The Sinking City | PC

Developers : Frogwares
Publisher :
TBA
Genre : Lovecraftian Open World Investigation
Platform : TBA
Release Dates : TBA

تجربه دنیای مرموز و سیاه داستان های لاوکرفت به صورت کاملا آزادانه. استودیو خوشنام Frogwares از جدیدترین عنوان خود با نام The Sinking City پرده برداری کرد.

این عنوان در ابتدا با چندین Art Work از طرف سازنده معرفی شد و نام بازی دقایقی پیش به طور کامل مشخص شد. شایان ذکر است که این عنوان کاملا متفاوت از عنوان Call of Cthulhu ساخته Cyanide Studio خواهد بود.

بنا بر گفته های Frogwares، این عنوان بزرگترین ساخته این استودیو خواهد بود و تجربه بی نظیری از دنیای غنی داستان های لاوکرفت و Cthulhu Mythos به ارمغان خواهد آورد.

نمایش کامل بازی در همایش GDC خواهد بود.

تصاویر:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من خودم call of cthulhu رو نرفتم دیگه بازی متای پایین هفتاد رو سخته بازی کردنش ولی بنظر میاد لین یکی جذاب تر باشه چون هم استودیوش با تجربه تره هم گان پلی داره بازی.یک ساعت اول بازی رو یکی از یوتیوبرها گذاشته.حس بازی ومپیر هم داره یجورایی.

• Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
کسی بازی کرده از تجربیاتش بگه ؟

تاپیک خلوته. مثلا تابستونه
من گرفتمش ولی فعلا بازیش نکردم. با توجه به سلیقه شما بنظرم باب میلتون نیس
البته ب احتمال خیلی زیاد خودمم باهاش حال نمیکنم ولی گرفتمش ی تست بزنم.الانم ی بازی شبیه همینو بازی میکنم بنام Call of Cthulhu ک فعلا آنچنان خوشم نیومده

پ.ن: آقا تابستون چ ربطی داره؟ بچه های اینجا ک مدرسه نمیرن .سر کار میرن ک اونم ماشالله همیشه هس:((

• Like
Reactions: TeTration and kamyy

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,137
نام
Melkor
چند ساعتی بازی کردم ...

اتمسفر و گرافیک هنری عالیه ! همچنین یه سری کارکترا رو خیلی دوست دارم همون یارو که شبیه گورلیه یه رفرنس به یکی از داستانای کمتر شناخته لاوکرفت بود که واسم خیلی جالب بود :D حضور مردمان ماهی مانند innsmouth هم رو شدیدا پسندیدم :D

ولی خب فکر میکنم گرافیک فنی و انمیشینا یکم تو دیواره کامبت بازی هم زیاد جالب نیست ! نقطه قوت بازی هم به نظر داستان جذاب و پرکششه که خیلی جالب میزنه و فکر میکنم خیلی جالب ختم بشه! تا اینجا واقعا از روایت داستان راضی بودم ولی گیمپلی (مبارزات ) خیلی خشک و بد از اب در اومده فکر میکنم نبودنش بهتر از بودنش بود.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
چند ساعتی بازی کردم ...

اتمسفر و گرافیک فنی عالیه ! همچنین یه سری کارکترا رو خیلی دوست دارم همون یارو که شبیه گورلیه یه رفرنس به یکی از داستانای کمتر شناخته لاوکرفت بود که واسم خیلی جالب بود :D حضور مردمان ماهی مانند innsmouth هم رو شدیدا پسندیدم :D

ولی خب فکر میکنم گرافیک هنری و انمیشینا یکم تو دیواره کامبت بازی هم زیاد جالب نیست ! نقطه قوت بازی هم به نظر داستان جذاب و پرکششه که خیلی جالب میزنه و فکر میکنم خیلی جالب ختم بشه! تا اینجا واقعا از روایت داستان راضی بودم ولی گیمپلی (مبارزات ) خیلی خشک و بد از اب در اومده فکر میکنم نبودنش بهتر از بودنش بود.
اگه Call of Cthulhu بازی کردی لطفا بگو شبیه هستن یا نه؟
بازی از لحاظ اکشن کمه یا زیاده؟ یعنی اکثرا کاراگاه بازیه؟

• Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
من با این call of cthulhu رو بازی کردم و خیلی خیلی ازش خوشم اومد ولی نمیدونم چرا زیاد از این بازی خوشم نمیومد، ممکنه بخاطر مشغله فکری باشه یا نمیدونم
حالا یکم دیگه میرم سراغش شاید اینبار خوشم اومد D:

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,137
نام
Melkor
اگه Call of Cthulhu بازی کردی لطفا بگو شبیه هستن یا نه؟
بازی از لحاظ اکشن کمه یا زیاده؟ یعنی اکثرا کاراگاه بازیه؟
اکشنش با توجه به سبکی که داره به نظرم یه خورده زیاده :D

Call of Cthullhu رو بازی نکردم ولی گیمپلی زیاد ازش دیدم و نه خیلی شبیهش نیست .

شبیه شرلوک هولمز عه یکم ...سازندشم سازنده همون سری شرلوک هولمز عه :D

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من گرفتمش ولی فعلا بازیش نکردم. با توجه به سلیقه شما بنظرم باب میلتون نیس
البته ب احتمال خیلی زیاد خودمم باهاش حال نمیکنم ولی گرفتمش ی تست بزنم.الانم ی بازی شبیه همینو بازی میکنم بنام Call of Cthulhu ک فعلا آنچنان خوشم نیومده

پ.ن: آقا تابستون چ ربطی داره؟ بچه های اینجا ک مدرسه نمیرن .سر کار میرن ک اونم ماشالله همیشه هس:((
چون که جهان بازه و نقشه نداره کلی نوشته باید بخونی تا راه پیدا کنی مطابق میلم نیست ولی کلا از خواندن نظرات لذت می برم .

هر چه تاپیک بازی های کامپیوتری توی این سایت خلوته تاپیک بازی های پلی استیشن شلوغه کلی کامنت می زارند. جالبه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
چون که جهان بازه و نقشه نداره کلی نوشته باید بخونی تا راه پیدا کنی مطابق میلم نیست ولی کلا از خواندن نظرات لذت می برم .

هر چه تاپیک بازی های کامپیوتری توی این سایت خلوته تاپیک بازی های پلی استیشن شلوغه کلی کامنت می زارند. جالبه
تایپک کنسول این بازی ها هم زیاد شلوغ نیست
بعضی بازی های خاص شلوغه
درکل این بازی هم مخاطب خاص داره واسه همین فک نکنم تعداد زیادی نظرشونو بنویسن.کلا این سبک بازی های برای مخاطبای خاصه ک خودت و منم زیاد جزوشون نیستم ولی منم باهات موافقم. از خوندن نظرات بقیه لذیه می برم واسه همین حتی تایپک بازی هایی سر میزنم ک اصلا بازی نکردم و شایدم هیچوقت بازی نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر