PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
ایشالله که لست دو سرور اختصاصی بذارن وگرنه یورش میبریم سر ناتی داگ:))
دقیقا مث همین چیزی که دوستمون گفت :) . احتمالش خیلی کمه . آقا ما بازی رو شروع کردیم اون اوایل که خود شما هم بودی ، وضعیت روانیمون خیلی خوب بود :D خیلی داغون شدیم ماها :D . ناتی هم کلا کسی رو حساب نمیکنه کار خودشو میکنه . احتمال اینکه همین وضع هم تو لست 2 باشه زیاده.

درصد احتمال اینکه سرور اختصاصی برای بازی بذارن تقریبا برابر با درصد شانس قهرمانی ایران تو جام جهانی هست :Dیعنی اول تورنومنت میشه رو کاغذ براش ۱ درصد شانس در نظر گرفت ولی هممون می دونیم این اتفاق نخواهد افتاد !

p.s : الان رو نمی دونم وضعیت سرور ها چه جوریه ولی زمانی که ما بازی می کردیم اگه پینگ ۱۲۰ هم داشتی بدون مشکل بازی می کردی.

راس میگی واقعا مگه اینکه برنامه گنده براش داشته باشن مث بردن به eSport و...
ولی آیا امکان نداره همون حالت P2P یجوری ارتقا بدن ؟
مالتی انچارتد۴ که دیگه فاجعه بود ازین نظر کاری به ایران و خارجم نداشت عملا ببشتر مود هاش از دسترس خارج بود
واقعا بی ملاحظگیه برا تیلو۲ سرور خوب نذارن
لست جزو بازیایی که به نظرم از لحاظ رقابتی خیلی میشه روش حساب باز کرد و جاش تو eSport هست ولی خب ...:/ آنچارتد به نظرم پتانسیلشو نداره واسه eSport .
این سروراش باید درست بشه بعد بیان ساپورت کنن بازی رو . الان مپای بازی پُره گلیچه . از اونور خود بازی گلیچای گنده داره که اصلا غیر قابل باوره :| . نمونشم زیاده میتونم تک تک واست نام ببرم طریقه زدنش هم بگم منتها اینا شده معیار واسه خود پلیرا. یعنی مثلا طرفو با حجم گلیچی که میزنه میسنجن نه واسه طرز بازیش .
از اینطرف خود سونی داره اذیت میکنه . حالا نه اینجا من رینبو هم بازی میکنم سونی اذیت داره میکنه . یه طرف مبحث موس کیبورد یه طرف هم مبحثه کرونوس مکسه که سرو کله ش مث که تازه پیدا شده اینطور که معلومه ظاهرا no recoil یا شایدم Aim assist ئه .
کلا پلیرا آرامش خاطر ندارن تو بازیا . الان که کنسولو یه مدت میگفتن آره چیت نداره و فلانه ولی خب با معرفی اون موس و کیبورده هوری تک یا انواع مبدل موس و کیبورد یا همین کرونوس مکس اون فضای سابقو دارن از بین میبرن و من واقعا متاسفم برای سونی .
خب سوال پیش میاد که چرا اجازه میده همچین چیزایی به کنسول وصل بشه . یا خب یه بازی مثل لست که انحصاری هم هست خیر سرش و خب کنسول هم با کنترلرش که DS4 هست چرا باید اجازه اتصال M&K بده بش ؟یا نه از اونور تو رینبو چرا تفکیک سرور بین کسی که MK هست و یکی کنترلر نداره ؟

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اپدیت نسخه ۱.۱۰ اومده که بهبود عملکرد بازی و رفع باگ ها از تغییرات این اپدیت هست برای من از موقعی که نصب کردم به سرور بازی وصل نمیشه و همش ارور میده کسی از دوستان تست کرده؟

• Like
Reactions: hbmss

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
اپدیت نسخه ۱.۱۰ اومده که بهبود عملکرد بازی و رفع باگ ها از تغییرات این اپدیت هست برای من از موقعی که نصب کردم به سرور بازی وصل نمیشه و همش ارور میده کسی از دوستان تست کرده؟
برای همه ایراد داره
یکی از دوستان تاپیک زده چک کنین
راه حل مشکل last of us remastered در اپدیت 1.10 و باز کردن همه سایتها

• Like
Reactions: MRM_3000

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
آقا من نزدیک 1 سالی بود بازیم دست دوستم بود بعد قبلشم به خاطر نت ام نمی تونستم آنلاین بزنم، به نظرتون الان شروع کنم آنلاین یا دیره؟ :D

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام , در مورد تروفی های بازی سوال دارم , اینکه اگه من بازی رو تو سخت ترین حالت که grounded هست انجام بدم , تمام تروفی های easy , normal , survival هم بدست میارم ؟ برای هر درجه سختی از بازی یه تروفی گذاشته , یعنی میخوام بدونم باید هرکدوم رو یبار تا اخر برم یا اینکه سخت ترین حالت رو انجام بدم کافیه برا بدست اوردن همش ؟ در مورد ng+ هم همین سوال دارم , اونجا هم باز برا هر درجه سختی یه تروفی گذاشته

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
سلام , در مورد تروفی های بازی سوال دارم , اینکه اگه من بازی رو تو سخت ترین حالت که grounded هست انجام بدم , تمام تروفی های easy , normal , survival هم بدست میارم ؟ برای هر درجه سختی از بازی یه تروفی گذاشته , یعنی میخوام بدونم باید هرکدوم رو یبار تا اخر برم یا اینکه سخت ترین حالت رو انجام بدم کافیه برا بدست اوردن همش ؟ در مورد ng+ هم همین سوال دارم , اونجا هم باز برا هر درجه سختی یه تروفی گذاشته

قبلیا هم باز میشه
اگه بار اولته Grounded زیادی سخته،
میتونی رو نرمال مثلا تموم کنی بعد یه گلیچ داره بازی اونو وقتی بزنی میتونی NG+ گراوندد تموم کنی که با آپگرید هایی که تو واکترو نرمال گرفتی خیلی راحت تر میشه.

تو این ویدیو گلیچ رو توضیح داده.

• Like
Reactions: gr.s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر