Sony استودیو Insomniac Games را به تصاحب خود درآورد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
113791

Sony Interactive Entertainment لحظاتی قبل از تصاحب Insomniac Games، سازنده عنوان موفق Marvel's Spider-Man و سری Ratchet and Clank، خبر داد و تایید کرد که این استودیو به فعالیت خود بعنوان یکی از استودیوهای داخلی PlayStation ادامه خواهد داد.

رئیس Sony Interactive Entertainment یعنی جیم رایان اخیرا اعلام کرد که در جهت ارائه محتوای هر چه بیشتر و تضمین موفقیت PlayStation در نسل آینده کنسول ها، شرکت Sony تقویت استودیوهای تحت اختیار خود و همچنین اضافه کردن استودیوهای بازی سازی جدید به مجموعه PlayStation را در دستور کار قرار داده است.

مراحل خرید Insomniac در حال نهایی شدن است و سازنده سری Resistance به زودی بعنوان چهاردهمین استودیو بازی سازی Sony معرفی خواهد شد.

شان لیدن در مصاحبه با Bloomberg اعلام کرد که در آینده برخی از بازی های استودیوهای جهانی Sony Interactive Entertainment، خصوصا بازی های چندنفره، ممکن است از انحصار PlayStation خارج شوند.

عناوین انحصاری همچنان جزئی از استراتژی شرکت خواهند بود، اما برخی بازی ها، بخصوص بازی های چندنفره که برای تجربه بر روی کامپیوترهای شخصی ساخته می شوند، ممکن است توزیع گسترده تری را تجربه کنند. ما باید از پلتفرم PlayStation حمایت کنیم، بحثی در این رابطه وجود ندارد. همانطور که گفتم، در آینده شاهد عناوینی از سوی استودیوهای من خواهید بود که در دسترس جمعیت گسترده تری از گیمرها قرار می گیرند.

Sony Acquires Spider-Man PS4 Developer Insomniac Games - IGN

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
کونامی نمیخواد . یدونه silent hill رو تحت مالکیت دربیارن و بدن یه استودیو پدر مادر داره ژاپنی با اهنگ سازی یامایوکا بسازه همین از کونامی به ما بماسه کافیه .
فکرش رو بکنید که سونی آی پی سایلنت هیل رو بگیره>:) و (استودیوی کوجیما رو هم خریده باشه و یا با همین روابط حسنه اش با کوجیما پروداکشن) بده تا براش همون سایلنت هیلز رو بسازن!!! :xتصورش هم رویایی میشه:Praying: و در کنارش ریمیک های سایلنت هیل رو هم بدن:Lovestruck:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
فکر کن سونی بعضی آی پی های خاک خورده کونامی رو بخره و یه ریبوت HD از بازیاش بزنه واو چه شود اینو ببینیم.:

fav7_cover15399.jpg

انحصاری PS هستش.
رده سنیش هم 18 سال به بالا فکر کنم به اون قسمتهای کاباره که میرفت و تفنگ میگرفت هم عمق دادن!! :))

• Like
Reactions: Nameless King

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سونی خودش سایرن داره چه نیازی به سایلنت هیل داره همون نمی سازه میتونه سایرن رییوت کنه یا هر کاری خواست باهاش انجام بده اگه بازی ترسناک میخواد حتی میتونه رمدی بخره ادامه الن ویک هر جور خواست بسازه بیاد کونامی بخره که چیکار کنه دوباره متال گیر بسازه؟ داستان متال که با ۴ تمام شد متال ۵ هم کلی از جواب های ملت داد درسته میتونه بازم ازش متال خوب در بیاره اما کوجیما دیگه رفته طرف یک ایپی جدید دیگه بر نمی گرده متال بسازه یا سایلنت هیل برای این کار باید یکی دیگه هم بخره تا بتونه از ایپی های کونامی استفاده کنه که مگه دیوانست خوب همون اول یکی دیگه میخره میگه ایپی جدید بساز برام تو این سبک .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فکر کن سونی بعضی آی پی های خاک خورده کونامی رو بخره و یه ریبوت HD از بازیاش بزنه واو چه شود اینو ببینیم.:

fav7_cover15399.jpg

انحصاری PS هستش.
رده سنیش هم 18 سال به بالا فکر کنم به اون قسمتهای کاباره که میرفت و تفنگ میگرفت هم عمق دادن!! :))

فکرکن تو سال 2020 یک بازی بسازی که توش سرخپوست هارو سلاخی میکنی

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میتونه خرید خوبی باشه واقعا این استودیو پتانسیل ساخت بازی خوب داره اشتباه خیلی سر اوردر داشتن بیشترش هم تغییر سبک بازی و از دست دادن زمان و مواردی از این دست بر می گشت اما واقعا میتونه خرید خوبی باشه برای سونی .

این اشتباه دقیقا رمدی هم انجام داد فقط شانسی که آورد این بود که بازی آنها سبک عوض نکرد قرار بود جهان باز باشه شد خطی اینها سبک بازی از کارهای مثل دیتروید و هوی رین کردن اکشن سوم شخص که خیلی پروسه ساخت بازی تحت تاثیر قرار داد و بیشتر مشکلاتی که دیدم برای همین موضوع بود .

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
میتونه خرید خوبی باشه واقعا این استودیو پتانسیل ساخت بازی خوب داره اشتباه خیلی سر اوردر داشتن بیشترش هم تغییر سبک بازی و از دست دادن زمان و مواردی از این دست بر می گشت اما واقعا میتونه خرید خوبی باشه برای سونی .

این اشتباه دقیقا رمدی هم انجام داد فقط شانسی که آورد این بود که بازی آنها سبک عوض نکرد قرار بود جهان باز باشه شد خطی اینها سبک بازی از کارهای مثل دیتروید و هوی رین کردن اکشن سوم شخص که خیلی پروسه ساخت بازی تحت تاثیر قرار داد و بیشتر مشکلاتی که دیدم برای همین موضوع بود .
باور کن order از ۹۹ درصد بازی های این نسل برام جذاب تر و بهتر بود و ۱۰ بار تمومش کردم واقعا حیفه دنبالش ساخته نشه و به تاریخ بپیونده

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
باور کن order از ۹۹ درصد بازی های این نسل برام جذاب تر و بهتر بود و ۱۰ بار تمومش کردم واقعا حیفه دنبالش ساخته نشه و به تاریخ بپیونده
خدایش؟ :D من که به زور 1 بار تمومش کردم
بازی واقعا از لحاظ گرافیک خیلی خوب بود ، شوتینگ خوبی داشت ولی تنوع نداشت
مراحلشم که اکثر انگار داری فیلم میکنی تا بازی
شاید با نسخه دوم بتونن یه بازی بهتر بسازن. ما که امیدواریم

• Like
Reactions: g4mer

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
غیر اوردر اونها یکی از بهترین بازیهای VR ساختن ( Lone Echo) و خیلی تو این مورد بروز هستن.
RAD جزو بهترین گزینه ها برای خرید هست حتی نسبت به رمدی ، چون پتانسیل بیشتری نسبت به اونها داره.
مطمئنا اگه سونی نخریده باشتش مایکرو حتما گوشه چشمی بهش داره.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
خدایش؟ :D من که به زور 1 بار تمومش کردم
بازی واقعا از لحاظ گرافیک خیلی خوب بود ، شوتینگ خوبی داشت ولی تنوع نداشت
مراحلشم که اکثر انگار داری فیلم میکنی تا بازی
شاید با نسخه دوم بتونن یه بازی بهتر بسازن. ما که امیدواریم
به زور یه بار تمومش کردی :expressionless:
برو دیگه نبینمت 8-|

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
واقعا خرید خوبیه. دو تا گاد واسه psp ساختن که خوب بودن و همکاری خوبی با سانتا دارن و میتونن در کنار هم کار کنن. الان هم یه بازی vr خیلی خوب ساختن که منتقدا تحسینش کردن. و میتونه به بخش vr کمک کنه. اوردر هم یه تجربه بود دیگه کات سین های زیاد و بقیه بهش ضربه زد ولی از لحاظ کیفیت هنوز رو دستش نیست. مطمئن هستم از اشتباهاتشون درس گرفتن واسه پروژه بعد.

غیر اوردر اونها یکی از بهترین بازیهای VR ساختن ( Lone Echo) و خیلی تو این مورد بروز هستن.
RAD جزو بهترین گزینه ها برای خرید هست حتی نسبت به رمدی ، چون پتانسیل بیشتری نسبت به اونها داره.

من هم نظرم این استودیو خیلی بهتر از رمدی هست. رمدی کلا روی یک مسیر میره و چند بعدی نیست. این استودیو خیلی قویتره. ولی سونی یه کاری باید به حال مولتی بکنه. خیلی بخش مولتی ضعیفی داره.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه چیزی که ثابت شده اینه که روش خرید استدیو توسط سونی با روش خرید مایکروسافت فرق داره.
سونی معمولا استدیوهایی رو میاره توی مجموعه‌ی خودش که قبلا باهاشون کار کرده و شناخت کافی رو داره...آخرین استدیوهای خریداری شده ساکرپانچ و اینسامنیک هستن که با هر دو قبل از خرید بصورت طولانی مدت همکاری کرده.
یکی از دلایلی که باعث میشه از خرید رمدی توسط سونی مطمئن نباشم، همینه...امکانش هست صرفا با رمدی برای یه انحصاری برای نسل بعد قرارداد بسته باشه.

دقیقا!
یکی از دلایل خرید Insomniac هم مطمئنا همین توانا بودنش در زمینه‌ی VR هست. احتمالا نسل بعد سونی قراره بیشتر روی VR تاکید کنه و همکاری با توسعه‌دهندگان Lone Echo که کلی جایزه برده در این زمینه و توانایی خودشو نشون داده، میتونه هدف مناسبی باشه.
حالا در کنار بازی VR ادامه اوردر رو هم میسازن تا خرابکاریشون رو جبران کنن :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
یکی از دلایل خرید Insomniac هم مطمئنا همین توانا بودنش در زمینه‌ی VR هست. احتمالا نسل بعد سونی قراره بیشتر روی VR تاکید کنه و همکاری با توسعه‌دهندگان Lone Echo که کلی جایزه برده در این زمینه و توانایی خودشو نشون داده، میتونه هدف مناسبی باشه.
این هم اضافه کن که اشراف خوبی به IP های سونی داره دو تا گاد و یک دکستر واسه PSP ساخت که همشون خوب بودن و همدیگر رو درک میکنن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یه چیزی که ثابت شده اینه که روش خرید استدیو توسط سونی با روش خرید مایکروسافت فرق داره.
سونی معمولا استدیوهایی رو میاره توی مجموعه‌ی خودش که قبلا باهاشون کار کرده و شناخت کافی رو داره...آخرین استدیوهای خریداری شده ساکرپانچ و اینسامنیک هستن که با هر دو قبل از خرید بصورت طولانی مدت همکاری کرده.
یکی از دلایلی که باعث میشه از خرید رمدی توسط سونی مطمئن نباشم، همینه...امکانش هست صرفا با رمدی برای یه انحصاری برای نسل بعد قرارداد بسته باشه.

دقیقا!
البته نسل قبل Mm رو هم خریدن که اینا یهویی به وجود اومده بودن و مثل ساکرپانچ و اینسامنیاک این سابقه همکاری رو نداشتن!
با این حال از R@D کاملا من استقبال میکنم! نه فقط به خاطر ادامه احتمالیه Order ، کلا استودیو با پتانسیلی میدونمشون! :D

اگر سونی R@D رو هم بخره که یعنی واقعا VR رو میخواد خیلی جدی تر بگیره! فقط امیدوارم جوگیر نشن بگن قلب تپنده ی PS5 هست و از این حرفا:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خرید اینسامنیک یک جورایی از ترس سونی هم بوده به خاطر اینکه با توجه به خبرهای این روز ها حتی امکان داشت دیزنی بخره اینسامنیک با توجه به اینکه Ip بازی برای دیزنی هستش و سونی قرارداد ساخت چند بازی داره .

اینسامنیک از نون شب خریدش برای سونی واجب تر بود تا هر استدیو دیگه ای با توجه به اینکه هر لحظه امکان خریدش توسط نه تنها ماکروسافت بلکه دیزنی و حتی گوگل هم بود خیلی گذینه خطرناکی بود برای سونی چون سازنده خیلی از عنوان های انحصاری سونی بود.

• Like
Reactions: benjohn and g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر