Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
The Inbetweeners
10/10
110702

لعنتی تو چند سکانسش منو اندازه فیلمای رجب خندوند!
بعد دیدنش خیلی منتظر ورژن سینماییش بودم ولی اندازه سریالش خوب و خنده دار نبود

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
112184

(The Wire (2002-2008

Season One: 9.4
Season Two: 9.6
Season Three: 9.3
Season Four: 9.2
Season Five: 10
سریال زیاد دیده ام؛ خیلی ها فراموش شده اند و حتی به سختی چند پلان از آن ها به یاد دارم اما اعتراف کنم که هرگز این اثر بی نظیر دیوید سایمون را فراموش نمی کنم. وایر به معنای حقیقی «تلویزیون» است و این باور غلط را از بین می برد که تلویزیون مدیومی پایین تر از سینما است؛ زیرا باور دارند که در تلویزیون نمی توان هنر خلق کرد؛ شاید اگر سکانس حمل معمای قتل مک نالتی و بانک (فصل نخست) و سکانس های پایانی هر فصل که از دید شخصیت به تصویر کشیده می شود را ببینند، آن ها را سر عقل بیاورد که نه، وایر یک هنر است و هنری که حتی می تواند در ادبیات رئالیسم هم استفاده گردد. تنها سریالی بود که شهر را به راحتی احساس کردم، به قول کاربری واقعا احساس می کردم که یکی از شهروندان بالتیمور هستم و انگار دارم مانند روحی سرگشته، از جیک و بیک (نمی دانم لفظش درست است) شهرم دارم باخبر می شوم. شخصیت ها آن قدر انعطاف پذیر و قابل درک هستند که هرکدامشان باعث نمی شوند که مخاطب را برنجانند. این تنها سریالی است که نه بزرگ نمایی می کند و نه اغراق. همه چیز عین حقیقت است و حقیقتی تلخ که هر کسی نمی تواند آن را بپذیرد - نمونه اش شخصیت دوست داشتنی و کله شق مک نالتی که از این حقیقت بیزار است و برای رسیدن به هدفش، حاضر از حقیقت قانون پا فراتر بگذارد. ترکیب رئال با درام یک ترکیب تقریبا ناهمگون است، نمی گویم شدنی نیست اما به سختی اثری را می توان یافت که این دو را به درستی و متعادل ترکیب کند. وایر یکی از آن هاست. بهترین فصل سریال فصل پنجم است؛ فصلی که سایمون اجازه می دهد که مک نالتی در آن بدرخشد و بشود به اساس و پایه داستان؛ یک قهرمان. قهرمانی که حتی عواقب کارش را هم می داند چیست و آن را می پذیرد. شاید جمله What the F*ck Did I Do? به شدت تمام شخصیت مک نالتی را درک کرد. بهترین سکانس تاریخ سریال را دیدم و آن همان سکانس پایانی سریال است؛ قرار نیست اسپویل کنم اما سایمون در دید نهایی، به این باور دارد که هر اتفاقی که در شهر بالتیمور ( یا هر شهر دیگری) بیافتد، باز زندگی و حوادثش جریان است و روز از نو روزی از نو!

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
View attachment 115417

فصل دوم رو هم دیدم امتیازم 11/10 این سریال واقعا شد جزو top 10 من​
سریال خوبی بود البته من در حد 7 اینا میدم بهش چون وسطاش یکم ضعیف میشه و اینکه متاسفانه کنسل شد و جای خوبیم تموم شد لامصب

• Like
Reactions: Delux1

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سریال خوبی بود البته من در حد 7 اینا میدم بهش چون وسطاش یکم ضعیف میشه و اینکه متاسفانه کنسل شد و جای خوبیم تموم شد لامصب
اولین سریالیه که میبینم rottentomatoes که خیلی قبولش دارم 100 میده خودم فکر میکردم امتیازش بیخوده ولی وقتی دیدم سریالو بدجور منو گرفت حالا یه شایعاتی برای فصل 3 هست اینکه بره یه شبکه دیگه ولی کلیت داستان سریال و کلا بازی ها عالی کار شده من هرچی سعی میکنم نقص بگیرم نداره مخصوصا فصل 2

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
اولین سریالیه که میبینم rottentomatoes که خیلی قبولش دارم 100 میده خودم فکر میکردم امتیازش بیخوده ولی وقتی دیدم سریالو بدجور منو گرفت حالا یه شایعاتی برای فصل 3 هست اینکه بره یه شبکه دیگه ولی کلیت داستان سریال و کلا بازی ها عالی کار شده من هرچی سعی میکنم نقص بگیرم نداره مخصوصا فصل 2
والا من ک زیاد پیگیر rottentomatoes اینا نمیشم اصلا.دقیق بگم اصلا پیگیر نیستم فوق فوقش از imdb امتیازشو چک کنم ی لحظه
منم دوس دارم فصل سومی باشه ببینیم خلاصه چی میشه ولی به احتمال 90 درصد فصل بعدی درکار نیس

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
THE YOUNG POPE

10/10

این شاهکار رو اصلا از دست ندید.انقدر برام زیبا بود این سریال که تو یه روز 7 قسمت پشت سر هم دیدمش. این jude law اوج بازیگریش رو تو این سریال نشون میده.سریال به خیلی از مسائل مذهبی سیاست اجتماعی و ... از دید های مختلف بهش میپردازه.

به شدت منتظر فصل بعدشم که به اسم THE NEW POPE هستش.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
The Dark Crystal : age of Resistance
9/10
اگر طرفدار ژانر فانتزی هستید از دستش ندید که یکی از بهترین سریال های امساله . یه حس فانتزی و ترسناک عجیبی داره اتمسفرش واقعا قشنگه . یه چیزی بین هابیت و Alien :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Undone
season 1
8/10

116660

این سریال رو چون شباهت خیلی زیادی داشت به LIS دوس داشتم.
موسیقی متنش عالی بود، قشنگ مچ شده بود با سریال.
فقط یذره ریتمش بنظرم کند بود، بعضی وقتا کسل کننده میشد

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Peaky Blinder Season 05

8/10
نسبت به سیزن های قبلی یکم افت داشت ولی قسمت آخر سورپرایز های جالبی داشت

Mentalist

یعنی فقط منم که انقدر این سریال رو دوست داشتم؟ یه قسمت نیست که حوصله ی آدم سر بره با اینکه تم کلی قسمتها تکراریه و جالبیه دیگه اینکه بدون فیلرها یا قسمت هایی که یه جورایی اصلی نیست هم باز می تونین ببینید و لذت ببرید. من خودم قسمت های اصلی رو از imdb پیدا کردم و چون وقت ندارم 7 فصل 23 قسمتی رو بشینم ببینم فقط ماجرای جین و رد جان رو پیگیری می کنم که خب خط داستانی اصلی سریال هم هست. بازی ها به نظرم کلن متوسط هست به جز Simon baker که ستاره ی فیلمه و لعنتی بعد از شرلوک آدم به این Charming ی ندیدم.

تا فصل 4

نمره ی کلی میدم 9/10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Cobra Kai
10/10
120380

با اینکه The Karate Kid رو ندیدم ولی این سریال برام جذاب بود...
بیشتر از حرکات رزمی و مبارزات، اینکه کی آخر سر به کی میرسه برام نفس گیر بود!آخرم مثل اینکه اونجوری که دوست داشتم قراره بشه:-"
بشدت مشتاق دیدن فصل سومم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر