خوبه داستان ولی جول در شماره قبلی تو کار فروش اسلحه بوده پس احتمال ش هست ناخواسته با کار کردن با این گروه پای اونا رو اینجا کشونده باشه و برای همین وقتی آخر تریلر جول رو میبینیم یه سرافکندگی خاصی تو چشما ی جول هست چون الی بدونه بد میشه!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: richard92 and s.1

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
در این که بازی گرافیک خفنی داره شبهه ای نیس اما انیمیشن اسب تو rdr2 یه چیز دیگست انیمیشن راه رفتن و کلا گرافیک اسب! کمپانی سازندش چه کرده با rdr2 کافیه الان بازی رو استارت بزنید از اول اون مرحله برف انیمیشن ها بیداد میکنه. با واقعیت فرقی نداره در حدی که انیمیشن های این بازی تو این تریلر نزدیک هم نیست به انیمیشن های راه رفتنrdr2 . من همیشه اینو میدونستم ناتی داگ کامل ترین گرافیک رو عرضه میکنه الان بهم بگن کامل ترین گرافیک نسل کدومه میگم uncharted 4 ولی دلیل نمیشه بگیم تو همه زمینه ها از همه کمپانی ها بهتره. الان انیمیشن راه رفتن اسب تو rdr2 ماورای این نسله ولی خوب تو چهره پردازی نزدیک به آنچارتد ۴ قدیمیم نیست.
در مورد قیافه جول که دیگه اون خوف قدیم نی باس بگم خود سازنده مخصوصا اینجوری درش آورده گیمر ها متوجه شن دیگه با جول نباس ادامه بدن سنش زده بالا شخصیت اول رو زورکی و اجباری از این به بعد تو این سری فک کنم البته الی باشه دیگه از این به بعد. بعدشم خنده داره طرف تو ۶۰ سالگی بیاد آفتاب بالانس بزنه همرو له کنه و بکشه در حد سیلوستر استالونه تخیلی نیست که ههههههه
و یه چیزی هم برای داستان به ذهنم رسید احتمالش هست جول با اون گروه که دینا رو می کشن دوست بوده و باهاشون کار میکرده. اشتباه نکنید جول شخصیت خوبه داستان ولی جول در شماره قبلی تو کار فروش اسلحه بوده پس احتمال ش هست ناخواسته با کار کردن با این گروه پای اونا رو اینجا کشونده باشه و برای همین وقتی آخر تریلر جول رو میبینیم یه سرافکندگی خاصی تو چشما ی جول هست چون الی بدونه بد میشه!!
انیمیشن اسب چه صیغه ای دیگه ؟ شما وقتی راجع به گرافیک فنی دو تا بازی صحبت می کنی و می خوای مقایسشون کنی باید راجع به انیمیشن های کلی بازی صحبت کنی نه فقط اسب ! در زمینه شبیه سازی و ساخت انیمیشن واقع گرایانه last of us نمونه نزدیک و مشابهی تا به حال نداشته . در مورد اسب هم من اختلاف خاصی واقعا نمی بینم اینجا ، حالا اینکه شما و دوستانتون اصرار دارید بگید برف فلانی و دم اسب فلانی و شپش مو فلان بازی از این بهتره یه نگاه تخصصی نیست . مجموعا از لحاظ شبیه سازی کل انیمیشن ها عنوانی که نزدیک به این بازی باشه تا به حال وجود داشته ؟ پاسخ قطعا منفیه .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
واقعا لزومی داره بازیها مرتب باهم مقایسه بشن؟؟
اونم بازیهایی که از نظر سبک هیچ شباهتی بهم ندارن
تلو با سایبرپانک تلو با رددد و و و و...
هرکدوم از این بازیها واسه خودشون ارزشمند هستن و نمیشه گفت فلانی بر اون یکی برتری داره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ماکان اگه یادت باشه یه اینسایدری چییزی (درست یادم نیست) گفته بود سونی جای تلو رو با DS عوض کرده قرار بود اول تلو لانچ شه بنظرت چقدر محتمله که این تاکتیکو زده باشه تا تو سه سال پیاپی گوتی رو ببره یا حداقل شانسشو داشته باشه بنظرم همچین موفقتی اونم تو سال منتهی به لانچ PS5 براشون تبلیغات عجیبیه

اگه سونی بتونه واقعا سه سال پشت سر هم GotY رو داشته باشه که براش خیلی خوبه و عجیب روش مانور میده برای نسل بعد، اما من فکر نمیکنم که تقویم انتشار رو سر این جا به جا کردن و اینکه سر جا به جا شدن تلو و DS هم یه اشتباه کوچیک میکنی فکر کنم، اونم اینه که اینا با هم جا به جا نشدن، فقط DS امد جای TLoU2.

کلا سه تا انحصاری سونی تاخیر خوردن، یکی Days Gone بود، یکی همین DS و بعدی هم TLoU. دقت کنی DG هم با وجود اینکه گلد شده بود تاخیر خورد. دلیلش هم فکر کنم این بود که طبق صحبت کوجیما DS یکم از تاریخ انتشارش عقب میفته. یعنی قرار بوده DG سر تاریخ مقرر خودش که میشه سال قبل منتشر بشه، اوایل سال هم DS بیاد و بعد آخر سال TLoU. اما از اونجایی که DS تاخیر میخوره، سونی DG رو میندازه عقب و DS هم با TLoU جا به جا میشه. از طرف دیگه خود TLoU2 هم گویا واقعا تاخیر میخوره سر اینکه به یه مشکلی تو AI خورده بودن و درست کار نمیکرده.

ولی به هر حال این اتفاقی که افتاده میتونه به نفع سونی باشه. اگه که DS بتونه امسال بیگ وینر باشه و اسکورهای خوبی بگیره که خوب خودت بهتر میدونی جای بحث داره، به نظرم GotY شدن Last 2 تقریبا قطعیه و سونی هم با این مساله میتونه همه رو پاره کنه:D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
چیو با چی مقایسه میکنید آخه اگه دوباره مقایسه کردی لطفا با عکس و گیف مقایسه کن نه حرف.

چیزی که من میبینم و تجربه کردم تو رد دد قشنگ یک نسل عقب تر از لست بود حتی اسب که شاخص ترین چیز تو رد بود .

فقط کافیه تیکه ای که الی داره به گوزن تیکه پاره شده نگاه میکنه رو شما به را رفتن اسب دقت کنی حساب کار دستت میاد چقدر واقعی کار شده .
شما هم از اون ور بوم افتادی
متاسفم برای این جو فروم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
جو این تاپیک داره شبیه تاپیک RDR2 قبل از عرضه‌اش میشه :D
اون موقعها که بحث مقایسه ای نمیکردیم
والا به شخصه سعی میکردم فقط در مورد خود بازی اطلاعات بذارم
الانم بیش از هر چیز دیگه منتظرم ساعت ۶ و نیم بشه و اطلاعات hands on از بازی سرازیر بشه و بیش از همه یه گیم پلی چند دقیقه ای هم نمایش بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر