Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
من از صبح دارم بازی میکنم . تا اینجای کار تنها مشکلم با بازی لاودینگ هاش بوده که واقعا اعصاب خورد کن و مسخره س . ب جزء این مورد همه چیزه بازیو دوست داشتم البته داستان هم زیاد جالب نیست ولی این دیگه برمیگرده به خودتون من همون اول هم انتظار داستان قوی نداشتم با توجه ب سبک بازی . البته هستن mmo های ک داستان خوبی دارن مثله wow یا تا حدودی bns ولی تعدادشون کمه. درکل بازی اصلا در این حدی که دارن میکوبنش بد نیست ی سری ایراد ها داره ولی نه انقدری که همچین متای بگیره و ...

حالا اگر درمورد موضوع خاصی سوالی هست درخدمتم هر بخشی از بازی رو خواستین بگین تا درموردش توضیح بدم البته اینم بگم چون mmo سبک مورد علاقمه و چند وقتیم هستmmo درستو حسابی نیومده برای همین خیلی منتظره بازی بودم و شاید خیلی از مشکلات بازی به چشمم نیاد و خیلی خوشبینانه به بازی نگاه کنم
5 اسفند نتم شارژ میشه میرم تو کارش.البته از دمو خیلی خوشم اومد واسه همون گرفتمش.
الان رو پرو بازی میکنی یا معمولی؟فریم دهیش چجوریاست؟

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بازی رو خریدم ولی حجم ندارم دانلود کنم :(
5 اسفند نتم شارژ میشه میرم تو کارش.البته از دمو خیلی خوشم اومد واسه همون گرفتمش.
منم بعد از دمو پری اوردرش کردم خیلی خوب شد دمو رو دادن وگرنه با این جو منفی بازی نابود میشد اینطوری حداقل ی سری فن برای خودشون جمع کردن
بله روی پرو بازی میکنم فریم تقریبا مثله همون دموئه وقتی رزولوشن روی اتوماتیک هست اکثرا بازی 30 فریمه بعضی جاها پایینترم میاد ولی نسبت به دمو حس میکنم ثباته بیشتری داره ولی وقتی رزولوشن رو 1080 محدود میکنم فریم ریت خیلی بهتر میشه

• Like
Reactions: playliveon

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
منم بعد از دمو پری اوردرش کردم خیلی خوب شد دمو رو دادن وگرنه با این جو منفی بازی نابود میشد اینطوری حداقل ی سری فن برای خودشون جمع کردن
بله روی پرو بازی میکنم فریم تقریبا مثله همون دموئه وقتی رزولوشن روی اتوماتیک هست اکثرا بازی 30 فریمه بعضی جاها پایینترم میاد ولی نسبت به دمو حس میکنم ثباته بیشتری داره ولی وقتی رزولوشن رو 1080 محدود میکنم فریم ریت خیلی بهتر میشه
دمت گرم.فقط میترسیدم اون قابلیت افزایش فریم رو بر دارن که اونم پس اوکیه.تو دمو رزولوشن 1080 و 4k زیاد فرقی نداشتن ولی تو رزولوشون 1080 فریم عجیب روون میشد

• Like

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من از صبح دارم بازی میکنم
اینکه گیمرهای خارچی با نت ها استاندارد و PC های بسیار خوب نمیتونن اینو بازی کنن چه برسه بخوان ازش لذت ببرن ولی شما از صبح بازی کردی و از پری اوردر کردنش هم راضی هستی جای خوشحالی داره :D.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR
اینکه گیمرهای خارچی با نت ها استاندارد و PC های بسیار خوب نمیتونن اینو بازی کنن چه برسه بخوان ازش لذت ببرن ولی شما از صبح بازی کردی و از پری اوردر کردنش هم راضی هستی جای خوشحالی داره :D.
داداش پر اوردر کرده ها میفهمی؟:D مجبوره خوشحال باشه:D(شوخی میکنم جبهه نگیره)

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بنظرتون دلیلی داره بخوام دروغ بگم؟ مثلا حالم از بازی بهم خورده ولی اینجا دارم تعریف میکنم واقعا چرا باید اینکارو بکنم؟:D البته عرض کردم بازی مشکل خیلی داره بزرگترینش هم همین لاودنیگ هاشن ولی خب چیزای خوبم زیاد داره
اینکه گیمرهای خارچی با نت ها استاندارد و PC های بسیار خوب نمیتونن اینو بازی کنن
نمیتونن بازی کنن یعنی چی؟ وضعیت فریم که خوب نیست ولی سرورا مشکلی نداشتن من کلا دوبار از بازی افتادم بیرون اونم اوایلش بود ساعتای 9/11 استیریمرا هم مشکلی نداشتن
اینم عکس جاولین و ریوارد پری اوردر تا دیگه شکی چیزی پیش نیاد
IMG_20190223_115551.jpg IMG_20190223_115635.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
منم یه یک ساعتی بازی کردم و مشکلی نداشتم از بابت سرورها.ملت منتظرن از زجر کشیدن همدیگه لذت ببرن و حال کنن

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
بنظرتون دلیلی داره بخوام دروغ بگم؟ مثلا حالم از بازی بهم خورده ولی اینجا دارم تعریف میکنم واقعا چرا باید اینکارو بکنم؟:D البته عرض کردم بازی مشکل خیلی داره بزرگترینش هم همین لاودنیگ هاشن ولی خب چیزای خوبم زیاد داره

نمیتونن بازی کنن یعنی چی؟ وضعیت فریم که خوب نیست ولی سرورا مشکلی نداشتن من کلا دوبار از بازی افتادم بیرون اونم اوایلش بود ساعتای 9/11 استیریمرا هم مشکلی نداشتن
اینم عکس جاولین و ریوارد پری اوردر تا دیگه شکی چیزی پیش نیاد
View attachment 101939 View attachment 101940
لودینگها مگه چقدره که همه گیر دادن بهش؟البته شاید از هاردشون باشه که با یه هارد هیبرید یا ssd مشکل رفع میشه.در مورد فریم ریت هم نسبت به دمو یکم بهتره و فکر کنم بین 30 و 40 باشه

• Like

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
بازی رو خریدم ولی حجم ندارم دانلود کنم :(
دمو بازی هنوز در دسترسه؟

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
لودینگها مگه چقدره که همه گیر دادن بهش؟البته شاید از هاردشون باشه که با یه هارد هیبرید یا ssd مشکل رفع میشه.در مورد فریم ریت هم نسبت به دمو یکم بهتره و فکر کنم بین 30 و 40 باشه
این حرف رو اصلا نزنید که خیلی مسخرس، یعنی به خاطر یه بازی بریم هارد ssd بخریم؟ مشکل رو باید حل کنن، این همه بازی رو هارد معمولی بدون لودینگ هست
دمو بازی هنوز در دسترسه؟
خیر

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام

این حرف رو اصلا نزنید که خیلی مسخرس، یعنی به خاطر یه بازی بریم هارد ssd بخریم؟ مشکل رو باید حل کنن، این همه بازی رو هارد معمولی بدون لودینگ هست

خیر
لودینگ ها واقعا خیلی رو اعصابه و ی مشکل جدیه . بحث هارد و ... نیست چون حتی اگه زمانشون هم کم بشه باز تعدادشون تو بازی خیلیه دیگه خودتون بازی کردین میدونین واقعا رو اعصابه
درمورد فریم اره نسبت به دمو بهتر شده ولی بعضی جاها ک ی سری افکتا زیاد میشن قشنگ میاد زیره 30

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
این همه بازی بدون لودینگ؟؟!! کو کجا
کسی که از لودینگ خیلی بدش میاد باید همون اول که کنسول خرید به فکر هارد هیبرید یا ssd باشه.بازده هارد هیبرید هم خیلی به ssd نزدیکتره و ارزونتره.من خودم 2 سال پیش هیبرید 1 ترا رو 220 گرفتم.تقریبا 2 برابر بازدهیش بیشتر از معمولیه

• Like

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
این همه بازی بدون لودینگ؟؟!! کو کجا
کسی که از لودینگ خیلی بدش میاد باید همون اول که کنسول خرید به فکر هارد هیبرید یا ssd باشه.بازده هارد هیبرید هم خیلی به ssd نزدیکتره و ارزونتره.من خودم 2 سال پیش هیبرید 1 ترا رو 220 گرفتم.تقریبا 2 برابر بازدهیش بیشتر از معمولیه
منظورم از بدون لودینگ این نیست که اصلا لودینگ نداره، منظورم اینه که یه بار لودینگ میشه و تمام مثل ac یا rdr2 و ...
من طرفدار بازی هستم ولی دلیل نمیشه کم کاری سازنده رو من گیمر با پول اضافی خرج کردن جبران کنم، باید طوری طراحی میکرد که یکبار لودینگ کنه و تمام و اینکه من خودم قطعا بازی رو تهیه میکنم تا از بازی مورد علاقم حمایت هم کره باشم تا در آینده بهتر شه ولی این دلیل نمیشه هر مشکل یا کمبودی رو بخوام به یه طریقی توجیه کنم، اگر این مشکلات رو بپذیریم بعدا تبدیل میشه به یه قانون نانوشته که ضررش رو خودمون می بینیم، باید جلوی این مشکلات اعتراض کرد تا جبران شه و دیگه تکرارش نکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر