Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
من این berserk 1997 رو نگاه کردم،به توصیه ی دوستان که اینجا گفتن دیگه دنباله هاش رو نگاه نکردم:D
الان بخوام بدونم ادامه ش چی میشه باید برم مانگاش رو بخونم؟لینکی چیزی اگه دارید بدید.:Dفقط بهم بگید از کجا شروع کنم که ادامه ی همون سری اول باشه و از پایان اون شروع بشه:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
نه کنسلی نداشته یه سری دو هم داره که البته به خوبی یک نیست
درکل یکی از بهترین انیمه ( راجب اینکه میشه بهش گفت انیمه یا نه اختلاف نظر وجود داره :D ) هایی هست که وجود داره ....
دوبله فارسی شیرینی هم داره ( دو نسخه دوبله داره یکیش خوبه یکیش بد ) ولی شما اگه تونستی زبان ژاپنیش رو گیر بیار ( من نتونستم و با همون زبان انگلیسی دیدم )
درضمن فکر میکنم ایر بندر سه فصله (؟) پس خیلی هم زود تموم نشده :D

یه دلیل اینکه شک کردم این بود که چار تا المنت هست آب و زمین و آتش و باد ولی این فقط سه فصله پس... :D
از اونجا که من عاشقش شدم فک کنم اصلا انیمه نیست :D البته قطعا مقداری ویژگی های انیمه طور داره

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام
من این berserk 1997 رو نگاه کردم،به توصیه ی دوستان که اینجا گفتن دیگه دنباله هاش رو نگاه نکردم:D
الان بخوام بدونم ادامه ش چی میشه باید برم مانگاش رو بخونم؟لینکی چیزی اگه دارید بدید.:Dفقط بهم بگید از کجا شروع کنم که ادامه ی همون سری اول باشه و از پایان اون شروع بشه:D
اینو یکی از بچه ها گذاشته بود ... متاسفانه خودت باید بزنی جلو تا به پایان 1997 برسی
بفرما :
انگلیسیه ولی خیلی سخت نیست

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
قسمت اول Lord El-Melloi II Case Files رو دیدم ظاهرا به سری fate میخورد چون قهرماناشو به تصویر کشیدن حالا دقیق نمیدونم اسپین آفی چیزیه یا نه خلاصه که فیت بازاش دریابید :D

اوپنینگ وان پیس قسمت 892 رو دیدم منی که مانگا نمیخونم فکر کنم رسیدم آنگوینگش با این اوپنینگی که براش گذاشتن، خدا بگم چکارشون کنه :|
ولی قسمت خوبی بود موزیک ساموراییشو دوس داشتم

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
سلام
اشتباه نکن اگه میخوای مانگارو بخونی از همون اول بخون ، انیمه خیلی از قسمتای مهم مانگارو حذف کرده یا اصلا بهش نپرداخته

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
قسمت اول Lord El-Melloi II Case Files رو دیدم ظاهرا به سری fate میخورد چون قهرماناشو به تصویر کشیدن حالا دقیق نمیدونم اسپین آفی چیزیه یا نه خلاصه که فیت بازاش دریابید :D

اوپنینگ وان پیس قسمت 892 رو دیدم منی که مانگا نمیخونم فکر کنم رسیدم آنگوینگش با این اوپنینگی که براش گذاشتن، خدا بگم چکارشون کنه :|
ولی قسمت خوبی بود موزیک ساموراییشو دوس داشتم
لرد ال ملوئی دوم، همون ویور( :x )میباشد :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
والا به من برسونید میخواستم تو اینستام یه پست بزنم راجع به وان پیس !
یه amv بود راجع به شیراهوشی و لوفی اون خیلی خفن بود ! هر وقت میدیدمش جوگیر میشدم!
قرار بود یک هفته پیش برسونم...واقعا نابود بودم این یک هفته:|

به هر حال... البته من قبلا AMVهای مورد علاقه م رو گذاشتم اینجا هم... اینم 99% گذاشتم، ولی شاید کسی از دستش در رفته باشه! به هر حال... The Optimists

اول اینکه آهنگش هیجان و حس و حال خوبی داره! کاملا برای وان پیس عالیه! بعدشم که ادیت فوق العاده ای داره، یه سری صحنه ها رو کاملا با متن آهنگ مچ کرده... یا حتی ضرب پای سانجی یه جا با ریتم آهنگ... فوق العاده ست! از نطر کیفیت تصویرم خیلی خوبه! (یک سری از این AMVسازان که میان با انیمه هاردساب AMV میسازن رو باید حلق آویز کرد:| ASMV باشه آره... ولی AMV... به هر حال یاد بگیرن! :-" )

مورد آخر... آقا این Strong World عالیه! بهترین و وان پیسی ترین فیلمه وان پیسه، یه بخش ماجراجویی عالی تو یک جزیره(؟!؟) رنگارنگ و عجیب غریب ، آرت استایلش عالیه و کاش کل انیمه همینجوری بود! طراحی لباس های بخش اول و دومش هم بین فیلم ها به نظدم بهترینه! اون بخش اول که فوق العاده ن اصلا(غیر لباس بانو روبین استثنا:-" ) ، بهترین مبارزه گروهی وان پیس هم که مال این فیلمه!(چه خود داستان مانگا و چه بین فیلم ها) و در آخر هم یک سری صحنه خفن داره که روح و روانت رو شاد میکنه:D

خلاصه ش : ای کسانی که به آرک شابوندی رسیدید، برید Strong World رو ببینید حتما:D

زیادی زدم جاده خاکی... انشاالله که از این لذت برده باشید... اخیرا یه AMV دیگه هم جدیدا دیدم، رفت تو لیست کارهایی که دوست دارم، اونم بعدا میزارم:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
امروز همینجوری از سر بیکاری نشستم 1 چپتر از مانهوای Solo Leveling رو بخونم .
الان که دارم مینویسم رسیدم چپتر 15 و خیلی هم از مانهوا خوشم اومده .
کار ایسکای هست ( که علاقه من به این سبک بر کسی پوشیده نیست )
اما تفاوتش با بقیه کارهایی که تو این سبک دیدم یا خوندم توی اینه که
قهرمان نمیره به یک دنیای دیگه یا حتی مثل اکسل ورد وارد بازی آنلاین نمیشه .
توی همون دنیای خودش بنا به دلایلی توانایی تمرین و لول آپ کردن به سبک بازیها رو پیدا میکنه ( تا جایی که من خوندم هنوز دقیقاً معلوم نیست این سیستم چجوریه ) و این قابلیت تا اینجا فقط مختص خودشه و هیچکسی ازش خبر نداره
اگر کسی میخونه اینو بگه همینجوری خوب پیش میره یا افت میکنه ؟
-----
ویرایش : چپتر 30 و خیلی خوبه لعنتی ^:)^^:)^^:)^^:)^

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خوب از انیمه های تابستونی اولین انیمه که چشمم رو گرفته و کمی منتظر بودم danmachi فصل 2 بود.... شروع خیلی خوبی داشت و ریت دانلود تو سایتا و تورنت خیلی بالا بود و الان هم همینطوری بالاست که نشونه رضایت فن های انیمه رو میرسونه(امیدوارم یکدفعه افت نکنه سر افکنده بشم :D)
دوم اینکه وقت کردم انیمه kantai collection روببینم!
111149 111150
ژانر انیمه:action, military, fiction, slice of life و نمک کمدی هم بهش اضافه کردن!
انیمه خوبیه زمستون 2015 در 12 قسمت ریلیز شد یکدونه هم movie تو سال 2016 ریلیز شد.. قراره فصل 2 هم داشته باشه که خبری نشده فعلا....

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
262
نام
آرش

این نتفلیکس هم با اینکه یه‌سری‌مون شاید دید «غریبه بودن» بهش داشته باشیم تو زمینه‌ی انیمه، باس اعتراف کنیم خوب انیمه‌هایی داره و یکی‌شون همین 7Seeds. بدون اینکه چیزی لو بدم از داستانش در همین حد بگم که درباره‌ی بقا و زنده موندنه؛ سبکی که هرچی فیلم و سریال و انیمه ازش ساخته می‌شه بازم جای کار داره و عجیب جذابه. 7Seeds هم جذاب بود، هم هیجان‌انگیز و طراحی‌هاش هم هرچند گاهی یکم عجیب می‌شد ولی خیلی خوب بود در کل. تاثیرگذاریش هم که شخصا پای این انیمه ذوق زده شدم، چشمام تر شد، اعصابم به هم ریخت، فکری شدم و... سخت بخوایم بگیریم بله یه جاهایی رفتار بعضی شخصیت‌ها همچین منطقی نبود، اما به‌هرحال قشنگ در حد انتظارها از همچین کاری ظاهر شد و کلا خیلی راضی‌کننده بود.

این وسط متاسفانه داستان تو ۱۲ قسمت تموم نمی‌شه و فعلا خبری از فصل دوم نیست انگاری. البته حتما ادامه‌اش می‌دن؛ نتفلیکس عمرا تن بده به ساخت انیمه نیمه. دیگه اینکه از اونجا که طبیعتا 7Seeds فضاش طوری نیست که توش حلوا خیرات کنن و همه‌مون هم به اندازه‌ی کافی دغدغه داریم، به‌عنوان انیمه‌ی قبل خواب خیلی پیشنهاد نمی‌شه. همین دیگه؛ منتظر فصل دومم بی‌صبرانه. :((
------------
خوب تبریک میگم به شما! بدجور هواییم کردی بشینم ببینم! فقط یکچیزی نسخه bluray در کار هست؟ اگر بله کی ریلیز میشه؟

آقا ممنون که خوندی و خوشحالم که یه نفر دیگه هم داره می‌افته تو تله! :D
حالا چرا تله؟ به‌خاطر این پایان‌اش. شرمنده انگاری بالا درست قضیه رو بازش نکردم؛ می‌دونی یه جوری تموم شد که یه لحظه شک کردم گفتم ا، سیزده قسمت بود مگه؟ یه‌جوری تو خماری می‌ذاره آدم رو.
در اون مورد هم راستش نتفلیکس به‌خاطر شبکه استریم بودن‌اش و اینا کم پیش میاد که بلوری بده بیرون. برای 7Seeds که هنوز ندیدم جایی گفته باشه. شاید چند ماه بعد اینکه مجموعه‌اش کلا تموم بشه یه حرکتی بزنه. فصل دوم هم حدس می‌زنن پاییز یا نیمه اول ۲۰۲۰ بیاد. البته فعلا خودش تاییدش هم نکرده متاسفانه :((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر