شایعه شایعه: نسخه‌ی ریمستر بازی Alan Wake در دست ساخت است

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
116968
بر اساس اطلاعاتی که اخیرا در یک پروفایل Linkedin منتشر شده، استودیوی Virtuos Games در حال توسعه‌ی نسخه‌ی ریمستر بازی Alan Wake است. این نسخه‌ی ریمستر برای عرضه برروی کنسول‌های PlayStation 4، Xbox One و Nintendo Switch در نظر گرفته شده است.
استودیوی Virtuos Games پیش از این در توسعه‌ی نسخه‌ی PC بازی Quantum Break با Remdey همکاری داشته است.

Rumor/Speculation: Alan Wake Remaster for Switch / XB1 / PS4
Rumour: Alan Wake Remaster coming from Virtuos Games | My Nintendo News

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
این بازیا رو ریمستر میکنن که به رزولوشن بالاتر و 60 فریم برسن که همون موقع هم رو pc بوده:D
یادش بخیر.اون موقع کیس من اینو نمیکشید مجبور شدم به صورت دستی دستکاری کنم و بزارم روی 800*600 چون خودش همچین رزولیشنی نداش:-"
اون که آره ولی باز یکم کیفیت تکسچرا که بالا میره :D به همون یه ذره هم قانعیم

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
"استودیوی Virtuos Games پیش از این در توسعه‌ی نسخه‌ی PC بازی Quantum Break با Remdey همکاری داشته است."
و موقع لانچ بازی روی استور ویندوز، یکی از سنگین ترین بازی های نسل رو تحویل داد که PC های High-End هم تو اجرا مشکل داشتن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چی شد پس ، قرار بود سونی محضریشم کرده باشه!!!

اون جوری که امیروان جو میداد آدم فکر می کرد دیگه رنگ آلن ویک رو نسل بعد رو چیزی غیر از پلی استیشن نمی بینیم

حالا هر چی شه حداقل رو سوییچ من رنگ شو میبینم اگه شایعه ها درست باشن که برای من کافیه :D

• Like
Reactions: m.a.t and s.snake2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چی شد پس ، قرار بود سونی محضریشم کرده باشه!!!

ارزش رمدی قبل از عرضه کنترل که یوشیدا به اونجا سر زده بود 120 میلیون یورو بوده و بعد از عرضه ناموفق بازی به 105 میلیون دلار رسیده و این شیب همچنان ادامه دار هست.

سونی و یا مایکروسافت و هرکی بخواد اقدام کنه سعی میکنه تا حد ممکن سهام شون افت کنه. چون خبر مذاکره رسمی منتشر بشه باز سهام به صورت هیحانی افزایش پیدا میکنه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ارزش رمدی قبل از عرضه کنترل که یوشیدا به اونجا سر زده بود 120 میلیون یورو بوده و بعد از عرضه ناموفق بازی به 105 میلیون دلار رسیده و این شیب همچنان ادامه دار هست.

سونی و یا مایکروسافت و هرکی بخواد اقدام کنه سعی میکنه تا حد ممکن سهام شون افت کنه. چون خبر مذاکره رسمی منتشر بشه باز سهام به صورت هیحانی افزایش پیدا میکنه
البته اون ۱۰۵ فکر کنم ارزش سهامشون باشه؟

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر