FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امین جان به نظرم 2k برای فوتسال میتونه بازی بسازه منظورم مثل حالت ولتا نیست ، ساخت فوتبال سالنی همون فوتسال با لایسنس تمام تیمها حتی تیم ایران که یکی از قدرت های جهانه ، اینو نه کونامی دنبالش رفته نه EA برنامه ای واسش داره ، حالا این وسط مود های فانی مثل ولتا هم میتونه بزنه تنگش مثل حالتی که مصطفی گفت یا مثلا مود هایی مثل پروکلاب. نظرت چیه؟ شدنی نیست؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
والا چی بگم . هر چی بگم در حد حدس و گمان هستش و شما دوستان هم نظرات خودتون رو دادید . ایده های مصطفی هم جالبه و ساخت بازی فوتسال هم ایده جالبیه ولی واقعا باید دید چقدر میتونه در فروش یه بازی اونم در دراز مدت تاثیر گذار باشه . الان همین 2K Sport در نسل هشتم اون بازی تنیس به اون خفنیش رو هم نساخت . یعنی Take Two تا مطمئن نباشه بازیشون سود میکنه عمرا اون بازی رو نمیسازه .

بازی تنیسشون که اونم بی نظیر بود فروش خوبی داشت ولی خب تو نسل هشت بیخیالش شدن متاسفانه . شعار Take Two دقیقا کیفیت هستش ( البته متاسفانه پرداخت های درون برنامه ای هم اینا واردش شدن و .... ) . دیگه خودتون میدونید بازی هاشون چقدر با کیفیت هستن ( کلیت رو در نظر بگیرید و به هر حال بازی های داشتن که شکست خورده در بحث کیفیت ولی کلیت رو در نظر بگیریم و به خصوص بازی های ورزشی هر چیزی ساختن موفق بودن . اون بازی کشتی کج هم که Yukes میساخت و استدیوی اصلی یعنی Visual Concepts نساخته و فقط تو بخش گرافیک کمکشون میکردن )

تنها چیزی رو که مطمئن هستم اینه که Visual Concepts هر وقت وارد ساخت یه بازی ورزشی شد موفق بود و به شدت هم موفق بود . مدیران عالی رتبه Take Two به شدن اینا گیر سیریشن . خبر دارین که بازی کشتی کج رو دیدن بازی اون چیزی که باید و شاید نیست از دست استدیوی Yukes گرفتن و قرار هستش خود Visual Concepts به طور مستفیم بازی رو بسازه . اینا ببینن بازی کیفیت نداره یه کاری با اون بازی میکنن خلاصه . سر ساخت بازی RDR 1 اینا سه سال بازی رو ساختن ( راکستار ) و بازی ساختش تموم شده بود و بعد مدیران ارشد و تستر های ارشد اومدن بازی رو تست کردن و خوششون نیومد و کل بازی رو گفتن بریزید دور و از دوباره بسازید !!! :|

وارد ساخت بازی بسکتبال شدن ، شدن بی رقیب . وارد ساخت بازی راگبی شدن ، شدن بی رقیب که خب بعدا EA اون بلا رو سرشون آورد و کل لایسنس لیگ راگبی رو خرید که 2K نتونه بازی رو بسازه . وارد ساخت بازی تنیس شدن تو اونم موفق شدن . کل رزومه کاریشون موفق بوده و گذشته این استدیو ( چندین استدیوی در کشور های مختلف جهان دارن و 6 استدیو داره Visual Concepts ) رو نگاهی میکنیم به شدت موفق بودن . رقابت هر چی بیشتر باشه و گسترده تر کیفیت کاری بالا تر میره . این قانون هر صنعتی پویایی هستش و هممون دیگه این رو میدونیم . خلاصه داستان لایسنس های انحصاری یکی از مهم ترین موضوعاتی هستش که باعث شده بازی های فوتبالی تو نسل هشتم در حد کیفیت این نسل نباشن ( البته PES 2020 تو بخش گیم پلی و گرافیک این نسخه 2020 از دید من در حد و اندازه های یه بازی نسل هشتمی شده ولی خب صدا گذاری و محتواش و ... نه نیست و به هر حال بازی ناقصی هستش )

دیگه دو تا بازی فوتبالی داریم فعلا و با سلیقه ای مختلف و میره یکیش رو میخره و از بچگی عادت کردیم هر سال یه بازی فوتبالی رو داشته باشیم . یعنی یه طورایی بهش معتاد شدیم خداییش . به همین خاطر هستش بازی کیفیت بدم داشته باشه میریم میخریمش و بدون بازی فوتبالی اصلا نمیشه خداییش .

امیدوار نسل نهم هم EA و هم Konami موفق ظاهر بشن و از همون اول با قدرت شروع کنن . بالا رفتن کیفیت هر دو بازی به نفع همه گیمر های ورزشی هستش و این رو هم بار ها بهش اشاره کردیم ولی این لایسنس های انحصاری لعنتی اگه اجازه بده ...

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
والا چی بگم . هر چی بگم در حد حدس و گمان هستش و شما دوستان هم نظرات خودتون رو دادید . ایده های مصطفی هم جالبه و ساخت بازی فوتسال هم ایده جالبیه ولی واقعا باید دید چقدر میتونه در فروش یه بازی اونم در دراز مدت تاثیر گذار باشه . الان همین 2K Sport در نسل هشتم اون بازی تنیس به اون خفنیش رو هم نساخت . یعنی Take Two تا مطمئن نباشه بازیشون سود میکنه عمرا اون بازی رو نمیسازه .

بازی تنیسشون که اونم بی نظیر بود فروش خوبی داشت ولی خب تو نسل هشت بیخیالش شدن متاسفانه . شعار Take Two دقیقا کیفیت هستش ( البته متاسفانه پرداخت های درون برنامه ای هم اینا واردش شدن و .... ) . دیگه خودتون میدونید بازی هاشون چقدر با کیفیت هستن ( کلیت رو در نظر بگیرید و به هر حال بازی های داشتن که شکست خورده در بحث کیفیت ولی کلیت رو در نظر بگیریم و به خصوص بازی های ورزشی هر چیزی ساختن موفق بودن . اون بازی کشتی کج هم که Yukes میساخت و استدیوی اصلی یعنی Visual Concepts نساخته و فقط تو بخش گرافیک کمکشون میکردن )

تنها چیزی رو که مطمئن هستم اینه که Visual Concepts هر وقت وارد ساخت یه بازی ورزشی شد موفق بود و به شدت هم موفق بود . مدیران عالی رتبه Take Two به شدن اینا گیر سیریشن . خبر دارین که بازی کشتی کج رو دیدن بازی اون چیزی که باید و شاید نیست از دست استدیوی Yukes گرفتن و قرار هستش خود Visual Concepts به طور مستفیم بازی رو بسازه . اینا ببینن بازی کیفیت نداره یه کاری با اون بازی میکنن خلاصه . سر ساخت بازی RDR 1 اینا سه سال بازی رو ساختن و بازی ساختش تموم شده بود و بعد مدیران ارشد و تستر های ارشد اومدن بازی رو تست کردن و خوششون نیومد و کل بازی رو گفتن بریزید دور و از دوباره بسازید !!! :|

وارد ساخت بازی بسکتبال شدن ، شدن بی رقیب . وارد ساخت بازی راگبی شدن ، شدن بی رقیب که خب بعدا EA اون بلا رو سرشون آورد و کل لایسنس لیگ راگبی رو خرید که 2K نتونه بازی رو بسازه . وارد ساخت بازی تنیس شدن تو اونم موفق شدن . کل رزومه کاریشون موفق بوده و گذشته این استدیو ( چندین استدیوی در کشور های مختلف جهان دارن و 6 استدیو داره Visual Concepts ) رو نگاهی میکنیم به شدت موفق بودن . رقابت هر چی بیشتر باشه و گسترده تر کیفیت کاری بالا تر میره . این قانون هر صنعتی پویایی هستش و هممون دیگه این رو میدونیم . خلاصه داستان لایسنس های انحصاری یکی از مهم ترین موضوعاتی هستش که باعث شده بازی های فوتبالی تو نسل هشتم در حد کیفیت این نسل نباشن ( البته PES 2020 تو بخش گیم پلی و گرافیک این نسخه 2020 از دید من در حد و اندازه های یه بازی نسل هشتمی شده ولی خب صدا گذاری و محتواش و ... نه نیست و به هر حال بازی ناقصی هستش )

دیگه دو تا بازی فوتبالی داریم فعلا و با سلیقه ای مختلف و میره یکیش رو میخره و از بچگی عادت کردیم هر سال یه بازی فوتبالی رو داشته باشیم . یعنی یه طورایی بهش معتاد شدیم خداییش . به همین خاطر هستش بازی کیفیت بدم داشته باشه میریم میخریمش و بدون بازی فوتبالی اصلا نمیشه خداییش .

امیدوار نسل نهم هم EA و هم Konami موفق ظاهر بشن و از همون اول با قدرت شروع کنن . بالا رفتن کیفیت هر دو بازی به نفع همه گیمر های ورزشی هستش و این رو هم بار ها بهش اشاره کردیم ولی این لایسنس های انحصاری لعنتی اگه اجازه بده ...
آره دقیقا درسته ، واقعا من خودم از طرفدارای تنیس 2k بودم و اصلا هم نفهمیدم چرا نساخت این نسل ! فقط کاش واسه نسل بعد این مشکل لایسنس تیمهای فوتبالی حل بشه که رقابت عادلانه ای ببینیم و اینطوری EA هم کمی به خودش میاد و غرور کاذبشو میذاره کنار!

شتر در خواب بیند ... ! ://

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بهترین سایت برا اطلاعات دراوردن از بازیکنا برا کریر مود چیه؟فیفا تلنت یا سایت دیگه؟
من از توییتر ها جمع میکنم.
این مثلا
https://twitter.com/FifaCMTips
هم نظراتشون رو در مورد بازی میدن. و هم اطلاعاتشون رو میدن.خوبه .
الان مثلا اطلاعات 20 رو گذاشته

• Like
Reactions: Siamak61 and ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من از توییتر ها جمع میکنم.
این مثلا
https://twitter.com/FifaCMTips
هم نظراتشون رو در مورد بازی میدن. و هم اطلاعاتشون رو میدن.خوبه .
الان مثلا اطلاعات 20 رو گذاشته
تو فروم های خارجی فیدبک درمورد فیزیک توپ دمو چیزی نیست؟
مهندس امین
Romell هم فقط این مورد رو برای Pes تخصصی کار کرده.یه دستی هم به سر و روی فیفا بکش ببین نظر خارجی ها در این مورد خاص چیه :D
چون افتضاحه

• Like
Reactions: Siamak61

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
مهندس امین
Romell هم فقط این مورد رو برای Pes تخصصی کار کرده.یه دستی هم به سر و روی فیفا بکش ببین نظر خارجی ها در این مورد خاص چیه :D
چون افتضاحه
راست میگه.خدایی میدونم از فیفا بدت میاد ولی یه دست به سر و روش بکش ببنیم فیدبک ها را۹ب شاهکار ea چی بوده

• Like
Reactions: ehsas1

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دیگه فوتبال همینه دیگه خدایی...مثل بازیای دیگه نیست که مرحله جدید یا مپ جدید یا یه همچین چیزی داشته باشه...

به قول خیلیا....یه زمین فوتباله و 22 نفر داخلش میدون دنبال توپ :D

گرافیک فلان و زمین چمن بهمان نداره دیگه...هرسالم یه سری تغییرات میدن داخلش و میدن ملت میخرن بازی میکنن...

قیافه بازیکناست که زیاد تغییر نمیکنه...لباس تیماست که تغییرش میدن...ورزشگاه و داور...فوتبال همینه دیگه...

اگه بازی شما طوری هست که نمی‌تونید هر سال تغییرات زیادی بدید، خیلی نامردیه که 60$ بابتش پول بگیرید! نه فقط فیفا، اکثر بازی‌های سالانه ورزشی این مشکلو دارن و تا زمانی که امثال ما سالیانه اون بازیا رو می‌خریم اوضاع بهتر نمی‌شه.
نهایتاً برای اونایی که نسخه قبل رو داشتن یه تخفیفی بزارید!
این نسل واقعاً بدترین نسل برای ما فوتبال دوستا بود. هیچ تحول خاصی رُخ نداد. فقط گرافیک بهتر شد. اونم به نظرم فیفا زیاد تغییر نکرد، PES خیلی تغییر داشت. نسل قبل فیفا انقلاب کرد و خیلی پیشرو بود، نسل قبلش PES انقلابی بود. ولی این نسل ... .
با تجربه‌ای که از دمو داشتم، هسته گیم پلی بازی همون نسخه قبله و برای منی که فقط با دوست و رفیقا آفلاین بازی می‌کنم PES خیلی تجربه بهتر و لذت بخش‌تری ارائه می‌ده. به امید نسل بعد. ایشالله 2021-2022 یه تغییر اساسی ببینیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
مهندس امین
چون افتضاحه
میشینم توییتر با هشتگ fifa20 رو چک میکنم که هر ساعت بیش از 100-200 توییت میشه.عمدتا با استیکر شادی که ورزشگاه فلان تو بازیه یا فلان شادی اضافه شده.
واقعا گیم پلی کم میبینم تو توییتر بهجز یکسری افراد که استریمر هستند که نظراتشون بینابین بوده و مثبت بوده تو گیمزکام.
تغییرات کلی رو تو دمو مثبت میدیدن .یوتیوبرها چرا بعضیاشون ایراد میگرفتن ،چندین تاشون به ریتینگها ایراد میگرفتن ولی دلیلی که با بچه هایی که میگن فیفا میخوره زمین مخالفم ،با همین بازخوردهای توییتر و .... هست.
مثلا نظر اینو ببین
2019-09-13_2-24-00.jpg
ناراحتیش برا اینه چرا چلسی 4.5 ستاره است
این یکی هم حدود 600 فاللور داره
2019-09-13_2-28-34.jpg
این نظر realsport101
2019-09-13_2-44-04.jpg
رتبه الکساش 30 هزار هست تو جهان و تو انگلیس 5 هزار
احتمالا 21 هم همینه.تو 22 و با رفتن به نسل بعد میشه امیدوار بود فیفا تغییری بده.ولی واقعا از توپ کم ایراد میگیرند. یا ما خیلی وسواسی هستیم یا اونا از بس که طرفدار تیمشونند و براشون خوشحالی بعد گل و تتو و ... مهمه.کار چندانی بهش ندارن.
حتی تو بعضی توییتها و یوتیوبها حتی از توپ با واژه های عالی نام میبرند.
البته داریم کسایی که به دمو توپیدن ولی از توپ نام نمیبردند.به خود دمو توپیدن.
______
6 روز دیگه مشخص میشه ،چی هست

• Like
Reactions: ehsas1

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
میشینم توییتر با هشتگ fifa20 رو چک میکنم که هر ساعت بیش از 100-200 توییت میشه.عمدتا با استیکر شادی که ورزشگاه فلان تو بازیه یا فلان شادی اضافه شده.
واقعا گیم پلی کم میبینم تو توییتر بهجز یکسری افراد که استریمر هستند که نظراتشون بینابین بوده و مثبت بوده تو گیمزکام.
تغییرات کلی رو تو دمو مثبت میدیدن .یوتیوبرها چرا بعضیاشون ایراد میگرفتن ،چندین تاشون به ریتینگها ایراد میگرفتن ولی دلیلی که با بچه هایی که میگن فیفا میخوره زمین مخالفم ،با همین بازخوردهای توییتر و .... هست.
مثلا نظر اینو ببین
View attachment 116357
View attachment 116359
این نظر realsport101
View attachment 116362
احتمالا 21 هم همینه.تو 22 و با رفتن به نسل بعد میشه امیدوار بود فیفا تغییری بده.ولی واقعا از توپ کم ایراد میگیرند. یا ما خیلی وسواسی هستیم یا اونا از بس که طرفدار تیمشونند و براشون خوشحالی بعد گل و تتو و ... مهمه.کار چندانی بهش ندارن.
______
این باتن دیلی هم خودش مصیبتیه کسی توجه نمیکمه بهش.قبل ۱۹ نبود این حالت.الان قسنگ میدی تو بازی بازیکنا انگار وزنه بستن به پاشون دیلی داره.قشنگ ادمو دیوونه میکنه این باتن دیلی.فکرم نکنم تغییری کرده باشه ولی قبل ۱۹ نبود لگ بود این نبود.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
تو دمو ١٩ ديلي نداشت ولي بعد كه نسخه اصلي اومد ديلي داشت از خود منو تا توي بازي(واقعا مزخرف بود)
الان تو دمو ٢٠ من چيزي حس نكردم البته كم بازي كردم...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا من هر چقدر از حالت نرمال فوتبال دمو بدم اومده از اونور با ولتاش مثل چی حال کردم :D
خیلی باحاله خداییش !
تو این دو سه روز انقدر ناامید شده بودم که اصلا سمت ولتا نرفته بودم امروز یکم تست کردم به نظرم خیلی جذابه.

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
واقعا فکر کردین اکثر اینایی که توییت میذارن کی‌ان؟ خب معلومه چهارتا بچه ۱۰-۱۲ سالن یا سیاست کثیف خود EA هستش که خودش برای خودش توییت مثبت میذاره یا پول میده براش مثبت بذارن.

طرف که نگرانیش اینه که چرا خال زیر چونه‌ی بازیکن x طراحی نشده یا مثلا اورال اون بازیکن به جای ۸۴ چرا ۸۳ هست، یا مثلا چرا خالکوبی روی ناف بازیکن مورد علاقش توی بازی مشخص نیست، واقعا صلاحیت نظر دادن داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hesearoom

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مثلا نظر اینو ببین
View attachment 116357
View attachment 116359
این نظر realsport101
View attachment 116362
______
شما هم معتقدی توپ مشکل داره؟
بازیو پیش خرید کردی برای 10ساعت بازی کردن؟
اصلا هیچوقت به نظر استریمرها استناد نمیکنم.یا جوگیرن متعصبی هستن یا پول میگیرن الکی هایپ کنن.

• Like
Reactions: hesearoom

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
در کل بازی از 19 و 18 بهتره شکی توش نیست
گیم پلی واقعا بالانسه و ایراد عچیب غریبی توش نیست مگر اینکه با آپدیت گند بزنن توش!
کرنر گل زدن که تقریبا محال شده و کار خیلی سختیه مگر اینکه قلق خاصی داشته باشه!
ضربات سر واقعا طبیعی شده! قبلا پاس با هد دقیقا میوفتاد روی پای یارت الان تو برخوردای فیزیکی امکان داره اصلا توپ جهت مخالفی بره که به نظرم این یه تغییر بنیادیه که بلاخره سازنده های بازی فوتبالی فهمیدن برخوردای فیزیکی یعنی چی!
شوت و پاس هم کمک AI خیلی کم شده و باید جهت دقیقی رو بگیرین! دیگه نمیشه تند تند پاس داد رفت جلو!
تو 19 هر جهتی میگرفتی پاسو میزدی به احتمال 90 درصد میرسید مگر اینکه دفاع توپو قطع کنه!
سانترا هنوز باگن و تقریبا همشون دقیق میرسن و این اصلا جالب نیست!
در گل آدم احساس میکنه مشکلات 19 رو حذف کردن و گیم پلی رو کمی کند کردن! کاری که از اول نسل باید انجام میگرفت!
اگه همین گیم پلیی که الان تو دمو هست بمونه و با 2 تا آپدیتی که بعد دمو میگن اومده مشکلات ریز مثل باگ رو رفع کنن به جرات بگم بهترین فیفای این نسله! حتی شاید از پس هم تو گیم پلی جلو بزنه!(میگم شاید که نریزین سرم)
اینو منی که از قدیمیترین فیفا بازای ایرانم(از فیفا 93 سگا تا الان همه نسخه هارو بازی کردم) و شدیدا از فیفا 19 متنفر بودم و الان 3 ماهه پاکش کردم میگم ، پس خیالتون راحت باشه اصلا نظرم احساسی نیست

اصلا هیچوقت به نظر استریمرها استناد نمیکنم.یا جوگیرن متعصبی هستن یا پول میگیرن الکی هایپ کنن.
همه استریمرا اینطور نیستن! بعضیا مثل Nick - RunTheFUTMarket تمام فیفا 19 ایراد میگرفتن و الان از 20 خوب میگن. البته درسته که اینا درآمدشون از فیفاس ولی همشونم اینطوری نیستن که بازی شخمی باشه هی به به چه چه کنن!

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
در کل بازی از 19 و 18 بهتره شکی توش نیست
گیم پلی واقعا بالانسه و ایراد عچیب غریبی توش نیست مگر اینکه با آپدیت گند بزنن توش!
کرنر گل زدن که تقریبا محال شده و کار خیلی سختیه مگر اینکه قلق خاصی داشته باشه!
ضربات سر واقعا طبیعی شده! قبلا پاس با هد دقیقا میوفتاد روی پای یارت الان تو برخوردای فیزیکی امکان داره اصلا توپ جهت مخالفی بره که به نظرم این یه تغییر بنیادیه که بلاخره سازنده های بازی فوتبالی فهمیدن برخوردای فیزیکی یعنی چی!
شوت و پاس هم کمک AI خیلی کم شده و باید جهت دقیقی رو بگیرین! دیگه نمیشه تند تند پاس داد رفت جلو!
تو 19 هر جهتی میگرفتی پاسو میزدی به احتمال 90 درصد میرسید مگر اینکه دفاع توپو قطع کنه!
سانترا هنوز باگن و تقریبا همشون دقیق میرسن و این اصلا جالب نیست!
در گل آدم احساس میکنه مشکلات 19 رو حذف کردن و گیم پلی رو کمی کند کردن! کاری که از اول نسل باید انجام میگرفت!
اگه همین گیم پلیی که الان تو دمو هست بمونه و با 2 تا آپدیتی که بعد دمو میگن اومده مشکلات ریز مثل باگ رو رفع کنن به جرات بگم بهترین فیفای این نسله! حتی شاید از پس هم تو گیم پلی جلو بزنه!(میگم شاید که نریزین سرم)
اینو منی که از قدیمیترین فیفا بازای ایرانم(از فیفا 92 سگا تا الان همه نسخه هارو بازی کردم) و شدیدا از فیفا 19 متنفر بودم و الان 3 ماهه پاکش کردم میگم ، پس خیالتون راحت باشه اصلا نظرم احساسی نیست
اره قطعا از ۱۸ و ۱۹ خیلی بهتره از نظر خودمم مخصوصا ۱۹ که به مظر من چزو ۳ تا فیفای بد تاریخ هست انقدر این بازی بد بود.ولی خب راستش زیاد دل خودش نکن دموی ۱۹ هم خیلی بهتر از خود زی اصلی بود دیدی که تهش چی صد.اینم یهو میبینی گند میزنن توش ولی اگه همینو بدن خوبه به نظرم.راجب pes هم واقعا تو گیم پلی نمیشه مقایسه کرد فیزیک pes خیلی بهتره گرافیوشم بهتره در کل منطقی بگیم واقع گرایانه تبه ولی خب به نظرم همین که از ۱۸ و ۱۹ بهتر باشه راضی کنندست.از ea نباید خیلی توقع داشت

• Like
Reactions: Siamak61 and Hodor

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نه،.توپ فیزیک نداره.تو شش قدم به توپ ضربه میزنی.قانونی نداره.یدفعه میخوره به تیرک .اگه توپ جرم داشته باشه .با زاویه 80 درجه نمیره رو هوا که .
ولی همینا میخرن
یه آمار بدم تا می 2019
این گزارش مالی 2018 شرکت ea
فیفا 19 و 18 رو هم 24 میلیون فروختن
قبلا تو اینجا گفته بودن 18 ،فروخته 24 میلیون
پس 19 فروخته 21 میلیون
نکته4:نسخه های x360 و ps3 در 19 نسخه limited بود که کلی از ویژگیهای نسخه اصلی رو نداشت
تو لیست کلی هم 35 امین بازی پر فروش جهانه فیفا 19.خود فیفا 19 به تنهایی نه کل سری که از 260 میلیون فروشش عبور کرده.
سیاست فروش فیفا عالیه.قشنگ میدونه بره دنبال چی.قشنگ معتاد التیمیت کرده همه رو ،میزاره تو خماری و هر سال این فقط فروششه ،درون برنامه ای که خودش یه داستانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر