Gamescom 2019: بازی Devil May Cry 5 و چند بازی دیگر به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شوند

THE SCAR

کاربر سایت
Aug 5, 2011
106
نام
ali mohades
در جریان رویداد Gamescom 2019 و کنفرانس Inside Xbox شرکت Microsoft اعلام کرد که بازی Devil May Cry 5 به همراه چند بازی دیگر به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد.
gamepass.png

در کنار بازی Devil May Cry 5، دو بازی Stellaris: Console Edition و Kingdome Come: Deliverance نیز به زودی و از روز 1 شهریور ماه به این سرویس اضاقه خواهند شد. بعد از آن نیز این شرکت اعلام کرد در ادامه این بازی‌های معروف و مهم 3 بازی Ape Out، Bard’s Tale: Director’s Cut و Human Fall Flat نیز به مجموعه بازی‌های این سرویس اضافه خواهد شد و کاربران Xbox Game Pass می‌توانند به طور رایگان به تجربه این بازی‌ها بپردازند. در کنار این بازی‌ها و در حاشیه مراسم تایید شد که دو بازی  Blair Witch و Bard’s Tale IV نیز در زمان...

Continue reading...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اين گيم پس تو نسل بعد قشنگ نقش منجي رو واس ما بدبختاي دلار 14 تومنيا داره
خدايا مرسي
خداییش میبینی به چه وضع و اوضاعی گرفتار شدیم..؟؟!!!!:((:((هیچ فکر میکردی واسه یه بازی کردن ساده باید دست به دامن نذر و نیاز و خدا پیغمبر بشیم =((=((=(( واقعا اگه همین کاره ماکرو نباشه من موندم نسل بعد با این دلار چطور میخوام نزدیک بازی بشم و حتی بهش فکر کنم..!!!! ای خدا ریشه ی باعث و بانشیو بسوزونه:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
تازه اگه دلار رو همين قيمت بمونه بعد جور كردن 7 8 تومن ناقابل برا خود كنسول جور بشه بايد بريم سوراغ قول مرحله بعدي و تا 1400 چقد دلار بكشه بالا...نكشه
وگرنه بايد دست ب دامن گلد و گيم پس باشيمو از دولت محترم ممنونم باشيم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
تازه اگه دلار رو همين قيمت بمونه بعد جور كردن 7 8 تومن ناقابل برا خود كنسول جور بشه بايد بريم سوراغ قول مرحله بعدي و تا 1400 چقد دلار بكشه بالا...نكشه
وگرنه بايد دست ب دامن گلد و گيم پس باشيمو از دولت محترم ممنونم باشيم
من تو همین نسل هم خییییییلی ممنون بودم و هستم:D یه بازی فیزیکی 600 هزار تومن:D:D:Dاصلا اوضاعیه هااا:Dبه قوله یکی از دوستان اینا بگیم به اونوریا اولا باور نمیکنن بعدش اگه باور کنن سریع پناهندگی میدن:D:D پناهندگی اسرای جنگی:D:D:D:D:D:D

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
گيم كلا لاكچري شده مودن تي دي ايرانسل شده يه ميليون و نيم!
حال رو دلار ٣٨٠٠ هم بازي ارزون نبود ولي الان كه بايد نصف حقوقتو بدي واسه دو تا بازي :دي.
تي وي هم من سامسونگ ٦٩٦٠ خريدم ٢ تومن الان شده ٦ تومن :دي.
واقعا كاري ميكنن از ساده ترين چيزهام نشه استفاده كرد...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
گيم كلا لاكچري شده مودن تي دي ايرانسل شده يه ميليون و نيم!
حال رو دلار ٣٨٠٠ هم بازي ارزون نبود ولي الان كه بايد نصف حقوقتو بدي واسه دو تا بازي :دي.
تي وي هم من سامسونگ ٦٩٦٠ خريدم ٢ تومن الان شده ٦ تومن :دي.
واقعا كاري ميكنن از ساده ترين چيزهام نشه استفاده كرد...
والا لاکچری نبود لاکچریش کردن نامردا...!!!! بخدا همون اوایل نسل من یادمه قشنگ یکهفته نییت کردم PS4 بخرم 500 گیگ 2 هفته از حقوقم گذشت خریدم 1 میلیون و 200 قشنگ یادمه حتی روز و ماه و ساعتشم یادمه..!!! چون خیلی ذوق داشتم بیادم موند من حقوق میگرفتم 1 میلیون و 500 قشنگ یادمه .ولی سال پیش برج 7 رفتیم برای پسرعموم PS4 slim بگیریم 1 ترا تقریبا 4 میلیون و 300 هزار تومن پول دادیم تازه 200 تومن بازی اکانتی ریختیم تو دستگاه رو حساب نکردم...!!!!والا کجا 3 یا 4 سال پیش اینطور بود..؟؟ من بازی رو به روز خریدم به روز 220 هزار تومن پک و مشماشو باز کردم نو نو بعد بازی کردم تموم کردم 30 هزار کم تر فروختم رفت...!!!! الان میشه اینکارو کرد.؟؟؟؟واقعا دلم واسه 3 4 سال پیش تنگ شده...!!!!!!!! این چه وضعیه آخه.؟؟!!!!درسته شاید خیلی ها بگن 2 سوم از حقوقت رو دادی کنسول خریدی ولی خداییش دیگه اینقدر اوضاع منفجر نبود..!!!! الان کی 6 میلیون درماه درمیاره خالص که 2 سوم حقوقش رو بده واسه کنسول و زورش نیاد.....!!!!؟؟؟؟؟درآمد یه نمه رفته بالا خرج کرد 100% بیشتر شده و تورم 90 % بعضی جاها 100%..!!!!

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
والا لاکچری نبود لاکچریش کردن نامردا...!!!! بخدا همون اوایل نسل من یادمه قشنگ یکهفته نییت کردم PS4 بخرم 500 گیگ 2 هفته از حقوقم گذشت خریدم 1 میلیون و 200 قشنگ یادمه حتی روز و ماه و ساعتشم یادمه..!!! چون خیلی ذوق داشتم بیادم موند من حقوق میگرفتم 1 میلیون و 500 قشنگ یادمه .ولی سال پیش برج 7 رفتیم برای پسرعموم PS4 slim بگیریم 1 ترا تقریبا 4 میلیون و 300 هزار تومن پول دادیم تازه 200 تومن بازی اکانتی ریختیم تو دستگاه رو حساب نکردم...!!!!والا کجا 3 یا 4 سال پیش اینطور بود..؟؟ من بازی رو به روز خریدم به روز 220 هزار تومن پک و مشماشو باز کردم نو نو بعد بازی کردم تموم کردم 30 هزار کم تر فروختم رفت...!!!! الان میشه اینکارو کرد.؟؟؟؟واقعا دلم واسه 3 4 سال پیش تنگ شده...!!!!!!!! این چه وضعیه آخه.؟؟!!!!درسته شاید خیلی ها بگن 2 سوم از حقوقت رو دادی کنسول خریدی ولی خداییش دیگه اینقدر اوضاع منفجر نبود..!!!! الان کی 6 میلیون درماه درمیاره خالص که 2 سوم حقوقش رو بده واسه کنسول و زورش نیاد.....!!!!؟؟؟؟؟درآمد یه نمه رفته بالا خرج کرد 100% بیشتر شده و تورم 90 % بعضی جاها 100%..!!!!
این که چیزی نیست PS3 میخریدیم ۴۰۰ هزار تومن بعد تازه خیلی خیلی گرون محسوب میشد و PS2 هم ۲۲۰هزار تومن :)

• Like
Reactions: pbgame and THE SCAR

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Ps3 350 بود بعد همه 360 داشتن میرفتی تو مغازه بازی بخری 360 بازا مسخره میکردن میگفتن داری میسوزی ما 2 تومنی بازی می‌خریم تو 60 تومنی یه سریا هم ps3 دارها رو بیمغز فرض میکردند

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تو گزارش مالی کپکام مبلغ 18.5 میلیون دلار در آمد نا مشخص وجود داره که برخی فکر میکنن همون مبلغیه که بابت این بازی از مایکرو گرفتن. اگر حقیقت داشته باشه که نمیدونم چی بگم. با این مبلغ میشد یه استودیوی AA خرید. یا یه بازی خوب ساخت. ولخرجی بوده واقعا

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
728e9e64745e1a52a816e286cb0545b3.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
تا 22 شارژ كردي؟؟؟؟!!!!!
خوشبحالت
البته عاقلانه ترين كارو كردي :)
تو گزارش مالی کپکام مبلغ 18.5 میلیون دلار در آمد نا مشخص وجود داره که برخی فکر میکنن همون مبلغیه که بابت این بازی از مایکرو گرفتن. اگر حقیقت داشته باشه که نمیدونم چی بگم. با این مبلغ میشد یه استودیوی AA خرید. یا یه بازی خوب ساخت. ولخرجی بوده واقعا
اره چند روز پيش خبرشو چندجا خوندم كه به احتمال زياد صحت داره -_-
يادمه سر dlc هاي gta iv هم اعلام شد ماكرو 50mناقابل به راكستار داد ك باهاش ميتونست استديو بخره يا بازي aaa انحصاري بسازه!!!!
كه البته از حق نگذرسم dlc ها هم ارزششو داشتن تاثيرشونم گذاشتن
اما همين اتفاق سر alan wake هم فك كنم افتاد كلي ماكرو هزينه كرد و خروجي بازي در حد سرمايه گذاريش بصرفه نبود
سر sc:convictionهم فك كنم پول هنگفتي برا مقابله با mgs 4 به يوبي مفت خور داد كه متاسفانه همه اين سياست گذاري ها كوتاه مدت هستن و تاثير تولاني مدت نميتونن داشته باشن
خوشبختانه تو اين نسل از اين انفاقات و تصميمات عرب پسند (كه همچيو با پول ميخرن) كمتر اتفاق افتاده و با اولين خروجي هاي قوي مثل پروژه بعدي نينجا و playgrounds و intative ماكرو هم مثل سوني حرفه اي تر فكر ميكنه ميبينه و رفتار ميكنه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

برای سرویسی که چندین میلیون کاربر ماهانه داره منطقی نیست؟ 19 میلیون دلار که برای DMCV خوبه، مایکروسافت حداقل 100 میلیون دلار خرج Gears 5 کرده و بازی روی گیم پس روز اول میاد

پ ن: تازه این 100 میلیون دلار رو براساس چیزی گفتم که اپیک میگفت باید برای ساخت گیرز4 هزینه کنیم! وگرنه شاید راحت به 150 میلیون هم برسه هزینه ساخت گیرز5

جای Gears 5 خالیه

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
برای سرویسی که چندین میلیون کاربر ماهانه داره منطقی نیست؟ 19 میلیون دلار که برای DMCV خوبه، مایکروسافت حداقل 100 میلیون دلار خرج Gears 5 کرده و بازی روی گیم پس روز اول میاد

پ ن: تازه این 100 میلیون دلار رو براساس چیزی گفتم که اپیک میگفت باید برای ساخت گیرز4 هزینه کنیم! وگرنه شاید راحت به 150 میلیون هم برسه هزینه ساخت گیرز5

جای Gears 5 خالیه
الان با تعداد ممبرايي داره شايد قانع كننده نباش اما در دراز مدت حتما سود اور و بصرفه و هوشمند حتي ميتونه باش اين حركتا كه حكم بوستر رو برا تشويق هرچه بيشتر و جذب كاربر
اما گرز 5 فروش فيزيكي و ديجيتالي هم قرار داشته باش و قرار نيست همه رو گيم پس بازي رو تجربه كنن و حتي اگه تجربه كنن در كنار مولتي عالي بازي مطمعنن ممبر رو تشويق ب تمديد اشتراك ميكنه
اما همين گيم پس بنظرم محرك خوبي ميتونه براي خانواده اكس باكس تو هر نسلي باش چ نسل هشتم و چ نسل نهم
اما اين ريخت و پاشا قبول كنيم نه خيلي پسنديدس ن طولاني پس اين مبلغا براي انحصاري كردن حتي چندتا بازي aa مثل blayer witch يا همچين بازيايي بيشتر تو چشم مياد و قابل قبول تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر