امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تاپیک امتیازاته دیگه؟! فک کردم اشتباه اومدم :D

Cubed3 60/100
The story is far from high art and is much too self-serious to be amusing. Gears 5's plot fails to entertain in most regards, since the majority of the characters are flat and unlikeable, with the exception of Del who had some personality by way of being optimistic, and having the funnier lines of dialogue. Much of the dude-bro persona that the Gears of War franchise had has evaporated by now, and nobody even smokes anymore. Characters are much less crass and vulgar than they used to be, and they all take themselves too seriously in a story with kaiju-sized monstrosities. There has been a noticeable neutering of characters since The Coalition got its mitts on Gears, and it has come at the cost of likability. The developer has done an admirable job of maintaining the core of Epic Games' legacy, yet they have been unable to truly improve upon it. It is still the same cover-shooting action it has always been. Still satisfying and very crunchy
ثبت میشه.

richard92

کاربر سایت
Mar 7, 2010
507
Gears 5 Review 5/5
Pros:
  • Story mode is amazing with a very strong narrative
  • Controls, visuals and audio are all first rate
  • Multiplayer, particularly the PvE modes, are very good indeed
Cons:
  • The new button mapping

I have no hesitation in naming Gears 5 on Xbox One as a triumph. The story is amazing, the multiplayer works perfectly, and Horde and Escape are the cherries on the cake

Gears 5 Review - Is it Swarm in here, or just me? | TheXboxHub
me/

ثبت شد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Gears 5 Review 5/5
Pros:
  • Story mode is amazing with a very strong narrative
  • Controls, visuals and audio are all first rate
  • Multiplayer, particularly the PvE modes, are very good indeed
Cons:
  • The new button mapping

I have no hesitation in naming Gears 5 on Xbox One as a triumph. The story is amazing, the multiplayer works perfectly, and Horde and Escape are the cherries on the cake

Gears 5 Review - Is it Swarm in here, or just me? | TheXboxHub
me/

ثبت شد

کاملا راست گفته و چقدر طراحی هنری این بازی زیباست در کنار گرافیک تکنیکی عالیش ادم ازش سیر نمی شه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تلو نسل هفتی بود اره ولی انیمیشناش از این خیلی بهترن
هم انیمیشن هاش نسل هفتی ان هم تخریب مذیری و انفجار حتی زحمت ندادن یکم محیط هاش درست کنن محیط هاشم دقیقا نسل هفتی هست یکم رنگ و لعاب دادن بهش و لوکاست ها هم از نسل هفت اومدن با اسم جدید

• Like
Reactions: IMANOKA

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته انیمیشن هاش مال نسل هفته:D

چون من نسخه ی 1 ش روی سیستمم نصبه اصلا اینطور نیست اتفاقا انیمشن های خیلی نرم و روان هستن نمی دونم حالا اصلا بازی کردید یا از روی تریلر نظر می دید اما نقدیم ندیدم که از فیزیک یا انیمیشنش ایراد گرفته باشه بهترین نیست اما نسل هفتمی هم نیست.

انیمیشن های انچارتد 4 خوب بودن که طرف عین پفک بود اصلا وزن نداشت:D

البته این تغییرات کم فیزیک با انیمشن این نسل هم مدیون AMD هستیم با این سیستم های فوق ضعیفی که برای کنسول ها طراحی کرد. یعنی در کل من 1 بازی کنترل جدیدا دیدم که فیزیکش حرف نداره که اونم به خاطر PHYSX NVIDIA هست که بارش افتاده روی GPU که برای همینم CPU کلا به 18 درصدم نمی رسه. البته از اونجایی که GPU قوی ای هم ندارن نسخه ی کنسولیش فاجعه بار شده PC هم خیلی به گرافیک فشار میاره با اینکه محیط ها خیلی بسته هستن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
در مورد اینده که خب خودم پستم رو اگه دوباره بخونی دقیقا نوشتم اینده و سالهای اتی مشخص میکنه قضیه رو . اینده یعنی از پایان این سال بگیر برو تا اخر . اما صحبت من موضوع متفاوتی داشت .
اصلا بحث سر چیز دیگه ای بود . موضوع بحث چیز دیگه هستش .
اما حالا که شما که میگی مایکرو و سونی از فروش کنسول ضرر میکنن این حرف کاملا اشتباه هست . کاری ندارم قیمت تمام شده کنسول بیشتر از هزینه ای هستش که مصرف کننده برای خریدش پرداخت میکنه .
منتهی مراتب هرچقدر که یک پلتفرم مخاطب و پلیر بیشتری داشته باشه ، از طریق فروش نرم افزار و سرویس و هزار کوفت و زهرمار دیگه :Dدرامد و سود کسب میکنه . پس نمیشه گفت از فروش ضرر میکنه ، کافیه گزارش مالی سالانه اخیر رو ببینی تا متوجه اختلاف وحشتناک درامد سونی و مایکرو در زمینه گیمینگ بشی که حاصل این مساله ، اختلاف بیشتر از 2 برابری در جذب پلیر برای پلتفرم هست ، در واقع از این میاد که سونی پلتفرم بیشتری در دست پلیرها داره و از اول نسل نگاه کنی این اختلاف کمتر بود و رفته رفته بیشتر شد و به دنبال اون اختلاف درامد هم بیشتر شد .

منم بدون فن بازی میگم و میبینی در مورد اینده دور هم نه نظر میدم نه پیش بینی میکنم ، در حال حاضر فعلا تحلیل شرایط حال هست که اون رو با توجه به اتفاقات حال و گذشته و تاریخچه انجام میدم .
اینکه مایکرو دراینده سود میکنه ، ضرر میده ، کم سود میکنه ، فراوان سود میکنه ، ورشکست میشه و همینطور سونی چه سرنوشتی پیدا میکنه رو کسی نمیتونه بگه . اما چیزی که مشخصه وضعیت فعلی سونی چه از نظر درامد و چه از نظر طرفدار داشتن بازیهاش و ... فرسنگها بهتر از مایکرو هست .

واینکه توضیح دادم ، در آینده ، عملکرد خود مایکروسافت در سرنوشت گیمینگش خیلی تاثیر داره ، مردم همیشه اینطوری نمیمونن که به خاطر لزوما مفت بودن برن هر بازی رو پلی بدن . کیفیت سرگرمی های مایکروسافت در اینده بسیار مهم هست در این قضیه .
یکی که دنبال کیفیت باشه ، لزوما به خاطر هزینه ، خودشو محروم نمیکنه و قطعا هزینه بیشتر رو پرداخت میکنه تا به اون کیفیت مد نظر خودش برسه . مشخصا مردم این چنین تصوری دارند
شما فک کن دوتا سوپری سر کوچتون هست ، یکیش جنسش رو مثل همه دنیا میده به همون قیمت میده ، اما یکی تقریبا مفت بهت میفروشه ، به فرض مثال شما فقط یک حق انتخاب داری . اگه بری ببینی اون مغازه مفت فروش داره جنس تاریخ گذشته رو برات میفروشه ، طبیعتا میری ، جنس تازه و با کیفیت رو با پول بیشتر میخری . این صرفا یک مثال بود والا من نمیگم مایکروسافت گیمهاش تاریخ گذشته و شت هستند ، منظورم از این مثال این بود که لزوما مردم چیزی که به صرفه هست رو ، تحت هر شرایطی قبول نمیکنند . به خیلی شرایط بستگی داره
و هدفم هم از پستم که مثال زدم در واقع خواستم اینو برسونم که مایکرو به اندازه سودش ، کیفیت هزینه بازیهاش میکنه . چون غیر از این باشه ، توجیه اقتصادی نداره و ضرر هست . حالا اگه کیفیت سرویسش در هر حدی باشه ، همون حد سود میکنه و در همون حد هم میتونه محصول عرضه بکنه ، حالا ممکنه این حد خیلی پایین باشه و ممکنه هم بالا باشه ، این چیزی نیست که از الان بشه بطور قطع در موردش نظر داد ، مساله ایست مربوط به اینده .
و چیزی هم خود مایکروسافت بارها اعلام کرده ، کاری به رقیبش مثل سونی نداره و اهمیت نداره براش که کل بخش گیمینگش اندازه شاید نصف فقط یک بخش رقیبش که بزرگترین بخشش هم نیست ، نباشه . اونا مسیر خودشون رو ادامه میدن و سود خودشون رو دنبال میکنن
اصلا دنبال رقابت نیستن ، حالا سونی یا بقیه بیاد 1000 برابر بیشتر درامد در بیاره ، چیزی که مهمه سود خودش و رشد خودش هست.
عمو جان اینهنه تایپ میکنی مثنوی صدمن میگی اینا دیگه چه تحلیل هایی فوق سری هست جنس و سوپری و صحرای دشت کربلا چیه این وسط ماکروسافت بنده خدا یک سرویس ۱ دلاری داده به کاربراش داره حال میده خوب یا بد حالا به ضررشه ورشکست میشه خوب بشه چه فرقی به حال من و شما داره که از الان روضه بخونیم اینده ماکرو در گیمینگ چی میشه و...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چون من نسخه ی 1 ش روی سیستمم نصبه اصلا اینطور نیست اتفاقا انیمشن های خیلی نرم و روان هستن نمی دونم حالا اصلا بازی کردید یا از روی تریلر نظر می دید اما نقدیم ندیدم که از فیزیک یا انیمیشنش ایراد گرفته باشه بهترین نیست اما نسل هفتمی هم نیست.

البته این تغییرات کم فیزیک با انیمشن این نسل هم مدیون AMD هستیم با این سیستم های فوق ضعیفی که برای کنسول ها طراحی کرد. یعنی در کل من 1 بازی کنترل جدیدا دیدم که فیزیکش حرف نداره که اونم به خاطر PHYSX NVIDIA هست که بارش افتاده روی GPU که برای همینم CPU کلا به 18 درصدم نمی رسه. البته از اونجایی که GPU قوی ای هم ندارن نسخه ی کنسولیش فاجعه بار شده PC هم خیلی به گرافیک فشار میاره با اینکه محیط ها خیلی بسته هستن.
من بعد از بازی کردن RDR2 اومدم گیرز 5 بازی کنم:)) انصافا انیمیشنای گیرز 5 خیلی قدیمیه
انیمیشن هم با فیزیک فرق میکنی اون انچارتد از قدیم همونجوری بوده چون بازیش فان هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بعد از بازی کردن RDR2 اومدم گیرز 5 بازی کنم:)) انصافا انیمیشنای گیرز 5 خیلی قدیمیه
انیمیشن هم با فیزیک فرق میکنی اون انچارتد از قدیم همونجوری بوده چون بازیش فان هست

اگه انیمشن های فیلم هاش منظورتونه یعنی اکت بازیگرهاش که سطحش از خیلی از بازی های هم نسلش بهتره اما اخه این چه مقایسه ی مسخره ای هست که شما 1 بازی داستان محور با یک بازی اکشن مقایسه می کنی اونم چی رد دد که از قدیم سازندش سلطان انیمیشن بوده به اون باشه L.A NOIR از همه ی بازی های این نسلم انیمشن هاش بهتره همین بازی کنترل هم حتی کلی انیمشن اضافه داره که باعث می شه خیلی غیر طبیعی جلوه کنه.

به نشرم ایرادهایی که می گیرید خیلی مسخرس شما 4 تا بازی اکشن خالص سوم شخص این نسل که از این بازی بهتر هستن رو نام ببرید اصلا اینقدر تعدادش کم شده که طرفداراش براش له له می زنن.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

اتفاقا یه سری ویدیو تو یوتیوب هست مقایسه کرده سه نسخه اول با این، از لحاظ فیزیک و جزئیات پس رفت داشته نسبت به سه نسخه اصلی تا پیش رفت!
تو یکی از صحنه ها به یکی از گونی ها توی گیرز 2 بود فکر کنم شلیک میکنه خاکش میریزه بیرون ( وقتی توی آنچارتد 4 چنین چیزیو ملت دیدن داشتن خودشون میکشتن ) بعد تو گیرز 5 تو تا صبح شلیک کنی هیچی!
تاثیر پذیری محیط که در سطح یه صندلی تکون خوردنه!!!
----------------

تنها بخش تکنیکی فک بر انداز بازی همین برفش هست. خیلی خوب درست کردن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ببین درصد اهمیت انیمیشن توی بازیای مختلف فرق داره.
انیمیشن های Gears 5 اکثرا تکراری هست و خیلی شبیه نسخه های اوله، اما نسل قبلیه؟ خیر، ممکنه مثل همونا باشه اما نسخه نرم و پر جزئیات تر همونا هست، نیاز نبوده تغییر چندانی توش ایجاد بشه، مثلا کسی تو اوج اکشن و هیجان قرار داره واسش اهمیت داره Lancer ـی که دستش میگیره و باهاش میره تو دل دشمن انیمیشن دست گرفتنش جدید هست یا همونه نسخه قبله؟ چیزی که واسش مهمه اینه که کمپین اکشن پر هیجان و خونینی داشته باشه.

خود همین RDR2 که مثال زدی مال راکستار هست، همین راکستار L.A Noire ـو سال 2011 داد، موشن کپچر صورت حتی بعد این همه سال با اختلاف از RDR 2 قوی تره، تو L.A Noire باید از روی کوچکترین حرکات صورت میفهمیدی طرف داره دروغ میگه یا ... اونجا اهمیت خودشو کامل نشون میداد پس آیا راکستار سر RDR2 کم کاری کرده؟ خیر، نیازی نبوده الکی تایم و هزینه بزاره براش.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر