Multi Platform River City Girls

سازنده
WayForward
تاریخ انتشار
September 2019
ناشر
WayForward
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Nintendo Switch
114905

River City Girls
شاید جالب باشه که بدونید مجموعه بازی Kunio kun که با نام River City در جهان شناخته می شه بیش از 30 سال قدمت داره و در این بین بیش از 50 عنوان در ژاپن و جهان منتشر کرده و تا به امروز درست به سان ایام جوانی روی فرم و پر طرفدار باقی مونده , تقریبا میشه گفت که تو ژاپن استدیویی نبوده که یک شماره از این بازی نساخته باشه ! حالا , بعد از خریداری شدن امتیاز حق انتشار مجموعه بازی River City توسط شرکت Arc System Works , قرعه ساخت عنوانی جدید که یک spin-off از سری بازی Kunio kun محسوب میشه به نام استدیوی کهکشانی Wayforward خورده .

برخلاف بیشتر نسخه های این مجموعه اینبار خبری از نقش آفرینی برادران عزیز Kunio و Riki به عنوان شخصیت های اصلی در بازی نیست و در اصل این مهم اینبار بر دوش دو شیر زن به نام های Kyoko و Misako هست که دو دختر دبیرستانی هستند , بخوام خلاصه اش کنم میشن GF آقایان Riki و Kunio ...میساکو دوست ریکی هست و کیوکو دوست کنیو..!..!.. ..یا شاید هم کنیو دوست میساکو بود وووو... کیوکو دوست ریکی ....!!... .نه شاید هم ریکی دوست کنیو بود و میسکو دوست... !!... !!...ببینید , اصلا درست نیست تو این مدل از روابط زیاد کنکاش کنید و ادب حکم می کنه به GF بقیه به چشم خواهری نگاه کنید , در غیر این صورت تهش همش دعواهای ناموسی هست, دو تا تریلر ته پست هست تو اون جهت گیری روابط بین طرفین کاملا مشخصه !!
مهم اینه که اینبار پسرا رو گروگان می گیرند و دختر ها برای نجات اونها و خوشبختی و آینده خودشون , از آغوش پر مهر معلمین نازنین و محیط امن و سراسر معنویت دبیرستان می زنند بیرون و وارد خیابون های ناپاک و پر از دام و هوس بیماردلان و جرم و جنایت ارازل و اوباش میشند....البته گویا بزن بزن های بازی از سر کلاس درس شروع میشه و به خیابون ها می کشه...داستان از لحاظ خط زمانی بعد از river city Ransom اتفاق می افته...

114908

کارگردان بازی آقای Adam Tierney اذعان داشته در سفری که به ژاپن داشته که , ایده تغییر کاراکتر ها از سوی مردان دلیر به سمت دخترکان نازک بدن از سوی استدیو WFبه ASW داده شده و اونها هم به شدت استقبال کردند و همین باعث همکاری اونها شده, و همینطور ایشون بازی رو بدین گونه توصیف کرده : <<Crazy Interpretation" Of The Kunio-kun Brand">>​

بیشتر از 50 NPC در بازی حضور فعال دارند که تمایل زیادی هم دارند تا شما در قالب یکی از شخصیت ها بهشون کمک کنید و side quests انجام بدید تا به این بهانه سر صحبت رو با شما باز کنند و...همینطور امکان کسب پول و امتیاز تجربه Xp با کتک زدن ارازل و انجام ماموریت های جانبی برای خرید فنون رزمی جدید و آیتم و غذا از مغازه ها برای شما فراهم شده .. قول حضور مهمان هایی از سری های قبلی river city هم در بازی داده شده...

کاتسین هایی از جنس انیمه و بیشتر مانگا برای بازی بویژه اینتروی باس فایت ها ترتیب داده شده که زحمت ساختشون رو Studio Yotta کشیده , سازنده عناوینی چون انیمیشن سونیک مانیا و Rick & Morty , همچنین صدا پیشه Shantae یعنی بانو Cristina Vee هم در بازی حضور داره....
بازی در تاریخ 5 سبتامبر بر روی PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC به صورت دیجیتالی عرضه میشه اضاف بر اینکه Limited Run Games قول نسخه فیزیکی بازی رو به همراه یک مشت خنزل پنزل درونش رو به قیمت گزاف داده...

استدیو Wayforward تجربه ساخت double Dragons neon را در این ژانر بخصوص داشته و System Works Arc هم مستقیما بر سیستم فایتینگ بازی نظارت داره , و این یعنی از همین حالا رقیب سرسختی برای دو بازی Street of Rage 4 و Battletods در نظر بگیرید... .. همینا دیگه... برید که راضی باشید ...آخ یادم رفت بگم سبک بازی هم beat-’em-up هست....!!

WayForward is promising an "arsenal of combos, counters, throws, and special attacks

ypt_picture1.jpg

تصاویر

river-city-girls.original (1).jpg river-city-girls.original.jpg river-city-girls.original (2).jpg river-city-girls.original (3).jpg
River-City-Girls_2019_07-03-19_009.png River-City-Girls_2019_07-03-19_008.png River-City-Girls_2019_07-03-19_005 (1).png River-City-Girls_2019_07-03-19_004 (2).png

ویدئوها

dkc4_4455-min.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
خب به رسم اون سایت از هم پوکیده یک نیم ساعتی برا خودم رفتم ..چیزی که در نگاه اول نظرم رو خیلی به خودش جلب کرد منو ها بود که خیلی خیلی زیبا و کول طراحی شده و در نگاه دوم گرافیک و جزییات صحنه و در نگاه سوم طنز مستتر در بازی از دیالوگ ها بگیرید تا زنجیری که هنگام مبارزه دور صفحه نقش می بنده و یک قفل میزنه روش....
همون اول بازی تو کلاس , مدیر مدرسه به واسطه بلند گو از دانش آموزان آنتن و چه بسا پاچه خوار دعوت به عمل میاره که جلوی ما رو به هر نحوی که می تونند بگیرند , یهو همه کلاس غیر از یک دختره که دیروز مانیکورکرده بود و یک پسره که ته کلاس خوابه , همه دعوت مدیر رو لبیک میگند وعلیه شما از پشت نیمکت پا می شند میان وسط...این خودش گویای اینه که واژه همشاگردی یا همکلاسی در خیانت خلاصه شده و این چیزی هست که به عینه در زندگیم تجربه کردم ...!
انصافا هم خوب می زنند یا بهتره بگم بد می زنند طوری که یکی از اونها می خورید دو تا از دیوار...اصلا انتظار دیدن این چنین سیستم فایت خوبی بویژه از طرف دشمن ها رو نداشتم ...همون اول دویدم طرف یک دختره که کف گرگی بخوابونم تو صورتش ..یهو رفت بالا اومد پایین, یک لگد برگردون گذاشت تو صورتمB-( و 3 متر نیم پرتاب شدم و خوردم به تخته سیاه...
بازی سخته , همون اول تو راهرو پشت در کلاس , جماعت خود شیرین ریختن سرم و با لگد گذاشتن تو کمرم و دک و دهنم رو سرویس کردن ...! اگه دانش آموزان شون اینان خلاف ها و گولاخ های خیابون دیگه کیان...
بعد یک ویژگی ای بازی داره به نام Recruit یا نیروی تازه استخدام کردن....ایجوریه که بعضی از بچه ها رو که به مقدار کافی میزنید شاخ بازی رو می زارن کنار و می افتن رو زانوی شما که آره شکرخوردم! وجبران میکنم... اونوقت شما بهش رحم می کنید و این میشه دوست شما و موقع خطر با زدن دکمه LT میپره وسط و یک لگد ول میده و میره و به زعم خودش جبران میکنه...
همونطور که تو ویدئو ها هم دیدید اگه بتونید این بچه پرروهارو بزنید پول تو جیبی هاشون از آن شما میشه ..حیف که چندرقاز بیشتر نیست آوردن زنگ تفریح تی تاپ و عدسی بخرن دیگه...! بعضی ها هم پول ندارند از تغذیه و لقمه نون پنیری که مامانشون براشون گذاشته می تونید استفاده کنید...

محیط بازی بازه و دشمن ها طی یک دوره نقاهت خیلی کوتاه برمی گردن و این به شکل گیری هر چه بیشتر رفتار فارم گونه شما کمک می کنه , مثلا اگه تو کلاس شهید تاکشی یوکو همه رو بزنید و بعد طبقه پایین وارد کلاس شهید میوکی کازویا بشید و اونجا هم گرد و خاک کنید و دوباره برگردید بالا می بینید اون دختر چاقه که ته کلاس می نشست که همین چند دقیقه قبل ناکارش کردید رفته دختر خاله اش رو که سال بالایی هست آورده ..فقط اگه دوباره بزنیدش پول توجیبی نداره که ! یک بار ازش گرفتید در عوض مشقاتون رو براتون مینویسه ..!:D

یخورده جلوتر باز مدیر میاد تو بلنگو میگه اگه نزارید این دوتا از مدرسه سالم برن بیرون ناهار برنج و سبزیجات میدن بهتون...انگار تا دیروز اوضاع غذا زیاد خوب نبوده چیزی تو مایه هایی سیرابی خر و کالباس گربه !
یک چیزی که خیلی به دلم نشست این بود که مدرسه شون چه خوشگله ! همه جا رنگارنگ و شاده ..اگه مدرسه ماها بود در و دیوارش چرک و سیاه , مزین به شعارهای هفته و کلام های گهربار که بچه های سال پایینی و عمدقا کثیف روش دماغ مالیدن...!! [-(
موزیک بازی خیلی خوبه خیـــلی ...تو سالن شنای مدرسه یدونه ضبط صوت گذاشتن یه زنه ترانه می خونه دلتون نمیاد از اونجا برید بیرون ...
مونده بودم به ایمیلی که از طرف جف کیلی برای انتخاب بازی سال برام میاد چی جواب بدم که خب به مدد این بازی فهمیدم چی کار کنم ...
برم یخورده دیگه فارم کنم تا لولم بره بالا حداقل لشم رو تا جلوی دفتر ناظم برسونم , بیرون پیش کش ..!
وای چقدر بازی ریخته رو سرم...~X( واقعا به یک بازی تمام کن , ترجیحا خانم ,نیازه مندیم!
کاراکتر پیکسل آرت هم نشدیم یکی بیاد دنبالمون , دقت کنید که این دخترها برای دوستاشون این کارها رو انجام میدند اونوقت اینجا نامزد دوستم باهاش بهم زد و رفت با پسر همسایه بالایی عقد کرد ..!!بعد از کلی تحقیقات میدانی که در راستای چرایی مسئله به عمل اومد متوجه شدند که بله , چون اون سی پی یوش i7 بوده و این i3 ....!!

xz18_picture9.jpg

xadj_picture8.jpg

ei1p_picture7.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
خب بعد از کلی زد و خورد و فارم کردن رسیدم لول 17 ...تا اینجای کار هم با 2 تا از باس فایت های بازی روبرو شدم
اولی خانم misuzu بود که تو تریلرها هم خوش درخشیده بود و قبل از اومدن بازی من فکر می کردم ناظمه , ولی نگو انتظاماته مدرسه هست و اون جور که خودش میگه چون 7 سال رفوزه شده به این هیبت دراومده , می باست ببخشید برای دادن اطلاعات اشتباه , اما خداییش از بس گنده و پیر بود بهش می اومد دو شکم زاییده باشه ...خیلی هم مبارزه باهاش حال میده , خودم سرش 10 باری فوت کردم , صحنه ورودش فوق العاده هست قشنگ یاد و خاطره راکستدی برام زنده شد...بعد همچنین می پره آسمون و با حجمی از عضله ماتحت فرود میاد که ستون های مدرسه خرد میشه ...این رو هم اضافه کنم هر بار بمیرید از پول خردهایی که از بچه های مردم بزور گرفتید کم میشه...دومین باس هم یک پسره هست به نام Yamada که به جادوی سیاه مجهزه و به خاطر قرار گرفتن در یکی از اضلاع مثلث عشقی اون هم در سن ده سالگی , با کونیو لجه و حرصش رو سره شما خالی میکنه....کلا باس فایت هاش تا اینجا چه از نظر طراحی فایت, چه پس زمینه داستانی و شخصیت پردازی و موسیقی خیلی حال داده ..باس ها هم 3 فاز دارن که تو فاز سوم حال عصب میگیرن و قدرت و سرعتشون افزایش پیدا می کنه , بعد از شکست هر باس هم یاد Battletoads قطعا خواهید افتاد !!

بهتره اصلاح کنم سبک بازی Beatem up RPG هست و با نسل جدیدی از بازی های بزن بزن که مستقیم در گیر داستان هستید رو برو هستید ,...
علاوه بر اینکه xp کسب می کنید ولول آپ میشید و قدرت و سرعت اتک تون افزایش می یابه و فن های جدید براتون باز میشه , امکان استفاده از آیتم ها با اثر پسیو هم برای شما فراهمه با این تفاوت که اگه تو بازی های نقش آفرینی انگشتر و گردنبند پیدا می شه , من تا الان یدونه شُرت سبز رنگ دارم و یک عدد ماتیک که از رو زمین پیدا کردم و یک سایه چشم که از غول اول گرفتم و یدونه Bra ی صورتی که بدجور چشمم رو گرفته بود خریدم..!
اصلا همه چیش با بازی های هم سبکش فرق میکنه شما فرض کنید تو بازی های دیگه لوله و شیشه و چاقو رو زمین ریخته اینجا اگه چوب بیس بال رو فاکتور بگیریم می تونید نیمکت, توپ هندبال و بیسبال و یــــویـــو دستتون بگیرید..

تا اینجا که بازی کردم هم دوتا ماموریت فرعی گرفتم یکی از آشپزمدرسه که جلوی در سطل زباله گذاشته و نمی زاره رد بشین تا براش گوجه و لوبیا بیارین ..بعد حالا این رو در نظر بگیرید لوبیا تو رختکنه , رب گوجه روی پشت بوم و فلفل قرمز تو دستشویی پر از مگس !
دومی پسرکی چشم ناپاک بود که اوقات فراغتش رو عصرها با دید زدن زمین والیبال دخترها پر میکرد , اونم همبرگر می خواست...
بعد جلوتر به یک پسره برخورد می کنید که می خواد بره کتاب مانگا بخره ولی هایپرمارکت درش قفله و کلیدش دست نگهبانه , نگهبانم رفته خونه چرت بعداز ظهر بزنه و شما باید بدون اینکه بیدار بشه کلید رو ازش کش برید منتها مشکل اینجاست که تو خونه اش رو زمین یک عالمه اسباب بازی ریخته و اگه پاتون بره روش صدای جغجغه میده ونگهبان سگ میشه پاچتون رو میگیره!
کلی مغازه برای خرید خوراکی و لباس های زیر و رو , راه به راه تو کوچه و خیابون ریخته ولی کو پـــول !!
از من به شما نصیحت , پول هاتون رو صرف خرید هله هوله نکنید مخصوصا زیر بالاپوش زنانه , من چندتا خریدم بکارم نیومد , بجاش حتما به دوجو سر بزنید و برای فن جفت پا رفتن تو صورت هزینه کنید, خودم یک فن جدید خریدم به نام nutcracker یا فندق شکن , می خواستم بدونم کسی قبلا از این فن استفاده کرده و اطلاعاتی ازش داره؟
بعد از جکی چان پلی استیشن وان هیچ بازی در این سبک اینقدر برام جذاب و درگیر کننده نبوده , اینقدر زندگی در بازی درجریانه که پرسونا 5 و یاکوزا باید جلوش لنگ بندازن , باورتون میشه برای سفر سریع باید از ایستگاه اتوبوس استفاده کنید و رو نقشه BRT مسیر مشخص کنید..راستی آرمور کینگ هم تو بازی هستا..!!:D

پ.ن: اگه بازی نکنید, همینطوری به اسپویل کردن ادامه خواهم داد !! و هیچ ناظم و مدیری هم نخواهد توانست جلوم رو بگیره..!!:-SS:-SS

e3bw_rivercitygirls_2019-09-07_21-25-23-74.jpg

nde_picture4.jpg

417o_rivercitygirls_2019-09-07_08-30-41-44.jpg

3ix_picture3.jpg

y4st_rivercitygirls_2019-09-07_21-29-38-13.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
این آقا رو کسی می شناسه؟

5jax_abobo.png

بزارید یخورده راهنمایی کنم..!

bnk_7.jpg

x3bz_5.jpg

حالا چی...؟

6kyc_4.jpg

تو رو خدا نگید که هنوز به جا نیاوردید..!

3qbn_6.jpg

اصلا بیخیالش..! مهم اینه که ABOBO اینجا هم هست ,
اضافه کنم ایشون تو river city ransom هم حضور داره , اینجا هم تو تریلر اول بازی نشونش میده
ولی خودم نشناختمش تا اینکه تو یکی از اتاق های مدرسه چشمم افتاد به یک تیزر تبلیغاتی که روی پرده ازش پخش میشه
و مطمئن شدم در ادامه مبارزه هیجان انگیزی باهاش خواهیم داشت..!
انصافا هم بهترین رویارویی رو باهاش تو ویدئو گیم میشه تو همین بازی شاهد بود ..
لعنتی پیر که نشده هیچ , قوی تر هم شده , یک مشتش کافیه تا یک سوم جونتون بره !
من خود خویشتن با لول 27 هنوز نتونستم بزنمش, البته میشه وسط مبارزه از ساندویچ و سیب و آبمیوه هم کمک گرفت
منتها نمی دونم چه کوفتیه که تو جونم افتاده که دلم راضی نمیشه حین مبارزه از هیچی استفاده کنم
ترجیح می دم با زبون روزه حریفان رو شکست بدم!!

3iwo_1.jpg

ohh9_3.jpg

eq46_2.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
اقا اسم این بازی چیه ؟
چند سال دنباله اسمشم کلی خاطره دارم ولی حتی عکسشم نتونستم تو نت پیدا کنم:-B

اسم مجموعه که دابل دراگون هست و این عکس هم متعلق به شماره چهارمشه یعنی Double Dragon IV

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
پ.ن: اگه بازی نکنید, همینطوری به اسپویل کردن ادامه خواهم داد !! و هیچ ناظم و مدیری هم نخواهد توانست جلوم رو بگیره..!!:-SS:-SS

ناظما فقط براشون اسپویل نشدن رد دد 2 مهمه =))

من و شما راحتیم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازی تموم شد ....:((..:((

احتمالا بارها برای شما هم پیش اومده که بعضی بازی ها وقتی تموم میشن انگار غم عالم می نشینه رو دل آدم و دیگه حس و حال بازی دیگه ای نیست...نمی دونم چند ساعت طول کشید , ولی فکر کنم بیشتر از 12 ساعت پای بازی بودم... پایان بازی کاملا توانایی این رو داره که شما رو بخندونه , اساسا خیلی حال میده که متوجه بشید تمام مدت سر کار بودید ... بعد از اتمام بازی Rikki و Kunio هم باز میشن و میشه با اونها هم بازی کرد و تو خیابونا لات بازی دراورد..!

ajam_rivercitygirls_2019-09-14_06-36-30-46.jpg

zg5x_rivercitygirls_2019-09-14_06-36-32-19.jpg

تا یادم نرفته بگم که من میساکو رو تا لول پایانی که میشه لول 30 تقویت کردم جالب اینجاست که هرچی بیشتر از لول 30 xp بگیرید میره به حساب اون یکی کاراکتری که باهاش بازی نکردید

به علاوه اینکه اگه از مغازه ها خوراکی یا کتاب و یا حتی کارتریج ویدئو گیم بخرید علاوه بر اینکه درجا روی خط HP یا استامینا شما اثر می گذاره , به ازای اولین استفاده به سایر Statsهای کاراکتر هم مثل اتک یا لاک و ... یک یا دو واحد برای همیشه اضافه می کنه ...پس هر چیز آشغالی هم تو مغازه ها دیدید حداقل یکی ازش بخرید و بخورید , حتی اگه مزه ......!!

این رو هم اضافه کنم که تو دور اول نتونستم همه 25 تا مجسمه کله افراد مشهور شهر یعنی Sabu Statues رو پیدا کنم ...بعد بازی تو NEW GAME + 25 تا گربه هم ول داده تو شهر تا پیداشون کنم..! به همین منظور یک سرچی تو اینترنت زدم و چیزی رو که می دیدم باور نمی کردم

بازی یک باس فایت مخفی به علاوه پایان اصلی داره !!
نه صبر کنید حتی مغازه مخفی هم تو بازی وجود داره ...!!

:Excited::Excited::Excited:

auq8_rivercitygirls_2019-09-11_09-36-19-48.jpg

دلم نیومد این تیکه رو اسپویل نکرده برم !!
باسی که به شیوه گیتارهیرو قصد نابودی شما رو داره..​

آخرین ویرایش:

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
28
با اجازه صاحاب تاپیک :D

خدمتتون عرضم کنم سابقه آشنایی من با این سری اسمشو نبر! (گو**ی و ک$%ن) به همان دوران فاخر میکرو برمیگرده. منتها اون زمان چون ما ایرانی ها از هر چیزی فقط انتظار بکش-برو-جلو رو داشتیم مسلما این سری نمیتونست هیچ جایگاهی رو بین ماها واسه خودش باز کنه. من یادمه چه خودم چه اطرافیان چقدر از دست این بازی شاکی بودن که مثل دابل دراگون "سرراست" نیست و اصلا معلوم نیست توش باید چه غلطی کرد تا بری مرحله بعد. بهمون نسبت که خیلی ها یه تار موی قارچخور (ماریو) رو با صدتا زلدا و فاینال فانتزی و JPRG و این جنگولک بازیها عوض نمیکردن. تنها نسخه از سری اسمشو نبر! (گو**ی و ک$%ن) که تو ایران تونست اسم و رسمی برای خودش بهمون بزنه همون نسخه فوتبالیش بود! که اونهم دلیلش معلومه.
سالها گذشت و با دوران رایانه های شخصی من با واژه ی زیبای RPG آشنا شدم. و این شد که الان دلیل فن بیسی که این سری داره و بعد از اینهمه 30-40 سال میان واسش بصورت خودجوش! ادامه میسازن رو فهمیدم. فقط میمونه مسئله شیرین grinding که دیگه ویژگی این سبک از بازیهاست و باید باهاش ساخت وگرنه بهتره بری سراغ همون بکش-برو-جلوهای کذایی!

اینهم عکس نسخه میکرو که کفر خیلی از ایرانیان رو اون زمان درآورده بود:
river-city-ransom-4bfc314f-f325-4b62-a0b3-be20048c137-resize-750.jpg

راستی من با river city ransom underground که 2017 اومد و فکر کنم جناب mondas (چاکریم!) واسش تاپیک زد بیشتر حال کردم چون استایل گرافیکیش به دوران میکرو نزدیکتر تر تر بود. سورپرایزهای خفنی هم توش داشت از جمله همین گنده بک لنده هور abobo. همین دیگه. ما بریم. با اجازه. :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
“More River City Girls action on the way,” WayForward teases

هنوز هیچی مشخص نیست فقط در پاسخ به سوال یکی از کاربرا گفتن DLC نیست..
یعنی میشه شماره دوم معرفی بشه 8->
شانس که نداریم تهش میگن دو تا عروسک پارچه ای از میساکو و کیوکو برای رقابت با دارا و سارا به تولید انبوه رسوندیم...

152704

آپدیت :

Nintendo Treehouse Live set for July 10 featuring “first reveal and gameplay for a title in a franchise new to developer WayForward

153039

قرار شده تو برنامه به خانه برمی گردیم نینتندو !، از بازی جدید WayForward رونمایی کنند به همراه گیمپلی ، کنارش هم یخورده paper mario نشون بدن.. , 10 جولای ساعت July 10 at 10:00 a.m. PT / 1:00 p.m .....دقیقا میشه کی....؟؟
اههممم.....ای وای میشه امشب ساعت 9:30 ...

نینتندو گفته که بازی مال آی پی ها و دار و دسته نینتندویی ها نیست و یک چیز کاملا جدید و third-party هست...
پس خوشبختانه باید بگم می تونید با خیال راحت فکر Wario رو از سرتون بیرون کنید....
مشخص نشده تِرد پارتی انحصاری هست، انحصاری زمانی هست یا pc هم تو این پارتی دعوته...
هر چی از Wayforward رسد نیکوست ..فقط خدا خدا می کنم نره بشینه زیر سایه انحصار رفیق 30 ساله اش ، نینتندوی پیر...
نمی دونید چند سال حسرت Batman Brave & bold رو خوردم تا دلفین بالغ بشه و از پس هندلش بربیاد...

153043

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
آقا حالا که هایپ احتمال رونمایی از نسخه دوم یا هر گونه فرآورده و محصول مرتبط بالاست و نظر به اینکه این روزها پایین آوردن و خورد کردن مجسمه ها وتندیس ها تِرند شده ، پس چرا ما به این موج نپیوندیم....

پس هر کی مجسمه نپوکونده داره یکبار دیگه بره تو بازی و بپوکونه..!!
اینم راهنمای مکان تمام 25 مجسمه Sabu یکی از نماد های ظلم و باج خواهی در شهر، فقط مواظب زانوان پلیس های River city باشید ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر