راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
امروز 9t Pro گرفتم
از همون سه چهار سال پیش که 5s plus گرفتم فهمیدم که این شرکت اومده انقلاب بکنه
با پنج میلیون خورده ایی گوشی بهت میده که علاوه بر اینکه نسبت به باقی رقبا ضعیف نیست بلکه گاها قوی ترم هست
در یک کلام عالیه،طراحی بروز،دوربین عالی،صفحه نمایش قدرتمند،دیگه آدم از گوشی چی میخواد
به همه کسایی که سامسونگ یا اپل یا هرچی دیگه دارن توصیه میکنم حتما شیائومی رو تجربه کنن،که با هزینه کمتر همون امکانات یا گاهی اوقات بهترشو‌ در اختیارت میزاره

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ممنون ، دوستان یه پله پایینتر هم چیز قابل توجهی هست ؟
-
الان مثلا A50 سامسونگ هم هست ، تو استفاده معمولی. :-?
من دوستم داره a50 راضی هم هست
الان سامسونگ هم از سری A هم سری M داره نسخه های بهینه تر میده .‌‌‌..یه نگاه بندا ببین اومده و قیمتاشون بدردت میخوره

• Like
Reactions: saeed_sg

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
امروز 9t Pro گرفتم
با پنج میلیون خورده ایی گوشی بهت میده که علاوه بر اینکه نسبت به باقی رقبا ضعیف نیست بلکه گاها قوی ترم هست
در یک کلام عالیه،طراحی بروز،دوربین عالی،صفحه نمایش قدرتمند،دیگه آدم از گوشی چی میخواد
به همه کسایی که سامسونگ یا اپل یا هرچی دیگه دارن توصیه میکنم حتما شیائومی رو تجربه کنن،که با هزینه کمتر همون امکانات یا گاهی اوقات بهترشو‌ در اختیارت میزاره
رجیستر شده ؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
امروز 9t Pro گرفتم
سلام، شما ماهی یک گوشی عوض میکنی؟

• Like
Reactions: yonestm

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه نکتی منفی در مورد اندروید خام اینه که باهاش نمیتونی روی تلوریزین های همه شرکتا چیزی share کنی و به tv وصل شی،فقط به کروم کست و تلوزیونای گوکل وصل میشن.

این میتونه به عنوان گوشی دوم(یا اگه بودجه ندارید برای گوشی اول) خیلی خوب باشه!
Xiaomi Redmi 8A - Full phone specifications

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این وان پلاس 7t این بود؟؟این همه تعریفشو کردن و ازش گفتن بعدشم کلا یه گوشی معرفی کردن قرار بود مدل پرو هم داشته باشه ک
قیمتش هم تعریفی نبود .. 600$ زیاد هست برای گوشی که معروف بود به پرچم کش
شیاومی 9 پرو میتونه بخاطر قیمتش بهتر باشه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
قیمتش هم تعریفی نبود .. 600$ زیاد هست برای گوشی که معروف بود به پرچم کش
شیاومی 9 پرو میتونه بخاطر قیمتش بهتر باشه
تازه اینو برای مقابله با ایفون 11 زده چون اون 700 دلاره و ارزونترین گوشی وان پلاس نزدیک 700 دلار دیگه خواست جلو اون یه حرکتی زده باشه ولی خب خیلی معمولی بود یعنی همون قبلیه اس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر