Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام کسی اینجا هست هنوز بازی رو جدی انجام بده ؟ یه چند نفر اوکی شن ادد کنن اسکواد بریم. خسته شدم از بس سولو رفتم یا با اسکوادی رفتم که کلا نمیشناسم و بگیر نگیر داره. مهم نیست زیاد بازیش خوب باشه یا نه ببازیم هم مهم نیست فقط خوب ببازیم که دلمون نسوزه. بیسیک مپ ها و بازی رو بلد باشه و بتونه کال اوت بده به هم تیمی ها و کاپر مایندست نباشه تا 2 راند عقبیم سورندر بده از این حرفا...
سولو میری یه دست هم تیمیا خوبن میزنی یه دست دیگه میری اونا فوق سوپر هم تیمی های خودمون قشنگ زیر خط کاپر انگاری باتن. گال میاد ادم قشنگ...با اسکواد میری دو دست میبری اوکیه بعد یه دست میبازی همه همدیگرو فحش میدن بعد لیو میدن...

چند ساله داریم بازی رو بازی میکنیم هنوز تو این جهنم گلد موندیم تا میرسیم گلد 1 و 2 تیم شمن قشنگ ندید میزننت بعد هم تیمی خود تروریست هانتن اصن انگاری بدون اسکواد نمیشه. من خودمم بازی فوق العاده نیست ولی از رو تجربه و چند سال بازی کردن گیم سنسم قابل قبوله و هم تیمی ها خوب باشن میتونم موثر باشم. سیزن قبلیام بیشتر گلد سه چهار بودم سیزن قبلیم گلد 2 بودم این سیزنم گلد 1 همش یه دست میبرم یه دست میبازم...
حالا کسی هس؟

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
چند روز پیشا خواستم بیام از این ایونت وسترن تعریف کنم یادم رفت فرداش رنک عادی رفتم کلا پشیمون شدم! IQ بعد از n بار فیکس شدن مجددا انواع اقسام گلیچ هارو داره و جالبه اینبار رو زمین میخزه و میاد داخل 8-| ولی فاجعه ی اصلی وقتیه که قراره شما اتک بدید اما یهو ddos رخ میده و نمیتونید تکون بخورید :) دیداس خیلی وقته که تو بازی هست ولی حداقل قبلا تا وقتی یکی از اعضای تیم تو پارتی حریف نبود این اتفاق نمیفتاد ولی الان یه راهی پیدا کردن که بدون نیاز به پارتی دیداس میزنن! یه بازی دیگم ما دیفند بودیم و یه اتفاقی شبیه به دیداس مجددا رخ داد ولی این سری حریفامون راحت داشتن بازیشونو میکردن ولی ما اصلا نمیتونستیم تکون بخوریم!
اینا تو 50 تا اوپراتور زاییدن حالا میخوان تا 100 تا هم افزایش بدن! لول

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
سلام کسی اینجا هست هنوز بازی رو جدی انجام بده ؟ یه چند نفر اوکی شن ادد کنن اسکواد بریم. خسته شدم از بس سولو رفتم یا با اسکوادی رفتم که کلا نمیشناسم و بگیر نگیر داره. مهم نیست زیاد بازیش خوب باشه یا نه ببازیم هم مهم نیست فقط خوب ببازیم که دلمون نسوزه. بیسیک مپ ها و بازی رو بلد باشه و بتونه کال اوت بده به هم تیمی ها و کاپر مایندست نباشه تا 2 راند عقبیم سورندر بده از این حرفا...
سولو میری یه دست هم تیمیا خوبن میزنی یه دست دیگه میری اونا فوق سوپر هم تیمی های خودمون قشنگ زیر خط کاپر انگاری باتن. گال میاد ادم قشنگ...با اسکواد میری دو دست میبری اوکیه بعد یه دست میبازی همه همدیگرو فحش میدن بعد لیو میدن...

چند ساله داریم بازی رو بازی میکنیم هنوز تو این جهنم گلد موندیم تا میرسیم گلد 1 و 2 تیم شمن قشنگ ندید میزننت بعد هم تیمی خود تروریست هانتن اصن انگاری بدون اسکواد نمیشه. من خودمم بازی فوق العاده نیست ولی از رو تجربه و چند سال بازی کردن گیم سنسم قابل قبوله و هم تیمی ها خوب باشن میتونم موثر باشم. سیزن قبلیام بیشتر گلد سه چهار بودم سیزن قبلیم گلد 2 بودم این سیزنم گلد 1 همش یه دست میبرم یه دست میبازم...
حالا کسی هس؟
داداش من هستم با رفیقم هر روز بازی می کنیم بازیمون بد نیس خواستی اد کن
MHD-IR

• Like
Reactions: kamyy

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
اقا تو سیستم رنک بازی تغییری ایجاد کردن ؟ من بعد یه مدتی برگشتم 10 مچ اول رو 8 تا باختم شدم گلد 3 :D
آره منم هر سیزن 8-9 تا بازی اولمو میبردم نهایت گلد 1 میشدم این سری با 6 تا برد پلات3 شدم :D فکر کنم برای ده تا بازی اول k/d رو هم به همراه w/l دخالت دادن چون یکی دیگه با 7تا برد گلد 1 شد!

• Like
Reactions: Lions Gate

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
چند روز پیشا خواستم بیام از این ایونت وسترن تعریف کنم یادم رفت فرداش رنک عادی رفتم کلا پشیمون شدم! IQ بعد از n بار فیکس شدن مجددا انواع اقسام گلیچ هارو داره و جالبه اینبار رو زمین میخزه و میاد داخل 8-| ولی فاجعه ی اصلی وقتیه که قراره شما اتک بدید اما یهو ddos رخ میده و نمیتونید تکون بخورید :) دیداس خیلی وقته که تو بازی هست ولی حداقل قبلا تا وقتی یکی از اعضای تیم تو پارتی حریف نبود این اتفاق نمیفتاد ولی الان یه راهی پیدا کردن که بدون نیاز به پارتی دیداس میزنن! یه بازی دیگم ما دیفند بودیم و یه اتفاقی شبیه به دیداس مجددا رخ داد ولی این سری حریفامون راحت داشتن بازیشونو میکردن ولی ما اصلا نمیتونستیم تکون بخوریم!
اینا تو 50 تا اوپراتور زاییدن حالا میخوان تا 100 تا هم افزایش بدن! لول
این ddos رو کنسول هست؟

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
این ddos رو کنسول هست؟
رو ps4 که هستش بقیه رو خبر ندارم. خیلی وقته که دیداس رو پلی استیشن هستش ولی تا موقعی که یکی از اعضای تیم وارد پارتی حریف نمیشد نمیتونستن اینکارو بکنن ولی این سری گویا بدون نیاز به پارتی این کارو میکنن! چند روز پیشا یکی اومد تو پارتی گفتش میخوام دیداس بزنم ما مسخرش کردیم ولی یه راند که دیفند شدیم جدی جدی دیداس زد :| :D یعنی طرف حتی تو بازیم نبود! البته ماهم کیکش کردیم چون کلا نمیدونم مردم چجوری از این مسخره بازیا لذت میبرن :D این ویدیو نشون میده چه شکلیه:

البته اینجا طرف بلد نبود حریف ما یه جوری زده بود که تو کل راند ده قدم تونستیم برداریم :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
رو ps4 که هستش بقیه رو خبر ندارم. خیلی وقته که دیداس رو پلی استیشن هستش ولی تا موقعی که یکی از اعضای تیم وارد پارتی حریف نمیشد نمیتونستن اینکارو بکنن ولی این سری گویا بدون نیاز به پارتی این کارو میکنن! چند روز پیشا یکی اومد تو پارتی گفتش میخوام دیداس بزنم ما مسخرش کردیم ولی یه راند که دیفند شدیم جدی جدی دیداس زد :|:D یعنی طرف حتی تو بازیم نبود! البته ماهم کیکش کردیم چون کلا نمیدونم مردم چجوری از این مسخره بازیا لذت میبرن :D این ویدیو نشون میده چه شکلیه:

البته اینجا طرف بلد نبود حریف ما یه جوری زده بود که تو کل راند ده قدم تونستیم برداریم :D

اینو قبلا با Castle میزدن، الان باز دوباره اومده؟؟؟ عجیبیه واقعا

پ ن : الان ویدئو دیدم، این جدیده :D کاری که با Castle میکردن فریم ریت بازیو به 10 میرسوند :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kanway

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
رو ps4 که هستش بقیه رو خبر ندارم. خیلی وقته که دیداس رو پلی استیشن هستش ولی تا موقعی که یکی از اعضای تیم وارد پارتی حریف نمیشد نمیتونستن اینکارو بکنن ولی این سری گویا بدون نیاز به پارتی این کارو میکنن! چند روز پیشا یکی اومد تو پارتی گفتش میخوام دیداس بزنم ما مسخرش کردیم ولی یه راند که دیفند شدیم جدی جدی دیداس زد :|:D یعنی طرف حتی تو بازیم نبود! البته ماهم کیکش کردیم چون کلا نمیدونم مردم چجوری از این مسخره بازیا لذت میبرن :D این ویدیو نشون میده چه شکلیه:

این کارو تو همه بازی های کنسولی راحت میشه انجام داد به خاطر این که وقتی طرف از طریق PSN یا XBL اینوایت میکنه مستقیم به اون کانکت میشین و طرف آیپی شما رو میبینه :D
هیچوقت از کسی که نمیشناسین اینوایت اکسپت نکنین :D

اقا تو سیستم رنک بازی تغییری ایجاد کردن ؟ من بعد یه مدتی برگشتم 10 مچ اول رو 8 تا باختم شدم گلد 3 :D

قبلا هر سیزن کامل رنک ریست میشد (یعنی جوری که انگار با اکانت جدید داری بازی میکنی) ولی الان رنک سیزن قبل رو در نظر میگیره

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
IQ باز هم مشکل ساز شده و ایندفعه گلیچش بصورت درازکش میاد سمتتون، واقعا نمیدونم از کامینیتی اشغال بازی باید شاکی باشیم یا اینکه یه تیم بزرگ بازیساز نمیتونن ایراد یه اپراتور رو رفع کنن، نظر خودم رو کامینیتی اشغال و بی وجود بازیه.
اگه رنک بازی میکنید حتما IQ رو بن کنید تا دوباره احتمالا خود یوبیسافت غیرفعالش کنه و بعید نیست Claymore رو بگیرن ازش، چون مرکزیت همه گلیچ‌های IQ تو این چند سیزن Claymore بوده.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اره ظاهرا یه امتیاز تحت عنوان MMR اومده و مثل کمک کردن معدل در کنکور میمونه، هرچی سیزن قبل رنک شما بالاتر و در واقع MMR بالاتری داشته باشید، به رنک جدیدتون در سیزن بعد کمک میکنه حالا شاید شما سیزن قبل رنک و امتیاز خوبی داشتید و این سیزن به کمکتون اومده

• Like
Reactions: Lions Gate

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اره ظاهرا یه امتیاز تحت عنوان MMR اومده و مثل کمک کردن معدل در کنکور میمونه، هرچی سیزن قبل رنک شما بالاتر و در واقع MMR بالاتری داشته باشید، به رنک جدیدتون در سیزن بعد کمک میکنه حالا شاید شما سیزن قبل رنک و امتیاز خوبی داشتید و این سیزن به کمکتون اومده
من همه سیزن ها پلات 2 یا 1 بودم به جز یکی که دایموند شدم. اره میشه قشنگ تشخیص داد که بازی سختر شده و پیلیر های هم رده خودت می افتن جلوت. به نظرم حرکت خوبی هست
اینجوری دیگه کوپر بازی هم نمیشه کرد :-bd

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من همه سیزن ها پلات 2 یا 1 بودم به جز یکی که دایموند شدم. اره میشه قشنگ تشخیص داد که بازی سختر شده و پیلیر های هم رده خودت می افتن جلوت. به نظرم حرکت خوبی هست

میشه عزیز، همچنان ملت کوپر بازی میکنن و میرن بالا، توی لیدربورد(PS4) ببین 2 نفر ایرانی اولن و فقط با کوپر بازی رفتن بالا

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
البته هنوز تا دلت بخواد Smurfs Account وجود داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر