Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
وان پیس رو تا قسمت 8 دیدم . :D
اون‌جوری که اینجا گفتن تا فلان قسمت ببین اگه خوشت اومد که هیچ اگه نیومد بیخیال شو چون نمیاد ، با خودم گفته بودم حتما شروع کندی داره این انیمه . ولی برعکس از همون قسمت اولش برام جالب بود و نظرم رو جلب کرد مخصوصا لوفی
>:D<
، از زورو هم خوشم اومد مبارز جالب و خفنی نشون داده خودش رو^:)^ . لحظات خنده دارش هم جالب بود و خندیدم باهاشون ، مبارزاتش هم با اینکه هنوز خیلی نشون نداده ولی برام جالب بود .
منتهی یه عیبی داشت اونم این بود که دقیقا جای حساس میزد to be continued ! :|
خوب... تبریک میگم که بهترین انیمه زندگیت رو پیدا کردی
>:)

پر از کاراکترهای جالب و ماجراجویی های خفن منتطرتن!
برسی جلوتر AMV بهت برسونیم روح ک روانت شاد بشه:x

در مورد خط آخر... انشاالله وقتی رسیدی مانگا با این رو به رو میشی!
هر دو سه هفته یکبار:| و جای بسی حساس! :| مثل امروز که ما با این رو به رو شدیم..‌بعد از پنل به این خفنی:(

IMG-20190706-WA0015.jpg

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
وان پیس رو تا قسمت 8 دیدم . :D
اون‌جوری که اینجا گفتن تا فلان قسمت ببین اگه خوشت اومد که هیچ اگه نیومد بیخیال شو چون نمیاد ، با خودم گفته بودم حتما شروع کندی داره این انیمه . ولی برعکس از همون قسمت اولش برام جالب بود و نظرم رو جلب کرد مخصوصا لوفی >:D< ، از زورو هم خوشم اومد مبارز جالب و خفنی نشون داده خودش رو^:)^ . لحظات خنده دارش هم جالب بود و خندیدم باهاشون ، مبارزاتش هم با اینکه هنوز خیلی نشون نداده ولی برام جالب بود .
منتهی یه عیبی داشت اونم این بود که دقیقا جای حساس میزد to be continued ! :|
بین تمامی اثاری که دیدم/خوندم هنوزم وانپیس برام بهترین اثره!پرفکت به معنای واقعی کلمه>:):-"
----
و اگه بتونم یه انیمه بگم که ازش نفرت خالص دارم یوری ان *ت اهه که خداوند باعث و بانیش رو لعنت کنه ومستقیم به جهنم بفرسته با زباله ایی که درست کردن!چه فن بیس اشم که چه ایرانی چه خارجی ماشالا...:|خدا همه رو به راه راست هدایت کنه خلاصه!!!:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هل هله سر میدهیم! >:)
One Piece : Pirate Warriors 4 معرفی شد!!! :x بالاخره! :((

لحظه شماری میکنیم برای کاتاکوری ساما! :x >:)
و... خیلی چیزن که توی معرفی بازی از جدیدترین و خفن ترین تکنیک شخصیت اصلی استفاده نمیکنند:| تکنیکی که اونقدری ازش گذشته که حتما توی بازی باشه! (اگر نباشه که خااااااک!) کاور هم باید لوفی با اون تکنیک باشه:| حضرت کاتاکوری ساما ولی احتمالا نیست روی کاور:(

در کل اینکه شاد شادیم! روزمان را ساخت! >:)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مانگا داره
قسمت اول انیمه خوب بود .
میدونی مانگا در چه سطحیه ؟
برم تو کارش ؟
جدیداً خوندن مانگا بیشتر از انیمه دیدن حال میده .
دو سه روزی میشه مانگا برسرک رو هم شروع کردم . اولش باهاش حال نکردم اما بعد از حدود 30 چپتر خوب شده .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سلام

قسمت اول انیمه خوب بود .
میدونی مانگا در چه سطحیه ؟
برم تو کارش ؟
جدیداً خوندن مانگا بیشتر از انیمه دیدن حال میده .
دو سه روزی میشه مانگا برسرک رو هم شروع کردم . اولش باهاش حال نکردم اما بعد از حدود 30 چپتر خوب شده .
من خودم 4~5 چپترش رو همون اول که شروع شد خوندم، خوشم اومد... ولی ولش کردم:| یه مدت بعد خبر انیمه ش اومد، بسی شادمانم کرد:D دیگه با خیال راحت نرفتم سمتش دیگه:D(یه مدت بعد = دو قرن بعد:| )
البته یه کمش هم که ادامه ندادم دلیلش این بود با توجه به عکسی که قبل از شروع مانگا تیز کرده بودن، ازش انتظار داشتم یه کار فانتزی و جادو جنبل دار باشه، که نبود:-" ولی با این حال جالب بود...!

فعلا 109چپتر ازش اومده، اطلاعاتم در همین حده:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خوب... تبریک میگم که بهترین انیمه زندگیت رو پیدا کردی

پر از کاراکترهای جالب و ماجراجویی های خفن منتطرتن!
برسی جلوتر AMV بهت برسونیم روح ک روانت شاد بشه:x

در مورد خط آخر... انشاالله وقتی رسیدی مانگا با این رو به رو میشی!
هر دو سه هفته یکبار:| و جای بسی حساس! :| مثل امروز که ما با این رو به رو شدیم..‌بعد از پنل به این خفنی:(

View attachment 110722
والا به من برسونید میخواستم تو اینستام یه پست بزنم راجع به وان پیس !
یه amv بود راجع به شیراهوشی و لوفی اون خیلی خفن بود ! هر وقت میدیدمش جوگیر میشدم!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
این که اوپنینگ وانپیس رو پر از اسپویل میکنن دیگه جزو مکرراته ولی خدایی این پیشرفت عجیب و غریبی که توی انیمیشن کردن ادمو یاد انیمه های فصلی میندازه!
اگه با همین فرمون بخوان پیش برن بعد سال ها خودم از مانگا به انیمه سوییچ میکنم:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
دمشون گرم! اینا تا چپتر 2-3هفته پیشم که اسپویل کردن=)) چه به روز کار میکنند! =))

و دمشون هم گرم هرچی سورپرایز خفن بود رو نشون دادن تو اپنینگ:x
نمیشه مثل قدیم اپنینگ بسازن 90%ش از رو هوا، حالا 10% از آرک نشون بدن؟ :D این اپنینگ رسما 100% canon بود:D

---

خود قسمتم شب بیدار بشم ببینم...الان دارم شهید میشم از خستگی... ولی انقدر هایپ نکنید:(( از صبح هرکی تو واتساپ از کنار ما رد شده اومده میگه : اپنینگ رو دیدی؟ این قسمت رو دیدی؟ به شدت خفنه و ...! :(( همه هم میدونند دسترسی به نت هم به زور دارم:D

---
@vaan 2
بعدا چندتا AMV میگم، گرچه قبلا احتمالا گزاشتمشون... یدونه داشتم شیراهوشی هم توش داشت، نمیدونم دانلود دارمش یا صرفا آنلاین دیده بودمش.... ولی اخه شیرا...p

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بهترین اوپنینگ وان پیس همونه که پرچم رو هوا میکنن تو ساحل میدون! نه اسپویل داشت و نه هیچی ! یکی دیگه هم ته ذهنمه خیلی خوشم اومد مال قبل از مارینفور ولی هر چی فکر میکنم یادم نمیاد! اندینگ اولم خیلی عالی بود!

آنقدر حوس کردم ، nier رو تموم کنم شاید برم سر وقتش ، از اول دوباره ببینم!

---
@vaan 2
بعدا چندتا AMV میگم، گرچه قبلا احتمالا گزاشتمشون... یدونه داشتم شیراهوشی هم توش داشت، نمیدونم دانلود دارمش یا صرفا آنلاین دیده بودمش.... ولی اخه شیرا...p

Amv و آهنگش خیلی قشنگ بود و خوب میکس شده بود ! عالی بود! اما شیراهوشی؟
کاش اون میتینگ انیمه ورلد بودی ملت سر فیگور شیراهوشی تیزی میکشیدن! LoL

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
ملت سر فیگور شیراهوشی تیزی میکشیدن! LoL
انصافا چجوری کسی میتونه فن شیراهوشی باشه ؟ روی اعصابه شدید !
------------------------------
اقا چرا هیچ نمایشگاه کازپلی نداریم ؟ اندونزی از این جشنواره های کازپلی داره رعایت حجاب رو هم میکنه هیچ مشکلی هم پیش نمیاد !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
انصافا چجوری کسی میتونه فن شیراهوشی باشه ؟ روی اعصابه شدید !
------------------------------
اقا چرا هیچ نمایشگاه کازپلی نداریم ؟ اندونزی از این جشنواره های کازپلی داره رعایت حجاب رو هم میکنه هیچ مشکلی هم پیش نمیاد !
همون میتینگ هم اینجا نمیشه گرفت و مخفیانه میگیرن:)) هی بهمون گیر میدادن نیاید دم در، میان کاسه کوزه مون رو جمع میکنند:|

جدا از اون...کاسپلی شدن و ساختن، فکر کنم حسابی خرج داره:-" با این وضع مملکت...حتما:-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
این فصل رو همچین تحویل نمی‌گیرینا! از هر دری صحبت می‌کنین جز انیمه‌های تابستونی :D

Dumbbell Nan Kilo Moteru - Ep1
یه انیمه‌ای که اصلا منتظرش نبودم، اصلا تا رسید سریع ننشستم پاش و اصلا هم باحال نبود و خوشم نیومد! :-"
خب، واقعا خوب و بامزه بود. و حتی تشویق می‌کنه آدم رو که بیشتر تحرک داشته باشه. و اینکه ایچی ورزشی خوبیش اینه که جنبه ایچیش با مرام ورزشیش در می‌شه! :D
پ.ن: ها ها! حالا که بیشتر باشگاه‌ها رو خانم‌ها قُرق می‌کنن و شیفت ما می‌افته عملا نصف شب، این انیمه مرهمی است بر دردهامون! (اسمایلی منحرف)

Maou-sama, Retry - Ep1
محصولی دیگر از ایسکای گستران نوین شرق.
تو این سال‌ها دیگه نیازی هم نیست طرف کار خاصی بکنه بره تو عالم دیگه؛ کافیه، ببخشید، انگشت بکنه تو دماغ‌اش یهو بره دنیای موازی‌ای چیزی. ماشالله قدرت سازگاری شخصیت‌های اصلی هم بالاس قشنگ سریع با قضیه کنار میان. اینا رو گفتم که به این انیمه گیر بدم، ولی... راستش خوشم اومد؛ هرچند که احتمالا ادامه‌ش ندم. پر کلیشه‌اس ولی شخصیت‌ها باحالن و یه جو نیمه-پدرانه‌ای هم داره که جالب‌اش کرده. ولی خفه کردن ما رو با این ایسکای‌ها.

Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai - Ep1
یا خدا! اسم‌اش با کپی-پیست هم جواب نمی‌ده! ولی عجب انیمه‌ای بود. انصاف نیست انقدر دوست‌داشتنی باشه فضاش. یه انیمه پدرانه‌اس؛ منتهی تو دنیای فانتزی. چند دقیقه‌ای از اعصاب‌خردی‌های زندگی دور می‌کنه آدم رو. دم‌شون گرم.

Joshikousei no Mudazukai - Ep1
یه جمع دخترونه و یه انیمه‌ای که نمی‌فهمم چی می‌خواد بگه. سریع صحبت می‌کنن و آسمون ریسمون می‌بافن، پشت سرهم دو خط-دو خط زیرنویس باید بخونی. من اول سردرد شدم بعد چرتم گرفت!
نمی‌دونم، شاید با زیرنویس فارسی بهتر شه اوضاع.:-??

Araburu Kisetsu no Otomedomo yo - Ep1
یه جمع دخترونه دیگه که عضو باشگاه ادبیات‌ان؛ منتهی به اقتضای سن و اینا به جنبه‌های خاصی از ادبیات کشیده شدن. نگاه به ظاهرش نکنین که معصومانه شاید به‌نظر برسه؛ چون نیست! همین ترجمه اسم‌اش گویاس: O Maidens in Your Savage Season. درباره‌ی بلوغ و مشکلات و دغدغه‌های اون سنه و نسبت به کار بالایی خوبیش اینه که حرف‌هایی برای گفتن داره، ولی مخاطب خاص خودش رو می‌طلبه. و دیگه اینکه سبک گرافیک‌اش شبیه 3Gatsu ئه.

Enen no Shouboutai - Ep1
ترکیب آتش‌نشانی با جادو و فانتزی. شونن خوش‌ساختیه و با دیدن قسمت اول، مشکل‌ام با اون لبخند ملیح روی چهره شخصیت اصلی هم حل شد. خودم که حوصله‌ی انرژی آبی زدن و اینا رو ندارم، ولی به علاقه‌مندهای این سبک پیشنهاد می‌شه.

Granbelm - Ep1
مقداری ایسکای، آمیخته به سبک مکا و دختران جادوگرشون. یه بامزگی‌هایی داره ولی در کل به‌نظر یه کار کلیشه‌ای میاد. نظر خاصی ندارم؛ جز اینکه برو عامو ولم بکو!

آووو... Vinland Saga و اینا رو هم باس ببینم هنوز؟! فشارم افتاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر