فروش کنسول Nintendo Switch به 37 میلیون دستگاه رسید

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Nintendo-Switch.jpg

شرکت نینتندو به تازگی گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه اخیر که تا انتهای ماه ژوئن را شامل می‌شود منتشر کرد و براساس آن آمار فروش کنسول Nintendo Switch و بازی‌های این کمپانی به‌روزرسانی شد. بنا بر گزارش به اشتراک گذاشته شده، مشخص شد فروش کنسول هیبریدی شرکت نینتندو به 37 میلیون دستگاه رسیده و بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز به عملکرد تجاری قدرتمند خود ادامه می‌دهد.
رقم دقیق فروش کنسول Nintendo Switch برابر با 36.87 میلیون دستگاه اعلام شده است. از طرفی دیگر فروش بازی‌های این شرکت نیز مجموعا از 210 میلیون نسخه عبور کرد. رتبه‌بندی پرفروش‌ترین بازی‌ها به مانند قبل و آماری است که در ماه مارچ منتشر شده بود با این حال بازی Super Smash Bros. Ultimate فروش قدرتمندی داشته و به زودی می‌تواند به جای...

Continue reading...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این نینتندو مشابه اپل با ایفونش در دنیا هست که هم بازی های هم دستگاهش بی منطق فروش می کنن یعنی اصلا لیاقت این اعداد رو نداره.

اما به نظرم در ادامه فروشش خیلی کمتر می شه امیدوارم سونی به بازار کنسول های همراه دوباره برگرده

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این نینتندو مشابه اپل با ایفونش در دنیا هست که هم بازی های هم دستگاهش بی منطق فروش می کنن یعنی اصلا لیاقت این اعداد رو نداره.

اما به نظرم در ادامه فروشش خیلی کمتر می شه امیدوارم سونی به بازار کنسول های همراه دوباره برگرده
دقیقا همونطور که بازیاش لیاقت اون امتیازا و فروش ندارن همشون تاریخ گذشته و تکراری حتی داستانم ندارن:-"

• Smile
Reactions: HPB

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا همونطور که بازیاش لیاقت اون امتیازا و فروش ندارن همشون تاریخ گذشته و تکراری حتی داستانم ندارن:-"

اینکه داستان ندارن رو دقیقا درست گفتید یعنی همیشه 1 موجود بد ذات میاد دنیا رو تسخیر کنه یا شاهزاده رو بدوزده ما بریم دنیا یا شاهزاده ی N بار دستمالی شده رو نجات بدیم:D

حتی همین زلدا اخریم که دارم با شبیه ساز می رم باز داستنانش همینه لعنتی یعنی پایین ترین هزینه ی ساخت بازی با بالاترین میزان فروش با سود رو داره.(بین انحصاری ها)

بهترین دستگاهش همون WII بود که فروششم حقش بود حیف که دیگه موشنش رو با کیفیت خیلی بهتر و کیفیت تصاویر FULL HD ادامه نداد.

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
اینکه داستان ندارن رو دقیقا درست گفتید یعنی همیشه 1 موجود بد ذات میاد دنیا رو تسخیر کنه یا شاهزاده رو بدوزده ما بریم دنیا یا شاهزاده ی N بار دستمالی شده رو نجات بدیم:D

حتی همین زلدا اخریم که دارم با شبیه ساز می رم باز داستنانش همینه لعنتی یعنی پایین ترین هزینه ی ساخت بازی با بالاترین میزان فروش با سود رو داره.(بین انحصاری ها)

بهترین دستگاهش همون WII بود که فروششم حقش بود حیف که دیگه موشنش رو با کیفیت خیلی بهتر و کیفیت تصاویر FULL HD ادامه نداد.
ای خدا پدرت رو بیامرزه
من الان موندم این 97 گرفتن ها از کجا در میاد؟؟؟؟
بابا ماریو خوب ولی دیگه گندش در اومده
فروش بالاشون طبیعیه
فرض کن شما سوئیچ داری ولی 80درصد بازی های روز AAA براش منتشر نمیشه خب طبیعی هست که دارندگانش مجبور میشن همون بازی های خود نینتندو رو تهیه کنن
بازی هاش هم که نه ولا داستان تراز اولی ما دیدیم نه گرافیکی
اگه به من باشه 2017 حق مسلمه horizon zero dawn بود برا گوتی از همه نظر عالی هست ولی به خاطر نینتندو یه چیزی مثل زلدا میشه گوتی
دیگه گندش دراومده خداییش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
این زلدا که برای من تجربه عجیب غریب و خاصی بود! و به نظرم واقعا سرتر از Horizon بود:-"

اول اینکه حال و هوای دنیاش و کاراکترهاش رو من دوست داشتم، روایت داستان یه جورایی تو فلش بک ها بود و با اون فلش بک ها من که عاشق کاراکترهاش شدم:D (غیر یکیش که حتما میدونید کدوم:-" ... که فتر میکردم اتفاقا با اون خیلی حال کنم:| )

شاید من زیاد بازی های متنوعی بازی نکرده باشم... ولی این حالت Survivalی که تو بازی بود به نظرم سیستم فوق العاده ای بود! یعنی لباس و غذا و ... با توجه به آب و هوای هر منطقه یا اون لحظه! چیزی که کاش همه OWها یاد بگیرن! (حتی RDRم اینو اضافه کرده بود ولی به جذابیه زلدا نبود به نظرم:D )

اصلا OWش ، OW بود... هرجاش یه چیز مخفی داشت! همین که علامتی رو نقشه نبود...یهو میرفتی وسط کوه و دشت و دمن و یکی رو میدیدی و ماموریت میگرفتی یا اطلاعاتی از یه جایی که دیده بهت میداد...

و در کنار همه این ها چقدر بازی نکات مخفی داشت که شاید بدون شنیدنش ازشون خبردارم نشیم! مثلا تو بخش مذابی یه سری دشمن بودن که انر سلاح زنگ زده سمتشون پرت میکردی، سلاح جدید بهت پس میدادن.... یا خیلی چیزای دیگه:D
من شاید دو سه روز آخری که سوییچ یکی از دوستان دستم بود تازه به نت وصل شدم، و وقتی اون بخش خبری که حالت بلاگ گونه داشت رو تو کنسول چک کردم... و نکات زلدا رو دیدم کفم برید:|

---

خلاصه ... شاید بهترین بازی نسلم نباشه، ولی به نظرم متایی که گرفته حقشه:D (این حقشه... ولی مثلا GOW بیشتر از 97حقشه=)) )

و به نظرم حس ماجراجویی و آزاد بودن تو یک بازی OW رو خیلی عالی حداقل به من منتقل کرد:D

پ.ن : ولی ماریو کارت خیلی برام ناامید کننده بود:| برعکس انتظاری که ازش داشتم:| حتی MNR رو ازش بهتر میدونم:-"

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
ایرانی های اصیل اینجاها خودشون رو نشون میدن:D
بابا این بازی چیه گرافیک نداره داستان نداره :D چرا ماریو این همه فروش میکنه :D چرا الکی انقد نمراتشون بالاس .....
خب لامصب حداقل 30 ثانیه این زلدایی که میگی رو بازی کن ببین اصلا چی داره ارائه میکنه بعد اینطوری تئوری بده :D چون هورایزن گرافیک داره پس خفنتره قطعا!! ( حالا چون چیزی مشابه رو اکس باکس نبود از درخت این بازی بالا میره مگرنه تف هم نمینداخت بهش :D)

آره ملت همینطوری از رو جوگیری میخرن:D همونطور که WiiU رو با جوگیری خریدن و کلا 13 میلیون نسخه فروش داشته.:D یا مثلا Virtual Boy که یه شکست به تمام معنا بوده و ....
یعنی یه حرفهایی میزنید مرغ آبپز جفتگ بندازه به قرآن :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ولی 80درصد بازی های روز AAA براش منتشر نمیشه

هاع اینم برام جالب بود (چون بقیش از دم شر و ور بود :D)
این تابستون ما تقریبا 10 تا بازی AAA داریم...میتونید برید بشمارید... من خیلی شمارش ام درست نیست حقیقتا :D ولی همون حدوداست
از این 10 تا، 5 تاش انحصاری سوییچ ـه... دو تاش متای 87 و 88 آوردن که یعنی عناوین چرتی هم نیستن)
سه تای دیگه هم قراره بیان
از پنج تای دیگه هم دو تاش عنوان ورزشیه که یکیش رو سوییچ میاد
سه تای دیگه هم Control و Gears 5 و Borderlands 3 اند (بخوام کاترین فول بادی رو حساب کنم، باید DQXI Elusive Age هم حساب کنم :D)

هیچی دیگه... 80 درصد بازی های AAA برامون نمیاد :((

====
ادیت: NHL 20 و MUA3 رو نشمردم که میشه 11 تا بازی AAA که 6 تاش انحصاری سوییچه...:D

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
هاع اینم برام جالب بود (چون بقیش از دم شر و ور بود :D)
این تابستون ما تقریبا 10 تا بازی AAA داریم...میتونید برید بشمارید... من خیلی شمارش ام درست نیست حقیقتا :D ولی همون حدوداست
از این 10 تا، 5 تاش انحصاری سوییچ ـه... دو تاش متای 87 و 88 آوردن که یعنی عناوین چرتی هم نیستن)
سه تای دیگه هم قراره بیان
از پنج تای دیگه هم دو تاش عنوان ورزشیه که یکیش رو سوییچ میاد
سه تای دیگه هم Control و Gears 5 و Borderlands 3 اند (بخوام کاترین فول بادی رو حساب کنم، باید DQXI Elusive Age هم حساب کنم :D)

هیچی دیگه... 80 درصد بازی های AAA برامون نمیاد :((

====
ادیت: NHL 20 و MUA3 رو نشمردم که میشه 11 تا بازی AAA که 6 تاش انحصاری سوییچه...:D
اروم برو باهم بریم
اون متاهایی که بازی های سوئیچ میارن به درد عمه همون نینتندو میخوره
از پاییز 2018 تا همین الان کلی بازی ریز و درشت برای کنسول ها اومدن از لیست زیر بگو چند تاش برای سوئیچ امدن
اویل2 ریمیک
dmc v
مترو
RDR
دارک سایدرز3
ace combat 7
shadow of the tomb raider
سکیرو
چند تا از همین ها برای سوئچ امدن؟؟؟
یه جوری میگی فلان قدر بازی امده ادم فکر میکنه داره 4k بازی میکنه تهش دیگه با رزولوشن منسوخ 480p داره اجرا میکنه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اون متاهایی که بازی های سوئیچ میارن به درد عمه همون نینتندو میخوره

تو همین جا باختی بحث رو :D
دیگه نمیخواد ادامه بدیم :D

برو یقه عالم رو بگیر که چرا Mario Maker 2 متاش 88 ـه و تو سه روز 2.8 میلیون نسخه میفروشه :D نمیخواد عمه نینتندو رو هدف قرار بدی :))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حوصله ام سر رفته، هر جا نینتندو حق شما خورده بیایید بگید
خیلی خوبه

ببینیم تا الان چیا بود (هر چی تو بازیسنتر خوندم رو میگم)

• متای 97 ـی که Zelda: Breath of the Wild گرفته...
  • متای 97 ـی که Mario: Odyssey گرفته
  • متای 99 Zelda: Ocarina of Time که بیست سال پیش ثبت شده
  • فروش بازی های ماریو
  • فروش نینتندو سوییچ
  • متای 97 ـی که بازی های نینتندو قبلا گرفتن (نمیدونم گفتید یا نه، ولی Mario Galaxy ها هر دو تاش و Metroid Prime هم همچین متایی داشتن... آهان راستی XBITB میدونستی چیزی به اسم متروید وجود داشته ؟)
  • نبود بازی های AAA برای سوییچ
  • کلا فروش انحصاری های نینتندو (What the Actual Fuc*k)؟
  • فروش و امتیاز Super Smash Bros. Ultimate... (این جا نگفتید... ولی خب می گفتید)
  • چرا ماریو هنوز زنده است!؟
  • چرا بعضی بازی ها انحصاری نینتندو اند!؟؟!؟!؟ یا شدند!؟!؟؟؟؟
  • داستان زلدا (این برای منی که تایم لاین زلدا رو یخورده میدونم خیلی شکایت خنده داریه... ولی می گذریم، اوکی)
  • گوتی گرفتن Zelda: Breath of the Wild...
  • و بقیه موفقیت هایی که نینتندو داشته
یه بنده خدایی رو میشناسم اگه این جا بود، فروش و دو نسخه ای بودن پوکمون ها رو هم به لیست اضافه می کرد
من بهش حق میدم ولی خب پوکمون عملا فرنچایز کمپانی خودشه و نینتندو صرفا چون سهم گنده ای تو کمپانی داره بازی های اصلی سری انحصاری سیستم شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر