دفاع سازنده بازی Cyberpunk 2077 از دید اول شخص آن

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Cyberpunk-2077-3.jpg

استودیو CD Projekt RED سازنده بازی Cyberpunk 2077 از زمان اعلام اول شخص بودن ساخته مورد انتظار خود که استقبال و واکنش متفاوت و و بعضا ناخوشایند طرفداران را به همراه داشته، در دفعات متعدد توضیحات فراوانی پیرامون آن ارائه کرده و از تصمیم خود دفاع کرده است.
با توجه به این که بازی تمرکز زیادی روی قابلیت‌های شخصی‌سازی کاراکتر اصلی دارد مسلما بسیاری از طرفداران دوست دارند شخصیت خود را پس از شخصی‌سازی، بیشتر در طول بازی مشاهده کنند که در زاویه دید اول شخص، چنین فرصتی چندان مهیا نمی‌شود و همین مسئله نیز نارضایتی مخاطبین را به دنبال داشته است. با تمامی این توضیحات، طراح مراحل این بازی در گفتگوی اخیر خود اظهار کرد که اول شخص بودن بازی، تصمیم درستی برای چیزی است که استودیو CD Projekt RED در حال انجام آن است.
مکس پیرز (Max Pears) طراح مراحل تیم سازنده در گفتگو با وبسایت VGC اظهار کرد که درک...

Continue reading...

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سازنده های بازی برای چه کسانی بازی میسازند خودشان . منتقدان یا گیمرها سازنده ای که مدام سنگ مشتری مداری را به سینه اش میزند چرا به حرفهای گیمر ها توجهی نمیکند یا حداقل اول شخص یا سوم شخص بودن کارکتر بازی را با زدن یک دکمه به عهده گیمر نمیگذارد که نه سیخ بسوزد نه کباب

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
خیر، اگه هدفشون اینه در هنگام تجربه بازی خودمو جای شخصیت اصلی قرار بدم اولین کارشون باید حذف صداپیشه اصلی بود. وقتی شخصیت اول بازی صداپیشه داره شما هر چقد هم زور بزنی نمیتونی خودتو جای اون بذاری. صرفا هزینه مود سوم شخص براشون زیاد بوده و تصمیم گرفتن تو بازی قرارش ندن وگرنه بیشتر بازیهای شوتر RPG مود سوم شخص هم در کنار اول شخص به بازیکن ارائه میدن.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
کلا سر و ته این قضیه با یه یچ کم حجم، هم میاد.:D
PC بازا هم که میتونن صبر کنن تا ماد سوم شخص بازی رو یه نفر درست کنه. :D
اصولا مسئله اونقدر بزرگی نیست. واسه یه تجربه خوب برای بازی چیزی بیشتر از اول/سوم شخص بودن دوربین ملاکه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خیر، اگه هدفشون اینه در هنگام تجربه بازی خودمو جای شخصیت اصلی قرار بدم اولین کارشون باید حذف صداپیشه اصلی بود. وقتی شخصیت اول بازی صداپیشه داره شما هر چقد هم زور بزنی نمیتونی خودتو جای اون بذاری. صرفا هزینه مود سوم شخص براشون زیاد بوده و تصمیم گرفتن تو بازی قرارش ندن وگرنه بیشتر بازیهای شوتر RPG مود سوم شخص هم در کنار اول شخص به بازیکن ارائه میدن.
کاش هیچوقت قرار نباشه تا این خودمون رو جای شخصیت اصلی قرار بدیم :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دلیلش اصلا قانع کننده نیست در واقع داره بهانه میاره..........اول که بازی معرفی شد وملت خوششون نیومد و گفتن پس اصلا واسه چی شخصیت بسازیم گفتن به اندازه کافی تو کات سین میتونید ببینید شخصیت ولی الان چی؟ همه کات سین ها اول شخص فقط پشت مووتور و منو بازی میشه دید! اگه شخصیت اصلی پلیر پس چرا باید صحبت کنه؟ همون mgs5 مثلا شخصیت اصلی چون پلیر بود صحبت نمیکرد!

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
اتفاقا برعکس صحبت شما من اصلا نمیتونم با شخصیت هایی که حرف نمیزنن ارتباط برقرار کنم. احساس لال بودن بهم دست میده :D

• Like
Reactions: s.snake2

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
فقط بحث دیدن شخصیت کاستوم شده نیست. من شخصا با سوم شخص راحت ترم.
خیلی راحت میشد مثل خیلی از بازی های دیگه اپشن رو داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من که خودم سوم شخص رو ترجیح میدادم ، ولی خب مشکلیم ندارم ، حتما صلاحی تو این قضیه دیدن ،ولی خوب اگه اختیاری میزاشتن خیلی بهتر بود

• Like
Reactions: noctis-sm3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر