امتیازات ANTHEM

بازه نمرات بازی رو در چه حد پیش بینی میکنید ؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    169
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
796790670.jpg

Initial release date: February 22, 2019
Publisher: Electronic Arts
Developers: BioWare, Motive Studios
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

23532623623.jpg

Gamer.nl 60
Seldom do we play games that are so fun to play, while also being super disappointing. There are so many problems, but underneath there is a very good game that can't even come through wearing a powerful exosuit.

3DJuegos 70
Anthem could be a great game and sometimes it can be an enjoyable ride, but as a loot shooter it's a flawed experience, dragged down with many problems and leaving you with a sense of hunger.

Everyeye.it 76
A rich narrative composition, multifaceted and enveloping, is the setting for a frenetic and amusing gameplay, which draws strength from a surprisingly effective movement system, able to offer a unique flavor both to combat and exploration.

Guardian 40
Even where it is strongest, Anthem rarely stretches beyond the derivative. The combat, while well-designed, is little more than Gears of War with jetpacks, and narratively it veers between inconsequential and downright irritating. This anthem is, sadly, a tedious and conservative dirge that we’ve all heard before

Metro GameCentral 60
There are flashes of brilliance, especially when it comes to the flying, but confused storytelling, boring loot, and unsatisfying missions don’t justify the game’s massive time investment.

PC Invasion 50
Anthem offers near unlimited potential, with certain features, taken separately, representing a marvel in design. Combined together and it proves to have a lot of style but very little substance.

IGN 65
Anthem has energetic combat but it saves too much of what precious little content it has for the endgame, making playing through its mismatched story a tediously repetitive grind.

FANDOM 50
What disappoints so much about Anthem is that there are sparks of potential in there. Flying around in your Javelin and queuing up combo attacks with other players can be a blast. But then you discover that you’ll have to back out to Fort Tarsis during Freeplay every so often in order to continue earning experience points. Or you’ll be killed and stuck staring at a red screen waiting until a player feels like reviving you. Or you’ll want to customise your Javelin and find there are no interesting cosmetic options that aren’t behind a paywall.

GameStar 67
Eternally repetitive missions, outrageously long loading times and a completely irrelevant story. That could not be everything. But after the credits, I was disappointed again: that was actually everything.

PC Gamer 55
Anthem's disjointed story, boring loot, repetitive missions, and shallow endgame are all disappointing. At least it's pretty.

Windows Central 60
Anthem offers amazing combat, astounding visuals, and excellent all-around production value, but suffers from baffling design choices and awful writing that hold it back from being something truly special.

Jeuxvideo.com 65
A good breeding ground for a good future game, but still has to mature to win the support of the players.

The Digital Fix 70
Anthem's technical shortcomings, dull combat and pretty but messy environments combine poorly with a narrative that uses pointless binary conversation choices, a thoroughly typical, snarky protagonist and worn out tropes to fuel it's characterization and plot. These elements come together to make Anthem a chore of a game that's highly unlikely to satisfy anyone but the most desperate groups of loot motivated gamers in it's current state.

GameSpot 60
Anthem has good ideas, but it struggles significantly with the execution. It's a co-op game that works best with no one talking; it buries genuinely interesting character moments and puts its most incomprehensible story bits at the forefront; its combat is exciting until you get to the boss fights and find your wings have been clipped. Even the simple, exhilarating act of flying is frequently interrupted by the limitations of your javelin, and you never quite shake that feeling of disappointment--of knowing, throughout the good parts of Anthem, that you'll inevitably come crashing back down.

Destructoid 70
BioWare will need to build quickly on top of its shimmering jet-fueled foundation to hold people's interest, but folks looking for a new neighborhood to move into might want to give Anthem a try -- either now or after fixes and updates.

CGMagazine 70
Despite its myriad of issues, I still enjoyed the fun gameplay of Anthem and plan to revisit the game after it has developed a larger suite of content and events for me to experience.

Gamersky 70
Wearing armor and fighting like the Iron Man is really amazing, but this game at this time is also full of flaws. The story is dull. The gameplay is repetitive and boring. What's worse, there are too many bugs and network issues. Maybe it will be a great game when its DLCs come out.

JeuxActu 70
Anthem feels a bit award as a Bioware studio game because the narrative is clearly something that wasn't given priority, to the benefit of combat and exploration. The game still needs more content to live up to the promise made by a publisher as big as EA.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سوالی که پیش میاد اینه، با این وضع اگر Anthem خوب نفروشه عمر بایوور به دراگون ایج بعدی می رسه؟

مسله اینکه واقعا مشکله که خوب نفروشه! در بازه کنونی هیچ بازی رقیبی تو بازار نیست. گرافیک و افکت هاش هم در حدی خوب هست که یکی پیگیر نقد ها نباشه ولی به اصطلاح گول بخوره و بازی رو بخره

یعنی اگر این بازی خوب نفروشه کم کم باید به این نتیجه برسیم تریلر دروغین، هایپ کاذب و این حرفا فایده نداره و جامعه گیمینگ نسبت به اول نسل خیلی اگاه تر شدند

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
مسله اینکه واقعا مشکله که خوب نفروشه! در بازه کنونی هیچ بازی رقیبی تو بازار نیست. گرافیک و افکت هاش هم در حدی خوب هست که یکی پیگیر نقد ها نباشه ولی به اصطلاح گول بخوره و بازی رو بخره

یعنی اگر این بازی خوب نفروشه کم کم باید به این نتیجه برسیم تریلر دروغین، هایپ کاذب و این حرفا فایده نداره و جامعه گیمینگ نسبت به اول نسل خیلی اگاه تر شدند
البته یـ مسئله دیگه هم که وچود داره بازی پرداخت درون برنامه ای داره و خیلی راحت به سود دهی میرسه منتهی از این ملعون EA هیچ چیزی بعید نیست خیلی شیک میزنه استدیو رو تجزیه میکنه و پخش میکنه رو بقیه استدیو های سود ده تر مثل کاری که با Visceral Games کرد اینا فقط پول رو میبینن کاری ندارن که یـ روزی بایور برا خودش برو بیایی داشته به شخصه با این وضعی که من میبینم آینده بایور در خطره EA قشنگ پیداست از رو سیاستاش کوتاه نمیاد تا مدیریتش هم عوض نشه چیزی درست نمیشه که خوب همونم بعید میدونم با این سهام دار های حریصی که رو بازار گیمینگ چمبره زدن بخواد فرقی بکنه کلا از پایه ویرانست !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این ea ubi رسما 1 تنه گند زدن به این نسل با سیاست های کثیف پولیشون هر نسخه از بازی هاشونم متاش کمتر از قبلی می شه جالبه سلطان دروغگویی و تریلر جعلی و کلاه برداری هم همین دو تا هستن حامیان اصلی قفل منفور denuvo که... براشون

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
فکر‌میکردم درباره ی بایوور بخوام اینو بگم، ولی عجب piece of shitی ساختن. کثافت زباله بهتر از اینه :|
دیگه در این حد هم کوبیدن درست نیست .
هیچ کس هم نگفته بازی زباله یا ... ، اتفاقا همه به پتانسیل بالای بازی اشاره کردند .
منتهی مراتب ، من خودم به شخصه همچین حالتی رو پیش بینی میکردم ، الان تقریبا تو این نوع سبک ها ، یه طوری شده که اولش فقط نمونه های پایه ای و‌بیس بازی رو عرضه می‌کنند ، بعد حالا میشینن با توجه به بازخوردها میگن چه کنیم بهتر بشه یا چیکار کنیم به سودمون هست .
دیگه مثل زمان قدیم نیست ، بیان کلی برنامه ریزی و هزینه کنند برای ساخت بازی و بعد منتظر باشند ببینن گیمر استقبال میکنه یا نه ، با عرضه یک سری چیزای پایه ای که DNA گیمشون هست و همیشه باهاش میمونه ادامه می‌دهند و در این بین موارد زیادی رو تزریق می‌کنند ، مواردی که حاصل نظر بازخوردها باشه ، نه چیزی که اطلاعی در موردش ندارند .
حالا من نمیخوام از این سیاست طرفداری کنم الان ، بگم ای ول چه خوبه ، ولی خب چیکار میشه کرد ؟ مجبورم بسوزم و بسازم و‌ سعی کنم از شرایطی که در درونش هستم بتونم از ایده های زیبای Anthem لذت ببرم .
الان خود راک استار برای بخش Online رد دد داره چند وقته این کار رو میکنه . برای GTA هم همین کار رو کرد .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هیچ کس هم نگفته بازی زباله یا ... ، اتفاقا همه به پتانسیل بالای بازی اشاره کردند .
منتهی مراتب ، من خودم به شخصه همچین حالتی رو پیش بینی میکردم ، الان تقریبا تو این نوع سبک ها ، یه طوری شده که اولش فقط نمونه های پایه ای و‌بیس بازی رو عرضه می‌کنند ، بعد حالا میشینن با توجه به بازخوردها میگن چه کنیم بهتر بشه یا چیکار کنیم به سودمون هست .
دیگه مثل زمان قدیم نیست ، بیان کلی برنامه ریزی و هزینه کنند برای ساخت بازی و بعد منتظر باشند ببینن گیمر استقبال میکنه یا نه ، با عرضه یک سری چیزای پایه ای که DNA گیمشون هست و همیشه باهاش میمونه ادامه می‌دهند و در این بین موارد زیادی رو تزریق می‌کنند ، مواردی که حاصل نظر بازخوردها باشه ، نه چیزی که اطلاعی در موردش ندارند .
حالا من نمیخوام از این سیاست طرفداری کنم الان ، بگم ای ول چه خوبه ، ولی خب چیکار میشه کرد ؟ مجبورم بسوزم و بسازم و‌ سعی کنم از شرایطی که در درونش هستم بتونم از ایده های زیبای Anthem لذت ببرم .
الان خود راک استار برای بخش Online رد دد داره چند وقته این کار رو میکنه . برای GTA هم همین کار رو کرد .

این Game as Service بودن الان اگه بخوایم بگیم باید یه چی مثل Sea of Thieves هم بیاریم وسط. که چقدر فحش خورد زمان عرضه اش...الان نمیگم خفن شده. ولی خیلی بهتر شده. ولی بازم اسم اش میاد بعیده فحش نخوره از یه عده
به هر حال مورد این جاست اگه بازی Game as Service میدید که به مرور زمان بزرگتر و بهتر میشه با آپدیت های مجانی. تو یه وضعیتی نسخه اولیه رو عرضه کنید که قابل دفاع باشه. نمونه خوب هم Overwatch.
دلیل نیست چون GaS ـه. استخون بازی رو تف کنید بیرون زمان عرضه اش.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
قطعا حرفای شما هم درسته. منکر استعداد و توانایی های کیسی هادسون و بقیه تیم بایوور نیستم.
خیلی کار سختیه ساختن بازی AAA. یه چیز وحشتناکی اصلا.
منتهی این چند روزه این impression ها رو که میخونم و تجربه خودم تو بتا و استریم ها اصلا به شدت عصبانیم کرده :D
والا منی که زیاد اهل آنلاین نیستم خیلی به این امید بسته بودم که شاید بالاخره یه بازی آنلاین این مدلی که داستان خوبی هم داشته باشه ،بتونه منو راضی کنه. خب بایوور از یه طرف و امید شخصی خودم از یه طرف دیگه باعث شد انتظارم بره بالا و حالا که نقدا دارن کم کم میان، خب یه خورده عصبانی شدم و نا امید از یه طرفی=((

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این Game as Service بودن الان اگه بخوایم بگیم باید یه چی مثل Sea of Thieves هم بیاریم وسط. که چقدر فحش خورد زمان عرضه اش...الان نمیگم خفن شده. ولی خیلی بهتر شده. ولی بازم اسم اش میاد بعیده فحش نخوره از یه عده
به هر حال مورد این جاست اگه بازی Game as Service میدید که به مرور زمان بزرگتر و بهتر میشه با آپدیت های مجانی. تو یه وضعیتی نسخه اولیه رو عرضه کنید که قابل دفاع باشه. نمونه خوب هم Overwatch.

بهترین مثال RS Siege باید باشه که با کانتنت خیلی کم عرضه شد ولی الان جزو بهترین شوترها هست و خیلی هم مخاطب و پلیر و فروش داره. SoT هم مشکلش همون کانتنت بود که برای لانچ کافی نبود ولی خب خوب ساپورت شده از بازی تا الان. منتهی اون خیلی سبک متفاوتی داشت و خود Rare هم انگار درست نمیدونسته باید چکار کنه. طوری که تغییرات چند ماه بعد از عرضه بازی نسبت به مدت یک ساله بتا و آلفای بازی به مراتب بیشتر بوده.

Rare تو این مدت بیشتر روی پایه و کلیات و جزئیات کار میکرده تا چیز دیگه. ولی الان به سرعت دارن اضافه میکنن به بازی. خود بازی هم برای هر کسی مناسب نیست ولی قطعا طرفدارها و مخاطبای خودش رو داره. آنتم هم میتونه در صورت ساپورت مناسب به جایگاهی که واقعا لیاقتش رو داره برسه. این هم برمیگرده به جدیت بایوور و اعتماد EA به پروژه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بهترین مثال RS Siege باید باشه که با کانتنت خیلی کم عرضه شد ولی الان جزو بهترین شوترها هست و خیلی هم مخاطب و پلیر و فروش داره. SoT هم مشکلش همون کانتنت بود که برای لانچ کافی نبود ولی خب خوب ساپورت شده از بازی تا الان. منتهی اون خیلی سبک متفاوتی داشت و خود Rare هم انگار درست نمیدونسته باید چکار کنه. طوری که تغییرات چند ماه بعد از عرضه بازی نسبت به مدت یک ساله بتا و آلفای بازی به مراتب بیشتر بوده.

Rare تو این مدت بیشتر روی پایه و کلیات و جزئیات کار میکرده تا چیز دیگه. ولی الان به سرعت دارن اضافه میکنن به بازی. خود بازی هم برای هر کسی مناسب نیست ولی قطعا طرفدارها و مخاطبای خودش رو داره. آنتم هم میتونه در صورت ساپورت مناسب به جایگاهی که واقعا لیاقتش رو داره برسه. این هم برمیگرده به جدیت بایوور و اعتماد EA به پروژه.

یوبیسافت استثناءً هم با For Honor هم با R6 ثابت کرد Game as Service ساز خوبیه خدا وکیلی.(حالا ملّت فحشش میدن یه بحث دیگس)
و خب تونست مخاطب جمع کنه...
اکثر بازی های GaS فعلی که این جوری عرضه میشن هر چقدر هم خودشون رو بیارن بالا به اون حد هایپ ابتدا نمی رسن... یوبی دو دفعه معجزه کرده برا بقیه نمیشه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
منم منتظر آپدیت مجانی نیستم.با یه قیمت معقول کاملا موافق این کارشم.سر هر سال 60 دلار میدیم پیشرفتم نداریم هیچ بعضی از سالها پسرفت هم داشتیم
این anthem هم به نظرم ساختار کلیش فوق العاده هستش و به نظر میرسه به این راحتی ولش نکنن
قیمت معقولی وجود نداره عمو! مثه این میمونه که
پرایدو میخرن 50 میل و توقع داشته باشی بیان بگن سال دیگه کم میکنیم قیمتو!:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یوبیسافت استثناءً هم با For Honor هم با R6 ثابت کرد Game as Service ساز خوبیه خدا وکیلی.(حالا ملّت فحشش میدن یه بحث دیگس)
و خب تونست مخاطب جمع کنه...
اکثر بازی های GaS فعلی که این جوری عرضه میشن هر چقدر هم خودشون رو بیارن بالا به اون حد هایپ ابتدا نمی رسن... یوبی دو دفعه معجزه کرده برا بقیه نمیشه

البته SoT هم بعید نیست برسه به اون نقطه بخصوص با آپدیت بزرگی که March براش میاد :D ولی خب این بر میگرده به سیاست EA بیشتر تا چیز دیگه. اینکه به شعور مخاطب احترام بذارن و قبل از هر چیزی کم و کسری‌های بازی رو جبران کنن و بعد به فکر کسب درآمد بیشتر باشن و بازی رو واقعا به چشم یه پروژه 4-5 ساله بهش نگاه کنن نه اینکه بخوان تو 3 ماه هزینه خودش رو برگردونه و ...

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خب طبیعتا توجیه که به هیچ وجه نداره ، اصلا من قبلا واسه همین مانستر هانتر رو مثال زدم ، بازی که تو شروعش آنقدر غنی بود و من هنوز غرق خود بازی بودم که مدت ها طول کشید تا وقت واسه اپدیت ها داشته باشم ، حتی شده بود مدت ها مانستر های تکراری رو میکشتم و سراغ موضوع جدید نمیرفتم ، حتی تکرارش رو هم دوست داشتم .
من آنقدر پیگیر Anthem بودم که میتونستم تصور کنم روز عرضه چه خواهد داشت ، و کلی با خودم رویاپردازی میکردم در مورد محتواهاش ، و اتفاقا خیلی تو ذوقم خورد ، وقتی رسما تایید شد بازی RAID نداره ، چون خیلی دوس داشتم با توجه به قابلیت های مختلف جولین ها ، بر اساس اونها RAID میداشتیم ، ولی خب در نهایت بازم به همون حرفم میرسم که ، چون اورواچ و مانستر خوب بودند ، این در حد اونا نبوده بیخیال بشیم ؟!
به هر حال اینا یه DNA طراحی کردن خیلی ها الان دوسش دارن ، به خاطر همین مساله سعی می‌کنند محتوای کم روز عرضه تحمل کنند و صبر کنند برای روزای بهتر . حالا باید بیشتر صبر کنیم ببینیم واقعا استقبال گیمرها چطور هستش ، بازی رو نابود می‌کنند ؟ یا مثل دستینی میسازنش

• Like
Reactions: z2s sas

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Destructoid: 7/10
BioWare will need to build quickly on top of its shimmering jet-fueled foundation to hold people's interest, but folks looking for a new neighborhood to move into might want to give Anthem a try -- either now or after fixes and updates.

CGMagazine: 7/10
Despite its myriad of issues, I still enjoyed the fun gameplay of Anthem and plan to revisit the game after it has developed a larger suite of content and events for me to experience.

Flickering Myth: 5.5/10
Slick flying and gunplay collide with infuriating design choices throughout Anthem. But its biggest problem is a lack of soul – this is a cynical, committee-produced product bereft of any significant creative spark.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر