اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
در بیان :)) در مورد pro league کیرز 4 بگم اره با کامنت نمیشه قضاوت کرد ولی دیکه 3K ویو رو کجای دلم جا بدم :))
این که گفتی 3هزار تا بیننده داشته Esport گیرز مشکوکم کرد چون خودم دنبال میکردم مسابقات رو و یادم نبود هیچوقت اینقدر بیننده پایین باشه که حدسم درست بود. اون اماری که شما دادی از مسابقات Fight Night بوده که مسابقات اصلی بازی نیست و اصلا مسابقات Lan هم نیست و انلاین بوده که مایکرو هر هفته تو یه بازه زمانی گذاشت تا پلیرها و تیمهایی که زیاد مطرح نبودن دیده بشن و بیشتر جنبه فان داره در مقایسه با مسابقات اصلی. مسابقات اصلی Pro Circuit ان که اخریش April برگزار شد و با اینکه ۴ ماه تا عرضه گیرز ۵ مونده و ۳ سال از عرضه بازی گذشته باز ۱۵هزار تا بیننده داشته (تازه اگر Mixer رو در نظر نگیریم چون بیشتر تبلیغات بازی برای Mixer و خیلی ها از کنسول به دلیل راحتی از Mixer میبینن مسابقات رو).
تازه بگذریم از اینکه گیرز بازی که بیشتر طرفداراش رو Xbox One که کمترین فروش رو بین کنسولا داشته و باز تونسته تو Twitch که بیشتر روی کامیونیتی PC بازها میگرده و معمولا بازیهایی که بیننده بالایی دارن روی PC طرفدار زیاد دارن, تو مسابقات سال اولش متوسط ۵۰هزار تا بیننده داشته باشه که در مقایسه با بازیهایی مثل Rainbow Six و COD که رو تمام پلتفرم ها عرضه شدن و PC Community بزرگی دارن خیلی خوب کار کرده.

این چند وقته یاد گرفتید هر چرندی رو به عنوان فکت بکنید تو پاچه ملت کسی نبوده ببرتتون زیر سوال. همین دیگه انجمن بی در و پیکر باشه Intellectual اش میشن ادمایی مثل تو :))

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
معلومه با این
q604441_.png
تا بازی ای که مایکرو نشونتون داد عجیب حال کردید :D

این که اکیه :D نمایش سونی به شما چی بوده که هنوز سرخوشی؟ :D هر چی بوده چرب و چیلی هم بوده بنظر، مبارکتون باشه :D

یکم از مسخره بازی و ترول کردن بیای بیرون، میبینی که بزرگترین تورنمنت های call of duty با بیننده های چند میلیونی به صورت مشترک با سونی و اکتیویژن اسپانسر هستن. و پلتفرم اصلیشون هم ps4 عه. اون بازی مورد علاقت هم با متوسط 600 بیننده روزانه تو تاپ 100 توییچ هم حتی نیست:)سونی هم از نسل پیش ایونت ها و تورنمنت های میلیونی گرن توریسمو رو داشت که خب سنت قد نمیده متاسفانه

عه؟ CoD انحصاری شده جدیدا؟ :D ملت چی میزنن؟ شما برو با همون نک 3 و ... علی الحساب جمله سازی کن تا بختت باز شه :D

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
چه خبره اینجا؟ : ))
درست میبینم؟ توی تاپیک PS، توی نسلی که از هر نظر شکست خورده محسوب میشین، انحصاری و غیر انحصاری... دارید کل کل میکنید؟ : ))

ینی بین آنچارتد، گاد، بلادبورن، هورایزن، لست، اسپایدرمن، لست گاردین و ده ها شاهکاره دیگه حرف نک رو میزنید؟! آقا اصلا نک مال من رایز برا تو بیا کل کل کنیم : ))

خوب شد مایکروسافت بخاطر فروش کم بازیاش بجای تعداد فروش این تعداد پلیر و ساعت بازی رو باب کرد وگرنه چی میخواستید بکنید!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینقدر به این قضیه انحصاری ها و کنسول خودی و حریف صفر و صد نگاه نکنید هردو تا کنسول یه سری محاسن دارن که کنسول مقابل نداره، خب معلومه تو مبحث بازی‌های انحصاری خصوصا تو بُعد آفلاین کفه ترازو بدجور به سمت سونی سنگین تره ولی جز گرانتوریسمو که بهترین و شبیه ساز ترین آنلاین کنسولی رو داره بازی‌هاش غیر لست اف آس آنلاین خوبی ندارن اون لست هم سرورهای peer to peer داره که قطعا به کیفیت سرورهای dedecated نیست
اما از اون سمت مایکروسافت قطعا بازی‌های انحصاری با کیفیت مثل سونی زیاد نداره ولی در حوزه آنلاین و سروهای اختصاصی خب یه سروگردن از سونی بالاتره نمیشه کتمان کرد، گرچه حسن دیگه این کنسول بکوارد و گیم پس هست حالا درسته سونی ps now داره ولی تو ایران نمیشه استفاده کرد تا اونجایی من میدونم
این بحثها هم نخ نما هست بازم میگم اینقدر صفرو صد نگاه نکنید به قضیه، بازی‌ها و کنسول خودتون رو سفید و از رقیب رو سیاه نبینید سعی کنید منطقی باشید
اینم نسلم رو به پایانه ایشالا هردو کمپانی تونسل بعد ضعفهای خودشونو بپوشونن و قدرتمند ظاهر بشن در نسل بعد تا نفعشو گیمرها ببرند

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آدم رسماً و شرعاً حس میکنه سوار ماشین زمان شده و اومده اینجا! :D یعنی نوع بحث‌ها دقیقاً شبیه دوران طلایی نسل هفتم هست!
@Gartall فرخ کجایی؟! :D بیا ما هم اضافه بشیم به بحث! :D
سلام بر دوست قدیمی :D دلم تنگ شده بود برات :D
والا ما برای دوران باستان هستیم :Dاگه من بخوام به بحث اضافه بشم باید همون کاربرای دوران طلایی هم برگرده و ورود بر و بچ های امروزی هم ممنوع بشه :D والا من الان پیرمردی هستم واسه خودم :Dیه مشت کاربر بیاد که از خودم 20 سال کوچکتر هستند بخواند بیان هان و هون کنه و بی احترامی کنه اعصاب نمیمونه برام :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
والا ما برای دوران باستان هستیم :Dاگه من بخوام به بحث اضافه بشم باید همون کاربرای دوران طلایی هم برگرده و ورود بر و بچ های امروزی هم ممنوع بشه :D والا من الان پیرمردی هستم واسه خودم :Dیه مشت کاربر بیاد که از خودم 20 سال کوچکتر هستند بخواند بیان هان و هون کنه و بی احترامی کنه اعصاب نمیمونه برام :D
سلام فرخ عزیز ، چرا هستن قدیمیها بعضی اوقات میرم عیادتشون :D خودت چطوری ، متاسفانه خیلیا مشکلات اعصاب پیدا کردنو خودشونو حبس کردن :D ، با نسل 8 خداحافظی کردنو مثل خودت فقط فیلمو سریال میبینن :D ، اینایی هم که میبینی بچه های بعد از جنگن ! ، یه تعدادشون یک زندگی با توهمات نسل قبل برای خودشون شکل دادن :D ، ما هم تاتی تاتی کردنشونو نگاه میکنیمو میگیم هی یادش بخیر :D ، جنگ ناعادلانه ای بود میدونم ! ، بخاطر بچه هاتون برگردید :D

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
پیش بینی میکنم با افزایش قیمت کنسول های نسل بعد به حدود 8-9 میلیون تومان، این باکس های دوست داشتنی به نوامیسی تبدیل خواهند شد که ایرانیان همدیگر را بر سر آن کتک بزنن :))

7 8 تومن مگه پولیه الان بخوای pc ببندی بالای 15m هزینه کنی بعدشم برا نسل بعد همه کنسول‌های قبلیش نو میفروشن که میشه حداقل 3 تومن دلار 15 تومنی و قیمت 500 دلاری هم حساب کنی میشه 7500 اون سه تومن کم کنی میشه 4500

برای قشر متوسط جامعه کاملا پول زیادیه. حقوق پایه مملکت 1600-1700 ه. پول 5-6 ماه کاره. اونم اگه پولی طرف خرج نکنه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پیش بینی میکنم با افزایش قیمت کنسول های نسل بعد به حدود 8-9 میلیون تومان، این باکس های دوست داشتنی به نوامیسی تبدیل خواهند شد که ایرانیان همدیگر را بر سر آن کتک بزنن :))
7 8 تومن مگه پولیه الان بخوای pc ببندی بالای 15m هزینه کنی بعدشم برا نسل بعد همه کنسول‌های قبلیشونو میفروشن که میشه حداقل 3 تومن دلار 15 تومنی و قیمت 500 دلاری هم حساب کنی میشه 7500 اون سه تومن کم کنی میشه 4500

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

برای قشر متوسط جامعه کاملا پول زیادیه. حقوق پایه مملکت 1600-1700 ه. پول 5-6 ماه کاره. اونم اگه پولی طرف خرج نکنه
بچه های اینجا مگه قشر متوسطن؟الان خیلی وقته ویدءو گیم تو این مملکت شده مال قشر بالای متوسط

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
سلام به همه قدیمیا و پیر پاتالا ، والا منم انقدر پیر شدم که هیچی شرکت و کمپانی به هیچ جام نیست دیگه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر