چراغ چشمک زن قرمز PS3

pcimi

کاربر سایت
Feb 12, 2014
3
نام
پیمان
هرکی چیزی میدونست بگه . برا من چشمک زنه و زرد نشده .
چند دیقه که روشن میمونه یهو صدا فن میره بالا و ارور میده داغه و خاموش میشه دستگاه . تهران کسی بود بگین .
چندجا رفتم حرارت میدادن که فایده نداره ...2-3 ماه بعد دوباره همون آشه همون کاسه.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
چند دیقه که روشن میمونه یهو صدا فن میره بالا و ارور میده داغه و خاموش میشه دستگاه . تهران کسی بود بگین .
چندجا رفتم حرارت میدادن که فایده نداره ...2-3 ماه بعد دوباره همون آشه همون کاسه.

با سلام
منم همین مشکل دارم اگه دستگاهتو درست کردی بگو منم همون کارو بکنم
با تشکر

safir_filth

کاربر سایت
Dec 22, 2007
64
سلام
دستگاه من(فت 40 گیگ) امروز یهو وسط بازی ریست شد(چراغ چشمک زن قرمز)
حالا مدام به محض بالا اومدن ، باز هم ریست میشه
هیچ ارور خاصی هم نمیده
صدای فن هم آروم(به نظرم عادیه)
مشکلش چیه به نظرتون؟
با خمیر سیلیکون یا احتمالاً تعویض فیوز(یا خازن) حل میشه
لطفاً سریع بهم جواب بدید

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
بهتر بدی به دست یه تعمیر کار خوب
اگه خودت بلدی بازش کن خمیر سیلیکنوشو عوض کن
اگه درست نشد بده دست تعمیر کار

THE_WHITE_WOLF

کاربر سایت
Sep 13, 2016
13
سلام اول باید خمیر سیلیکونش عوض بشه ...اگه اینکارو نکردی اول هیت گرفتی به چیپ اسیب زدی عزیزم ...

با سلام
منم همین مشکل دارم اگه دستگاهتو درست کردی بگو منم همون کارو بکنم
با تشکر
خمیر سیلیکون رو عوض کردی؟؟اگه نه عوضش کن

سلام
هیچ ارور خاصی هم نمیده
مشکلش چیه به نظرتون؟
لطفاً سریع بهم جواب بدید
خمیر سیلیکون عوض کن عزیزم over heat میشه دستگاه off میشه

vahidprice

کاربر سایت
Nov 15, 2015
2
سلام دوستان.ببخشید چون باید کامل توضیح بدم متن طولانیه.
من یه ps3 slim 320gb کپیخور نرم افزاری rebug 4.76.1 دارم. قبلا rogero 4.55 بود خودم آپدیت کردم. مدتی بود که توی بازی های سنگین مثل gow3،بازی بعضی اوقات لگ داشت و صدای دیالوگ کارکترها در بازی رو چند بار پخش میکرد. این مشکل در بازی های اوپن ورد مثل gtav و watch dogs نبود. بعد متوجه شدم هنگامی که این مشکل رخ میده چراغ اندیکاتور هارد داخلی بصورت یکسره برای چند ثانیه تا یک دقیقه روشن میمونه! فکر کردم ایراد از دیتای بازی هاست و اهمیت ندادم. به مرور این مشکل توی بقیه بازیها هم رخ داد و هی بیشتر شد تا اینکه حتی توی محیط xmb هم پر از لگ شده و دستگاه هم دیر میاد بالا هم دیر خاموش میشه هم دیر مولتیمن و بازیها رو لود میکنه. حتی آیکون های تروفی ها رو هم دیر لود میکنه! و چراغ هارد اینترنال تقریبا همیشه روشنه. کار به جایی رسید که هربار کنسول رو روشن میکردم، می نوشت اطلاعات خراب شده و باید restore file sistem کنید و وقتی عمل restore تمام میشد و restart میکرد، دوباره مینوشت فایل سیستم خرابه و باز همون چرخه...
یه هارد 160gb گذاشتم توی دستگاه و از safe mode فرمور رو نصب کردم و دیدم دستگاه مثل ساعت کار میکنه!هارد خودمو فرمت کردم و با برنامه hdd tune اسکن کردم و سالم سالم بود!
حالا وقتی دوباره هاردو میذارم تو دستگاه بعد 4 ثانیه، پاور برق دستگاه رو قطع میکنه و چراغ I/0 کلا خاموش میشه.
1. اون مشکل کلی از چیه؟
2. الان چکار کنم که هاردو بشناسه؟
ببخشید که متن طولانیه. اگه جزئیات دیگه ای لازمه در خدمتم.

michaelmotibal

کاربر سایت
Oct 17, 2016
1
از بیرون جایی که همیشه ازش بازی میریزم اومده بودم روشن کردم رفتم تو بازی اساسین کرید ۴ بعد گیر کرد. دکمه جلوشو نگه داشتم که خاموش شه و شد..دوباره روشن کردم تا اومد گیر کرد بعد تا حدود ۱۵ ثانیه بعدش زرد شد بعد قرمز چشمک زن شد...بازم روشن کردم دوباره اینجوری شد... قبلن هم شده بود که بردیم توپخونه. راه دیگه ای بجز بازکردن نداره که منم بتونم درستش کنم؟ یه جا دیدم جلوش پنکه گرفته بود یارو درست شد.... خلاصه چیکار کنم؟؟؟؟

vahidib

کاربر سایت
Aug 7, 2011
1

سلام دوست عزیز باید ریبال بشه که صد در صد ردیف بشه

سلام
هیچ ارور خاصی هم نمیده
مشکلش چیه به نظرتون؟
لطفاً سریع بهم جواب بدید

سلام دوست عزیز اگه تصویر داری با 50 تومن حله اگه نه که بالای 130

Last edited by a moderator:

erfan.rue

کاربر سایت
Mar 15, 2017
1
سلام
امروز داشتم با ps3 بازی میکردم که یهو خاموش شد و چراغ پاورش شروع کرد به چشمک زدن با رنگ قرمز زدم روش روی رنگ قرمز ایستاد دوباره روشن کردم اومد بالا ولی دوباره بعد 10 دیقه همین مشکل برام پیش اومد راهنماییم کنید.راستی سری دستگاهم فت هست 40 گیگ اگ کسی میتونه کمک کنه این جیمیلمه ممنون میشم ازش:erfan.rue@gmail.com

amirdky

کاربر سایت
May 29, 2018
1
سلام
من یک دستگاه ps3 دارم هاردش تعویضیه ۵۰۰ گیگه ریبال شده پس از ۳ ثانیه خاموش میشه
خاستم بدونم اگه بفرستم اینو تهران درستش کنم دوباره کنسول اونجوری نمیسه یا واسش مشکل پیش نمیاد

amitapia10

کاربر سایت
May 24, 2018
9
علت و رفع مشکل چراغ قرمز چشمک زن ps3.من وقتی با این مشکل روبرو شدم که برای سرویس و گ

سلام به دوستان عزیز.اصلا نگران این مشکل نباشین.دستگاههایی که دارای چراغ قرمز چشمک زن هستن به راحتی قابل تعمیرن.این روش در مورد دستگاه فت صد در صد جواب داده.دوستان من زمانی به این مشکل برخورد کردم که تصمیم گرفتم دستگاه خودم رو برای سرویس و گرد گیری باز کنم تا خودم سرویسش کنم.من خودم اشراف کامل به تعمیرات الکترونیک دارم.بعد که دستگاهم رو سرویس و گرد گیری کردم و بستم و روشنش کردم دیدم که بلافاصله بعد روشن شدن ابتدا چراغ سبز همراه با دو تا بوق روشن میشه .بعد چراغ زرد میشه و بعد قرمز چشمک زن میمونه.بعد کلی ور رفتن بالاخره ایرادش رو در اوردم.باید از طراحان ps3 تشکر کرد که اینهمه مدار محافظ واسهاین دستگاه گذاشتن.اینو بهتون بگم که رفع این مشکل احتیاج به باز کردن دستگاه داره .پس افرادی که به تعمیرات الکترونیک وارد نیستن انجامش ندن .و بدنش به دوستای ماهر.شرکت سونی روی مین برد اصلی همه ps3ها چند عدد فیوز از نوع smd یا به عبارت دیگر مونتاژ سطحی گذاشته.کار این فیوزها محافظت مدار از الکتریسیته ساکن.نوسانات برق.گرما و میدانهای شدید مغناطیسیه.پس اگه دستگاهتون به این مشکل برخورد فقط کافیه همه این فیوزهای ریز رو با اهم متر چک کنین .اگه سوخته بود اونا رو جایگزین کنین.لازم به ذکره که این فیوزها با علامت ..F.....نشان داده میشن روی مین برد.مثلا..F0056.تعداد این فیوزهای مونتاژ سطحی روی دستگاه فت من دو عدد بزرگ و شش عدد کوچکتر بود.که یکی از اون بزرگترها سوخته بود..دوستانی هم که تجربه تعمیر دستگاه ندارن میتونن دستگاهشون رو واسه تعمیر بدن به تعمیرگاه.مواظب باشین کلاه سرتون نره..اجرتش فقط شامل یه باز و بست دستگاه میشه و تعویض یه فیوز ساده..دوستانی که تو مشهد هستن واسه تعمیر این مشکلشون میتونن به ادرس ایمیل من ایمیل بزنن.در خدمتشون هستم.alireza_599@yahoo.com موفق باشین .این تجربه بدرد تمام دوستان تعمیر کار هم میخوره.برای جلوگیری از پیش امدن اینحالت فقط باید دستگاه رو تو محیط باز نگهداری کنین.دوسنان تعمیر کار هم برای باز کردن دستگاه مواظب الکتریسیته ساکن بدن خودشون باشن تا فیوزها نپرن..موفق باشینضمنا این مژده رو هم بدم اطلاعات هاردتون سر جاش باقی میمونه.نگران سیو بازیها هم نباشین..قربون همتون.علیرضا ازمشهد.گیمر حرفه ای.اند گیم و سیستم صوتی.

دوست عزیز میتوتی عکس از ای فیوز ها بگیری

Emogirl

کاربر سایت
Aug 10, 2018
1
سلام
من پی اس ۳ دارم . مدلشم نمیدونم
سالم بود کاملا
جاشم اوکی بود زیادم استفادع نکردم
ولی بی علت دیگه روشن نمیشه
دکمه پاورو میزنم سفیده بعد چشمک میزنه زرد میشه دو تا بوق میزنه قرمز میشه. هیچی هم نشون نمیده رو صفحه اگه میشه راهنماییم کنید

play-and-game

کاربر سایت
Aug 19, 2018
1
آقا من یه PS3 فت 320g دارم اولش چراغ زرد میداد اونو تعمیرش کردیم ولی الان بعد از بستنش وقتی به برق وصلش میکنم هیچ چراغی روشن نمیشه حتی چراغ قرمش که حالت خاموشش بود هم دیگه روشن نمیشه
توروخدا بگین چیکار کنم دستگاه سالمه و توش برق هست اما چراغ ها نمیاد و روشن نمیشه

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
آقا من یه PS3 فت 320g دارم اولش چراغ زرد میداد اونو تعمیرش کردیم ولی الان بعد از بستنش وقتی به برق وصلش میکنم هیچ چراغی روشن نمیشه حتی چراغ قرمش که حالت خاموشش بود هم دیگه روشن نمیشه
توروخدا بگین چیکار کنم دستگاه سالمه و توش برق هست اما چراغ ها نمیاد و روشن نمیشه
میتونی وارد منوی ریکاوری بشی؟ هارد دستگاه سالمه؟

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
با سلام من یه ps3 slim دست دو خریدم تستش هم که کردم بیست دقیقه بازی زدم بعد اوردمش خونه کاستوم رام 4.84 نصب کردم روش الان تو call of duty ghost صدای فنش میره بالا و این چراغ زرد و میزنه و دو سه طدا صدای خیلی ریز هماهنگ با چراغ چشمک زنه میده؟ الان از چیه مشکل به نظر شما؟
بعد یه سواله دیگه کنسول رو فرمت کنم کپی خورش میپره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر