قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
چه جوری مطمئن بشم که اصله
میخوام 256 بگیرم
700 الکی پول ندم برا جنس تقلبی
این رو بخری اصله
https://www.digikala.com/product/dk...00mbps-همراه-با-آداپتور-sd-ظرفیت-256-گیگابایت

ولی 50 بزاری روش سن دیسک بخری بهتره و نگاه هم به UHS-I U1 و UHS-I U3 بودنشون نکن سن دیسکه جنسش بهتره و البته تو بازار بری پیدا کنی ارزونتره ولی خوب دی جی کالا مطمئن تره
https://www.digikala.com/product/dk...s-667x-همراه-با-آداپتور-sd-ظرفیت-256-گیگابایت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قیمت کنسول الان چنده؟
3500 مدل با باتری قدیمی (3 ساعت زلدا)
3900 مدل با باتری جدید (6 ساعت زلدا)

برام عجیبه چرا قیمتا این جوریه چون مدل باتری جدید هم 300 دلاره و اصولا نباید از 3500 بیشتر شه... ولی خب فروشنده های وطنی اند دیگه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
3500 مدل با باتری قدیمی (3 ساعت زلدا)
3900 مدل با باتری جدید (6 ساعت زلدا)

برام عجیبه چرا قیمتا این جوریه چون مدل باتری جدید هم 300 دلاره و اصولا نباید از 3500 بیشتر شه... ولی خب فروشنده های وطنی اند دیگه
اوه با این وضع فعلی عمرا به این زودیا بیاد پایین یعنی ممکنه بیاد پایین تو این چند وقت؟ حالا خواستیم پول جمع کنیم بخریم یهو اینجوری شد:eek:

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
سلام دوستان
ببخشید کسی سایت یا فروشگاه با انصافی سراغ داره که نینتندو سوییچ با قابلیت هک شدن یا همون ورژن های قدیمی تر رو برای فروش داشته باشه؟
ممنون میشم اگر جایی میشناسید راهنمایی کنید

• Like
Reactions: Android_game

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام دوستان
ببخشید کسی سایت یا فروشگاه با انصافی سراغ داره که نینتندو سوییچ با قابلیت هک شدن یا همون ورژن های قدیمی تر رو برای فروش داشته باشه؟
پ خ شد

• Like
Reactions: Eblisak

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام دوستان

خوشحالم بعد از چند سال میبینمت

• Like
Reactions: Eblisak

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
دوستانی که دارند راضی هستند
1-رو دست راحته؟دست خسته نمی کنه؟
2-کیفیت دکمه هاش چطوره؟دکمه هاش اینطور که تو تصاویرش مشخصه خیلی کوچیکه(حتی از psp 3000 کوچکتره) میزان خرابی دکمه ها چقدره؟
اگه نکته دیگه ای هست بگید؟

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
2-کیفیت دکمه هاش چطوره؟دکمه هاش اینطور که تو تصاویرش مشخصه خیلی کوچیکه(حتی از psp 3000 کوچکتره) میزان خرابی دکمه ها چقدره؟
ببین هک میخوای بخری یا نه؟
چون فقط سری های اولش هک میشه و اگه هک بخری مطمینا جوی کان هاش اذیت میکنه چون گردگیر نداره و اشغال میره زیر جوی کان هاش و باید تمیز کنی (البه من خودم دو بار تا الان انجام دادم و بار آخر دیگه اوکی شده خیلی وقته)
به نظر من رو دست راحت هست ولی نه به اندازه psp اگه داشته بودی چون صفحه بزرگتره و کمی سنگین تر بعد کمی بازی یکم احساس خستگی میکنه دستت ولی خوب من یه مسافرت رفتم عید و همش داشتم بازی میکردم و اوکی بود
ولی در کل بخوام بهت بگم این کنسول فوق العادست - البته من به هیچ وجه با ps4 و xbox مقایسه نمیکنم چون این یک کنسول قابل حمله و کاملا اشتباهه که با این ابعاد ازش انتظار اونا رو داشته باشی ولی از حق نگذریم هیچی کم نداره و بازیهاش هم که کاملا متفاوت و زیبا و دلنشین
فقط بهت بگم اول که میخری فقط محو جویکان ها (دسته هاش) میشی - خیلی حال میده
فکر نکن الکی تعریف میکنم - من قبلا ps داشتم این متفاوته کاملا
امیدوارم بدردت بخوره

• Like
Reactions: senator@

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

1. بیشتر از دو ساعت دستت بگیری خدایی دستت خسته میشه :D با این حال وقتی من خریدم از چیزی که فکر می کردم راحت تر بود و کلا سر این که میتونی رو میزی و رو تلویزیون و... بازی کنی کلا گزینه هات زیادن و تو دستت راحته (اگه میخوای صرفا دستی بخری حتما لایت رو بخر... احتمالا هک نشه ولی واقعا تو دست راحت تره)
2. کیفیت دکمه ها خوبن... ولی آنالوگ ها هم با این که تو دست نسبتا راحتن ولی بنا به دلایلی خیلی سریع خاک می گیرن و اگه بعد خاک گرفتن به محیط مرطوب هم بخورن دچار دریفت میشن که خیلی شایع ـه... تعمیر و تعویضش تو همین تهران هم هست... و کلی راهکار داره، چون خیلی ها با این مشکل روبرو شدن برای رفع اش هم اقدام زیاد شده به غیر از اون واقعا دسته خوبیه... مخصوصا موشن کنترل اش که خیلی دقیق و خوبه.. و من تا حالا خرابی دکمه ندیدم و دو سالی هم که دارمش با این مشکل روبرو نشدم
نکته دیگه نکته دیگه

گفتم اگه میخوای هک نکنی، برو نسخه لایت رو بخر (که ایران هم اومد چک کردم الان) که هم ارزون تره هم کوچیک تره و تو دست راحت تره
ولی اگه میخوای حتما هک کنی یا به تلویزیون وصل کنی، مدل های قدیمی تر با این که گرون تر اند ولی خب بهتر اند

اگه نمیخوای هک کنی بگم، بازی های دیجیتالی اش رو میشه راحت خرید... من گیفت کارت نسبتا راحت پیدا می کنم
بازی های فیزیکی هم یه زمان خیلی کم شدن ولی الان اکثر بازی های انحصاری و مهم، فیزیکی شون هم وارد میشه و میتونی بخری
ولی کلا اگه غیر هکی می خری همیشه سعی کن یه رفیقی، یاری، کسی پیدا کنی بتونی باهاش شریکی، یا دیجیتال یا فیزیکی بازی ها رو بخری (دیجیتال میتونی Share کنی بازی ها رو) این جوری خیلی کار تون راحت تره

مدل سوییچ با باتری قویتر هست که ظاهرا هک نمیشه... قیمتش هم مشابهه (اگه گرون تر تو پاچه ات نکنن... تو سایت اصلی الان هم قیمت اند) دو برابر مدل های عادی (که 3 ساعت شارژ نگه می دارن در کمترین حالت) شارژ نگه می داره که تقریبا میشه 6 ساعت.. این رو هم موقع خرید در نظر بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر