The Order : 1886 امروز 4 ساله شد .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
gu0j_2350c230fa48677a5b8f2a7228dcb23d.jpg
Ready At Dawn چهار سالگی The Order : 1886 را جشن گرفت ، این بازی که در تاریخ 20 فوریه 2015 منتشر شد ، علی رغم شخصیت پردازی قوی ، گان پلی جذاب و دستاوردهای فنی ، نتوانست در زمینه لول دیزاین و گیم پلی موفق عمل کند و موجب قطع همکاری سونی با این استودیو شد . پس از بازخوردها ، درخواستهای زیادی از جانب فنها انجام گرفت ، که در پاسخ به این سوالها بیان شد ، پاسخ مثبتی از سمت سونی برای ساخت ادامه بازی دریافت نکردند . تیم RAD هم اکنون بزرگ شده و اطلاع داریم روی یک پروژهٔ معرفی نشده در حال کار هستند ، آگهی استخدام شرکت ، نوید یک بازی AAAرا می دهد .

از آنجایی که خانواده بزرگ PlayStation تاکنون دست از حمایت مداوم و عشق خود نسبت به لندن ویکتوریایی و سِر گالاهاد بر نداشته اند ، استودیوی RAD و همچنین استودیو پر افتخار سانتامونیکا ، بیانیه ای در این رابطه منتشر کرده اند . همچنین دعوت استودیو برای دیدن جزییات VFX در بازی که ... همچنان جلوه های بصری روی PS4 استاندارد شگفت انگیز است .

سِر گالاهاد تولدت مبارک .

krph_screenshot_۲۰۱۹۰۲۲۱-۱۴۲۱۲۷_crop_539x423.png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی با پتانسیل بالا که خرابش کردن و چیزی جز گرافیک و اتمسفر خرکی نداشت و البته تا حدودی شخصیت‌هاش :D میتونه نسخه دومی داشته باشه اگه تیم کار بلد بالا سر بازی باشه و موفق هم بشه. گرافیکش همچنان یکی از خوبای این نسل هستش ولی خب بابت پلات راحتی که بهمون داد ازش ممنونیم :D

• Like
Reactions: Milad_HW

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
gu0j_2350c230fa48677a5b8f2a7228dcb23d.jpg
Ready At Dawn چهار سالگی The Order : 1886 را جشن گرفت ، این بازی که در تاریخ 20 فوریه 2015 منتشر شد ، علی رغم شخصیت پردازی قوی ، گان پلی جذاب و دستاوردهای فنی ، نتوانست در زمینه لول دیزاین و گیم پلی موفق عمل کند و موجب قطع همکاری سونی با این استودیو شد . پس از بازخوردها ، درخواستهای زیادی از جانب فنها انجام گرفت ، که در پاسخ به این سوالها بیان شد ، پاسخ مثبتی از سمت سونی برای ساخت ادامه بازی دریافت نکردند . تیم RAD هم اکنون بزرگ شده و اطلاع داریم روی یک پروژهٔ معرفی نشده در حال کار هستند ، آگهی استخدام شرکت ، نوید یک بازی AAAرا می دهد .

از آنجایی که خانواده بزرگ PlayStation تاکنون دست از حمایت مداوم و عشق خود نسبت به لندن ویکتوریایی و سِر گالاهاد بر نداشته اند ، استودیوی RAD و همچنین استودیو پر افتخار سانتامونیکا ، بیانیه ای در این رابطه منتشر کرده اند . همچنین دعوت استودیو برای دیدن جزییات VFX در بازی که ... همچنان جلوه های بصری روی PS4 استاندارد شگفت انگیز است .

سِر گالاهاد تولدت مبارک .

krph_screenshot_۲۰۱۹۰۲۲۱-۱۴۲۱۲۷_crop_539x423.png
این دوتا رو هم اضافه میکردی:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دیگه تصمیم گرفته بودم ps4 بگیرم . رفتم مغازه یکی داشت با باندل بلادبورن یکی هم د اردر! وقتی پرسیدم کدومو بردارم مغازه دار بهم گفت هرگز نسل جدید رو با بلادبورن شروع نکن :D این شد که یه ps4 گرفتم با باندل د اردر و اولین بازی یه این نسل د اردر بود برام. اتمسفر و گرافیک بازی اونقدر خوب بود که شروع نسل برام عالی رقم خورد.
پ.ن: تصور کنید اگه جای د اردر ، بلادبورن رو میگرفتم!:D

• Like
Reactions: g4mer

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خیلی هم عالی:D دست کم با یه بازی خوب طرف بودی تا یه چیز معمولی با تجربه 5 ساعته:D پولشم دادی خب:D
بلادبورن برام جزو تاپ های این نسله. ولی برای شروع و اون شوق و ذوق نسل جدید که تو وجودت هست دست کم ادم دنبال لذت بردنه نه خودازاری:D د اردر بعنوان یه بازی یه شروع نسلی برام عالی بود و خیلی کیف کردم.

• Like
Reactions: mikammi and g4mer

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چی؟ پست سالگردی؟ اینم از طرف من :D

با تمام احترامی که برات قائلم این چه ربطی داره؟:-?سبکش یکیه؟:Dخب که چی(:|:D

دیدم تو بخش اخبار پست سالگردیه...گفتم بیخودی تاپیک اضافه نزنم :D همین جا میذارم اینو

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بلادبورن برام جزو تاپ های این نسله. ولی برای شروع و اون شوق و ذوق نسل جدید که تو وجودت هست دست کم ادم دنبال لذت بردنه نه خودازاری:D د اردر بعنوان یه بازی یه شروع نسلی برام عالی بود و خیلی کیف کردم.
order هر موقه که برای اولین بازیش کنی حال میده مهم نیست کی اینکار بکنی منم اولین بار تا نصفش رفتم حال داد:Dولی منی که از بلاد خوشم نیومد بیشتر بازی کردمش تا اردر نمیدونم چرا:D
چی؟ پست سالگردی؟ اینم از طرف من :D

با تمام احترامی که برات قائلم این چه ربطی داره؟:-?سبکش یکیه؟:Dخب که چی(:|:D

• Like
Reactions: stanley

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
هنوزم بعد 4 سال گرافیک و اتمسفری که داشت جزو بهترین ها هست ولی متاسفانه پتانسیل خیلی بالایی داشت که بدجوری به هدر رفت , کلیت داستانش خوب بود و خیلی میشد و میشه که ازش استفاده کرد و به راحتی ادامه براش ساخت ولی اون روایت قوی رو نداشت , شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت به نظرم sir galahad قشنگ میتونست به یکی از شخصیت های محبوب PS تبدیل بشه و کلا شخصیت پردازی خوب و دوست داشتنی هم داشت و واقعا حیف شد , موسیقی خیلی خوبی داشت حتی کلیت گان پلی هم خوب بود ولی درست استفاده نکرده بودن و همچنین لول دیزاین بازی کاری کرده بود که به شدت به گیم پلی لطمه وارد بشه . در واقع جالب اینه که وقتی بخش های بازی رو جدا جدا بررسی میکنی میبینی که همه چی میتونست عالی از آب در بیاد و پتانسیل خیلی قوی در هر بخش از بازی بود و موقعیت فوق العاده ای که داشتن درست استفاده نشد یه نفر مثل بارلاگ اگر در استدیوشون بود راحت میتونست یه عنوان فوق العاده در بیاره که تا الان شماره دومش هم ریلیز شده باشه . البته اینکه مثلا بازی یه باس آخر داشته باشه که با 4 تا QTE نزنیش یا اینکه در مراحل تنوع و تعداد دشمن ها باید در حد معقول باشه حتی نیاز به بارلاگ هم نداشت تشخیصش خیلی سادست ! در کل دنیای The Order واقعا حروم شد و امیدوارم یه جوری یه فرصت دیگه برا ادامه دادنش و جبران به وجود بیاد , با تمام اون مشکلات دوست دارم اوردر بازم ساخته بشه و گالاهاد رو ببینم ولی در حد چیزی که باید باشه

با توجه به این توییت شاید بشه امیدوار بود

hj6z_to.png

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اقا rad بعد سه سال از بازی ویدیو داده عجیب نیست؟ درسته بخاطر 4سالگی بازیه ولی ندیدم کسی حتی یک درصدم احتمال این بده که قسمت بعد درحال ساخته:-? بنظرم امیدوار باشیم به ادامه بعد سه سال یهو چنل یوتوبشون اپدیت شده:D
اوووف یادم باشه چهارسال دیگه برای CD3 یک پست یابود بزنم :D
سگ این بازی به سر کل سری cd شرف داره بخدا:D باز این بازی شخصیتای جالب و گرافیک داشت cd چی بود gta نسل 6 که توش چیت زدی؟:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
یه بازی با متای 60 کلی ترول میشه ولی یه بازی دیگه با متای 63 براش سالگرد گرفته میشه؛ زیبا نیست؟:))
اولا که سازنده ها براش سالگرد گرفتن نه ما:D دوما که مطمئنم این بازی از نزدیکم ندیدی اگه میدیدی میفهمیدی که پتانسیل یه بازی عالی رو داشت که سازنده خرابش کرد ولی در عوض اون بازیی که با متای 63 ترول میشه و داری ازش حرف میزنی یه بازی کاملا بیخود و مضخرف بود که کل سریش و سازندش با یک کلمه میشه توصیف کرد(ریده مال):)) نمیدونم مایکروسافت برای چی از این یارو دیوید جونز حمایت کرد طرف یه زمانی میخواست gta تخیلی کنه=))

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر