FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تاپیک بازی بدست فرد لایقی زده شد :D

درباره خود بازی هم میگم اگر کریر و فیزیک درست نشن هیچ غلطی نمیتونم بکنم و مثل هرسال 60 دلار پول میریزم تو جیب EA

ولی واقعا امیدوارم کریر و فیزیک بازی یک تکون اساسی بخورن اخر نسلی

فیفا 20 میشه چهارمین نسخه سری که با فراسبایت ساخته میشه! عملا جای هیچ بهونه ای وارد نیست

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
تاپیک بازی بدست فرد لایقی زده شد :D

درباره خود بازی هم میگم اگر کریر و فیزیک درست نشن هیچ غلطی نمیتونم بکنم و مثل هرسال 60 دلار پول میریزم تو جیب EA

ولی واقعا امیدوارم کریر و فیزیک بازی یک تکون اساسی بخورن اخر نسلی

فیفا 20 میشه چهارمین نسخه سری که با فراسبایت ساخته میشه! عملا جای هیچ بهونه ای وارد نیست
فیزیک منظورت چیه دقیقا ؟ یعنی چه مشکلی تو فیزیک هست .. منظورت هیکل بازیکناس ؟ یا چیز دیگه ؟

اخه فیفا واقعا فیزیک خوبی داره ..من بخوام فیزیک بازی رو با اونکی بازی فوتبالی یعنی پیس مقایسه کنم اون 0 این 100 هستش ! منظورم از فیزیکم ایناس که میگم .. برخورد بازیکنا .. تکلا ..درگیریا .. شوت زدنا .. همین موقع کرنر فرضا یه ضربه ازاد مشخصه فیزیک بازیکنا چقدر تاثیر داره

تو کل بازی فیفا فیزیک نقش اصلیو داره برعکس پیس که فیزیکی وجود نداره و فقط یه سری بازیکن تو زمیننو دنبال توپ میدوئن !.. حتی این چیزیم نیس تازه به وجود اومده باشه از همون اوایل فیفا خوب بوده رو این چیزا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
انگار این فیفا20 همون 19 هست با یه سری رفع باگها و قول‌هایی کهea در جهت بهبود گیم پلی و واقعی تر شدن بازی داده
آخرین فیفای نسل هشتم هست از ea پول پرست هم توقع نمیره که توی گیم پلی تغییر زیادی انجام بده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پست اول بروز رسانی شد داءم هم تا زمان فیفا 21 بروز رسانی تر هم خواهد شد
برای نظرسنجی در مورد اینکه در فیفا20 دوست دارید شاهد بهبود کدوم قسمتها و عناصر بازی باشید
هم لطفا نظر بدید که گزینه هارو اعمال کنم ایشالا فیفای خوبی باشه و همه هم بتونن تهیه کنن و لذت ببرن مرسی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فیزیک منظورت چیه دقیقا ؟ یعنی چه مشکلی تو فیزیک هست .. منظورت هیکل بازیکناس ؟ یا چیز دیگه ؟

اخه فیفا واقعا فیزیک خوبی داره ..من بخوام فیزیک بازی رو با اونکی بازی فوتبالی یعنی پیس مقایسه کنم اون 0 این 100 هستش ! منظورم از فیزیکم ایناس که میگم .. برخورد بازیکنا .. تکلا ..درگیریا .. شوت زدنا .. همین موقع کرنر فرضا یه ضربه ازاد مشخصه فیزیک بازیکنا چقدر تاثیر داره

تو کل بازی فیفا فیزیک نقش اصلیو داره برعکس پیس که فیزیکی وجود نداره و فقط یه سری بازیکن تو زمیننو دنبال توپ میدوئن !.. حتی این چیزیم نیس تازه به وجود اومده باشه از همون اوایل فیفا خوب بوده رو این چیزا

منظور کل فیزیک بازی

توپ داخل پای مودریچ رفته!

photo_۲۰۱۹-۰۶-۰۷_۰۶-۲۶-۲۳.jpg

photo_۲۰۱۹-۰۶-۰۷_۰۶-۲۶-۲۵.jpg

دقیقا از کجا داره به سطح توپ فشار وارد میکنه برای ضربه؟

photo_۲۰۱۹-۰۶-۰۷_۰۶-۲۶-۲۷.jpg

این تصویر هم باید ویدیو میفرستام که نت اذیت میکنه و تو سایت نمیشه ویدیو اپلود کرد. توسط سرجی روبرتو به مسی پاس تو در دادم که کرس پا میندازه ولی توپ بدون برخورد به سطح بدنش تغییر جهت میده.
تقریبا 90% توپ های بلاک شده به همین صورت هست و توپ اصلا به بدن مدافع برخوردی نداره

photo_۲۰۱۹-۰۶-۰۷_۰۶-۲۶-۳۰.jpg

اسکرین شات ها توسط خودم همین یک ساعت پیش گرفته شد (اخرین اپدیت فیفا 19)
عکس ها هم با تلگرام فشرده کردم که حجم پست بالا نره (حجم واقعی هر عکس 3 مگ بود)

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
منظور کل فیزیک بازی
درسته اینجوری میشه فهمید رو صحنه های آهسته .. همینم باید درستش کنن .. ولی چند درصد این صحنه ها رو تو بازی حس میکنیم ؟ من خودم هیچکدومشو شاید نفهمم وقتی دارم بازی میکنم ..اما در مجموع با همین موتور گرافیکو اوضاع فعلی واقعا فیفا فیزیک خوبی داره .. وقتی برخوردای تنه به تنه رو کاملا حس میکنی .. یا تکلا و خیلی چیزای دیگه پس نمیشه اونقدرا به فیزیک بازی گیر داد .. من یه بار رفتم پیس بازی کنم اصلا انگار همه رو هوا بودن اون موقع بود که قدر این فیزیک فیفارو با همه مشکلاتش گرفتم !

تایپک خبریه فیفا 20عه .. پوزش از دوستان بابت این حرفا :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظور کل فیزیک بازی

توپ داخل پای مودریچ رفته!

View attachment 108311

View attachment 108312

دقیقا از کجا داره به سطح توپ فشار وارد میکنه برای ضربه؟

View attachment 108313

این تصویر هم باید ویدیو میفرستام که نت اذیت میکنه و تو سایت نمیشه ویدیو اپلود کرد. توسط سرجی روبرتو به مسی پاس تو در دادم که کرس پا میندازه ولی توپ برخورد دقیق به سطح بدنش تغییر جهت میده.
تقریبا 90% توپ های بلاک شده به همین صورت هست و توپ اصلا به بدن مدافع برخوردی نداره

View attachment 108314

اسکرین شات ها توسط خودم همین یک ساعت پیش گرفته شد (اخرین اپدیت فیفا 19)
عکس ها هم با تلگرام فشرده کردم که حجم پست بالا نره (حجم واقعی هر عکس 3 مگ بود)
ضربات هد هم بعضیاشون اصلا به سر برخورد نمیکنه آدم یاد فوتبال سگا میوفته :))

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed

فیزیک PES چند نسخه آخرش با اختلاف از FIFA بهتره. چه از نظر فیزیک بازیکنا، چه از نظر فیزیک توپ. انیمیشن هاش هم بهتره.

آخرین ویرایش:

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
فیزیک PES چند نسخه آخرش با اختلاف از FIFA بهتره. چه از نظر فیزیک بازیکنا، چه از نظر فیزیک توپ. انیمیشن هاش هم بهتره.
امیدوارم شوخی کرده باشید،ولی اگه شوخی نکردید باید بگم که من بشخصه هر سال هر دو بازی رو تست میکنم،تا حالا نشده بگم Pes بهتره...شاید در نگاه اول بگم فیفا نسبت به پارسال بدتر شده ولی pes بهتر شده،ولی به این معنی نیست که pes در کل بهتر از فیفا شده !
منظورم اینه که اگه فیفا از پارسال از نظر من نمرش 90 بود شده 75 ولی Pes از 35 رسیده به 50 !
اتفاقا چند وقت پیش نسخه ی Pes 2019 Lite رو روی PC ریختم،گرافیک چهره ها بنظرم یک لول از فیفا بالاتره ولی فک نکنم گرافیک واقعا برای کسی در اولویت باشه....
درباره ی فیزیک بازیکنا هم باید بگم که من نمی تونم با Pes کنار بیام،اولا که سرعت عمل بازیکنا در انجام دستور هایی مثل پاس دادن وحشتناکه و هیچ لذتی از بازی نمیشه برد،دقیقا برعکس فیفا که تایمینگه شما باید دقیق باشه،در Pes شما میتونید فقط با زدن دکمه ی پاس بصورت پشت سر هم به محوطه جریمه ی حریف برسید که در نوعِ خودش جالبه :D
خلاصه که این حرفها خیلی زیاده ولی چون تاپیک Fifa 20 هست نمی خوام واردشون بشم....کسی که بخواد Pes بازی کنه با حرفهای من نمیاد Fifa بازی کنه،و کسی که بخواد Fifa بازی کنه با حرفهای کس دیگه ای نمیاد Pes بازی کنه :D
امیدوارم یه روزی 2k وارد ورزش فوتبال بشه و به نوعی Pes و Fifa رو به چالش بکشه،مثل کاری که با Nba Live کرد....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر