Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
تم مخصوص پیش خریدکنندگان Sekiro: Shadows Die Twice بر روی PS4

اینا هم ما رو گرفتن،منم بازی رو پیشخرید کردم و دیروز واسم نوشته بود که فلان تم جدید رو میتونید برید دانلود بکنید ولی هر چی میخوام وارد اون قسمتی بشم که تم رو دانلود کنم مینویسه در دسترس نیست

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این تم دقیقا کجاست؟ برای استور خاصی هست؟ من پیش خرید کرده بودم چند ماه پیش. یه تم دیگه بهم داده.

اینا هم ما رو گرفتن،منم بازی رو پیشخرید کردم و دیروز واسم نوشته بود که فلان تم جدید رو میتونید برید دانلود بکنید ولی هر چی میخوام وارد اون قسمتی بشم که تم رو دانلود کنم مینویسه در دسترس نیست

والا ما بازیو خیلی وقته پری اوردر کردیم ولی اثری از این تم نیس اصلا :|

:|
Screenshot.png

• Like

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
روز جمعه نوتیفیکیشن اومد که بخاطر اینکه بازی رو pre order کردید برید این تم جدید رو دانلود کنید،زیر متن نوشته با زدن فلان دکمه وارد استور بشید و تم رو دانلود کنید ولی وقتی از طریق این پیغام وارد استور میشیم هیچی نیست و فقط یه نوشته میاد که مینویسه اصلا همچین کانتنتی فعلا وجود نداره
این مشکل مختص ما تنها نیست و تا جایی که سرچ کردم خیلیهای دیگه از بقیه نقاط دنیا هم نمیتونن این تم جدید رو دانلود کنن
پ.ن:ظاهرا مشکل رو رفع کردن،طریقه دسترسی به تم هم به این شکله که نباید از طریق نوتیفیکیشن مربوطه اقدام کرد بلکه باید توی استور خودمون بصورت دستی تم رو سرچ و دانلود کنیم،واقعا خسته نباشن

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ژنرال Tenzen Yamauchi از قبیله Ashina هم رسما معرفی شد:D

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B2_%DB%B2%DB%B1%DB%B5%DB%B1%DB%B1%DB%B7_540x304.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این معرفی کردن باسای بازی تو تریلرای کوتاه یکم نچسب نیست؟ نمیدونم چرا با این حرکتشون حال نمیکنم

FS همیشه چندتا از باس های اولی بازی رو نشون میده توی همه بازی هاش و بیشتر از یه Footage از یه منطقه خاص هم نشون نمیده. معمولا هم موقع Launch Trailer یه سری چیزای جدید نشون میده که همه کف و خون قاطی کنن اما در نهایت این چیزایی نشون میده در مقابل چیزایی که توی بازی هست عملا هیچه.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
این معرفی کردن باسای بازی تو تریلرای کوتاه یکم نچسب نیست؟ نمیدونم چرا با این حرکتشون حال نمیکنم

کاملا موافقم، البته سر دارک سولز 3 هم تو لانچ تریلر و یکی دو تا تریلر قبلیش یادم هست تقریبا همه باس های اصلی بازی رو نشون داده بودن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
کاملا موافقم، البته سر دارک سولز 3 هم تو لانچ تریلر و یکی دو تا تریلر قبلیش یادم هست تقریبا همه باس های اصلی بازی رو نشون داده بودن.
تعداد باسایه فرعی به اندازه ی باسایه اصلیه تو بازیایه فرام! حتی اگه کل باسایه اصلیم نشون بدن بازم باسایه فرعی سوپرایزن!
به نظرتون بازی متاش بالایه 90 میشه؟ من فقط به کامبت سیستمش 100 میدم!:D

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
تعداد باسایه فرعی به اندازه ی باسایه اصلیه تو بازیایه فرام! حتی اگه کل باسایه اصلیم نشون بدن بازم باسایه فرعی سوپرایزن!
به نظرتون بازی متاش بالایه 90 میشه؟ من فقط به کامبت سیستمش 100 میدم!:D
با اصلی یا فرعی بودن باس ها کاری ندارم، تو پست قبلیم منظورم از باس های اصلی باس های زیبا و خفنش بود. کسی که بازی های فرام رو بازی میکنه قاعدتا همه باس ها براش باس اصلی محسوب میشه و میره که همه رو نابود کنه، ولی مثلا سر دارک سولز 3 باس های خیلی خفنی مثل دنسر، یورم جاینت، اون یکی که شبیه حییوون بود، اون یکی که باید حلقه هاش رو میزدیم و نصف تنه بود، و ... که اسماشونو یادم نمیاد، اینا از زیباترین باس های بازی بودن که همشون قبل انتشار بازی لو داده بودن.

• Like

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
من سال ٢٠١٢ واكترو بخشاي اصلي دارك سولز يكو كامل ديدم :D متاسفانه اونموقع هنو به راه راست هدايت نشده بودم و بازيو تجربه نكردم و گره خوردن زندگي من به دارك سولز رسيد به سال ٢٠١٦ و دارك سولز سه...بعدش مث يه ادم تشنه همه دارك سولزا به علاوه بلادبورن و هرچي بازي سولز لايك رو تجربه كردم :))
حالا اين صحبتا رو كردم تا برسم ب اينجا كه بگم دارك سولز ١رو با اين ك كل بازيو ديده بودم قبلا بازم پر سوپرايز بود واسم!
خلاصه در درجه اول نبينين (من خودم نميبينم چون از بازي مطمعنم به جز تريلر معرفي چيزي نديدم )ولي اگرم ديدين زياد نگران اين تريلرا نباشيد مطمعنا بازي پر از سوپرايز و چيزاي هيجان انگيز خواهد بود واستون:D

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
من چندتا تریلر بازی رو دیدم به نظرم شباهتی با دارک سولز نداره. یکی میشه خیلی مختصر و مفید بگه بازیش چه فازیه؟ همه دارن اسم بازیهای مشابه دارکسولزو میارن ولی من شباهتشونو درک نمیکنم:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر