امتیازات ANTHEM

بازه نمرات بازی رو در چه حد پیش بینی میکنید ؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    169
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
796790670.jpg

Initial release date: February 22, 2019
Publisher: Electronic Arts
Developers: BioWare, Motive Studios
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

23532623623.jpg

Gamer.nl 60
Seldom do we play games that are so fun to play, while also being super disappointing. There are so many problems, but underneath there is a very good game that can't even come through wearing a powerful exosuit.

3DJuegos 70
Anthem could be a great game and sometimes it can be an enjoyable ride, but as a loot shooter it's a flawed experience, dragged down with many problems and leaving you with a sense of hunger.

Everyeye.it 76
A rich narrative composition, multifaceted and enveloping, is the setting for a frenetic and amusing gameplay, which draws strength from a surprisingly effective movement system, able to offer a unique flavor both to combat and exploration.

Guardian 40
Even where it is strongest, Anthem rarely stretches beyond the derivative. The combat, while well-designed, is little more than Gears of War with jetpacks, and narratively it veers between inconsequential and downright irritating. This anthem is, sadly, a tedious and conservative dirge that we’ve all heard before

Metro GameCentral 60
There are flashes of brilliance, especially when it comes to the flying, but confused storytelling, boring loot, and unsatisfying missions don’t justify the game’s massive time investment.

PC Invasion 50
Anthem offers near unlimited potential, with certain features, taken separately, representing a marvel in design. Combined together and it proves to have a lot of style but very little substance.

IGN 65
Anthem has energetic combat but it saves too much of what precious little content it has for the endgame, making playing through its mismatched story a tediously repetitive grind.

FANDOM 50
What disappoints so much about Anthem is that there are sparks of potential in there. Flying around in your Javelin and queuing up combo attacks with other players can be a blast. But then you discover that you’ll have to back out to Fort Tarsis during Freeplay every so often in order to continue earning experience points. Or you’ll be killed and stuck staring at a red screen waiting until a player feels like reviving you. Or you’ll want to customise your Javelin and find there are no interesting cosmetic options that aren’t behind a paywall.

GameStar 67
Eternally repetitive missions, outrageously long loading times and a completely irrelevant story. That could not be everything. But after the credits, I was disappointed again: that was actually everything.

PC Gamer 55
Anthem's disjointed story, boring loot, repetitive missions, and shallow endgame are all disappointing. At least it's pretty.

Windows Central 60
Anthem offers amazing combat, astounding visuals, and excellent all-around production value, but suffers from baffling design choices and awful writing that hold it back from being something truly special.

Jeuxvideo.com 65
A good breeding ground for a good future game, but still has to mature to win the support of the players.

The Digital Fix 70
Anthem's technical shortcomings, dull combat and pretty but messy environments combine poorly with a narrative that uses pointless binary conversation choices, a thoroughly typical, snarky protagonist and worn out tropes to fuel it's characterization and plot. These elements come together to make Anthem a chore of a game that's highly unlikely to satisfy anyone but the most desperate groups of loot motivated gamers in it's current state.

GameSpot 60
Anthem has good ideas, but it struggles significantly with the execution. It's a co-op game that works best with no one talking; it buries genuinely interesting character moments and puts its most incomprehensible story bits at the forefront; its combat is exciting until you get to the boss fights and find your wings have been clipped. Even the simple, exhilarating act of flying is frequently interrupted by the limitations of your javelin, and you never quite shake that feeling of disappointment--of knowing, throughout the good parts of Anthem, that you'll inevitably come crashing back down.

Destructoid 70
BioWare will need to build quickly on top of its shimmering jet-fueled foundation to hold people's interest, but folks looking for a new neighborhood to move into might want to give Anthem a try -- either now or after fixes and updates.

CGMagazine 70
Despite its myriad of issues, I still enjoyed the fun gameplay of Anthem and plan to revisit the game after it has developed a larger suite of content and events for me to experience.

Gamersky 70
Wearing armor and fighting like the Iron Man is really amazing, but this game at this time is also full of flaws. The story is dull. The gameplay is repetitive and boring. What's worse, there are too many bugs and network issues. Maybe it will be a great game when its DLCs come out.

JeuxActu 70
Anthem feels a bit award as a Bioware studio game because the narrative is clearly something that wasn't given priority, to the benefit of combat and exploration. The game still needs more content to live up to the promise made by a publisher as big as EA.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.02.22-15-25-03.png

بدون شرح .....

الان اونایی که از امتیازات پایین anthem خوشحالن و نمک پرونی های چیپ و بی مزه و لوس می کنن، اگر امتیازات خوب می شد ناراحت می شدن؟
بیمارید واقعا؟ یا این رفتارها ریشه در کودکیتون داره؟
فن Bioware نیستن هیتر EA هستن زیاد سخت نیست درک این موضوع من خودم الانه هم خوشحالم به خاطر EA همم ناراحت واسه خود Bioware از طرف دیگه هم از دستش ناراحتم چون از گذشته درس نگرفتن دستینی رو دیدن و دوباره همون اشتباه ها رو اونم تو سال 2019 پنح سال بعدش دوباره تکرار کردن .....
فرض کن مایکرو، بایوور رو بخره :D بایوور کنار Obsidian و Inxile تصورش هم قشنگه :D
مزیت قرارداد Obsidian با مایکرو اینه که میتونه به عنوان استودیو مستقل فعالیت کنه
فرض کنیم ماکرو بایور و IP مس افکت رو همزمان با هم بخره $-)
پ.ن : زهی خیال باطل :(

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آخر عاقبت trend riding و سعی کردن برا جذب قشر آنلاین همین میشه دیگه. عوض اینکه بچسبن به ای پی هایی که دارن و بهبودشون بدن همه رو ول کردن 6 سال چسبیدن رو این اپیک فیل. آخرم عین بتل فیلد 5 و بتلفرانت 2 کم کم ساپورت بازیو قطع میکنن و ولش میکنن. اینم از live service journey به سبک ea و bioware

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به شخصه قطعا ناراحت میشدم اگه این آشغال درجه چندمی تو سال ۲۰۱۹ امتیازات بالا میگرفت چون مسلما به ضرر صنعت گیم هستش اگه به خاطر اسم ناشر یا سازنده با یه بازی مدارا بشه!
و البته طرفداری از EA بیماری خطرناکتری هستش.
البته نوید بحث طرفداری از EA نیست.
یه سری از دوستان یه خوشحالی خیلی ریزی دارن از اینکه بازی اونجور که باید و شاید، عمل نکرده و به نوعی شکست خورده (البته این نوع بازی ها رو نمیشه گفت شکست: رجوع شود به دستینی 1) و من واقعا نمیدونم این خوشحالی به چه دلیله و از نحوه پست هاشون معلومه که افتخاری هست براشون که نمرات بازی پایین شده. یکیشون نمیاد بگه بایوور (که یه زمانی یکی از بهترین استودیوها بود) به خاطر این بازی به شدت تاثیر میپذیره و افراد زیادی ممکنه از کار بیکار بشن یا حتی ممکنه استودیو در خطر بسته شدن قرار بگیره.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
به شخصه قطعا ناراحت میشدم اگه این آشغال درجه چندمی تو سال ۲۰۱۹ امتیازات بالا میگرفت چون مسلما به ضرر صنعت گیم هستش اگه به خاطر اسم ناشر یا سازنده با یه بازی مدارا بشه!
و البته طرفداری از EA بیماری خطرناکتری هستش.
من واقعا نمی تونم درک کنم.
تو این بازی بخصوص که هیچ کس مدارا نکرد. برعکسش بیشتر صدق میکنه. یعنی بازیهایی هستند که به خاطر اسم سازنده یا ناشر دچار پیش داوری میشن.
این چند خط رو در پروفایل @LiFE iS 5TrAnG3 نوشتم. ریپستش میکنم.
"ما به عنوان گیمر باید از عرضه بازیهای خوب خوشحال باشیم و از بازیهای بد ناراحت.
حالا این ناراحتی رو میشه با انواع انتقادات نشون داد.
ولی خوشحالی از شکست یه کمپانی چه سازنده چه ناشر که هدفش در راستای سرویس دادن به جامعه گیمر هست، به نظرم نرمال نیست و با ماهیت و معنای گیمر در تضاده"
در ثانی این فکت که نفرت ورزیدن به هرچیزی از نگاه روانشناسی خوب نیست رو باید قبول کرد. (روی صحبت با خودمم هست).
پ. ن: طرفدار ea نیستم. طرفدار anthem هستم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
yp2t_1339313_1.jpg

:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
یه سری از دوستان یه خوشحالی خیلی ریزی دارن از اینکه بازی اونجور که باید و شاید، عمل نکرده و به نوعی شکست خورده (البته این نوع بازی ها رو نمیشه گفت شکست: رجوع شود به دستینی 1) و من واقعا نمیدونم این خوشحالی به چه دلیله و از نحوه پست هاشون معلومه که افتخاری هست براشون که نمرات بازی پایین شده. یکیشون نمیاد بگه بایوور (که یه زمانی یکی از بهترین استودیوها بود) به خاطر این بازی به شدت تاثیر میپذیره و افراد زیادی ممکنه از کار بیکار بشن یا حتی ممکنه استودیو در خطر بسته شدن قرار بگیره.

خب من واقعا با بایوور مشکلی ندارم و اینکه الان یه همچین بازی ساختن قطعا دلیل نمیشه کل رزومشون رو زیر سوال برد و حتی برای نابودیشون دعا کرد! هرچند یه جورایی خودشون هم مقصر هستن. سبک اشتباهی رو انتخاب کردن و البته ۶سال هم زمان واسش گذاشتن که آخرش شد این. حالا اینکه ایده‌ی ساخت Anthem از کجا به ذهنشون رسیده خدا داند. بازی که کلا ۳ ۴مدل ماموریت رو ۴۰ ۵۰ ساعت باید تکرار کنی یا مشکلات سیستم لوتش یا کلی باگ و یک نواخت بودن مپ بازی و البته داستان و دیالوگ‌های آب دوغ خیاری! این همه مشکل بعد از ۶سال کم و قابل چشم پوشی نیست واقعا! بعد از ساخت ۳گانه‌ی کاملا موفق مس‌افکت و قبل ازون کلی بازی خوب دیگه که خیلیا باهاشون خاطره دارن، سر از Anthem دراوردن واقعا ناراحت کنندس.
ازون سمت هم EA این نسل کمر به نابودی تمام IPهاش و حتی استودیوهاش بسته و ظاهرا قصد نداره بیخیال شه و فقط باید دعا کنیم به خاطر سالم موندن استودیوهایی مثل بایوور هم که شده نسل زودتر تموم شه بلکه این گندکاری‌های EA هم تموم شن! البته قبلا هم گفتم به لطف فیفا و FUT و پلیراش خم به ابروش نمیاد!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
حرفت کاملا درسته واقعا خوشحالی نداره ولی یـ مسئله ای هست کسی اینجا نه با بایور مشکل داره نه با Anthem بلکه با روشی که صنعت گیم و ناشرا دارن این صنعت رو پیش میبرن مشکل دارن و خوب به طبع با فیل شدن روز افزونش خوشحال تر هم میشن چون واقعا هم به سود گیمرا نیست این روش اینکه بازی رو از 100 درصد 60 درصدش رو روز عرضه منتشر کنه و به بهونه Game as Service با خیال راحت بگه اون 40 درصدش رو بعدا منتشر میکنیم اند بدبختی و سمت سیاه گیمینگ ـه که باعث بانیش هم گیمرای کژوال ـه باید منت سازنده رو هم بکشیم که داره کانتنت رایگان میده یا مثلا "وای این ناشر بینوا EA و امثالهم از کجا درآمد زایی کنن اگه نخوان پرداخت درون برنامه ای تو بازیاشون قرار بدن ؟" میدونی بازی چقدر گرایندی ـه ? تازه هیشکی رو این مورد مانور به اون صورت نداد همه بیشتر تو نقدا به مکانیک های تاریخ گذشته و نابود بازی بیشتر گیر دادن این موارد و هزار یک بهونه خنده دار دیگه به ناشر این جرعت رو داده که این مدل ساخت و ساز بازی رو عادی جلوه بده ! اینجاست که فیل شدنش باعث خوشحالی ملت میشه بعدشم با افسوس خوردن من شما چیزی از مسئله حل میشه ؟ نه واقعا میخوام بدونم اگه من اینجا تاسف بخورم EA به نظرت وایمیسه میبینه من چقدر ناراحتم بایور رو نمیبنده ؟ EA کوچیکترین اهمیتی واسه عقبه سازنده قائل نیست هرجا دید داره ضرر میبینه به راحتی میبندتش دیگه خودت که میدونی اینو !

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
آخر عاقبت trend riding و سعی کردن برا جذب قشر آنلاین همین میشه دیگه. عوض اینکه بچسبن به ای پی هایی که دارن و بهبودشون بدن همه رو ول کردن 6 سال چسبیدن رو این اپیک فیل. آخرم عین بتل فیلد 5 و بتلفرانت 2 کم کم ساپورت بازیو قطع میکنن و ولش میکنن. اینم از live service journey به سبک ea و bioware
کی گفته EA ساپورت بتلفرانت رو قطع کرده؟ قبل از نفرت پراکنی های بیخود یکم تحقیق کنید. هر ماه برای بتلفرانت اپدیت کاملا رایگان اومده و هیچ گونه خرید درون برنامه ای به جز خرید اسکین که با چند دست بازی کردن راحت پولشون بدست میاد داخلش نیست.
همین ۵ روز دیگه یک اپدیت بزرگ شامل هیرو جدید و اسکین جدید میاد و حتی ماه دیگه هم قراره اپدیت بزرگ بدن شامل یک مد بزرگ جدید.
بله لانچ بازی مشکل داشت ولی میبینیم که تا سال ۲۰۱۹ از بازی به طور رایگان ساپورت کردن.
————
الان اکتیویژن خیلی بزرگ تر از EA داره با همین مسائل کمبود محتوا و محتوای خرید درون برنامه ای داره میگذرونه ولی مثل اینکه یه سری فقط هیت نسبت به EA رو یاد گرفتن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب من واقعا با بایوور مشکلی ندارم و اینکه الان یه همچین بازی ساختن قطعا دلیل نمیشه کل رزومشون رو زیر سوال برد و حتی برای نابودیشون دعا کرد! هرچند یه جورایی خودشون هم مقصر هستن. سبک اشتباهی رو انتخاب کردن و البته ۶سال هم زمان واسش گذاشتن که آخرش شد این. حالا اینکه ایده‌ی ساخت Anthem از کجا به ذهنشون رسیده خدا داند. بازی که کلا ۳ ۴مدل ماموریت رو ۴۰ ۵۰ ساعت باید تکرار کنی یا مشکلات سیستم لوتش یا کلی باگ و یک نواخت بودن مپ بازی و البته داستان و دیالوگ‌های آب دوغ خیاری! این همه مشکل بعد از ۶سال کم و قابل چشم پوشی نیست واقعا! بعد از ساخت ۳گانه‌ی کاملا موفق مس‌افکت و قبل ازون کلی بازی خوب دیگه که خیلیا باهاشون خاطره دارن، سر از Anthem دراوردن واقعا ناراحت کنندس.
ازون سمت هم EA این نسل کمر به نابودی تمام IPهاش و حتی استودیوهاش بسته و ظاهرا قصد نداره بیخیال شه و فقط باید دعا کنیم به خاطر سالم موندن استودیوهایی مثل بایوور هم که شده نسل زودتر تموم شه بلکه این گندکاری‌های EA هم تموم شن! البته قبلا هم گفتم به لطف فیفا و FUT و پلیراش خم به ابروش نمیاد!

حرفت کاملا درسته واقعا خوشحالی نداره ولی یـ مسئله ای هست کسی اینجا نه با بایور مشکل داره نه با Anthem بلکه با روشی که صنعت گیم و ناشرا دارن این صنعت رو پیش میبرن مشکل دارن و خوب به طبع با فیل شدن روز افزونش خوشحال تر هم میشن چون واقعا هم به سود گیمرا نیست این روش اینکه بازی رو از 100 درصد 60 درصدش رو روز عرضه منتشر کنه و به بهونه Game as Service با خیال راحت بگه اون 40 درصدش رو بعدا منتشر میکنیم اند بد بختی و سمت سیاه گیمینگ ـه که باعث بانیش هم گیمرای کژوال ـه باید منت سازنده رو هم بکشیم که داره کانتنت رایگان میده یا مثلا "وای این ناشار بینوا EA و امثالهم از کجا درآمد زایی کنن اگه نخوان پرداخت درون برنامه ای تو بازیاشون قرار بدن ؟" میدونی بازی چقدر گرایندی ـه تازه هیشکی رو این مورد بازی مانور به اون صورت نداد همه بیشتر تو نقدا به مکانیک های تاریخ گذشته و نابود بازی بیشتر گیر دادن این موارد و هزار یک بهونه خنده دار دیگه به ناشر این جرعت رو داده که این مدل ساخت و ساز بازی رو عادی جلوه بده ! اینجاست که فیل شدنش باعث خوشحالی ملت میشه بعدشم با افسوس خوردن من شما چیزی از مسئله حل میشه ؟ نه واقعا میخوام بدونم اگه من اینجا تاسف بخورم EA به نظرت وایمیسه میبینه من چقدر ناراحتن بایور رو نمیبنده ؟ EA کوچیکترین اهمیتی واسه عقبه سازنده قائل نیست هرجا دید داره ضرر میبینه به راحتی میبندتش دیگه خودت که میدونی اینو !
ببینید دوستان من حرفتون رو قبول دارم و مخالفتی باهاتون ندارم. مساله اینه که ما واقعا نمیدونیم تقصیر بایوور بوده که ایده همچین بازی رو داده یا تقصیر EA بوده که به زور وادارشون کرده بسازن؟ چون ما اینو نمیدونیم، فقط میتونیم حدس بزنیم.
مشکلی که هست اینه که من احساس میکنم تقصیر EA بوده و از روی روند نزولی این شرکت از استودیوهایی که تا حالا بسته و سیاست هایی که به خرج داده، کاملا مشخصه. به نظرم EA بایوور رو وادار کرده که این بازی رو بسازن. بازی ای که از اولین تریلرش معلوم بود فیل هست. یه دنیای صرفا بزرگ با گرافیک بالا یه سناریوی تکراری هست که معمولا توسط تعداد زیادی از ناشرها اجرا میشه و نهایتا به فیل شدن ختم میشه. اینا اومدن سبکی رو دادن بایوور بسازه که توش استعداد نداره. همه ما بایوور رو با شخصیت های عالی و داستان بی‌نظیر میشناسیم. من فکر میکنم EA کلا نگاه میکنه ببینه کی داره چی میسازه و این روزا چه چیزی روی بورسه و سریعا میاد همون ایده رو به یکی از استودیوهای باقی مونده-ش قالب میکنه تا براش درست کنن و در نهایت درشونو یکی یکی تخته میکنه. بدبختی اینجاست براش ذره ای مهم نیست وگرنه کم نبوده تعداد دفعاتی که این شرکت ریده مال زده و استودیو ترکونده و اعتراضات مردم رو نادیده گرفته. حقیقتا من تاثیر مثبتی توی روند کاری EA نمیبینم.
کلا این موضوع اصلا جای خوشحالی نداره به نظرم حتی اگر از EA بدمون بیاد (که منم مثل شما بدم میاد ازش). دیدن شکست بایوور و اینکه EA توی چه لجن زاری فرو رفته اصلا جالب نیست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
چیزی که واقعا عجیبه طرفداری فن ها به واسطه گذشته اون استدیو هستش اینو سر F76 هم داشتیم و هنوزم هستن کسایی که ازش دفاع کنن چرا چون اولا فن بتزدا هستن دوما با بازی حال کردن ولی بازم این موردی که بتزدا بد گند زده رو سعی دارن کم جلوه بدن بعد شاکی هستن که چرا همه سوار یـ واگن شدن و به آیند سازنده بازی هم بد بین شدن منظورم فرد خاصی نیست اینجا بیشتر تو فضای مجازی و ساب رددیت بازیه این چیزیا رو دیدم هستن کسایی که تا حتی از فروشگاه اتمش طرفداری میکنن که اصلا آدم میخواد سر به بیابون بزاره طرف خودش 1000 ساعت بازی رو پلی داده فک میکنه همه مثل خودش وقتشون زیادی کرده بشینن گرایند کنن بعد میاد از فروشگاه اتم دفاع میکنه !! بماند همین چند روز پیش بتزدا جواب این همه بازی کردن یـ بابای رو به خاطر 900 ساعت گیم پلی داد و زد بنش کرد که چی خیلی مهمات داشته ینی ساپورت در حد جلبک خوب همین اندک طرفداری ها باعث میشه بتزدا همین چند وقت پیش بوست XP و Stat بیاره به بازی چند وقت دیگه هم Luchbox ها رو عملی میکنه کد هاش رو ماین کردن ملت تو بازی و Lootbox بودنشون رو حتمیه اکتی هم دوباره چند روزی ـه Lootbox رو به شکل وحشتناکی توی BO4 اورده و خلاصه اینکه از ماست که برماست اگه درست حسابی یـ بازی رو ملت بایکت میکردن دیگه از این غلطا نمیکردن الان که میبینی مثلا کمی مهربون شدن تیکه ای از سودشون یک کمیش فقط کمتر شده الان مثلا دو دستی مشتری رو چسیدن فرار نکنه خلاصه که تا بتونن میدوشن که اگه امروز ندوشن فردا دیره براشون
اینجاست که باید قدر سازنده های مستقل و کوچیکتر رو دونست چون همینا هستن که به صنعت گیمینگ تنوع میدن

Loot boxes sneak into Call of Duty: Black Ops 4 under a new name
Fallout 76's lunch boxes sure sound like the loot boxes it was never going to have | PC Gamer
Fallout 76 player who spent 900 hours in-game says they've been banned | PC Gamer

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Gameblog 6 / 10
Even if it has some good ideas, plays very well and is dashing technically speaking, Anthem is a huge disappointment. Because of its repetitivity and lack of real of real attractiveness in terms of story and characters, it feels more like a technological showcase without a soul.

Daily Mirror 6 / 10
As it stands, Anthem needs some work done to it if we want to see its full glory.

MMORPG.com 6.5 / 10.0
Six months or a year from now, Anthem, like many of the other games before it, may be a wholly improved experience and complete its redemption arc, but right now it may as well be AAA Early Access.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
بايد خيلي برامون مهم باشه كه بايوير انتم و اندرومدا ساز بخوره با كله زمين ؟ بايد ناراحت باشيم ؟
بله بايووير يه زماني بهترين بازياي rpg رو ساخته اما چرا از زمين خوردنش ناراحت باشيم ؟ قضيه خارج دو حالت نيست! در بدترين سناريو اين اتفاق ميوفته كه بايووير از هم ميپاشه برخي از اعضاي استديوشم ميرن يه استديو مستقل ميزنن و بازياشونو توليد ميكن... در بهترين سناريوم سرشون به سنگ ميخوره و تو دراگون ايج بعدي جبران ميكنن داستانه اندرومدا و انتمو و بعدشم برن سراغ مس افكت و شايد حتي ريبوت با حضور شپردجان :D خلاصه نميخواد ناراحت باشين تو هر سناريويي كه فكرشو كنين بهتر از انتم و اندرومدا به دستتون ميرسه !

• Like
Reactions: Arima Kishou

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
XGN: 7.5/10
Anthem is an ambitious project and it paid off for BioWare in some measure. The gameplay is spectacular, the story is good and has a challenging endgame. But annoyances sometimes spoil it and it's up to BioWare to fix those problems for the future.

Hobby Consolas: 7/10
Anthem has as much potential as room to improve. Gameplay is great, which means you'll have lots of fun flying and fighting, but right now there are too may flaws to overlook.

PCGamesN: 6/10
Beautiful and mechanically robust throughout, but weighed down by repetitive missions, a flabby structure, and a lot of the people you meet in Fort Tarsis. Even the strongest beats become tiresome if repeated or drowned in white noise, and that’s Anthem in a nutshell.

Trusted Reviews: 6/10
Anthem is a strange flawed adventure with glimpses of greatness buried behind an abundance of obtuse design decisions. What so many players love about Bioware is here, but fragmented in such a way that it becomes unrecognisable...The core of Anthem – being its fearsome gunplay and angelic flight mechanics – are stellar, yet they’re held back by the mission structure that dictates them. Things could certainly improve with the introduction of deeper dungeons and endgame content, but right now Anthem is sadly underwhelming; a victim to the template it’s trying so hard to emulate.

TheSixthAxis: 6/10
Anthem is a song that we've heard a few too many times before. Here's a game that promises a grand vision of an open world, of a co-op RPG shooter that you can play for dozens of hours with your friends, but at launch it simply doesn't live up to expectations. The core exosuit flying, the Javelin design, the interwoven combat and the gorgeous world BioWare have created are all excellent, but at launch it's lumbered by bugs, technical hitches and odd or uninspired design decision. I want to like this game, but sometimes it doesn't make it easy.

COGconnected: 6/10
Under this pretty coat of paint lies one mediocre game that is ultimately disappointing.

USgamer: 5/10
Anthem is a frustrating experience. There's a core gameplay idea that's fun, but it's not enough to keep the experience alive in endgame and beyond. It wants to sell us on flying and combat, but Grandmaster levels stop that dead. It offers a wide world to explore, but offers no reason to do so. Anthem ultimately doesn't feel like the best BioWare can do, and that's a horrible shame.

Game Revolution: 5/10
Unfortunately, I feel like fixing this game goes beyond patching glitches, fixing bugs, and then cramming in expansions. To bring this game up to the must-play level, many aspects of the game need a full overhaul.

Untitled.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
GamesRadar+ 50
Anthem is ultimately severely flawed, and very unfinished. There's half a good game in there, but it doesn't do enough to diminish the overall feeling of emptiness and repetition.

Screen Rant 50
Anthem is a soulless experience, possessing very few beats that elicit any kind of joy. It's a sad song, sung by someone who doesn't believe in their own message, and it shows. If Destiny was the hit single, Anthem is the bad cover.

DarkStation 60
Defying classic RPG storytelling , Anthem‘s missions and campaign lack the variety, momentum and character-building that define the best games in the genre, and especially the best games from BioWare itself. That said, the voice acting is often great, the environments are incredibly beautiful and the action can be fantastic but eventually Anthem feels like all that colorful combat, sound and fury are in the service of nothing very interesting or innovative.

PCGamesN 60
Beautiful and mechanically robust throughout, but weighed down by repetitive missions, a flabby structure, and a lot of the people you meet in Fort Tarsis. Even the strongest beats become tiresome if repeated or drowned in white noise, and that’s Anthem in a nutshell.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر