شایعه سونی نسل بعد را با عرضه PS5 Pro در کنار مدل پایه آغاز خواهد کرد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
PS5-1480x833.jpg
براساس گزارش ژورنالیست مشهور ژاپنی Zenji Nishikawa کمپانی سونی نسل نهم را از سال دیگه با عرضه دو کنسول در کنار همدیگر اغاز خواهد کرد. کنسول Playstation 5 در کنار مدل Pro از ابتدای نسل دردسترس خواهند بود. به تایید این ژورنالیست سونی از علاقه جامعه بزرگ گیمرها به مدل های رده بالا اگاه است و به همین دلیل از ابتدا میخواهد کاربران به خواسته خود برسند.

فردی که این اطلاعات را لو داده است پیش تر قبل از معرفی رسمی نینتندو سوییچ لایت اطلاعات را برای عموم اشکار کرده بود.

منبع:

PlayStation 5 Pro To Release Together With Base Model - Rumor

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
چه بهتر ، ۴۰۰ دلار کانفیرم ، من که کنسول پایه رو میگیرم ، پول این لاکچری بازیا رو ندارم!

اگه کنسول پایه 400 دلار بیفته واقعا محشره
120 فریم و 4K Native و اینا ارزونی خودتون :D
من یه مانیتور فول اچ دی میخرم زندگی می کنم نسل بعد رو باهاش :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
آقا اینا مگه نگفتن فروش کنسول سود نداره که هیچ ضررم هست پس فلسفه کنسولای نسل بعد چیه یکی واسه ما شفاف سازیش کنه لطفا؟
مثل همیشه فروش کنسول فروش نرم افزار میاره فروش نرم افزار هم سود میاره هرچقدر هم بازار بیاد سمت فروش دیجیتالی سود بیشتری تو جیب مالک پلتفرم ها میره ....

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مثل همیشه فروش کنسول فروش نرم افزار میاره فروش نرم افزار هم سود میاره هرچقدر هم بازار بیاد سمت فروش دیجیتالی سود بیشتری تو جیب مالک پلتفرم ها میره ....
یعنی ارزشش کلا به بازی هاست الان! عجب :|

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
آقا اینا مگه نگفتن فروش کنسول سود نداره که هیچ ضررم هست پس فلسفه کنسولای نسل بعد چیه یکی واسه ما شفاف سازیش کنه لطفا؟
این ضرر برای اوایل ریلیز کنسول‌ها هست. سونی اوایل لانچ PS4 اشتباه نکنم، برای فروش هر کنسول فک کنم ۶۰ دلار ضرر میکرد!! ولی خب با فروش اشتراک پلاس و کم کردن هزینه‌ها سکنی الان چند سالی هست که ضرر نمیده بلکه سود هم از PS4 بدست میاره،. هزینه ساخت هر کنسول برای سونی 381 دلار بود و با هزینه باربری و غیره، فقط در اوایل 8 دلار سود میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر