ادامه GOD OF WAR در دست ساخت قرار دارد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
109798

سال ٢٠١٨ بازي GOD OF WAR عنوان بهترين بازي سال را كسب كرد و با پايان بازي مشخصا معلوم بود كه داستان كريتوس در نورس ادامه خواهد داشت...
اما به تازگي سونی سانتا مونیکا فهرست نیازمندی‌ های شغلی اي منتشر كرده و در آن اعلام شده شخص مورد نظر بايد دانش کافی از God of War محصول سال ۲۰۱۸ داشته باشد و بتواند به‌ خوبی در مورد مکانیزم‌ های بازی صحبت کند همچنين شخص مورد نظر باید تجربه‌ ی کار کردن روی پلتفرم‌ های نسل بعد را داشته باشد...
اين موضوع مشخص ميكند كه نسخه ي بعدي GOD OF WAR براي نسل بعد در حال ساخت است.
بعد از اينكه يكي از كاربران از توئيت هاي مختلف كوري بارلوگ متوجه جمله Ragnarok is Coming شده بود به احتمال زياد در نسخه ي بعدي شاهد رگناروك خواهيم بود . رگناروك يكي از وقايع اصلي در داستان هاي نورس بحساب مي آيد.

نيازمندي هاي شغلي سانتا مونيكا

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
لابد باز قراره درمورد بازی مستند بسازن برلوگ هم بیاد بگه
YoU neEd to SeE a TherApiSt
Sent from my G3112 using Tapatalk
هر چقدر مستند بسازن از بارلوگ کمه خداوکیلی بازی از زیر تل خاکستر کشید بیرون به شکلی باورنکردنی و با تغییرات و ریسک های فراوان و سختی که حتی خود سونی هم یکجاهایی بهش فشار وارد کرده که باید مثلا بیخیال یکسری موارد بشی انصافا بارلوگ ثابت کرد یکی از بزرگای صنعت گیم هست و با توجه به تجربه ای که در God of war 2 داشت به نظر این نسخه دوم ریبوت از قبلی هم بهتر باشه و پر از باس های مختلف

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
هر چقدر مستند بسازن از بارلوگ کمه خداوکیلی بازی از زیر تل خاکستر کشید بیرون به شکلی باورنکردنی و با تغییرات و ریسک های فراوان و سختی که حتی خود سونی هم یکجاهایی بهش فشار وارد کرده که باید مثلا بیخیال یکسری موارد بشی انصافا بارلوگ ثابت کرد یکی از بزرگای صنعت گیم هست و با توجه به تجربه ای که در God of war 2 داشت به نظر این نسخه دوم ریبوت از قبلی هم بهتر باشه و پر از باس های مختلف
من نمیتونم به کسی که چنین فلسفه‌ای داره احترام بزارم حالا هرچقدر پول و پلیر هم جذب کرده باشه...

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اینم داره میشه COD انحصاری پلی استیشن! به نظر من دیگه نباید ادامش بدن و باید بزارن همینجوری با شکوه باقی بمونه. ادامه دادنش فقط باعث لطمه به بازی میشه. این بازی به اون رشد و شکوفایی مورد نظر رسیده و دیگه جا برای پیشرفت نداره. تمامی طرفداراشم تا آخرین حد ممکن ارضا شدن و داستانشم به بهترین شکل ممکن تموم شد. ادامه دادنش میشه عین نسخه ی چهارم آنچارتد که هیچی به جز بالا رفتن از در و دیوار نداشت.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بله دیدم
میشه توضیح بدی
Ultra violence and sexism, that's God of War, why aren't we doing that? people will say "Kratos can't grow he's just this antihero who just kills things and bathes in their blood"
I'm like you need to see a therapist.
این حرف کوری بارلاگه. کسی که این حرفو میزنه بنظرم واقعا شناختی نداره که اصلا کریتوس کیه. این حرف توهینه به منی که عاشق سه نسخه‌ی اول بازی هستم‌.

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
اینم داره میشه COD انحصاری پلی استیشن! به نظر من دیگه نباید ادامش بدن و باید بزارن همینجوری با شکوه باقی بمونه. ادامه دادنش فقط باعث لطمه به بازی میشه. این بازی به اون رشد و شکوفایی مورد نظر رسیده و دیگه جا برای پیشرفت نداره. تمامی طرفداراشم تا آخرین حد ممکن ارضا شدن و داستانشم به بهترین شکل ممکن تموم شد. ادامه دادنش میشه عین نسخه ی چهارم آنچارتد که هیچی به جز بالا رفتن از در و دیوار نداشت.
COD انحصاری ؟ شوخیه دیگه ؟! بازی ای که چند سال به چند سال میاد و توی فروش هم فوق العاده موفقه چرا نباید ساخته بشه کلا سری GOW تازه افتاده رو غلطک اگر یه ipتوانایی ادامه دادن داشته باشه قطعا همین GOW هست احتمالا شما آخرین نسخه از بازی رو بازی نکردید یا اطلاعی از افسانه ها و اساطیر اسکاندیناوی ندارید وگرنه متوجه میشدید این نسخه یه جور prologue بود درمورد آنچارتد قبول دارم نیاز به یه استراحت طولانی داره IP هایی که یه به بن بست رسیدن GeOW و Farcry وAC , UC و امثال اینا هستن نه GOW ...

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
Ultra violence and sexism, that's God of War, why aren't we doing that? people will say "Kratos can't grow he's just this antihero who just kills things and bathes in their blood"
I'm like you need to see a therapist.
این حرف کوری بارلاگه. کسی که این حرفو میزنه بنظرم واقعا شناختی نداره که اصلا کریتوس کیه. این حرف توهینه به منی که عاشق سه نسخه‌ی اول بازی هستم‌.
صحیح
مرسی بابت توضیحی که دادی لطف یه توضیح دیگه هم بده که کجاش توهین به شماست البته اگه زحمتی نیست

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
میشه بگی داستانش دقیقا چطوری تموم شد؟ :D
اتفاقا داستان تازه شروع شده
جا برای پیشرفت نداره؟ gow 2018 رو بازی کردی اصلا؟
U4 هم به نظر خیلیا جزو انچارتد های خوب بود از نظر فروش و جوایز هم خوب عمل کرد حالا اینکه برای شما به جز بالا رفتن از دیوار چیزی نداشته یه بحث دیگست :D

• Smile
Reactions: vaan 2

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
صحیح
مرسی بابت توضیحی که دادی لطف یه توضیح دیگه هم بده که کجاش توهین به شماست البته اگه زحمتی نیست
ULTRA VIOLENCE AND SEXISM THAT'S GOD OF WAR
یعنی کلا کریتوس همینه دیگه؟ اینم که انگیزه‌ی کارهاش خاطرات زن و بچه و عذاب وجدان هاش بود هم اصلا مهم نیست. کلا با یه حیوون طرفیم. اصلا هم مهم نیست که تو بازی های قبلی بار ها اشاره کردن که این آدم چقدر عاشق زن و بچشه. وقتی اینطوری حرف میزنه و فکر میکنه فقط و فقط خودش این شخصیت رو درک میکنه درحالی که هیچ ایده ای ازش نداره این یعنی توهین

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
COD انحصاری ؟ شوخیه دیگه ؟! بازی ای که چند سال به چند سال میاد و توی فروش هم فوق العاده موفقه چرا نباید ساخته بشه کلا سری GOW تازه افتاده رو غلطک اگر یه ipتوانایی ادامه دادن داشته باشه قطعا همین GOW هست احتمالا شما آخرین نسخه از بازی رو بازی نکردید یا اطلاعی از افسانه ها و اساطیر اسکاندیناوی ندارید وگرنه متوجه میشدید این نسخه یه جور prologue بود درمورد آنچارتد قبول دارم نیاز به یه استراحت طولانی داره IP هایی که یه به بن بست رسیدن GeOW و Farcry وAC , UC و امثال اینا هستن نه GOW ...
تک تک بازیهای انحصاری و موفق سونی توو شماره های اخرشون دچار ضعف شدن! نمونش آنچارتد، کیلزون، اینفاموس و خیلی بازیای دیگه! گاد الان توی بهترین فرم خودش با بهترین داستان تموم شد و اگر میخوان نابودش نکنن باید کاملا بیخیالش بشن و برن سراغ ای پی های جدید! یک نسخه ی دیگه کافیه تا تمام این عشق و علاقه ای که به این بازی داریم نابود بشه بره پی کارش!
میشه بگی داستانش دقیقا چطوری تموم شد؟ :D
اتفاقا داستان تازه شروع شده
جا برای پیشرفت نداره؟ gow 2018 رو بازی کردی اصلا؟
U4 هم به نظر خیلیا جزو انچارتد های خوب بود از نظر فروش و جوایز هم خوب عمل کرد حالا اینکه برای شما به جز بالا رفتن از دیوار چیزی نداشته یه بحث دیگست :D
بله من نسخه ی آخر رو بازی کردم. اتفاقا دو بار هم بازی کردم. وقتی کریتوس بالدر رو میکشه داستان بازی به بهترین نحو ممکن تموم میشه. شما توقع دارین چون کریتوس وارد اسکاندیناوی شده بیان 42 تا نسخه ی دیگه از بازی دقیقا شبیه هم بسازن و تو هر کدوم از اینا کریتوس بره هفت هشت تا از اساطیر اسکاندیناوی رو نفله کنه و ما هم حال کنیم فارق از اینکه اینکار باعث نابودی بازی میشه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
تک تک بازیهای انحصاری و موفق سونی توو شماره های اخرشون دچار ضعف شدن! نمونش آنچارتد، کیلزون، اینفاموس و خیلی بازیای دیگه! گاد الان توی بهترین فرم خودش با بهترین داستان تموم شد و اگر میخوان نابودش نکنن باید کاملا بیخیالش بشن و برن سراغ ای پی های جدید! یک نسخه ی دیگه کافیه تا تمام این عشق و علاقه ای که به این بازی داریم نابود بشه بره پی کارش!

بله من نسخه ی آخر رو بازی کردم. اتفاقا دو بار هم بازی کردم. وقتی کریتوس بالدر رو میکشه داستان بازی به بهترین نحو ممکن تموم میشه. شما توقع دارین چون کریتوس وارد اسکاندیناوی شده بیان 42 تا نسخه ی دیگه از بازی دقیقا شبیه هم بسازن و تیو هر کدوم از اینا کریتوس بره هفن هشت تا از اساطیر اسکاندیناوی رو نفله کنه و ما هم حال کنیم فارق از اینکه اینکار باعث نابودی بازی میشه.

شما مطمئنی پایان اصلی داستان را دیدی؟ چون دقیقا با یک کلیف هنگر به اصطلاح خفن تموم میشه. بعلاوه کاملا فضای داستان حداقل پتانسیل دو شماره دیگه را داره. خیلی از خدایان و رلم ها و ..هنوز تکلیفشون مشخص نشده . تازه شروع ماجراست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر