اطلاعاتی تازه از پروژه جدید خالق بازی Shadow of The Colossus

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Shadow-of-the-Colossus.jpg

فومیتو اوئدا (Fumito Ueda) خالق بازی Shadow of The Colossus و Ico و هم‌چنین The Last Guardian، هنگامی که هر گونه اظهارنظری در خصوص پروژه جدیدش می‌کند توجهات بسیاری از گیمرها به خصوص گیمرهای هاردکور PlayStation به آن جلب می‌شود. زیرا آثار قبلی ایشان همواره تنها برای کنسول‌های شرکت سونی منتشر شده‌اند. حال آن که به نظر می‌رسد پروژه بعدی اوئدا یک بازی مالتی پلتفرم باشد.
این بازیساز بزرگ ژاپنی اعلام کرد که ایشان به همراه تیمش در استودیو genDESIGN در حال به اتمام رساندن نمونه اولیه پروژه‌‌ فعلی‌شان هستند و هنگامی که این مرحله از تولید به پایان برسد، آن‌ها به دنبال یک ناشر خواهند گشت. این موضوع بدین معنی است که ایده این بازی برای ناشرهای مختلفی مطرح خواهد شد و از این رو هر شرکت ممکن است پروژه را قبول کرده و اقدام به نشر بازی کند.
خالق بازی Shadow of The Colossus معتقد است پروژه جدیدش...

Continue reading...

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
خيلي دوست دارم پروژه جديدشون رو ببينم با شناسنامه اي ك تيم سازنده داره فقط بايد براي ديدن بازي بعدي لحظه شماري كنيم
البته اميدوارم بازم كيفيت ساخت بازي هاي قبلي حفظ بشه

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
خالق بازی Shadow of The Colossus معتقد است پروژه جدیدش المان‌های مشابه آثار قبلی و در عین حال غیرمنتظره‌ای را در خود دارد
دقیقا همون چیزی که از Ueda میشه انتظار داشت:x
فقط امیدوارم مثل The Last Guardian پروسه ساختش زیاد طولانی نشه.

• Like
Reactions: Metal Gear

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه The Last Guardian بدست استودیویی مانند Bluepoint Games مشکلات فنیش برطرف و با یه گرافیک به روزتر دوباره منتشر بشه به آسونی متاش میره رو 90.مشکلات فنی تو امتیازات خیلی بهش آسیب زد اما با اینحال 13 نمره کامل گرفت! اصلا نداریم عنوان دیگه ای با متای 82 این اندازه نقد کامل گرفته باشه.
الان کلی بازی با متای مثبت نود داریم همین امسال پارسالم اومدن زیر ده تا نمره کامل دارن مثل سکیرو با ۴ نمره کامل یا مانستر هانتر یا ۸ تا نمره کامل( البته نقدهای روی یه پلتفرم) ! واقعا لست گاردین حیف شد !
البته از طرفیم نمیشد منکر وجود مشکلات فنی و روون نبودن کنترل بازی تو لست گاردین شد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اگه The Last Guardian بدست استودیویی مانند Bluepoint Games مشکلات فنیش برطرف و با یه گرافیک به روزتر دوباره منتشر بشه به آسونی متاش میره رو 90.مشکلات فنی تو امتیازات خیلی بهش آسیب زد اما با اینحال 13 نمره کامل گرفت! اصلا نداریم عنوان دیگه ای با متای 82 این اندازه نقد کامل گرفته باشه.

یکی از مشکلات دلست گاردین عرضه شده هوش مصنوعی تریکو بود که اودا (تو همین مصاحبه کامل) ادعا کرده تقریبا خیلی از چیزایی که برای هوش مصنوعی تریکو روی PS3 نوشته بودند به دلیل محدودیت وقت نتونستند به PS4 بیارن
ولی خب یکسری ایرادات دیگه بازی هم روشن بود. در کل من مصاحبه رو خوندم لست گاردین PS4 به عنوان بسته شدن پرونده این انتظار طولانی بود وگرنه فکرنمیکنم بازی ایده ال خوده فامیتو اودا هم باشه

==

درباره خوده خبر هم اینکه دنبال ناشر هست و دیگه با سونی همکاری نمیکنه جای تعجبه! چون لست گاردین با تمام مشکلات فروش خوبی داشت و ریمیک شادو او د کلوسوس هم خوب فروخت نسبتا

ولی جالبه کوجیما تو سه سال یک بازی کامل تحویل داده و اودا تازه پیش تولید رو تموم کرده

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
شدیدا منتظر رونمایی از بازی جدید فامیتو اودام....:clap:
البته چند ساله که منتظر این اتفاقم :x

در مورد لست گاردین هم اگه زمان خودش منتشر میشد و انقدر تاخیر نمیخورد... دیگه به گیم‌پلی بازی هم برچست تاریخ مصرف گذشته نمیچسبوندن
و البته که وجود شاهکاری مثل shadow of the colossus هم باعث شد یکم به این عنوان سخت بگیرن...

last guardian برای من که طرفدار کارای فامیتو اودا هستم... دقیقا همون چیزی بود که انتظارشو داشتم.... درسته که از لحاظ فنی بازی ایراداتی داشت ولی از همه نظر برای من قابل قبول بود و در این نسل یکی از بهترین تجربه‌های من بحساب میاد .

امیدوارم همین ایرادات فنی‌ای که لست گاردین داشت دیگه تو عنوان جدید تکرار نشه... هر چند در ساخته‌های فامیتو اودا برای من موضوع چیزه دیگه‌ایه و مسائل فنی تو حاشیه‌ست

--------------------------------

GUѦRDiAN

دیدی گفتم ی حسی بهم میگه ی خبرایی از استاد تو راهه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GUѦRDiAN

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
clickbait

اطلاعاتی تازه از پروژه جدید خالق بازی Shadow of The Colossus
این مطلب شامل هیچ اطلاعات "تازه" نیست:
ومیتو اوئدا (Fumito Ueda) خالق بازی Shadow of The Colossus و Ico و هم‌چنین The Last Guardian، هنگامی که هر گونه اظهارنظری در خصوص پروژه جدیدش می‌کند توجهات بسیاری از گیمرها به خصوص گیمرهای هاردکور PlayStation به آن جلب می‌شود. زیرا آثار قبلی ایشان همواره تنها برای کنسول‌های شرکت سونی منتشر شده‌اند. حال آن که به نظر می‌رسد پروژه بعدی اوئدا یک بازی مالتی پلتفرم باشد.

این بازیساز بزرگ ژاپنی اعلام کرد که ایشان به همراه تیمش در استودیو genDESIGN در حال به اتمام رساندن نمونه اولیه پروژه‌‌ فعلی‌شان هستند و هنگامی که این مرحله از تولید به پایان برسد، آن‌ها به دنبال یک ناشر خواهند گشت. این موضوع بدین معنی است که ایده این بازی برای ناشرهای مختلفی مطرح خواهد شد و از این رو هر شرکت ممکن است پروژه را قبول کرده و اقدام به نشر بازی کند.

خالق بازی Shadow of The Colossus معتقد است پروژه جدیدش المان‌های مشابه آثار قبلی و در عین حال غیرمنتظره‌ای را در خود دارد. بدین ترتیب به نظر می‌رسد این بازی جدید در برخی جوانب مشابه ساحته‌های قبلی این بازیساز باشد و در عین حال تاحدودی از آنچه که اوئدا تاکنون ساخته و به واسطه آن شناخته شده تفاوت داشته باشد.

عنوان The Last Guardian آخرین محصول اوئدا و تیمش بوده که در سال 2016 برای کنسول PlayStation 4 منتشر شد و توانست متوسط امتیاز 82 را در وبسایت متاکریتیک به خود اختصاص دهد. این بازی علیرغم این که توانست توجه و تحسین کلی مخاطبین و منتقدان را به دست آورد اما در عین حال بسیاری از گیم‌پلی و مخصوصا کنترل قدیمی و تاریخ مصرف گذشته آن ایراد می‌گرفتند. اثری که پروسه تولیدش هم بسیار طولانی شد و بیش از ده سال طول کشید تا سرانجام توانست روی عرضه به خود ببیند.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
clickbait

این مطلب شامل هیچ اطلاعات "تازه" نیست:
یعنی چی که شامل هیچ اطلاعات تازه‌ای نیست!

سکوت فامیتو اودا از یک طرف... و محبوب بودن آثارش از طرف دیگه....
باعث میشه کوچکترین خبر از آثار این شخص ، جزو مهم ترین اخبار بحساب بیاد....این خبر هم در تمام سایت های خبرگزاری بزرگ و معتبر پوشش داده شده

شروع کار بر روی یک پروژه‌ی جدید که بصورت رسمی هم اعلام شده... اطلاعات تازه ای نیست!؟
(نکنه تو این مرحله دوس دارس ی گیم پلی ببینی از بازی جدید :D)

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
the last guardian تنها بازی تو این نسل بود که به من همون حس هیجانی که در گذشته برای video game داشتم را داد(zelda هم تا حدی همین طور)
درسته قدری مشکلات فنی در زمینه دوربین داشت ولی هوش مصنوعی اش عالی بود,این که یک عده نفهمیده بودن trico یک حیوان هست نه اون ربات هایی که در بازی های دیگه فقط skin حیوان روشون هست,مشکل خودشون هست,من همون بار اول خیلی راحت بازی را تمام کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر