امتیازات Rage 2

میانگین امتیازات بازی؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 2 3.1%
  • 86-90

رای‌ها: 10 15.4%
  • 81-85

رای‌ها: 34 52.3%
  • 76-80

رای‌ها: 10 15.4%
  • 71-75

رای‌ها: 8 12.3%
  • 70 و کمتر

رای‌ها: 1 1.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
106384
Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Avalanche Studios, id Software
Initial Release Date: May 14, 2019
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jeuxvideo.com: 8.5/10
MMORPG.com: 8.3/10
IGN: 8/10
Areajugones: 8/10
The Games Machine: 8/10
USgamer: 8/10
Destructoid: 8/10
IGN Spain: 8/10
Vandal: 7.9/10
IGN Italia: 7.7/10
Hobby Consolas: 7.7/10
GameSpace: 7.5/10
Worth Playing: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.5/10
PCGamesN: 7/10
PC Gamer: 7/10
Game Informer: 7/10
GameSpot: 6/10
Slant Magazine: 6/10
GamesRadar+: 6/10
Shacknews: 5/10
Gamer.no: 5/10
106520

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من راستش خیلی از تریلر های بازی خوشم اومد
به شدت هم با نسخه قبلی بازی حال کردم صرف نظر از ایراداتش
فقط سر این نسخه ترسم ازینه که بازی خیلی کوتاه باشه :( ما به هرحال هرجوری بازی رو تهیه کنیم پول زیادی باید بالاش داد و خب باید دید بازی واقعا ارزش داره یا نه

سلام من یکبار قبلا سر خرید بازی Inside همین مسله رو داشتم و میترسیدم کوتاه باشه و ارزش 20 دلار رو نداشته باشه ولی خب بعد از تجربه، یکی از بهترین بیست دلارهایی بود که برای 3 ساعت بازی هزینه کرده بودم.

شخصا ترجیح میدم یک بازی 60 دلاری 7 8 ساعت درست و حسابی تجربه کنم (از نمونه های خوبه نسل قبلی مثل دلست) تا یک بازی 20 30 ساعت بی هدف و خسته کننده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همه از اینکه پتانسیل بازی به ف رفته ایراد گرفتن

انلاین چیه بابا کیلویی چند شما دست این انلاین بازا 2 تا بازی تا 10 سال دیگه همونو بازی می کنن 1 کانتری دوتایی دیابلویی فورنایت چیزی بده تا اخر عمرشون همونو بازی می کنن:D

• Like
Reactions: IMANOKA

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
View attachment 106608

10 ساعت ارزش 60 دلار رو نداره ......

همین شماها نسل رو به انحراف کشوندین دیگه شما برید 100 ساعت گیم پلی خواب اور تحویل بگیرید بهتره یا 5 ساعت باشه اما به جاش 1 عمر خاطره بسازه همین mw1 فکر کنم 3 یا نهایت 4 ساعت گیم پلی داشت اما هنوزم بازیش لذت بخشه 4 باری هم تمومش کردم مگه دارید ضایعات می خرید که کیلویی حساب می کنید سازنده تشخصی داده که طولانی تر کردن بازی باعث می شه بازی لوس بشه یا اصلا شاید دیگه ایده ای برای ادامش نداشته

یاد بگیریم بازی ها رو کیلویی نسنجیم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
همین شماها نسل رو به انحراف کشوندین دیگه شما برید 100 ساعت گیم پلی خواب اور تحویل بگیرید بهتره یا 5 ساعت باشه اما به جاش 1 عمر خاطره بسازه همین mw1 فکر کنم 3 یا نهایت 4 ساعت گیم پلی داشت اما هنوزم بازیش لذت بخشه 4 باری هم تمومش کردم مگه دارید ضایعات می خرید که کیلویی حساب می کنید سازنده تشخصی داده که طولانی تر کردن بازی باعث می شه بازی لوس بشه یا اصلا شاید دیگه ایده ای برای ادامش نداشته

یاد بگیریم بازی ها رو کیلویی نسنجیم.

رویکرد محتوا پرستی ـه.
وقتی راکستار میگه بخش داستانی رد دد 2 بالای 50 ساعته و همه میپرن بالا (که البته ایراد نداره به خودی خودش، بخش داستانی رد دد شاهکاره ولی حرفم یه چیز دیگست) طبیعتاً باید واقعاً فاتحه بقیه بازی های AAA رو از حیث محتوا خوند.

من نه ریج اولی رو بازی نکردم نه دومیش (هر چند دومیش خیلی بیشتر نظرم رو جلب کرد)
ولی خب اوپن ورلد ساختن شدید سخت و پیچیده است. این قدر طراحی و Design Choice هاش در هم بر هم و پر از نکات ریزه که اگه یهو همه بگن دنیای بازی ات خراب شده نمیتونی سایز نقشه رو نشون بدی بگی "کجاش؟"

البته یه بحث ریج 2 که شدید به امتیازات اش آسیب زده به نظرم کمپین تبلیغاتی بازی بوده. عجیب رفتار کردن و خب به نظرم نمرات این وسط قربانی شد تا یه فن بیس خاص رو برای بازی درست کنن... اگه موفق شده باشن، موفقیت تجاری و ساخت Rage 3 تضمینیه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
رویکرد محتوا پرستی ـه.
وقتی راکستار میگه بخش داستانی رد دد 2 بالای 50 ساعته و همه میپرن بالا (که البته ایراد نداره به خودی خودش، بخش داستانی رد دد شاهکاره ولی حرفم یه چیز دیگست) طبیعتاً باید واقعاً فاتحه بقیه بازی های AAA رو از حیث محتوا خوند.

ولی خب اوپن ورلد ساختن شدید سخت و پیچیده است. این قدر طراحی و Design Choice هاش در هم بر هم و پر از نکات ریزه که اگه یهو همه بگن دنیای بازی ات خراب شده نمیتونی سایز نقشه رو نشون بدی بگی "کجاش؟"

البته یه بحث ریج 2 که شدید به امتیازات اش آسیب زده به نظرم کمپین تبلیغاتی بازی بوده. عجیب رفتار کردن و خب به نظرم نمرات این وسط قربانی شد تا یه فن بیس خاص رو برای بازی درست کنن... اگه موفق شده باشن، موفقیت تجاری و ساخت Rage 3 تضمینیه.
کلا انگار همه چی عوض شده یعنی این روزا ادم میبینه بازی هایی که نمره بالا میگیرن میشن اورریت نمونش هم بوده تو بازیسنتر مثل Wolfenstien 2 که شدیدا نظرات متناقض بوده حتی با نمرات بالای بازی و اکثرا منفی میگفتن بازیسنتر ولی خوب بازی که متای متوسط خوب میازه میشه عالی نمونش هم یکیش Rage 2 و Days gone و انگار اصلا مشکلی ندارن و همه هم راضی

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
مزخرف ترین چیزی که تو صنعت گیم اتفاق افتاد این ساعت بازیه
به قرآن یه بازی ۵ ساعت گیم پلی داشته باشه ولی محشر متفاوت باشه سگش شرف داره به هرچی بازی طولانی
همین ویچر ۳ یکی از حوصله سربر ترین بازیایی که تجربه کردم همش شبیه هم کلا اول تا آخر بازی عین همه از چپ برو راست با یکی حرف بزن از راست بیا چپ با یکی حرف بزن این وسط دوتا مشت هم حواله کن و الی آخر نخواستیم ۶۰۰۰۰ تریلیون ساعت اینطوری بازی کردنو
یادش بخیر زمان PS2 اکثر بازیا بین ۵ تا ۱۰ ساعت بودن ولی چه عمقی داشتن لامصبا هرکدوم یه دنیایی بودن با هزاران چیز متفاوت آدم ۱۰۰ بار تموم میکرد خسته نمیشد ولی الان همش ۵۰ ساعت ۱۰۰ ساعت ۲۰۰ ساعت گیم پلی! اگه بشه بهش گفت گیم پلی که همش شبیه همه و حال آدم خراب میکنه

• Like
Reactions: masoud101 and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رویکرد محتوا پرستی ـه.

شاهکار بودن راکستار اینه که بازی می سازه 50 ساعت گیم پلی و تقریبا از کل 50 ساعت شما لذت می برید و کم پیدا می شه ماموریت هایی که شبیه هم باشن قطعا 1 فرق هایی هر چند کم رو داره. اما سال ها 1 تیم بسیار بزرگ حرفه ای روش کار می کنن که کمتر استدیویی تن بهش می ده راکستار یکی از پایه گذاران اپ ورد هست و استعدادشم داره واقعا نه اینکه هر کسی از راه می رسه بگه بیام اپن ورد بسازم اقا استعداد شما در چیه؟ در همون بساز من اخرین بازی که رفتم little nightmare بود که 2 ساعته تموم شد اما واقعا از بازیش لذت بردم 1 بازیه متفاوت(البته شبیه به inside) بود که بسیار خوش ساخت بود حالا به جاش من بیام زمان با ارزشمو بذارم 100 ساعت 1 بازی برم که 80 ساعتش زوری باشه؟

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
به قرآن یه بازی ۵ ساعت گیم پلی داشته باشه ولی محشر متفاوت باشه سگش شرف داره به هرچی بازی طولانی
همین ویچر ۳ یکی از حوصله سربر ترین بازیایی که تجربه کردم همش شبیه هم کلا اول تا آخر بازی عین همه از چپ برو راست با یکی حرف بزن از راست بیا چپ با یکی حرف بزن این وسط دوتا مشت هم حواله کن و الی آخر نخواستیم ۶۰۰۰۰ تریلیون ساعت اینطوری بازی کردنو
یادش بخیر زمان PS2 اکثر بازیا بین ۵ تا ۱۰ ساعت بودن ولی چه عمقی داشتن لامصبا هرکدوم یه دنیایی بودن با هزاران چیز متفاوت آدم ۱۰۰ بار تموم میکرد خسته نمیشد ولی الان همش ۵۰ ساعت ۱۰۰ ساعت ۲۰۰ ساعت گیم پلی! اگه بشه بهش گفت گیم پلی که همش شبیه همه و حال آدم خراب میکنه
شما بافت ذهنتون سرعتی چلنجیه
شاید سبک های نقش آفرینی خالص کند که گیم پلی تو اولویت اول اون نیست برای شما اذیت کننده باشه،
برخلاف سری سولز که با پلیر سریع درگیر میکنه

• Like
Reactions: voldmort

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اینم یه سرطانی ِ بدتر از نسخه ی اولش! من نسخه ی اولشو روی Xbox با کلی اب و تاب رفتم گرفتم. نیم ساعت بازی کردم بعد انداختمش توو سطل زباله :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
اومدی یه حرف خوب بزنی ولی با مثالت قشنگ گند زدی رفت:D بازی های زیادی میشه مثال زد که به قول شما تایم بازیشون رو با فعالیتهای چرت و پرت الکی طولانی کردن ولی ویچر 3 قطعا یکی از اونها نیست

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
اومدی یه حرف خوب بزنی ولی با مثالت قشنگ گند زدی رفت:D بازی های زیادی میشه مثال زد که به قول شما تایم بازیشون رو با فعالیتهای چرت و پرت الکی طولانی کردن ولی ویچر 3 قطعا یکی از اونها نیست
اتفاقا ویچر ۳ دقیقا بدترینشونه مثالمم دقیقا رو بدترین بود

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
منم چند ساعتی بازی کردم ، متاش با MadMax برابر شده ولی بنظرم از اون خیلی سرگرم کننده تره ، با فارکرای5 شاید تو یه سبک نباشن ولی بخوای بعنوان FPS مقایسه کنی از فارکرای5 هم جالب تره.
شاید بیشتر بازی کنی ایراداش مشخص بشه یا تا آخر انجام ندی بازی رو ولی رو هم رفته خوبه.

• Like
Reactions: s.1 and voldmort

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
5474574548.jpg

=================================
اتفاقا ویچر ۳ دقیقا بدترینشونه مثالمم دقیقا رو بدترین بود
و اینجاست که کلمه "مگه مجبوری" رو اختراع کردن مسلم ـه که یک درصد هم نمیدونی داری در مورد چی صحبت میکنی . من از بازیای میازاکی خوشم نمیاد ولی تا حالا یـ بار هم نشده این جوری در موردشون اظهار نظر کنم چون با سلیقم جور نیستن ....

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
View attachment 106743

=================================

و اینجاست که کلمه "مگه مجبوری" رو اختراع کردن مسلم ـه که یک درصد هم نمیدونی داری در مورد چی صحبت میکنی . من از بازیای میازاکی خوشم نمیاد ولی تا حالا یـ بار هم نشده این جوری در موردشون اظهار نظر کنم چون با سلیقم جور نیستن ....
همچین میگه نمیدونی درباره چی صحبت می‌کنی انگار داره راجب انرژی هسته ای حرف میزنه
نسخه کامپلت ادیشنشو کامل با DLC هاش رفتم و نظرم همینه ۱۰۰٪

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
@Dr. Salvador
هر کنشی یه واکنش داره اخوی:D
اینجا فرومه و طبیعیه که بابت یک اظهار نظر ریپلی بشی
اگر با این قضیه مشکل داری پس در جریان اصلی ترین قانون فروم ها نیستی
متعجبم شمایی که از ابتدا با ویچر ارتباط برقرار نکردی چطور نسخه کامل رو که نزدیک ۱۵۰ ساعت وقت میطلبه رو به پایان رسوندی!
فیلممون کردی؟:D
_____
احمد حرف قشنگی زد جا داره مجدد ارجاعت بدم به این بخشش
من از بازیای میازاکی خوشم نمیاد ولی تا حالا یـ بار هم نشده این جوری در موردشون اظهار نظر کنم چون با سلیقم جور نیستن
به هر حال دیدم تازه وارد هستی و گفتم برادرانه راهنماییت کنم جو فروم چطوریاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر