Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
جدیدا بازی واسه من وقتی راند شروع میشه چند دقیقه که میگذره یه لگ شدید میگیرع از بازی میفتم بیرون
مود جدیده واسه من فقط اینطوری بود، بقیه مشکل نداشتن.
بذار بازی اصلی بیاد ، گلد و کروم و ... اینقدر داره تا انگیزه پیدا کنی :D

• Like
Reactions: TeTration

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
قضیه ثابت موندن توی یه نقطه و بعد از چند ثانیه مثلا ریدپلوی بشه هم خیلی خوبه ولی این سیاست های پول پرستی و جذب پلیر های جدید و پلیر های عناوین دیگه مانع این کار ها میشه.

کسی دنبال BF توی COD نمیگرده!
اتفاقا اگه کسی اینطوری باشه یا اصلا مود های 64 نفره BF رو بازی کرده باشه و بیاد اینو بازی کنه، میره همون BF رو میپرسته، هرچقدر هم بگن ضعیف عمل کرده، تازه نسخه های قبل مخصوصا 4 که دیگه هیچ مشکلی هم نداره و ضعیف هم عمل نکرده.

اتفاقا جوی که سر نکات منفی بازی اتفاق افتاده با یک نگاه سطحی کاملا میشه فهمید که انتظارات bf پلیر ها از cod جدید بوده. و من صرفا در مورد این فوروم صحبت نمیکنم. اتفاقا داری حرف منو تایید میکنی در این زمینه با حرفت که میگی کسی اصلا مود 64 نفره bf بازی کرده باشه میره اونو میپرسته که کاملا یعنی دنبال bf گشتن تو cod اگرنه کسی که بدون توجه به bf مود جدید رو بازی کنه لذت هم میبره :D البته هیچ وقت هم قرار نیست همه ادم ها راضی بشن.وضعیت bf هم خیلی تو چند سال اخیر روشن هست نیاز به توضیح نیست اگر هم که منظورت bf4 هست که بازی 1/5 سال اولش بعد عرضه تو بهترین حالت الفا بود و خود dice هم نفهمید سر bf4 چجوری comeback زد رو بازی که چیزی که امروز هست باشه که هیچ وقت هم نمیتونه این حرکت رو تکرار کنه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
اتفاقا جوی که سر نکات منفی بازی اتفاق افتاده با یک نگاه سطحی کاملا میشه فهمید که انتظارات bf پلیر ها از cod جدید بوده. و من صرفا در مورد این فوروم صحبت نمیکنم. اتفاقا داری حرف منو تایید میکنی در این زمینه با حرفت که میگی کسی اصلا مود 64 نفره bf بازی کرده باشه میره اونو میپرسته که کاملا یعنی دنبال bf گشتن تو cod اگرنه کسی که بدون توجه به bf مود جدید رو بازی کنه لذت هم میبره :D البته هیچ وقت هم قرار نیست همه ادم ها راضی بشن.وضعیت bf هم خیلی تو چند سال اخیر روشن هست نیاز به توضیح نیست اگر هم که منظورت bf4 هست که بازی 1/5 سال اولش بعد عرضه تو بهترین حالت الفا بود و خود dice هم نفهمید سر bf4 چجوری comeback زد رو بازی که چیزی که امروز هست باشه که هیچ وقت هم نمیتونه این حرکت رو تکرار کنه.
بازی انقدر مشکلات داره که اصلا بحث پیدا کردن بتل توش نیست. فقط گان پلی بازی فوق العادست وگرنه تایم تو کیل، نحوه ساخت مپ ها که بازی بازیکن ها رو تشویق به کمپ و یک جا موندن میکنه، کیل استریک های هر دو ثانیه یک بار و ... مشکلات مهم ترین.
در ضمن وضع بتل فقط فعلا به خاطر ندادن محتوا خرابه وگرنه کسی یادم نمیاد با بتل یک مشکلی داشته باشه (بگذریم از اینکه کلا بتل یک رو رد کردی و اشاره بهش نکردی و رفتی روی لانچ بتل ۴ برای شرح وضع بتل) و بتل یک حتی کالاف هم رد کرد.

• Like
Reactions: AM!R and |FARSHAD|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
مهندس تو این 1 ماهی که مونده به عرضه بازی نهایت کاری که بتونن کنن فیکس باگه نه تغییر هیچیز دیگه

اومدن تو روز روشن از bf کپی کردن, ماشالله ضحمت هم ندادن فقط خواستن از احساس نارضایتی طرفدارای بتل از نسخه اخیر سو استفاده کنن و بکشونشون سمت cod, اما وضعیت جوریه که ادم میگه صد رحمت به بتل 5
من یعنی تو این چند سال از بس کال آف افتضاح شد که فقط world war و بازی کردم
ولی ازین بدم نیومده . بدم باشه ما گزینه دیگه ای نداریم فعلا:D یه مدت که همشون کرده بودن تو جنگ جهانی ول کن نبودن . امیداورم بتل به یه عنوان مدرن تو سبک bf3 یا حتی ۴ اما بهتر و قوی تر برگرده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
بازی انقدر مشکلات داره که اصلا بحث پیدا کردن بتل توش نیست. فقط گان پلی بازی فوق العادست وگرنه تایم تو کیل، نحوه ساخت مپ ها که بازی بازیکن ها رو تشویق به کمپ و یک جا موندن میکنه، کیل استریک های هر دو ثانیه یک بار و ... مشکلات مهم ترین.
در ضمن وضع بتل فقط فعلا به خاطر ندادن محتوا خرابه وگرنه کسی یادم نمیاد با بتل یک مشکلی داشته باشه (بگذریم از اینکه کلا بتل یک رو رد کردی و اشاره بهش نکردی و رفتی روی لانچ بتل ۴ برای شرح وضع بتل) و بتل یک حتی کالاف هم رد کرد.
این انقدر که شما میخوای بزرگش کنی اونقدر نیست و بازی الان بتا هست و وجود مشکل طبیعی هست کسی هم مشکلات بازی رو کتمان نکرده کلی هم روش صحبت شده چه چیز هایی میتوه بازی رو بهتر کنه همین الان هم levelcapو westie یک مقایسه از وضعیت الفا و بتا bfv و mw داره که باز هم همه چیز روشن هست پیشنهاد میکنم ببینی کلا وضعیت جوک الفا و بتا bfv روش بحثی نشه بهتر هست. در مورد مشکل محتوا در bfv ماجرا خیلی فرا تر این حرف ها هست که content creator ها کلی روش صحبت کردن و مدارک هست که با ماست مالی این که bfv فقط مشکل محتوا داره بازی درست نمیشه البته میتونین خودتون رو گول بزنین شایدم همین دلیل هست که بازی از bfbc2 رسیده به وضعیت bfv . بعد هم دوست عزیزمون اسم از نسخه 4 اسم برد که من تمامی نسخه های bf رو بازی کردم و با بازی خوب اشنا هستم ولی ایشون وضعیت bf4 در ماجرا نبوده که چی بوده. در مورد bf1 هم از وضعیت مسخره اسنایپر ها و عقب افتادن از road map و ماست مالی کردن 2 تا dlc اخر و ttk بازی و وسایل نقلیه و .... خیلی جای بحث داره که این تاپیک جاش نیست تا همین الانشم اف تاپیک رفتیم.

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
من درک نمیکنم مشکل شما با گرافیک بازی چیه ! من نه مشکل تکسچر دارم نه مشکل افت فریم . فریم هم رو ستینگ تا خر خره پر 90 به بالا میده :| یه دستی رو سیستماتون بکشید !
راجع به ground war که ناموسا کپی پیست کردن از رو بتلفیلد که من البته مشکلی ندارم از اونجاییکه بتلفیلد مارو با جنگ جهانی (BORING AF) خسته کرد شوتینگ مدرن با چاشنی کاد و بتل به شدت جذاب بود واسم.
تنها مشکلی که من با این گیم داشتم که رفیقامم داشتن تشخیص دادن enemy سخت شده یجورایی :D ولی خدایی بهترین کادی هست که بعد سری اصلی مدرن وارفیر اومده.
سیزن پس هم که نمیخواد واسه مپ های جدید 1000 تا مد هم داره ، کراس پلی هم داره ، پلیر بیس بازی رو pc هم مثل قبل داغون نیست ، سرور ها هم همه dedicated شدن خب لعنتیا دیگه چی میخواین :D
من با این NVM بود چی بود با نایت ویژن باید میرفتی با اون مدش به شدت حال کردم یعنی حس و حال اکشن رو قشنگ میگیری ازش من که راضیم از IW مرسی داداچیا :D

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
این مپ ۶۴ نفره عجب گرافیک داغونی داره.تا حالا اینقدر سریع یه بازی رو پاک نکرده بودم.یه لحظه فکر کردم هنوز تکستچرها لود نشده ولی نگو قراره همینو تحویل بدن
رو pc میزدی؟ :D
من درک نمیکنم مشکل شما با گرافیک بازی چیه ! من نه مشکل تکسچر دارم نه مشکل افت فریم . فریم هم رو ستینگ تا خر خره پر 90 به بالا میده :| یه دستی رو سیستماتون بکشید !
راجع به ground war که ناموسا کپی پیست کردن از رو بتلفیلد که من البته مشکلی ندارم از اونجاییکه بتلفیلد مارو با جنگ جهانی (BORING AF) خسته کرد شوتینگ مدرن با چاشنی کاد و بتل به شدت جذاب بود واسم.
تنها مشکلی که من با این گیم داشتم که رفیقامم داشتن تشخیص دادن enemy سخت شده یجورایی :D ولی خدایی بهترین کادی هست که بعد سری اصلی مدرن وارفیر اومده.
سیزن پس هم که نمیخواد واسه مپ های جدید 1000 تا مد هم داره ، کراس پلی هم داره ، پلیر بیس بازی رو pc هم مثل قبل داغون نیست ، سرور ها هم همه dedicated شدن خب لعنتیا دیگه چی میخواین :D
من با این NVM بود چی بود با نایت ویژن باید میرفتی با اون مدش به شدت حال کردم یعنی حس و حال اکشن رو قشنگ میگیری ازش من که راضیم از IW مرسی داداچیا :D
داداش رو pc میزنی شما یا شاید هم pro
رو کنسولای معمولی افتضاحه گرافیک درسته کنسول معمولی برا 6 سال پیشه ولی دلیل نمیشه اینقدر کم کاری کنن والا bfv دو برابر این گرافیکش بهتره و محیط تخریب پذیر داره ولی اینقدر داغون نیس اوضاع تکسچراش

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
روی کنسول های معمولی 30 فریم یا 60؟ اگر 60 باشه که خب طبیعیِ داغون بودن گرافیک ولی اگر 30 باشه نشون میده سازنده کم کاری کرده واقعا
--------------------------------------------------------
ولی خدایی بهینه سازی بازی فوق العادس، رزولوشن اسکل رو روی 170% گذاشتم همه چیز هم تا خِرخِره رو ultra بازی یه بار هم زیر 59 فریم نشده
من الان تنها نگرانیم اینه موقع عرضه چیترا گند نزنن به بازی... چون ترکیب چیتر+کمپر:
117446

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
این مپ ۶۴ نفره عجب گرافیک داغونی داره.تا حالا اینقدر سریع یه بازی رو پاک نکرده بودم.یه لحظه فکر کردم هنوز تکستچرها لود نشده ولی نگو قراره همینو تحویل بدن
این چیزی که شما میگی روی ps4 fat هم ندیدم. ولی بجاش دیگه خیالت راحت هست که بازی رو پیش خرید نمیکنی :D

• Like
Reactions: Destro and VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر