homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
Related image

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
یه نگاه مختصری به چندتا از نقدهای این فیلم، مثل نقدهای «گاردین» و «فوربز»، انداختم و به‌نظر میاد که منتقدها دارند فیلم رو به‌خاطر مسائل سیاسی می‌کوبند. توی فیلم انگار گروهی از مکزیکی‌ها متجاوز نشون داده می‌شند و رَمبو که یه مردِ سفیدپوستـه (بزرگ‌ترین گناهی که در سال 2019 میشه مرتکب شد)، تلاش می‌کنه تا مردمِ گرفتار رو نجات بده. به‌خاطر همین موضوع منتقد «گاردین» «Rambo: Last Blood» رو فانتزیِ ترامپـی دونسته و منتقد «فوربز» هم نوشته که این فیلم «woke» نیست و اگه فیلم «woke» می‌خواید، برید فیلم «Hustlers» رو ببینید.
قسمتی از نقد «ایندی‌وایِر» رو هم اینجا می‌ذارم تا خودتون قضاوت کنید:
.In 2019's hypersensitive cultural environment, the depiction of murderous Mexican crime bosses and their cowering sex slaves encountering a literal white savior doesn't go down so easy

پ.ن: درکل احتمالش هست که فیلمِ آشغالی باشه ولی بخاطر این نقدها فکر نکنید که فیلم بدیـه چون شمشیر رو براش از رو بستند.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
View attachment 116988
"ما هیچ چیزی رو اروم نمیکنیم که به کسایی که بیننده ی سریال نبودن بخوایم داستان رو توضیح بدیم" خلاصه که کمربند ها رو ببندید :x:x:x
چندین مرتبه به خاطر تعریف دوستان بازی ‌سنتر تلاش کردم بریکینگ‌ بد رو ببینم. در بهترین تلاشم تونستم فقط یک فصلش رو ببینم و برای همیشه بیخیالش شدم!
الان اگه فیلم بیاد، یعنی اشخاصی مثل من نمیتونن ببینن؟!
.
.
.
بهتره با سال تماس بگیری رو چند روزه شروع کردم. فصل ۱ به اتمام رسید، اما دارم لحظه شماری میکنم فرصتی پیش بیاد تا ادامه‌ش رو ببینم...
متاسفانه نمیدونم چرا اینجوری با بریکینگ‌ بد ارتباط برقرار نکردم!!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,789
نام
حامد
چندین مرتبه به خاطر تعریف دوستان بازی ‌سنتر تلاش کردم بریکینگ‌ بد رو ببینم. در بهترین تلاشم تونستم فقط یک فصلش رو ببینم و برای همیشه بیخیالش شدم!
الان اگه فیلم بیاد، یعنی اشخاصی مثل من نمیتونن ببینن؟!
.
.
.
بهتره با سال تماس بگیری رو چند روزه شروع کردم. فصل ۱ به اتمام رسید، اما دارم لحظه شماری میکنم فرصتی پیش بیاد تا ادامه‌ش رو ببینم...
متاسفانه نمیدونم چرا اینجوری با بریکینگ‌ بد ارتباط برقرار نکردم!!
داستان هی و هی جالب تر میشه. به نظر من سریال بریکینگ بد شاید تنها سریالی باشه که تا اخرین قسمت افت که نکرد هیچی و هر قسمت بهتر از قبل میشد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
صدای شکستنه تمام تصوراتم به گوش میرسد!:| :-(( :D

چه سوپرایزی واقعا! من توقعه متایه 90 به بالا داشتم:| لول یعنی جدی هنوزم هستن که تماشا میکنن از این دست فیلما؟:D
خب خیلی ها از قدیم به خاطر یک سری مسائل مثل نوستالژی یا علاقه به استالونه هستن که دوست دارن این فیلم رو ببینن . تو این دنیا بی شمار آدم با بی شمار سلیقه وجود داره .و این فیلم هم آخرین شماره یک فرنچایز قدیمی و مشهوره . به خصوص تو کشور ما جزو کارهای معروفه .منطقا افرادی وجود دارن که به این فیلم علاقه داشته باشن و هیچ مشکلی هم تو دیدنش نیست . تمسخر هم نداره

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یه نگاه مختصری به چندتا از نقدهای این فیلم، مثل نقدهای «گاردین» و «فوربز»، انداختم و به‌نظر میاد که منتقدها دارند فیلم رو به‌خاطر مسائل سیاسی می‌کوبند. توی فیلم انگار گروهی از مکزیکی‌ها متجاوز نشون داده می‌شند و رَمبو که یه مردِ سفیدپوستـه (بزرگ‌ترین گناهی که در سال 2019 میشه مرتکب شد)، تلاش می‌کنه تا مردمِ گرفتار رو نجات بده. به‌خاطر همین موضوع منتقد «گاردین» «Rambo: Last Blood» رو فانتزیِ ترامپـی دونسته و منتقد «فوربز» هم نوشته که این فیلم «woke» نیست و اگه فیلم «woke» می‌خواید، برید فیلم «Hustlers» رو ببینید.
قسمتی از نقد «ایندی‌وایِر» رو هم اینجا می‌ذارم تا خودتون قضاوت کنید:

پ.ن: درکل احتمالش هست که فیلمِ آشغالی باشه ولی بخاطر این نقدها فکر نکنید که فیلم بدیـه چون شمشیر رو براش از رو بستند.
اصولا این سبک فیلم ها بیشتر از این ازشون انتظار نمیره . کسی رمبو رو برای این که یک داستان پیچیده با مفاهیم عمیق داره نمیبینه . فیلم صرفا یک اکشنه . قسمت های قبلی هم همین بوده . البته خب من خودم به نظرم هیچ شباهتی با رمبو نداره . رمبو بدون مو بلند و هدبند دیگه رمبو نیست . یکی از بی شمار کاراکتر های بی هویته که استالونه تو فیلم هاش بازی می کنه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
خب خیلی ها از قدیم به خاطر یک سری مسائل مثل نوستالژی یا علاقه به استالونه هستن که دوست دارن این فیلم رو ببینن . تو این دنیا بی شمار آدم با بی شمار سلیقه وجود داره .و این فیلم هم آخرین شماره یک فرنچایز قدیمی و مشهوره . به خصوص تو کشور ما جزو کارهای معروفه .منطقا افرادی وجود دارن که به این فیلم علاقه داشته باشن و هیچ مشکلی هم تو دیدنش نیست . تمسخر هم نداره
من گفتم مشکلی تو دیدنش هست؟!:D مسخره نکردم!:| گفتم هنوزم هست کسی ببینه؟:D این الان مسخرس؟!:D لول

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من گفتم مشکلی تو دیدنش هست؟!:D مسخره نکردم!:| گفتم هنوزم هست کسی ببینه؟:D این الان مسخرس؟!:D لول
معمولا وقتی لول رو با این جمله بندی ترکیب می کنن یک رگه ای از تمسخر داره . حالا اگه شما مسخره نکردی اشتباه من از من بود . ولی خب در کل هستن افرادی که ببینن .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان یه سوال داشتم batman های تیم برتون ارزش دیدن دارن با توجه به اینکه قدیمین؟ آخه یبار هردو دان کردم واصلا نگاه نکردم:-"
به نظر من بتمن های برتون بهترین فیلم های سوپرهیرویی هست که ساخته شده فکر کنم تنها فیلم های سپرهیرویی هست که شخصیت پردازی درست و حسابی داره و برای هر شخصیت یه فیلم مجزا نساختن خصوصا اون بازگشت بتمن که معرکس
به نظرم زیباترین شکل معرفی شخصیت ها رو تو دنیای سوپرهیرو ها همین فیلم داره این فیلم برعکس بقیه که شخصیت هاشون می لنگه سه تا شخصیت قوی و کامل داره
به نظر من حتما ببینشون حیفن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فیلم حضرت Noah Hawley (سازنده سریال های فارگو و لیژن) با بازی بانو ناتالی پورتمن، جان هم و دن استیونز

تریلرش که بشدت مریض بود. جزو مورد انتظار ترین فیلم های سالم بود و باز هم شدیدا منتظرشم و امیدوارم مثل !mother و یا بقیه فیلم های سبک؛ در کمال عام پسند نبودن، برای طرفداراش فوق العاده باشه...

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
View attachment 117194View attachment 117195

دو تصویر جدید از بازسازی فیلم The Grudge منتشر شد. لازم به ذکر است که زمان وقایع داستانی این فیلم، با نسخه 2004 آن یکی می باشد.
نمیدونم به خاطر سن کم اون زمان بود یا نه ولی این grudge جزو معدود فیلم هایی هست که واقعا حین نگاه کردنش ترسیدم :D
امیدوارم این بازسازی هم خوب از اب دربیاد\m/\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر