PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
Sotc فوق العادس ولی همه پسند نیست...... بنظرم همکاری اودا با سونی دیگه معنایی نداره و بعیدم میدونم بازی بعدیش بفروشه:D
درباره qd چیش بی انصافیه؟ بازیای dc قشنگن ولی از وقتی انحصاری شدن چقدر فروختن و چه چیز جدیدی وارد صنعت کردن؟ الانم که معلوم نیست چی بسازن حس خوبی به جدا شدنشون ندارم
من حرف شما رو در این مورد قبول ندارم. شاید فروش بازی های ueda قد بازی های nd نباشه ولی ضرر که نمیدن. به هر حال سود خودشون رو درمیارن. جدا از این بعضی از اسما واسه یه کمپانی اعتبار هستند. من خودم از عشاق ueda هستم هر چند بازی آخر رو بازی نکردم. ولی بودن این آدم واسه سونی خیلیا رو طرف خودش میکشه.

• Like
Reactions: GUѦRDiAN

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
من یه جایی دیده بودم که گفته بود بازی بعدی ueda قراره نیست انحصاری سونی باشه. شما چیزی میدونی؟

فعلا هیچی معلوم نیس . باید صبر کرد برای حرکت و پروژه بعدی Ueda-san

پ.ن: خودم شخصا یه چیز جاهطلبانه و خاص مثل همه عناوین قبلی میخام
پ.ن 2: از معرفی زود هنگام هم بیزارم . هر وقت چیزی تو چنته داشتن معرفیش کنن !

• Like
Reactions: darkworld

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
Sotc فوق العادس ولی همه پسند نیست...... بنظرم همکاری اودا با سونی دیگه معنایی نداره و بعیدم میدونم بازی بعدیش بفروشه:D
درباره qd چیش بی انصافیه؟ بازیای dc قشنگن ولی از وقتی انحصاری شدن چقدر فروختن و چه چیز جدیدی وارد صنعت کردن؟ الانم که معلوم نیست چی بسازن حس خوبی به جدا شدنشون ندارم

با این دیدگاهی که شما داری اگر سونی بخواد فقط سود رو ببینه و تو یه سری زمینه های خاصبازی بده که میشه همون EA.

یکی از نکات قوت سونی اینه که برای هر سلیقه ای بازی داره..گرچه در برخی زمینه ها به معنای واقعی ضعیف شده.

بازی های Ueda به نوبه خودش صنعت بازیسازی رو تکون داد در زمان خودش. و تاثیرش رو خیلی از بازی های الان میبینیم.حتی TLG از نظر من فوق العاده بود و تاثیر گذار

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
گفته بود دیگه نمیخواد انحصاری بسازه مهم هم نیست چون دقیقا مثل qd هیچ سودی برا این صنعت نداشته بازیاش :D
10531462868220395320.jpg

The Legend of Zelda: Twilight Princess, Metal Gear Solid 3: Snake EaterوPrince of Persia: The Sands of Time وUncharted و بسیاری شاهکار های دیگه با الهام از ICO ساخته شدن
Brothers: A Tale of Two Sons و Rime و Prince of Persia 2008 و enslaved odyssey to the west و همین TLOU در تک تک لحظات اشون رد پای ICO دیده میشه ^:)^

Hidetaka Miyazaki بزرگ در وصف ICO میگه

^:)^Ico awoke me to the possibilities of the medium
a17df64f96b44d03a416cd033b96f551--ico-gaming-setup.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
چه خبره اینجا؟! فک کردم تاپیک رو اشتباه اومدم :D
این چه مصاحبه‌ی جالبی بود:
Sony's Shawn Layden wants fewer, bigger PlayStation games
در مورد اینکه چرا سونی توی E3 نیست. یکی از قسمت‌های جالبش اینه:
As E3 is now though, it has become less focused on pitching products to retailers which was once one of the core tenants of the show. Additionally, the June date in which E3 takes place annually is too late in the year to sell retailers on products anyway. “Now we have an event in February called Destination PlayStation, where we bring all retailers and third-party partners to come hear the story for the year,” Layden described. “They’re making purchasing discussions in February. June, now, is just too late to have a Christmas holiday discussion with retailers. So retail has really dropped off. And journalists now, with the internet and the fact that 24/7 there is game news, it’s lost its impact around that.”
این قسمتش که شان لیدن گفته E3 خیلی برای مذاکره و نشون دادن محصولات به خرده‌فروشا و شرکا دیره، خیلی جالبه برام. الان برای خودشون یه رویداد دارن به اسم Destination Playstation که با شرکا زودتر از همیشه ارتباط برقرار میکنن و برنامه‌هاشون برای بقیه‌ی سال رو بهشون اطلاع میدن تا کارای عرضه و آمادگی و تبلیغات زودتر از همیشه تصمیم‌گیری و اجرایی بشه.
بنظرم این چیزی که گفتن نشون دهنده‌ی اینه که برنامه‌های بزرگی برای امسال دارن. برنامه‌هایی که نمیشد کارای اولیه‌ی بازاریابی و آمادگی‌اش رو به E3 موکول کرد. بنظرم یا TLOU Part II قراره امسال (نظرم روی تابستونه) عرضه بشه یا Death Stranding. به هر حال بنظرم یه دلیلی داشته که شان لیدن میگه E3 خیلی دیر بوده واسه این کارا و الان زودتر انجامش میدیم. حتی این ممکنه به آمادگی برای معرفی و عرضه PS5 هم مربوط بشه ولی احتمالش کمه بنظرم و زوده براش.
البته اینا همش فرضیاته و ممکنه منظورش کلی بوده باشه نه در خصوص امسال...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من این چند روزه نشستم تریلر بازی با ری اکشن هواداران رو بار ها و بارها میبینم ، تو دفعات اول به این نتیجه رسیدم بازی مال این نسل نیست ، دفعات بعدش کلا به این نتجیه رسیدم ویدئو فیکه ، اصلا ممکن نیست همچین چیزی واقعیت داشته باشه ، فیلم میخواستی بسازی ممکن نبود آنقدر واقعی جلوه کنه ، این همه جزییات ، این همه المان که اصلا مشخص نیست چطوری کار میکنن ، واقعا نمیتونم باور کنم چیزی که نشون دادن هم واقعی باشه ، هم برای ps4 معمولی قراره عرضه شه، مگه میشه ، هیچ فرقی با معجزه نداره .
اونجا که یارو ضربه قمه الی رو با دسته تبر دفاع می‌کنه و گلوش رو میگیره ، آخه چطوری؟؟؟

چیزی دیگه ای که توجهم رو جلب کرد ، عمق صدا گذاری بازی بود ، صدای تیر اندازی زیر پل و اکوی صداش تو محیط بسته حسابی فک بر انداز بود !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
من این چند روزه نشستم تریلر بازی با ری اکشن هواداران رو بار ها و بارها میبینم ، تو دفعات اول به این نتیجه رسیدم بازی مال این نسل نیست ، دفعات بعدش کلا به این نتجیه رسیدم ویدئو فیکه ، اصلا ممکن نیست همچین چیزی واقعیت داشته باشه ، فیلم میخواستی بسازی ممکن نبود آنقدر واقعی جلوه کنه ، این همه جزییات ، این همه المان که اصلا مشخص نیست چطوری کار میکنن ، واقعا نمیتونم باور کنم چیزی که نشون دادن هم واقعی باشه ، هم برای ps4 معمولی قرارهای عرضه شه، مگه میشه ، هیچ فرقی با معجزه ندارن .
اونجا که یارو ضربه قمه الی رو با دسته تبر دفاع می‌کنه و گلوش رو میگیره ، آخه چطوری؟؟؟

چیزی دیگه ای که توجهم رو جلب کرد ، عمق صدا گذاری بازی بود ، صدای تیر اندازی زیر پل و اکوی صداش تو محیط بسته حسابی فک بر انداز بود !
دیجیتال فاندری گفته بود تریلر GOT TLOU DS رو PS5 نمایش داده شده به نظرم درست گفته
اگرم میبینی سونی هیچ تریلر جدیدی از این بازیا نمیده به خاطر اینه تا 5 معرفی نشه نمیخواد چیزی نشون بده که بعد انگ دانگرید بخوره چون قطعا نسخه نسل فعلیشون 2 3 لول پایین تره از نظر گرافیکی

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دیجیتال فاندری گفته بود تریلر GOT TLOU DS رو PS5 نمایش داده شده به نظرم درست گفته
اگرم میبینی سونی هیچ تریلر جدیدی از این بازیا نمیده به خاطر اینه تا 5 معرفی نشه نمیخواد چیزی نشون بده که بعد انگ دانگرید بخوره چون قطعا نسخه نسل فعلیشون 2 3 لول پایین تره از نظر گرافیکی
دیجیتال فاندری گفته روی PS5 اجرا شده؟
مگه PS5 وجود خارجی هم داره؟
همه اون گیم پلی ها که دیدین همونطور که خود سونی گفت روی پرو اجرا شدن
گرافیک ماورای طبیعی هم نداشتن که بگیم دارن دروغ میگن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
:| tlou2 هم گرافیکش ماوارای طبیعی بود و هم انیمیشناش:|

• Like
Reactions: vaan 2

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من این چند روزه نشستم تریلر بازی با ری اکشن هواداران رو بار ها و بارها میبینم ، تو دفعات اول به این نتیجه رسیدم بازی مال این نسل نیست ، دفعات بعدش کلا به این نتجیه رسیدم ویدئو فیکه ، اصلا ممکن نیست همچین چیزی واقعیت داشته باشه ، فیلم میخواستی بسازی ممکن نبود آنقدر واقعی جلوه کنه ، این همه جزییات ، این همه المان که اصلا مشخص نیست چطوری کار میکنن ، واقعا نمیتونم باور کنم چیزی که نشون دادن هم واقعی باشه ، هم برای ps4 معمولی قراره عرضه شه، مگه میشه ، هیچ فرقی با معجزه نداره .

اون قسمتی که قمه رو میگیره پرتش میکنه تو قفسه ها اونجا میشه گفت اسکریپت شده ست ولی باقی موارد به نظرم شدنی هستش.مثل میل اتکها و جا خالی ها و غیره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
:| tlou2 هم گرافیکش ماوارای طبیعی بود و هم انیمیشناش:|
وقتی تو این نسل راکستار بازی اپن ورلد با n مدل انیمیشن و اون همه جزییات و گرافیک بالا ارائه میده از ناتی داگ که خطی میزنه صددرصد انتظار میره که بتونه همچین گرافیک و انیمیشن هایی پیاده کنه و چیز عجیبی نیست مگه اینکه انتظاراتت از ناتی داگ کمتر از اینا بوده باشه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ولی کلا ناتی داگ خدای انیمیشن سازی هستش در بین تمام استودیوهای سونی حتی سانتا با اون عظمت به نظرم تو انیمیشنهای رعال نمیتونه به ناتی داگ برسه.کلا تو یک لول دیگه ای هستن.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
الان كه بحث بتل رويال ها داغ تصور كنيد مد بتل رويال TLOU هم معرفي بشه
اگر همون مولتي نسخه اول هم يا همون بيس كنترل منابع و جمعيت و... همون اصلا! بتل رويالش كنن فورتنايت و ايپكس خود به خود ميرن تو قوطي. شديدا پتانسيلش رو داره

• Like
Reactions: arsenalmom

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ولی کلا ناتی داگ خدای انیمیشن سازی هستش در بین تمام استودیوهای سونی حتی سانتا با اون عظمت به نظرم تو انیمیشنهای رعال نمیتونه به ناتی داگ برسه.کلا تو یک لول دیگه ای هستن.
دقیقا همینطوره
صحنه های اکشن سینماتیک که ناتی میزنه واقعا رودست نداره
ولی همیشه به این فکر کردم که اگه ناتی اپن ورلد بزنه چجور میشه
یه فانتزی هم از سالها قبل تو ذهنم دارم اینه که ترکیب راکستار و ناتی داگ چه بازی ازش بیرون میاد :D

(ترکیب اپن ورلد پر از جزییات به اضافه اکشن مخفی کاری با صحنه های عظیم سینماتیک)x_x

• Like
Reactions: mohsen2012

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
از واژه PS5 استفاده نکرده عزیز من که گفته رو سخت افزار نسل بعد اسکرین بگیر و ببین آخر این گرافیک هارو سایشونم رو PRO نخواهی دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر