Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
والا من این امار رو اون زمان بصورت حدودی یادم بود که این ارقام نبودن ، الانم رفتم تحقیق بکنم به جایی برسم ، به این اعداد رسیدم . و علاوه بر اون گیم اسپات گزارش داده بود سری halo تا اون زمان سال 2015 میزان فروشش 65 میلیون نسخه بوده
Halo Series Reaches 65 Million Units Sold
که خود این لیست رو جمع کنیم چیزی نزدیک به 60 میلیون میشه .
حالا به این 60 میلیون احتمالا باید امار مسترچیف کالکشن و اسپارتان هارو هم اضافه کنیم ، که فک کنم منطقی باشه .

اما اگر امار شما امار مایکروسافت هستش که دقیقتر هستش . البته اگه مایکروسافت گفته بصورت کلی پرفروش ترین بوده . من اطلاع دقیقی ندارم و بیشتر پستم پرسشی بود :D
بیا یه سرچ زدم و منابع رو پیدا کردم :D

Halo 3 is the concluding chapter in the Halo trilogy—an international award-winning action series that grew into a global entertainment phenomenon, selling more than 14.5 million games worldwide, logging more than 650 million hours of multiplayer action on Xbox Live
Halo 3 | Games | Halo - Official Site

اینم برای Halo 4:
The best-selling Halo game ever
https://www.microsoft.com/en-us/p/h...-360/8q3v7chd8mqx?activetab=pivot:overviewtab

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
حداقل تیترش رو کامل ترجمه کن پرفسور :D

«...و به جاش، گزارش "محتوای Xbox و رشد سود سرویس ها" رو ارائه میده»

که تقریبا با تمام اتفاقاتی که داره میفته همخونی داره :D

حالا نمیخواد این قدر ناراحت شی :D

ولی قطعا علاقه ای به مخفی کردن خبر و گفتن چیزایی که دلمون میخواد و نگفتن ندارم :D

و این که نه، من حال ندارم گزارش مالی های مایکرو رو وا کنم... بقیه هستن بهتر از من و "قطعا" شما انجامش میدن :D
جدا فازت چیه؟:D الان چه چیزی مخفی شده تو خبر ؟ تیتر کات شده ؟ یا محتواش دستکاری شده؟وظیفه من هم ترجمه تیتر نیست. خبر با لینک کامل پست شده. هر کسی دلش خواست میتونه بره کامل مطالعه کنه. انقدر به خودت فشار نیار با این فاز گرفتنا. کسی قرار نیست جنابعالی رو ناظم کنه:D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بیا یه سرچ زدم و منابع رو پیدا کردم :D

Halo 3 is the concluding chapter in the Halo trilogy—an international award-winning action series that grew into a global entertainment phenomenon, selling more than 14.5 million games worldwide, logging more than 650 million hours of multiplayer action on Xbox Live
Halo 3 | Games | Halo - Official Site

اینم برای Halo 4:
The best-selling Halo game ever
https://www.microsoft.com/en-us/p/halo-4-game-of-the-year-edition-for-xbox-360/8q3v7chd8mqx?activetab=pivot:overviewtab
هیلو4 لاکردار پدیده ای بود زمان خودش ^:)^^:)^
عمرا هیلو اینفینیت حتی با وجود لانچ اسکارلت بتونه نزدیک فروشش بشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

هیلو 4 قشنگ تو اوج فروش XB360 عرضه شد... با این پدیده گیم پس و لانچ تایتل بودن و ناامید شدن یه سری بعد H5 و... واقعا بعیده در هر صورت H:I بهش برسه

جدا فازت چیه؟:D الان چه چیزی مخفی شده تو خبر ؟ تیتر کات شده ؟ یا محتواش دستکاری شده؟وظیفه من هم ترجمه تیتر نیست. خبر با لینک کامل پست شده. هر کسی دلش خواست میتونه بره کامل مطالعه کنه. انقدر به خودت فشار نیار با این فاز گرفتنا. کسی قرار نیست جنابعالی رو ناظم کنه:D

تو هنوز درگیر اونی :D تو که فازت از منم بدتره :D... رنگ جواب سوالتو تو خود سوال سبز کردم

قبلا یه بحثی شد که اگه حتی نمیخواید تیتر چیزی که تو بخش اخبار میذارید رو ترجمه کنید، اومدید تو فروم فارسی زبان چیکار دقیقا؟ :D اگه میخواید اطلاع رسانی کنید، درست اطلاع رسانی کنید تا تبدیل به بخش زبان خارجه نشده

و من اگه ناظم شم، بدتر از ممد فروبری پوست اونایی که دنبال Console War اند رو می کنم >:) و البته چون عموم فعالیت ام تو بخش نینتندوئه حالا حالا ها زیر رادار بخش مدیریتی فروم ام... فکر نکنم شامل پروموشن و از این چیزا شم حالا حالاها :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
فروش که اصلا ولی قبل از عرضه Infinite هم یه آفر خوب واسه گیم پس بدن، احتمال زیاد روز عرضه، کل شبکه Live، داون بشه :)):D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
هیلو 4 قشنگ تو اوج فروش XB360 عرضه شد... با این پدیده گیم پس و لانچ تایتل بودن و ناامید شدن یه سری بعد H5 و... واقعا بعیده در هر صورت H:I بهش برسه
اگر گیم پس نمیبود و بازی هم رو دست هیلو های بانجی بزنه و متاش هم بالای 90 بشه شاید حالا میگفتیم نزدیک بشه
چون هم فروش ONE تا اون زمان 50 میلیون رد کرده قطعا و هم کنسول جدید باهاش لانچ میشد و کلی باندل ازش رد میکردن ولی با وجود گیم پس عمرا یعنی مگه طرف دیوانه باشه 1 دلار رو ول کنه بره 60 دلار پول بده

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
فروش که اصلا ولی قبل از عرضه Infinite هم یه آفر خوب واسه گیم پس بدن، احتمال زیاد روز عرضه، کل شبکه Live، داون بشه :)):D
لایو که میترکه مخصوصا که گیم پس رو 1 دلاری کنن قشنگ میپوکه:D
دیگه خداییش هم وقتی روی گیم پس 1 دلاری بیاد مگه ادم روانیه بره 60 دلار بده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

شیپ اولیه The Legend of Zelda: Link's Awakening از Super Mario Maker 2 هم بیشتره ظاهرا که دلایلش احتمالا:
_فروش قوی Breath of the Wild
_عرضه نسخه لایت سوییچ
باشه

پ.ن: فروش ماریو میکر 2 تو سه روز اول، 2.42 میلیون نسخه بود

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
البته احتنالا انقدر بین نسخه نسل فعلی و بعدی تفاوته که نسخع نسل فعلیش به تف خدا نمیارزه حالا میدونم باز ممکنه نقل قول کنید بگید ماکرو گفته رو هر کنسول بهترینه ولی اینا شعار پوچه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
117033

Dead Cells به گفته سازنده هاش، 2.4 میلیون نسخه فروش داشته
به گفته خودشون فروش بازی رو سوییچ به طرز "دیوانه واری" بالا بوده!!

"Into 2019, it's still selling incredibly well. We're up to 2.4 million copies now, all platforms included. Switch is insane, it's completely ridiculous. The game really lends itself to that portable, one-more-run [style]."

منبع: Dead Cells hits 2.4 million sold across all platforms, Switch sales 'insane' and 'completely ridiculous'

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
117034

Super Mario Odyssey تنها تو ژاپن موفق شده 2 میلیون نسخه فروش فیزیکی داشته باشه

منبع:Super Mario Odyssey sells 2 million physical copies in Japan alone

پ.ن: فروش کلی بازی طبق گزارش نینتندو تو اوایل تابستون امسال، نزدیک 15 میلیون نسخه بوده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
View attachment 117034

Super Mario Odyssey تنها تو ژاپن موفق شده 2 میلیون نسخه فروش فیزیکی داشته باشه

منبع:Super Mario Odyssey sells 2 million physical copies in Japan alone

پ.ن: فروش کلی بازی طبق گزارش نینتندو تو اوایل تابستون امسال، نزدیک 15 میلیون نسخه بوده
15 میلیون تو کمتر از دوسال بعد اون جور که باید و شاید هایلایت نمیشه ! جمع کنید فرومتون رو x-(

:p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
15 میلیون تو کمتر از دوسال بعد اون جور که باید و شاید هایلایت نمیشه ! جمع کنید فرومتون رو x-(

از اتاق فرمان فروم میگن زیاد اشاره ای به فروش 26 میلیونی ماریو کارت 8 رو دو تا کنسول (که یکیش Wii U ـه) نکنم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

مت پیکاسلا، عضو موسسه آماری NPD پیش بینی کرده که با وجود عرضه نسخه جدید Switch Lite (و موارد دیگه مثل پوکمون و...) تو سال 2019 احتمالا سوییچ به بیشترین فروش کنسولی تو آمریکا تو بازه ی یک ساله (بعد از فروش XB360 تو سال 2011) برسه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
oh My GOD...

117461

طبق گفته 2K Games، بازی جدیدشون Borderlands 3 تونسته تو 5 روز اول عرضه اش 5 میلیون نسخه بفروشه
همچنین پرفروش ترین بازی 2K Games روی PC تو ای بازه 5 روزه است
سریعترین فروش رو لای کل بازی های 2K داشته و 50% بیشتر از Borderlands 2 فروش داشته

بعلاوه بیشترین آمار پیشفروش رو روی EGS داشته
====
70 درصد فروش بازی دیجیتالی بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر