امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
کل بحث ها به کنار فقط اینجا که چند روز پیش بازی روی ایکس به صورت ۶۰ فریم بود و بعد تبدیل شده بود به ۳۰ فریم روی معمولی و هیچ دستاوردی نداشت، الان روی معمولی ۳۰ فریم ساخته شده و تبدیل شده به ۶۰ فریم روی ایکس و کماکان هیچ دستاوردی نداره lol شاهکارهای این تاپیک تمومی نداره :D
شما یه لینک بیار که بازی دستاورد داشته !
این از نقد تاپیک امتیازات بازی سنتر :
There is no Dastavard in this game !

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
Pro سال 2016 با قیمت 400 دلار عرضه شد
X سال 2017 با قیمت 500 دلار
که نتیجش یه اختلاف سخت افزاری عظیمه
الان داری این دوتارو یکی میکنی؟
قدرتی خدا رو ببین :laughing::laughing::laughing: 5-6 سال پیش این حرفا رو ما میزدیم ولی الآن باید از دهن سونی فن بشنویم :laughing::laughing::laughing::laughing:
شاهکارای این تایپک تمومی نداره ...
اول اون قضیه واکترو
بعد زیر سوال بردن سرویس های اشتراکی که نه تنها مایکرو بلکه تو مدیومای دیگه نتفلیکس و آمازون و دیزنی و اپل هم دارن سرمایه گزاری میکنن روش
بعد هم زیر سوال بردن گرافیک بازی با تحریف و شاهکار ترجمه ای دوستان
و...

دوستان سونی فن ادامه بدین ... ما نظاره گریم :laughing::laughing::laughing::laughing:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تو تاپیک اصلی میزاشتم جهنم میشد به دلایلی ولی این ویدیو ببینید اگه videogamedunkey دنبال میکنید خیلی خوبه :))

• Like
Reactions: vaan 2 and delta05

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
قدرتی خدا رو ببین :laughing::laughing::laughing: 5-6 سال پیش این حرفا رو ما میزدیم ولی الآن باید از دهن سونی فن بشنویم :laughing::laughing::laughing::laughing:
شاهکارای این تایپک تمومی نداره ...
اول اون قضیه واکترو
بعد زیر سوال بردن سرویس های اشتراکی که نه تنها مایکرو بلکه تو مدیومای دیگه نتفلیکس و آمازون و دیزنی و اپل هم دارن سرمایه گزاری میکنن روش
بعد هم زیر سوال بردن گرافیک بازی با تحریف و شاهکار ترجمه ای دوستان
و...

دوستان سونی فن ادامه بدین ... ما نظاره گریم :laughing::laughing::laughing::laughing:
5 ، 6 سال پیش چی میگفتی ممنون میشم بگی

• Like
Reactions: delta05

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
وسط حرفاتون که دارین میگین گیم پس بو میده باید عرض کنم ، گوگل قصد داره برای رقابت با سرویس Arcade اپل سرویس PlayPass رو معرفی کنه ...
Google will roll out its 'Play Pass' subscription service 'soon'

:):):)اختلاف سخت افزاری وان با پی اس فور معمولی

XBOX ONE
Release date : November 22, 2013
قیمت لانچ 500 دلار

PlayStation 4
Release date : November 15, 2013
قیمت لانچ 400 دلار

میشه بگی دقیقا چی میگفتی؟
XBOX ONE که باید از PS4 قوی تر میبوده!!!

• Like
Reactions: moxA.J and delta05

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
XBOX ONE
Release date : November 22, 2013
قیمت لانچ 500 دلار

PlayStation 4
Release date : November 15, 2013
قیمت لانچ 400 دلار

میشه بگی دقیقا چی میگفتی؟
XBOX ONE که باید از PS4 قوی تر میبوده!!!
خب بعد تقلیل قیمت کنسول چی؟ مستر کینکت که بعد یکی دوسال بند و بساطشو جمع کردند...

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
302
خب بعد تقلیل قیمت کنسول چی؟ مستر کینکت که بعد یکی دوسال بند و بساطشو جمع کردند...
بعد حذف کینکت قیمت جفت کنسول ها با هم یکی شد یعنی 400 دلار، شما رفتی کنسول ضعیف تر رو گرفتی (xo)و ما رفتیم کنسول قوی تر رو گرفتیم(ps4)، شما با دزدان دریایی و کرکدان و این دری وری ها روزگارو گذروندی ما هم با انچارتد و هورایزن و گاد و ...
یکی از بهترین دوران گیمری خودمون رو تجربه کردیم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
80 Destructoid

"The Coalition has achieved a lot with Gears 5. The writing and action often rivals the best moments in the series, even surpassing its predecessors at times. The overall package is the most robust Gears has ever seen. But, the big structural alteration feels like an unequivocal misstep. Gears 5 is a rousing success, but it could've done without the needless change

Bazicenter : 8

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
تو تاپیک اصلی میزاشتم جهنم میشد به دلایلی ولی این ویدیو ببینید اگه videogamedunkey دنبال میکنید خیلی خوبه :))
خدایی منم این مشکل رو با شاتگان دارم :D aim میگیرم هد شات یا بادی شات میکنم جوریکه همه تیرا بخوره یارو 20 تا دمج میخوره بعد یدونه میزنه به پام میترکم :D
واقعا هر دفعه که فیس تو فیس میشم همینو میگم ببینم شاتگان من کار میکنه یا مال اون :D:D

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
تاپیک عجیبی شده و میشه درس زندگی و جامعه شناسی ازش گرفت ، اینکه چطور عامل " تعصب بیجا " قدرت تفکرو از آدم میگیره حتی تو بحث سرگرمی‌ و گیم که هدف لذت بردن هست :) و در کل میشه از نظرات دو طرف به کشنده بودن تعصب بیجا پی برد .
نکته دیگه اینکه من توخوابم فکر نمیکردم یه روز راه انداختن سرویس ناز و تمیزی مثل گیم پس بازم باعث بشه یه عده بیان بگن چرا؟ یا کمپانی کم آورده یا داره از‌جیب میده :)) فارغ از بحث های دیگه‌ی تاپیک این یکی جالب بود حقیقتا .
من شک ندارم از این به بعد کمپانی های دیگه به سمت سرویس های مشابه گیم پس خواهند رفت از جمله پلی استیشن. و مطمئنم همین سینه چاکان شروع به تعریف از از این سیاست سراسر سود و مشتری پسند میکنن .

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
تاپیک عجیبی شده و میشه درس زندگی و جامعه شناسی ازش گرفت ، اینکه چطور عامل " تعصب بیجا " قدرت تفکرو از آدم میگیره حتی تو بحث سرگرمی‌ و گیم که هدف لذت بردن هست :) و در کل میشه از نظرات دو طرف به کشنده بودن تعصب بیجا پی برد .
نکته دیگه اینکه من توخوابم فکر نمیکردم یه روز راه انداختن سرویس ناز و تمیزی مثل گیم پس بازم باعث بشه یه عده بیان بگن چرا؟ یا کمپانی کم آورده یا داره از‌جیب میده :)) فارغ از بحث های دیگه‌ی تاپیک این یکی جالب بود حقیقتا .
من شک ندارم از این به بعد کمپانی های دیگه به سمت سرویس های مشابه گیم پس خواهند رفت از جمله پلی استیشن. و مطمئنم همین سینه چاکان شروع به تعریف از از این سیاست سراسر سود و مشتری پسند میکنن .
خب الان بخوایم نخوایم کل سرویس ها دارن به این سمت میرن خود من اشتراک اسپاتیفای استفاده میکنم درصورتیکه تو مملکت ما اصلا کپی رایت نیست که بخواد مشکل ساز باشه ولی وقتی با هزینه کم به کلی موزیک دسترسی دارم که هرجا دلم خواست سرچ کنم گوش بدم بدون دردسر به نظر من برد - برد هست بحث گیم پس هم همینه ضمنا لیست بازی هایی که روی گیم پس هستن رو آدم میبینه پشماش میریزه :D قشنگ معلومه مایکروسافت میخواد واسه نسل بعد آماده بشه و هدف اصلیش تثبیت بیس خریدار های xbox هست و گسترش اون که نسل بعد هم سراغ xbox برن و با آفر های خوشگل همرو جذب خودش کنه حتی کسایی که PS دارن یجورایی فروش کنسول نسل بعدش رو تضمین میکنه این حرکت .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
آدم تاپیک رو باز میکنه اون قدر حاشیه هست فکر میکنه اشتباه اومده!
به هر حال نقد بازی‌سنترم آپ شد

ممنون
ولی انصافا چه جوری از گرز ۴ نمره کمتر دادی! هیچ جوری قابل درک نیست مگر اینکه یک قضیه جوگیری این وسط باشه حالا یا رو نقد ۴ یا ۵

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر