Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
بابا xbox چی شد پس مظلوم گیر اوردن
گندشون بزنن با این انحصار و انحصار کشی
رفیقمون صفحه قبل توضیح داد دیگه !
بتای رایگان از 20Sep تا 23Sep
اگرم پیش خرید کردی بازیو که از 19Sep
واس همه پلتفرم ها !
منم با ps4 امروز دانلودش کردم تقریبا 40 گیگ بود

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کیه که اینجا تورو نشناسه؟:D
ایشون یکی از شوتر باز های حرفه ای اینجا هستن
افتخار اینم داشتم که تو بتل هم تیمیش بودم:D خیلیم خوب یادمه که چه خاک و خونی اونجا به پا کرده بودی :))
خب با این تفاسیر که بتل همیشه مولتی های خیلی عظیم و خفنی داشته بعد یهو سوییچ کنی رو کال خب میخوره تو ذوقت :D
فانه و من خیلی لذت بردم ولی اصلا تجربه ای که میدونی منظورم چی هست و ندیدم تو این

تو که هزارسالی هست مردی چی شد یهو عین زامبی ها پیدات شد:|:D:-??

بحث اون نیست این چند وقته هم کال با ملت زدم و این یه جورایی رو‌مخ تر از مدرن وارفر ریمستر یا بلک ۳ که هم حالت سرعتی داشتن هم معمولی هست

• Smile
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
تو که هزارسالی هست مردی چی شد یهو عین زامبی ها پیدات شد:|:D:-??

بحث اون نیست این چند وقته هم کال با ملت زدم و این یه جورایی رو‌مخ تر از مدرن وارفر ریمستر یا بلک ۳ که هم حالت سرعتی داشتن هم معمولی هست
=))=))
من خیلی وقته هستم منتها تاپیک هایی که هستم تو نیستی:D

این مودی که گفتی ۶۴ نفرس کجای بازیه دقیقا؟ من الان دارم بازی میکنم این و پیدا نمیکنم:-?:-?

Mhmdjvn

کاربر سایت
Aug 19, 2019
10
بالاخره دانلود بتای بازی برای pc فعال شد 38 گیگ حدودا برید دانلود کنید.
آقا یه سوال فنی من نخریدم بازیو میخواستم BO4 بازی کنم یهو دیدم صفحه نصبش برام آزاده بدون اینکه پول بدم. الان بتاش رایگانه؟ نزنیم 40 گیگ دانلود کنیم پسفردا ببنده بازیو.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازی زیادی تار نیس؟D:
AA هم خاموش میکنی کلا گند میزنه به گرافیک بازی :/
برا پیش خرید ها انلاک شده ؟ فردا عمومیه ؟
AA رو روشن کن Reshade استفاده کنن تصویر رو شارپش کن حله :D البته فقط رو DX11 جواب میده :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
برا پیش خرید ها انلاک شده ؟ فردا عمومیه ؟
AA رو روشن کن Reshade استفاده کنن تصویر رو شارپش کن حله :D البته فقط رو DX11 جواب میده :D
اره ساعت 21:30 آنلاک شد، اره فکر کنم فردا هم بتای عمومیش بیاد
شانس نداریم الان ریشید میزنیم بن میشیم حالا بیا و درستش کن :))
-------------------------------------------
مچ میکینگ بازی انگار بازم مثل cod bo4 داستان قراره داشته باشیم باهاش، یه راند با خرزو خان و اینا افتادم :/ یه راندم پینگم 500 بود :)) (سیستم پینگ بازی هم انگار مشکل داره). nat type بازی هم البته واسم moderate بود که خب انگار باز باید با پورت فرواردینگ مودم درستش کنم اگر بشه البته...
دیگه چی میخواستم بگم؟ اها بازی فوق العادس گانپلیش D: و همه چیش خلاصه
117078
اها حالا که عکس رو دیدم یادم افتاد، چرا 2-3 راند منو انداخت با گیمپد دارا؟D: خیلی ضایع بود بنده خداها نمیتونستن تکون بخورن :))

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
تو این یه هفته هیچ تغییری ندادن به جز کراس پلی!
قرار هم بود مد گراند مد اضافه بشه که ۳۲ به ۳۲ باشه اونم ندادن!
اسنایپر های بازی هم خیلی رو اعصابن به پا میزنه وان شات! همه هم دارن اسنایپر برمیدارن. مد ۲۰ نفره دامینیشن هم کل مپ کمپره!

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
آقا یه سوال فنی من نخریدم بازیو میخواستم BO4 بازی کنم یهو دیدم صفحه نصبش برام آزاده بدون اینکه پول بدم. الان بتاش رایگانه؟ نزنیم 40 گیگ دانلود کنیم پسفردا ببنده بازیو.
بتا آره رایگانه از فردا صبح برای همه. شما این 40 گیگو میگیری و تا 4 روز دیگه میتونی بازی کنی بعدش دیگه آره بسته میشه میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر