بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
خب دوباره معلوم نیست چ گندی دارن میزنن تقریبا نیم ساعته هیچ سایت کامل باز نمیشه و مدام پاکت لاست دارم، اینستا هم خیلی وضعش خراب شده ب هیچ وجه لود نمیشه
تایید میشه، برای من که از دیشب منفجر شده، صبح کلا قطع بود الانم گاهی اوقات قطعی دارم :|

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان ببخشید تو این وضعیت بد که همه به خاطر بد بودن سرعت اینترنتا اعصابشون خورده بحث رو عوض میکنم میخواستم بپرسم ما یه ویلا تو شمال داریم که یه مقدار حدود نیم ساعت از شهر دوره و نه adsl ساپورت میکنه و نه 3g انتن داره میخواستم بپرسم تو همچین جایی راهی هست اینترنت داشته باشی؟ خواستید بیاید پی وی بهم بگید.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دیگه عذاب آور شده بازی آنلاین مدام لفت میخورم از سرور فایده نداره، من خودم شاتلم واقعا افتضاحه برا گیم، پینگش خوبه ولی از بس پورت ها و چیزای دیگه را دستکاری کردن رسما ر.یدن ب بازی آنلاین
دوستم از پارس آنلاین سرویس داره اصلا لفت نمیخوره ممکنه پینگش پایین یا بالا بره ولی لفت نمیخوره ب این راحتی. سرعت تک کانکش هم ک دیگه حرفی نزم بهتره
لعنت بتون ک یک تفریح هم ک آدم داره تو این خراب شده اونم دارین ازمون میگیرین

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
با سلام
دوستان بنده پیشگامان دارم و ساکن تهران هستم
شبها (حدودا 8-12) ویدیو های توئیچ یا یوتیوب(با قند شکن) رو با کیفیت 360 هم با تاخیر میبینم!! در حالی که در ساعات دیگه به راحتی 720 میبینم
اما سرعت دانلودم در همین ساعات کاهش پیدا نمیکنه!!
اگه کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
با سلام
شبها (حدودا 8-12) ویدیو های توئیچ یا یوتیوب(با قند شکن) رو با کیفیت 360 هم با تاخیر میبینم!! در حالی که در ساعات دیگه به راحتی 720 میبینم

کار نمیتونی بکنی همگانی هست ولی میتونی لعنت بفرستی ب باعث و بانیش

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
با سلام
برا منم همینه
جالب اینکه چند روزه که دیگه از ساعت 12 ظهر شروع میشه%-(
مخابرات شهر پرند

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
خیلی اینترنتمون خوبه زرت و زرت هم ویندوز آپدیت میکنه هیچجوره هم نمیشه قطعش کرد!
حتی سرویس هاشو تو فایروال بلاک کردم دانلود نکنه خودشو از تو بلاک در آورده و دانلود میکنه :|
پینگم اینجوریه: 95-96-96-95-180-96-97-100-95-95-96-96 !
یهو میره بالا باز برمیگرده!
صبحا تا عصر پینگ نسبتا ثابت و خوبه شب که میشه گند زده میشه توش و تایم اوت و نوسان میگیره!

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
خیلی اینترنتمون خوبه زرت و زرت هم ویندوز آپدیت میکنه هیچجوره هم نمیشه قطعش کرد!
حتی سرویس هاشو تو فایروال بلاک کردم دانلود نکنه خودشو از تو بلاک در آورده و دانلود میکنه :|
پینگم اینجوریه: 95-96-96-95-180-96-97-100-95-95-96-96 !
یهو میره بالا باز برمیگرده!
صبحا تا عصر پینگ نسبتا ثابت و خوبه شب که میشه گند زده میشه توش و تایم اوت و نوسان میگیره!
کلید ویندوز+R رو بزنید
عبارت services.msc رو تایپ کنید
بگردید دنبال window update و Delivery Optimization
انتخابشون کنید و service status رو stop کنید و startup type رو روی گزینه ی disable قرار بدید
بهتره همین کار رو برای background intelligent انجام بدید چون تا حدودی حجم مصرف میکنه و غیر فعال بودنش تاثیر منفی نداره
البته در ورژن های جدید ویندوز 10 بعد از یک یا دو روز دوباره این گزینه ها فعال میشن که شما هم باید دوباره این کار هارو انجام بدید

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
کلید ویندوز+R رو بزنید
عبارت services.msc رو تایپ کنید
بگردید دنبال window update و Delivery Optimization
انتخابشون کنید و service status رو stop کنید و startup type رو روی گزینه ی disable قرار بدید
بهتره همین کار رو برای background intelligent انجام بدید چون تا حدودی حجم مصرف میکنه و غیر فعال بودنش تاثیر منفی نداره
البته در ورژن های جدید ویندوز 10 بعد از یک یا دو روز دوباره این گزینه ها فعال میشن که شما هم باید دوباره این کار هارو انجام بدید
Access is Denied !
قبلا هم تست کرده بودم میگه Access is denied !

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
10 Pro
17763 Build
BI رو غیرفعال کردم ولی اونیکی رو اکسس دناید میده!
من اینترپرایس دارم این مشکلو نداره و یکی از دوستام هم پرو رو داره و چنین مشکلی نداره
منظورتون از اونیکی اگه فقط delivery optimization هست که زیاد مهم نیست فقط استاپ کنید که حجم نخوره اما اگه windows update هم همین مشکلو داره
یه راه حل دیگه هم هست که احتمال زیاد اون کار میکنه اگه میتونید توی گوگل سرچ بزنید(باید توی Registry editor درستش کنید)

• Like
Reactions: Soroush_shz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر