در بازی Gears 5 مصرف دخانیات وجود نخواهد داشت

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

آقای «راد فرگوسن» (Rod Fergusson) رئیس استودیو کوالیشن (Coalition) در مصاحبه‌ای که با سایت IGN انجام داده بصورت واضح بیان کرده است که در بازی Gears 5 هیچگونه صحنه‌ای از سیگار کشیدن و مصرف دخانیات وجود نخواهد داشت و تا زمانیکه او ریاست را برعهده داشته باشد این موضوع ادامه دارد.
طبق گزارش سایت Variety سازندگان بازی Gears 5 برای حمایت از انجمن‌های ضد مصرف دخانیات، تمام رفرنس‌ها و صحنه‌های مربوط به مصرف سیگار و تنباکو رو از بازی حذف کرده‌اند و قرار است در این بازی هیچ اشاره‌ای به سیگار و دخانیات وجود نداشته باشد. شاید کمی عجیب باشد که داخل چنین بازی‌ای که مخاطب‌ آن افراد بزرگ‌سال هستند، هیچ‌گونه دخانیاتی وجود نداشته باشد. این موضوع از آنجا شروع شد که مسئولان سازمان بشردوستانۀ Truth Initiative که در زمینۀ مبارزه با...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
Get Woke; Go Broke
واقعا دیگه حال به هم زن شده؛ تو شماره بعدی هم دیگه گل میگن و گل میشنون و کاراکترا قبل صدا کردن همدیگه از هم میپرسن What's your preferred pronoun که احیانا خدای ناکرده کسی Misgender نشه و جمع جمیع SJW ها تا مرز خودکشی خودارضایی کنن با این قضیه.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
خود راد فرگوسن توی تویتتر گفته که از همون اول اول هم هیچ صحنه ای از دخانیات توی بازی نبوده و ربطی به گروهی و کسی نداره و خودم شخصا دوست ندارم باشه
الکی هم گندش نکنید:))

• Like
Reactions: g4mer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تو بازی بعدی تیر اندازی نداریم ! بد آموزی داره ! LoL!

منتظر کامنت بعضیا بودیم که این چیزا رو به جلب توجه ربط میدادن ! LoL

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
پستی که تو تاپیک گیرز دادم:

ولی خب بیشتر از نظرات ۲۵۰ IQ تون که چگونه حذف سیگار باعث خراب شدن بازی میشه که هیچوقت سیگار کشیدن نداشته برامون بگید
خوب به قول خودتون بازی که از اول سیگار و سیگار کشیدن توش وجود نداشته چرا سازنده ها باید بیان آنقدر بزرگ کنن این قضیه رو؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوستان کاملا خارج از هر گونه فن بازی این مسئله سانسور داره تو صنعت گیم زیاد میشه. اونم بیشتر به نظر من یه جور محافظه کار شدن جامعه آمریکاست. الان آمریکا داره هر چه سریعتر درگیر یه سری مسائل مسخره میشه که ما یه عمر ازش لطمه دیدیم. خودشونم حالیشون نیست. متاسفانه این مسئله تو مد تو سینما و .... نمود پیدا کرده.
بنظرم ما گیمرا به جای ترول این مسائل و ربط دادنش به سونی و مایکرو اولا باید از کتمان و انکار مشکل دست برداریم نه اینکه بخاطر اینکه بازی مورد علاقمون یا سازنده مورد علاقمون درگیره هی الکی تو جیهش کنیم و در برهه ی بعدی به گوش سازنده ها و مدیران کمپانی ها برسونیم با سانسور حالا در هر سطحی مخالفیم. شاید این روند مزخرف متوقف بشه یا حداقل یه جاهایی کوتاه بیان

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان کاملا خارج از هر گونه فن بازی این مسئله سانسور داره تو صنعت گیم زیاد میشه. اونم بیشتر به نظر من یه جور محافظه کار شدن جامعه آمریکاست. الان آمریکا داره هر چه سریعتر درگیر یه سری مسائل مسخره میشه که ما یه عمر ازش لطمه دیدیم. خودشونم حالیشون نیست. متاسفانه این مسئله تو مد تو سینما و .... نمود پیدا کرده.
بنظرم ما گیمرا به جای ترول این مسائل و ربط دادنش به سونی و مایکرو اولا باید از کتمان و انکار مشکل دست برداریم نه اینکه بخاطر اینکه بازی مورد علاقمون یا سازنده مورد علاقمون درگیره هی الکی تو جیهش کنیم و در برهه ی بعدی به گوش سازنده ها و مدیران کمپانی ها برسونیم با سانسور حالا در هر سطحی مخالفیم. شاید این روند مزخرف متوقف بشه یا حداقل یه جاهایی کوتاه بیان

مساله اینجاست که خوب یا بد کشورهای غربی و به خصوص اروپا این روزها خیلی درگیر این فدهای اجتماعی هستن و هرکسی که روی این موج سوار نشده باشه رو نابودش میکنن. پس بهتره که سازنده ها هم محتاط باشن و محافظه کار. چون این مردم بی رحم میتونن به ثانیه ای و با ایجاد هایپ منفی که شاید حتی هیچ دلیل درستی نداره، نابودشون کنن!

من فکر میکنم سمتی که GeoW5 داره میره، خیلی بی تاثیر از این شرایط حال حاضر نیست. و به نظر من مسیر درستی نیست چون با روح و کالبد این سری در تناقضه. GeoW یه بازی خشن آمریکایی مردونه بود. دقیقا همونطور که سازنده هاش میخواستن ورژن با اسلحه God of War. کارکترهای مردونه، خشن، و یه بازی کاملا جدی مطابق با سلیقه یه سری گیمر خاص (بیشتر آمریکایی ها که سلیقه ما ایرانی ها هم تقریبا باهاشون مشترکه). اشتباه کلا دو شماره اخیر گیرز که باعث شده شخص خود من دیگه مثل قبل باهاش ارتباط برقرار نکنم، اینه که من دوست داشتم بازی روح خودش رو حفظ کن و در ظاهر تغییر کنه، اما سازنده ها دارن مسیر رو برعکس میرن. مکانیک ها و جسم بازی تکرار مکررات هست و در عوض روح بازی رو تغییر دادن.

مثلا من شخصا دوست داشتم مارکوس عوض بشه اما یه شخصیت جدیدی بیارن که به مراتب گولاخ تر از مارکوس باشه و هر تنوعی که به بازی میده، اون خشونت و جدیت بازی رو زیر سوال نبره. متاسفانه بازی به این سمتی که من دوست دارم نمیره. از این شماره جدید هم که هیچی از کمپینش نشون نمیدن ببینیم چی به چیه و چی ساختن.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
کسایی که برنامه‌های کشور ترکیه رو دیده باشن میبینن که سیگار در فیلم و سریال‌هاشون رو شطرنجی میکنن!! که مثلا بدآموزی نداشته باشه!! حالا طرف لب دهنش سیگار است با یک کلت و تفنگ زده 45 نفرو هم کشته، سر تا پا قرق خونِ ، کارگردان سیگار لب دهنش رو شطرنجی میکنه.حالا این شده حکایت این بازی...

• Like
Reactions: i am dead and ferod

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بنظرم در مورد جامعه آمریکا هیچ تغییری بوجود نیومده
ببین شاید ی عده میان ی موضوعی رو بزرگ میکنن و ی عده دیگه هم تحت تاثیرش قرار میگیرن و نتیجش بعنوان مثال میشه همین سانسور سیگار.... (حالا کار به درست یا غلط بودنش ندارم)

ولی تو جامعه آمریکا انقدر آزادی هست که به معنی واقعی کلمه هر کسی هر کار دلش میخاد میکنه. اگه تو سینما و زمینه های دیگه از این دست سانسور ها دیده میشه... در مقابل هستن کسایی که اصلا سانسور براشون معنایی نداره... نمونش تو صنعت سرگرمی فیلم پ.ورنو هم وجود داره!
نگران بودن در مورد زیاد شدن سانسور تو بازیها منطقیه انصافا زیادم شده... ولی هستن کسایی که اصلا براشون مهم نیست این داستان...
شما فک کن ی عده میان تو آمریکا با آزادی اسلحه مخالفت میکنن ی عده دیگه میان حمایتش میکنن آخرش بازم همه چی آزاده....

در کل سانسور در هر سطحی، حتی سانسور سیگار اصلا درست نیست
بنظرم سانسور یکی از مزخرف‌ترین کاراییه که از طرف یک شخص یا عده اعمال میشه.... و واقعیتو کتمان میکنه ....
تو این زمینه ی شرکت مثل راک‌استار در جواب به اینجور سانسورها انگشت وسطشو نشون میده! :D
و واقعیت کف بازارو به ملت نشون میده تا بجای سانسور کردن با واقعیت کنار بیان و جور دیگه‌ای حلش کنن... شطرنجی کردن یا نشون ندادن ی موضوع مثل سیگار هیچ تاثیری در مصرف سیگار نداره..... جز خوردن هزارتا فحشو بدوبیراه...!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
آقا دیوار کوتاه تر از صنعت بازی پیدا نکردن! اگه یکی از میلیون سکانس تجاوز و زور ک.. ببخشید گیری کتک زدن زنها، رفتار باهاشون به عنوان جنس دوم و و و و و اینها که تو فیلم و سریال و رمان هست تو صنعت بازی ببینن انقلابی به پا میشه!

بعد اینجا میان گیر میدن که چرا شخصیت اول و مین کارکتر های زن کمترن وا اسفا ، وا مصیبتا

هر روز صحنه های برهنه تو فیلم ها و سریال ها بیشتر میشه ، تو بازی ها حاله نور می اندازن !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر