<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
Russia hates HBO’s ‘Chernobyl’ so much that it’s making its own series
گویا روسیه از روایت HBO از چرنوبیل خوشش نیومده و قراره بر اساس این تئوری توطئه سریال خودشونو بسازن:
As justification for the story, the film’s director, Alexei Muradov, cited fringe conspiracy theorists: “One theory holds that Americans had infiltrated the Chernobyl nuclear power plant and many historians do not deny that, on the day of the explosion, an agent of the enemy’s intelligence services was present at the station.”
:))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

:|:|:|

1.jpg

هنوز مشخص نشده به چه دلیل این مسخره بازی رو انجام دادند؟:|

چرا هر سریالی که من خوشم میاد ازش، باید به طرز عجیب و مسخره ای کنسل بشه!!! (Ash vs Evil Dead، Hannibal، Sneaky Pete و...)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر

View attachment 108254

چرا هر سریالی که من خوشم میاد ازش، باید به طرز عجیب و مسخره ای کنسل بشه!!! (Ash vs Evil Dead، Hannibal، Sneaky Pete و...)

حداقل اگه دانلود کردی، نگه اش دار. آرشیوش کن. در بین تمام سریال هایی که دنبال می کردم، دو تا سریال از کنسل شدنش ناراحت شدم؛ یکی همین Sneaky Pete و دیگری Low Winter Sun.. دوتاشون می تونستن جایگزین ایده آلی برای بریکینگ بد و وایر برایم شوند.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی

View attachment 108254

دلیل اصلی مشکلات مالی بوده . یه خبری که اومده مثل اینکه تو حساب کتاب های مالیاتی اشتباهاتی صورت گرفته و برای اینا مالیات زیادی زده بودن چیزی حدود 40 میلیون دلار :|
بودجه ساخت فصل اول چیزی حدود 40 میلیون دلار بوده که با مالیاتی که براشون زدن شده 80 میلیون دلار . بهشون قول برگشت 40 میلیون دادن که عملی نشده وارنر هم زده کل پروداکشن رو کنسل کرده.

108258

108255

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
حداقل اگه دانلود کردی، نگه اش دار. آرشیوش کن. در بین تمام سریال هایی که دنبال می کردم، دو تا سریال از کنسل شدنش ناراحت شدم؛ یکی همین Sneaky Pete و دیگری Low Winter Sun.. دوتاشون می تونستن جایگزین ایده آلی برای بریکینگ بد و وایر برایم شوند.
این سه تا سریالی که اشاره کردم، دارمشون ولی چه فایده که هیچوقت ادامشون ساخته نمی شه. من تا یه ماه برا کنسل شدن هانیبال تو شوک بودم. ( بعد از کنسل شدن هانیبال، هیچکدوم از سریال های nbc رو ندیدم.)

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
این سه تا سریالی که اشاره کردم، دارمشون ولی چه فایده که هیچوقت ادامشون ساخته نمی شه. من تا یه ماه برا کنسل شدن هانیبال تو شوک بودم. ( بعد از کنسل شدن هانیبال، هیچکدوم از سریال های nbc رو ندیدم.)

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
هانیبال کنسلیش واقعا سنگین بود من به شخصه غذا تا یه هفته مزه خاک گرفته بود :| ولی این زمان لعنتی بازم درستش کرد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دوستانی که چرنوبیلو دیدن برین توی گوگل مپ و Review های ملت راجع به چرنوبیل، پاپریت و رد فارست رو بخونین جر میخورید از خنده :))
Chernobyl Nuclear Power Plant

پ.ن : چرنوبیلو دیدم و واقعا از هر 5 قسمتش لذت بردم. برای ما ایرانیا دیدن این سریال خیلی میتونه دردناک تر و قابل لمس تر باشه چرا که با خیلی از تصمیمات و مسائلی که تو فیلم رخ میده آشناییم و خودمون لمسشون کردیم.
برای مثال
این دیالوگ لگاسوف :
For the same reason our reactors do not have containment buildings around them, like those in the west.
For the same reason we dont use properly enriched fuel in our cores.
For the same reason we are the only nation that builds water-cooled graphite moderated reactors with a positive void coefficient.
Its cheaper.​
شمارو نمیدونم اما برای من این دیالوگ شاید جمع بندی تمام صنایع و تکنولوژی تو کشور خودمونه و اینکه چقدر داریم نزدیک به سیاستای شوروی سابق عمل میکنیم!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
چرنوبیل پخش شده است و اکنون بسیاری از کارکنان، مفسران و حتی کارشناسان هسته ای این سریال را بررسی کرده اند و به طور مشکافانه ای ایراداتی از محتوای چرنوبیل گرفته اند. سایت Forbes در یک مقاله ای علمی و تحلیلی به مواردی که چرنوبیل اچ بی او در آن اشتباه کرده که پرداخته که خواندن خالی از لطف نیست...

Why HBO's "Chernobyl" Gets Nuclear So Wrong

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
فصل 3 handmaid tales هم مثل فصلای قبلی دو سه قسمت اولش طوفانی و متفاوت شروع شد ولی احتمالا دوباره وارد مرحله فرسایشی میشه تا ببینیم دوباره اخر فصل چه اتفاقی میوفته ولی هر چی هست این قضیه رسیستنس میتونه یه هیجانی به سریال بده دیگه داستان اف فرد به تنهایی و دیالوگ هاش خیلی کسالت بار شده تنها نقطه قوتش همون بخشای فرارش بود که اونم زیاد روش مانور ندادن .

• Like
Reactions: aliahmadi2

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.jpg

ظاهرا، HBO و CW به دنبال راه های هستند که حق پخش و ساخت سریال خدابیامرزی Swamp Thing را به طریقی به دست بیاورند.:D

فقط امیدوارم بیفته دست HBO نه CW :-&

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
اینم امتیاز قسمت اخر Chernobyl تا این لحظه :

هر چند مشخص بود که قسمت اخرشم شاهکار در میاد ولی برای اون عده گذاشتمش که از همون قسمت اول میگفتن احتمالا اخرش خراب میکنه :D
یکی میگفت این نمرات فقط به خاطر اینه که مردم از لج فصل اخر GOT رفتن به این سریال رای دادن :)) یعنی یکی از بی ربطترین و بدترین نظراتی بود که به عمرم دیده بودم :D
Capture.JPG
معمولا اکثر مواقع وقتی تعداد رای میره بالا نمره میاد پایین این دفعه برعکس شد :D حالا خیلیا میتونن بگن سر لج گات بوده ولی خداوکیلی اندینگ Perfect تر از این چجوری میشد ساخت واسه این سری؟:D برا من که بهترین اپیزود امسال بوده تا الان.
سریال به غیر از اینکه از نظر فنی بشدت قوی بود، اینقد مسائل فیزیک اتمی و راکتورای هسته ای رو ساده و خوب توضیح میداد منی که هیچ پیش زمینه خاصی نداشتم میخکوب شده بودم و بدون پلک زدن به حرفاش گوش میدادم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر