jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چقدر اپیزود پنج TOTDY حالم رو خوب کرد!
خیلی واضح و قشنگ این سریال تا الان برای من موضوع بی حوصلگی بشر و صبر نداشتنش
و بروز علاقه به کار های قابل فهم ساده و تلاش نکردن و وقت نذاشتن برای ماجراجویی و جستجو نکردن برای بار دیگه اثبات کرد

کجاست اون روحیه در حرکت بودن مثل یه قطار؟ :-<8-|

و یه چیز دیگه سریال در بهترین تایمی اومد که باید میومد در این دو ماه مبارک و عالیه جون و جولای :D
این کاری که این دو ماه عزیز با انسان میکنه و یجورایی به گردش میندازه ادمو شیطان و خدا نمیتونند بکنند #جدی

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
و بروز علاقه به کار های قابل فهم ساده و تلاش نکردن و وقت نذاشتن برای ماجراجویی و جستجو نکردن برای بار دیگه اثبات کرد

و یه چیز دیگه سریال در بهترین تایمی اومد که باید میومد در این دو ماه مبارک و عالیه جون و جولای :D
این کاری که این دو ماه عزیز با انسان میکنه و یجورایی به گردش میندازه ادمو شیطان و خدا نمیتونند بکنند #جدی

نمی دانم که نظرت در مورد کار ویندینگ رفن منفی است یا مثبت اما نظر خودم تا پایان اپیزود پنج میکس بوده است. شاید اپیزود اول و دوم با استفاده از تکنیک Slow-Cinema، تمام خط مش فرم سریال که معمولا ریتم تندی دارند زیر سوال می برد. کاری که ویندینگ رفن کرده کاملا عمدی است؛ از همان کارهایی که گاسپر نوئه می کند که مخاطب را می رنجاند و در اپیزود اول و دوم همین کار هم می کند. شاید جمعا اپیزود اول و دوم روی هم 45 دقیقه بیشتر طول نمی کشید. اپیزود سوم تا پنجم TOTDY به ریتم تند یک مجموعه بازمی گردد اما متاسفانه بیشتر به شکل و شمایل Only God Forgives نزدیک می شود. سکانس های انتزاعی و بی ربط جای خودش را به جای پیرنگ اصلی داستان می گیرد اما اپیزود پنجم تکلیفش با خودش مشخص است؛ شخصیت اصلی مارتین فقط می خواهد بکشد و هدفی دیگری به جز این ندارد. قطعا به این دلیل حالم را خوب کرد به خاطر موسیقی Mandy و سکانس تعقیب و گریز که مرا به یاد آن سکانس بی نظیر فیلم درایو انداخت.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام
این روزا دوتا سریال رو در دست تماشا دارم(آماده سازی برای سریال فاخر دارک:D)

The Inbetweeners

109594

کمدی بریتیش تینیجری که بیشتر شوخی هاش معطوف به مسائل جن.سی هست...
یجورایی همون Skins uk هست منتها با درام کمتر و احمقانه تر!
سه فصل شش قسمتی هست و هر قسمت 20 دقیقه...
برام خیلی عجیبه اینهمه دیالوگ ضد گی تو این سریال،حالا اگه نتفلیکس بخواد یه ریمیک ازش بسازه احتمالا ویل سیاهپوست میشه،سایمون گی، جی هم که در ظاهر خیلی از گی ها بدش میاد یهویی میاد با سایمون رل میزنه:|

The Good Place

109596

ساخته مایکل شور (The Office-Brooklyn 99-Parks and Recreation)
در مورد دنیای پس از مرگه و یه خانمی که اشتباهی اومده تو بهشت:)))
چند قسمتش رو دیدم، قشنگ بود و بعضی جاها خنده دار...

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حتما سریال هیولارو ببینید! من خودم طرفدار کارایه ایرانی نیستم ولی این یکی خیلی خوبه! نسخه ی ایرانیه Breaking Badه یه جورایی! و چه قشنگ مشکلات مملکتو نشون میده!
قشنگ مدیری اون تتمه اعتباری هم که داشت داره با این کارای سطح پایین از بین میبره خیلی چرت و پرته هیچ طنزی تو این کار نیست لودگی خالص ! قاسمخانی هم هر چیزی از یک سریال خارجی دیده کپی زده ..

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

میخواین بگین بشر کم حوصله شده یا هرچی ولی رفن ترمال زده رفته پی کارش

کن ۲۰۱۹: «نیکلاس ویندینگ رفن» می‌گوید سریال تلویزیونی جدیدش یک سریال تلویزیونی نیست
سی نما - کن ۲۰۱۹: «نیکلاس ویندینگ رفن» می‌گوید سریال تلویزیونی جدیدش یک سریال تلویزیونی نیست

من خودم از طرفدارهای رفن هستم و شدیدا فیلم هاش رو دوست دارم ولی اقا امدی یک سطح پایین تر و داری سریال میسازی، پس به مدیوم تی وی احترام بذار و سریالت رو بساز و این مسخره بازیها رو بذار کنار ...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
میخواین بگین بشر کم حوصله شده یا هرچی ولی رفن ترمال زده رفته پی کارش

کن ۲۰۱۹: «نیکلاس ویندینگ رفن» می‌گوید سریال تلویزیونی جدیدش یک سریال تلویزیونی نیست
سی نما - کن ۲۰۱۹: «نیکلاس ویندینگ رفن» می‌گوید سریال تلویزیونی جدیدش یک سریال تلویزیونی نیست

من خودم از طرفدارهای رفن هستم و شدیدا فیلم هاش رو دوست دارم ولی اقا امدی یک سطح پایین تر و داری سریال میسازی، پس به مدیوم تی وی احترام بذار و سریالت رو بساز و این مسخره بازیها رو بذار کنار ...

وندینگ رفن کاملا توی یک مصاحبه آب پاکی روی دست همه ریخته که انتظار نداره که همه مخلطبان عام 13 ساعت بشینند و اثرش رو تماشا کنند....

Nicolas Winding Refn Doesn’t Care If You Watch All 13 Hours of ‘Too Old to Die Young’

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,405
نام
علی
مشکلات مملکت رو همه میدونن لازم نیست کسی به تصویر بکشه اگر راست میگه راه حل ارائه بده همین جناب مهران مدیری اعتراضات مردم رو با همین سریال ها و برنامه هاش تبدیل به لودگی میکنه و در نهایت این هرج و مرج فروکش میکنه نمونه بارزش دور همی و برره و قهوه تلخ
به نظرت یکی مثل مدیری باید را حل بده؟:D
قشنگ مدیری اون تتمه اعتباری هم که داشت داره با این کارای سطح پایین از بین میبره خیلی چرت و پرته هیچ طنزی تو این کار نیست لودگی خالص ! قاسمخانی هم هر چیزی از یک سریال خارجی دیده کپی زده ..
طنز از دیدگاهت چیه؟ من میگم بیان مشکلات با شوخی! لزوما اون شوخی نباید خنده دار باشه!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به نظرت یکی مثل مدیری باید را حل بده؟:D

طنز از دیدگاهت چیه؟ من میگم بیان مشکلات با شوخی! لزوما اون شوخی نباید خنده دار باشه!
حتی بیان مشکلاتش هم انقدر پیش پا افتاده و مصنوعیه که موقعیت هایی که ایجاد میکنه برای طنز عین ایتم های نمایشی لوس هست اصلا چیزی بنام داستان تو این فیلم وجود نداره یک ادم مثلا به قرار ساده لوح که نه احمق باید گفت کاراکتر اصلی فیلمه مثلا یکجاش طرف میاد بقل ماشینش میگه سیخ داری بعد میگه نه میگه از اون سیخ ها طرف قیافش تابلو بعد این کاراکتر احمق که مثلا تو قیلم قرار ساده لوح باشه هی بگه نه و .. ادم ساده لوح این مدلی اصلا وجود خارجی نداره انقدر نادان مدیری از اسمش که شده برند داره فقط سواستفاده میکنه وگرنه اون دورهمی طنز و شوخی ها و بیان واقعیاتش خیلی از این فیلم بهتر بود و مدیری اونجا قسنگ مخاطب میگرفت دستش

• Like
Reactions: TheGodfather

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چه گفت آن کوروش بزرگ (با دوستان مروت با دشمنان مدارا) که "مهران مدیری یک مزدور بیش نیست".

وقتی جنگ 77 اومد پنج سالم بود. و به خاطر امراضی که در ذهن مریض منه نشستم نگاش کردم. و شده بود برنامه کودک برام. همین رو بدانید و آگاه باشید که وقتی یک بچه ی 5 ساله با یک سریال حال میکنه و میخنده بهش، چه نشانگریه برای عقل اون نویسنده و کارگردان! و از 21 سالی که ازون زمان گذشته کارهای مهران مدیری یک جو پیشرفت نکرده. هنوز هم برنامه کودکیه که بچه های 5 ساله باهش حال میکنن. مادر من که یکی از ساده ترین زنهای دنیا، محضر سکــسیسم ایرانی و میسوجینی ایرانی هست و از هر مردی در عمرش آزار دیده با سریالهای مهران مدیری دیگه حال نمیکنه دیگه. میشینه مثل یک شیرزن سریالهای ترکی میبینه!

مهران مدیری با اون "بمب خنده" زد هرچی آبرو داشت برد. یک زمانی من بهش احترام میذاشتم به خاطر اینکه، بلاخره، عامه ی مردم قبولش دارن. عامه ی مردم ذهنشون در حد من در 5 سالگی هست، درست، اما من در کمال پررویی بگم که من 5 ساله اونقدرها هم مهک (املاش درسته) خوبی نیستم واسه مردم عادی! در عین حال، با بمب خنده خودشو نزدیک کرد به صنف "رامبت جوون" که الان در کانادا داره با زن دومش عشق میکنه شد. و با ورایتی شو ش که اسمش یادم رفته شد... بگم چی شد؟ همون پاچه خوارهایی که در پاورچین مسخره میکرد! Uh the ironing board. Self-fulfilling prophecy.

و بعدش رفت فیلم ساخت... و گند زد. نمیگم عرضه ی کارگردانی نداره، اما عرضه ی کارگردانی نداره. میزانسن نیکلودئونهای تاماس ادیسن بهتره از میزانسن ساعت پنج عصر! تدوینش... تدوینش انگار دادن به یک بچه که تازه کار با یک NLE رو یاد گرفته! خدا پیر اون کاربر رو بیامرزه که به من یادآوری که تدوین کردن فقط به دونستن ان ال ای نیست. و خدا لعنت کنه اون بیشعوری رو که از من سال 92 پونصد هزار گرفت فقط کار با ادیس رو درس داد! حالا منو نیگا از پرمیر استفاده میکنم! حالا چی تدوین میکنم؟ تتوریال برنامه نویسی یوتیوب! پونصدهزار؟ خدا نیامرزه ش.

مهران مدیری چرا یک مزدور است؟ چون عوض بالا بردن شعور مردمی که کارهای احمقانه و مخبطانه اش را تماشا میکنند، آنها را ایندالج میکند. با لوده بازی و روحوض بازی و سیاه بازی و تمام تروپهای زمان صفویه گرفته تا قاجاریه در صدد است با مردمانی که به بهترین سیتکامهای آمریکایی دسترسی دارند دست و پنجه نرم کند!

حالا سیتکامهای آمریکایی برای همه نیستند. همه ی ما که فرهنگ آمریکایی را نمیفهمیم... اما چرا، میفهمیم. فهمیدن چه اش سخت است؟ مگر آمریکاییها آدم فضاییند؟ فرهنگها همه جا یکسانند. و همه میتوانند فرهنگ هم را درک کنند. اما همه لازم نیست فرهنگ همه را قبول کنند و اینجاست که مهران مدیری وارد بازی میشود.

پره مریتال ریلیشنز دوست نداری؟ بیسبال دوست نداری؟ میخواهی زنهایت همه در قنداق سیاه پیچیده باشند؟ خوبست. مهران مدیری اینجاست! مهران مدیری برای پایین ترین رده ی انسانهای جامعه، یعنی انسانهای سکــسیست، میساجنیست، چاونیستیک، ماچوئیست، مازوخیست، و سادیست فیلم و سریال میسازد!

چه کار کنیم که با این مزدور بجنیگم، چوبک؟ حضرت چوبک میگوید: بهشان بقبولانید که مانتی پایتان بهتر از یانگ شلدن است. اما قبل از آن بهشان بقبلانید که تصویر امپیایر استیت اندی وارهول بسیار بسیار بسیار از کارهای مهران مدیری بهتر است!

والسلام. فکر کنم به خاطر این پست بن شم! پرهام مرام کن دو سه ماه بن کن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
Capture.JPG

نمیدونم کسی اینجا گفت یا نه ولی بازیه جاستین رویلند (همه کاره ـه Rick and Morty) چند روزی هست اومده، امروز یک ساعتی بازی کردم بشدت جالبه، هم ایدش هم دیزاین کلی مراحل و شخصیتا و از همه مهمتر دیالوگا.
شخصیتی که کنترلش میکنید رسما Morty ـه :D از خود شخصیتش بگیر تا صداش که خود جاستینه با مدل صدای Morty، و اکثر دشمنای بازیم صدای Rick روشونه :)) پر از فحش و کلماته رکیکم هست سه چهار برابره ریک و مورتی، که اولش میپرسه سانسور شده باشه یا عادی :D رسما انگار داری یک مدل جدیدی از ریک و مورتی رو نگاه میکنی، برای دوستانی که شو رو دوس دارن حتما پیشنهاد میشه :D

ویرایش: سر چندتا از دیالوگایی که بین دشمنای بازی رد و بدل میشه اینقد خندیدم که کل فصل آخر خود سریال اینقد نخندیده بودم =)) این جاستین رویلند نابغس خداوکیلی :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر