Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام دوستان اكانت 14 روزه خريدم.ميخواستم توضيح بدين از چه راهي بايد به اكانتم وصلش كنم؟
اگر منظورتون کد 14 روزه گلد هست باید از طریق کامپیوتر و نرم افزار قندشکن با ای پی امریکا متصل بشید و به این ادرس برید

redeem.microsoft.com

به اکانت خودتون وارد بشید و کد رو وارد کنید و اوکی میشه
سلام دوستان، هیچ کدوم از DNS های بالا برای دستگاه من کار نمی کنه روی اینترنت مبین نت. DNS دیگه ایی سراغ دارید؟
اگر همه دی ان اس ها کار نمیکنه لطف کنید دی ان اس رو روی مودم ست کنید نه روی کنسول احتمالا جواب میده

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان تو این‌ چند روز اخیر وسط بازی ارتباط قطع نشده یا لگ داشته باشه گاهی و کند شده باشه؟ من ۲ روزه احساس میکنم کند شده و کانکشنم تو بازیهایی که قطع نمیشد هر نیم ساعت و یک ساعت میشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان تو این‌ چند روز اخیر وسط بازی ارتباط قطع نشده یا لگ داشته باشه گاهی و کند شده باشه؟ من ۲ روزه احساس میکنم کند شده و کانکشنم تو بازیهایی که قطع نمیشد هر نیم ساعت و یک ساعت میشه

مربوط ب ساختار اینترنتی کشور هست

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان از dns 178.22.122.100 استفاده نکنید!
این dns لاگین داشته و از اکانتم برای ارسال تعداد بالایی اسپم استفاده کرده بوده.
بهرحال من مشکل حل شد.
برای حل داخل سایت account.live که تو توضیحات نوشته لاگین کنید و اکانتتون رو از suspend با دادن شماره تلفن و گرفتن کد از حالت تعلیق موقت در بیارین.
طبق توضیحات خودش نوشته که یک نفر با اکانت شما تعداد زیادی اسپم فرستاده که باعث معلق شدن اکانت شده .تو هیستوری نگاه کردم آی پی امریکا بود و از مرور گر اندروید هم اینکارو کرده که من همیشه از مرور گر کروم استفاده میکنم .در کل باید بررسی بشه شرکت شکن یا هر شرکتی که این dns ها رو اراعه میده چه سود و منفعتی از این خدمات میبره !

• Like
Reactions: mirsina1979

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بهرحال من مشکل حل شد.
برای حل داخل سایت account.live که تو توضیحات نوشته لاگین کنید و اکانتتون رو از suspend با دادن شماره تلفن و گرفتن کد از حالت تعلیق موقت در بیارین.
طبق توضیحات خودش نوشته که یک نفر با اکانت شما تعداد زیادی اسپم فرستاده که باعث معلق شدن اکانت شده .تو هیستوری نگاه کردم آی پی امریکا بود و از مرور گر اندروید هم اینکارو کرده که من همیشه از مرور گر کروم استفاده میکنم .در کل باید بررسی بشه شرکت شکن یا هر شرکتی که این dns ها رو اراعه میده چه سود و منفعتی از این خدمات میبره !

ای کاش عکس ارور را میگرفتی تا براشون بفرستیم ببینم چ گندی دارن میزنن
من ک همون روز ک از این DNS ها استفاده کردم رفتم two step اکانتم را فعال کردم

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
بهرحال من مشکل حل شد.
بدون dns چطوری وصل بشیم ؟ چند روزیه به سرور ea نمیتونم وصل شم با 2 تانت همراه اول و پارس انلاین تست کردم
شما حتما برای وارد شدن به اکانتتون microsoft authenticator استفاده کنین

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
سلام دوستان دوروزه مشکل عجیبی دارم، وقتی کنسول روشن میکنم همه چی اوکی هست ولی به محض اینکه ساین اوت میکنم به دلیلی یا نتمو از وایفای به لن یا برعکس، تغییر میدم، دیگه به عیچ وجه نمیتونم وصل بشم و از اکانتم میندازتمو بیرون، هرچیم لاگین میزنم ارور میده: نمیتونه دیتااکانت رو دانلود کنه و پنج دقیقه دیگه تست کنید. که بازم تست میکنم همون ارورو میده!!! از (دی ان های شکن استفاده میکنم) وقتیم با وایفای وصل میشم یا وایفای و شنایایی نمیکنه یا خیلی طول میده بشناسه!!!!!
من عکس اروراشو میفرستم
بنظرتون کنسول مشکل پیدا کرده یا بخاطر اختلالات اینترنت اخیره؟؟؟
اگه کنسول مشکل پیدا کرده ، چطور میشه بدون پاک شدن اطلاعات، مشکل رو ریبیلد کنه( مثل پلی استیشن که یهو ناگهانی برقش قطع بسه یدور ریبیلد میکرد)، روشش تو ایکس باکس چه جوریه؟؟؟؟
و اگه کسیم مسکل منو داره لطفا بگه چون واقعا نگرانم، نمیدونم چکارکنم
ممنون

Attachments

• ۲۰۱۹۰۴۱۰_۱۸۱۸۳۲.jpg
    ۲۰۱۹۰۴۱۰_۱۸۱۸۳۲.jpg
    838.3 KB · مشاهده: 12
  • ۲۰۱۹۰۴۱۰_۱۷۰۵۱۶.jpg
    ۲۰۱۹۰۴۱۰_۱۷۰۵۱۶.jpg
    1.9 MB · مشاهده: 12

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اتفاقا لاگین دو مرحله ایم فعال بوده .:|فقط رو دستگاهای خودم مثل اکس باکس یا گوشیم remember فعاله که هر سری کد نخواد.
والا دوستان چی بگم. یکم با خودش ادم فکر کنه و ببینه اراعه این dns ها چه سودی برای این شرکتها داره !
چطوری کسب درامد میکنن ؟ فروش اطلاعات ؟ ارسال اسپم ؟ چه سود و منفعتی براشون داره.
من اطلاعاتی ندارم ولی در اینکه از اکانت من تعداد بالایی اسپم ارسال شده شکی ندارم.
چون علت suspend شدنم همین بود .
من الان از dns دیگه ای استفاده میکنم ولی اونم اعتباری بش هست؟ چاره ای هم نیست
بازم خوبه اکانتم بطور کل بسته نشد حدود ۶..۷ میلیون توش بازی و اعتبار دارم

• Like
Reactions: MASHIN

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان دوروزه مشکل عجیبی دارم، وقتی کنسول روشن میکنم همه چی اوکی هست ولی به محض اینکه ساین اوت میکنم به دلیلی یا نتمو از وایفای به لن یا برعکس، تغییر میدم، دیگه به عیچ وجه نمیتونم وصل بشم و از اکانتم میندازتمو بیرون، هرچیم لاگین میزنم ارور میده: نمیتونه دیتااکانت رو دانلود کنه و پنج دقیقه دیگه تست کنید. که بازم تست میکنم همون ارورو میده!!! از (دی ان های شکن استفاده میکنم) وقتیم با وایفای وصل میشم یا وایفای و شنایایی نمیکنه یا خیلی طول میده بشناسه!!!!!
من عکس اروراشو میفرستم
بنظرتون کنسول مشکل پیدا کرده یا بخاطر اختلالات اینترنت اخیره؟؟؟
اگه کنسول مشکل پیدا کرده ، چطور میشه بدون پاک شدن اطلاعات، مشکل رو ریبیلد کنه( مثل پلی استیشن که یهو ناگهانی برقش قطع بسه یدور ریبیلد میکرد)، روشش تو ایکس باکس چه جوریه؟؟؟؟
و اگه کسیم مسکل منو داره لطفا بگه چون واقعا نگرانم، نمیدونم چکارکنم
ممنون
در مورد dns پست قبلی منو بخون .
تو اکس باکس رو one x به این صورته که دکمه پاور روی کنسولو وقتی کنسول روشنه چند سانیه حدود ۷سانیه نگه میداری .وقتی کلا خاموش شد . انپلاگ میکنی. بعد یک دقیقه پلاگ‌این میکنی و روشن میکنی . چیزی بود که کارشناس ماکروسافت بم یاد داد هرچند با این چیزا معمولا چیزی درست نمیشه
اگه سخت افزاری باشه که هیچ راهی نداره .ساختارش جوری نیست ک‌چیزی خراب شه عوض کنی درست شه!
معمولا کنسول مشکلات سخت افزاری تاحالا من ازش ندیدم .

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
در مورد dns پست قبلی منو بخون .
تو اکس باکس رو one x به این صورته که دکمه پاور روی کنسولو وقتی کنسول روشنه چند سانیه حدود ۷سانیه نگه میداری .وقتی کلا خاموش شد . انپلاگ میکنی. بعد یک دقیقه پلاگ‌این میکنی و روشن میکنی . چیزی بود که کارشناس ماکروسافت بم یاد داد هرچند با این چیزا معمولا چیزی درست نمیشه
اگه سخت افزاری باشه که هیچ راهی نداره .ساختارش جوری نیست ک‌چیزی خراب شه عوض کنی درست شه!
معمولا کنسول مشکلات سخت افزاری تاحالا من ازش ندیدم .
ممنون،
خوندم ولی اخه چه جوری بدون dns وصل بشیم؟؟؟؟
چاره ای نداریم!
شما دی ان اس دیگه ای که کار کنه سراغ داری؟؟
چون من حتی دی ان اسهای( بگذر)
هم میزنم کلا کار نمیکنه!!!
حالا بنظرت این ارورهایی که داده مال سخت افزاره یا نرم افزار خود کنسول یا نتمون؟؟ از کجا میشه فهمید؟
هم نت مبین نت دارمدهم شبدیز، وقتی کنسول خاموشه ، روشنش میکنم همه چی عادیه تما کافیه لاگ اوت کنم یا نتم تایم اوت طولانی بده، کلا از اکانت پرتم میکنه بیرون دیگه هم لاگین نمیکنه میگه دیتای اکانتت دانلود نمیشه در صورتی که تست کانکشنها همه اوکی هست!
اگه بخاطر اون اسپمهایی که فرستاده، راه حلی داره ؟؟
چون من با شرکت بگذر در ارتباط هستم از تلگرام و مشکل داشته باشم مسیج میزنم و جواب میدن ولی سر این قضیه گفتن بررسی میکنن ( پیچوندن یجورایی) اما اگه مطمعنی از این قضیه، یک اسکرینی چیزی بده بهم بخاطر این اسپمها تا براشون ارسال کنم بلکه فرجی بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر