سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
قسمت 3 رو دیدم ضعیف نبود و قوی هم نبود متوسط بود از نظرم . در اون سکانسی که جان اسنو با اژدها ویسیریون درگیر شده بود و نمی دونست چیکار کنه سکانس محشری بود . دیدم داره ضعیف میشه نسبت به قبل دارم دلم رو دارم به سریال ویچر خوش می کنم که قراره 2020 بیاد . نمیدونم در حد گات در میاد یا نه. به احتمال زیاد درنمیاد .

• Like
Reactions: kanway and IMANOKA

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
کسایی که هی رامین جوادی جوادی میکنن برن موسیقی های بازی Fallout رو گوش کنن تا بفهمن هنر موسیقی یعنی چی.

این رو گوش کنید ...
درضمن من کاملا حس میکنم رامین جوادی داره کپی کاری میکنه. همین آهنگ بالا رو گوش کنید حتی از این موسیقی هم کپی کاری کرده.

رامین و کپی کاری؟=D>=)) گرچه موزیک یه چیزیه که کاملا سلیقه ایه . ولی دلیلتون واقعا مضحکه.

خواهشی که از بعضی دوستان دارم اینه که نیان خاص بودنشون رو به رخ دیگران بکشن. باتشکر

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
رامین و کپی کاری؟=D>=)) گرچه موزیک یه چیزیه که کاملا سلیقه ایه . ولی دلیلتون واقعا مضحکه.

خواهشی که از بعضی دوستان دارم اینه که نیان خاص بودنشون رو به رخ دیگران بکشن. باتشکر

یعنی میخواهی بگی موسیقی آخر فیلم اونجا که تیون میخواد به نایت کینگ حمله میکنه کپی برابر اصل آهنگ بازی Fallout نیست؟ :-?

آخرین ویرایش:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
یعنی میخواهی بگی موسیقی آخر فیلم اونجا که تیون به نایت کینگ حمله میکنه کپی برابر اصل آهنگ بازی Fallout نیست؟ :-?
خیر شباهتی نداره که هیچ و از نظر من بسیار زیباتر هم هست.

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
سیاست مدار ترین افراد این فیلم پدر سرسی و خوده سرسی بودن . بعد از لنیستر هم افراد خاندان تایرل زیرک و سیاستمدار بودن . بدبخت ترین هم خاندان باراتیون که با اون لشکر عظیم آخرش محکوم به شکست شدن . خاندان باراتیون خاندان جالبی بود .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
امیلی کلارک گفته که نبرد اپیزود پنجم بزرگ تر از نبر وینتر فیل ـه ! اگه قرار باشه دوباره بخوان اونجوری فیلم هندی بازیش کنند میخوام نباشه صد سال سیاه ....
قبل قسمت سوم هم میگفتن بزرگترین نبرد تاریخ سینما ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوستانی که انقدر میگن این قسمت اشغال بود فرض کنیم خودشون الان نویسنده سریال هستند میشه بگید چجوری میساختید که همه کف و خون قاطی کنند ؟
بعدم هنوز سه قسمت مونده شاید سریال یه سورپرایز بزرگ داشته باشه .
یه نکته جالبه دیگه که تو این تاپیک تازه فهمیدیم اینه که بازیگر اریا بدرد نمیخوره =))
خداوکیلی میخوایید بکوبونید حداقل درست حسابی نقد کنید نه ابدوغ خیاری وگرنه ایراد بنی اسرایلی رو همه بلدند
اول از همه تاریک بود همه چی! دوم اینکه هیچ نبرد تن به تنی تقریبا نبود تو این قسمت!
اتمسفر اپیزود فوق العاده بود جو خیلی سنگینی داشت همراه با موزیک بی نظیرش مثل همیشه
من عاشق این سریالم به هیچ وجهم قصد کوبیدن و ایراد الکی ندارم. اما باور کن حتما یه چیزی هست که این تعداد مخاطب انقدر نا امید شدن:D مرگ نایت کینگ هم تو این قسمت میتونست اوکی باشه اما نه اینطوری! نه انقدر یهویی و بی سر و ته
در هر صورت من امید دارم به این سریال و دوست دارم ۳ قسمت باقیمونده بتونه این خلاء رو جبران کنه که به نظرم اصلا بعید نیست این اتفاق :x

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
سکانس های ضعیف فیلم همون جاییه که اون دختر کوچیکه مورمونت فرمانده لشکر وقتی غول وایت واکر دیدتش بلندش کرد یه جوری نگاهش میکرد که انگار یاد دوران طفولیت خودش افتاده بود . در صورتیکه واکر ها خالی از احساس و اراده هستن و وحشی ترین موجودات عالم هستن . و موقعی که وایت واکر ها دسته جمعی زنده شدن و به جان اسنو حمله کردن از پشت و جلو از هر طرف بهش حمله کردن گفتم دیگه مرد بعد سکانس عوض شد و وقتی سکانس بعدیش اومد دیدم زنده مونده . با خودم گفتم چطور ممکنه 20 تا والکر بهش حمله کردن از هر طرف هنوزم زنده اس . سکانس ضعیف بعدیش اینکه ملکه اژدها دنریس که تو عمرش سوزن هم دستش نگرفته دستش شمشیر گرفت و همراه محافظش مورمونت شروع به جنگیدن کرد و تا دلتون بخواد واکر کشت در صورتی که آریا و برین کلی شکست خوردن تا شمشیرزنی یاد گرفتن که سئوال اینجاست جنگیدن با شمشیر رو از کجا یاد گرفت . و سکانس ضعیف بعدیش اینه که دوتراکی ها که میدونستن تعداد وایت والکر ها بیشتر از ده هزار نفره با وجود تعداد کمشون رفتن حمله کردن و برگشتن و تازه فهمیدن باید عقب نشینی کنن . سکانس ضعیف بعدیش اینه که ویسیریون که تونست دیوار یخی نگهبان شب با اون عظمتش نابود کنه چطور نتونست دیوار های قلعه وینترفل رو به فنا بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر