Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
با گندی که احتمالا زدن سر فمنازی کردن زدن خیلی مطاقبت داره لعنتی:)):|
حقیقتا هم سرنوشتش سیاهه

اتقاقا سینا جان، من احساس می کنم این بار میشه بهش امید داشت:D یک: خبری از تعریف و تمجید های جیمز کامرورن نیست (استاد اینقدر از Terminator Genisys تعریف کرده بود که اون سرش ناپیداست:D) و دوم اینکه تیم میلر کارگردانشه:x

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
اتقاقا سینا جان، من احساس می کنم این بار میشه بهش امید داشت:D یک: خبری از تعریف و تمجید های جیمز کامرورن نیست (استاد اینقدر از Terminator Genisys تعریف کرده بود که اون سرش ناپیداست:D) و دوم اینکه تیم میلر کارگردانشه:x
ما که از خدامونه ابراهیم جان کی از فیلم خوب بدش میاد؟
فقط با توجه به سابقه این چند سال اخیر یکم نگرانی وجود داره O:-)

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
عنوان قسمت ششم از سری فیلم های معروف و محبوب ترمیناتور مشخص شد:

Terminator: Dark Fate
من فکر میکردم این قراره ادامه t2 باشه:|
منم تیم میلر قبول دارم ولی تا الان که سر sonic گند زده خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
پس چرا اسمش t6 :| اصلا حس خوبی ندارم بهش
Terminator Dark Fate اسم فیلمه T6 مال همون ششمین فیلم از سریه وگرنه به صورت تکنیکی سه محسوب میشه اون نگرانیت رو هم بزار سر کست فیلم که قراره حسابی بترکونن :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریلر علادین فقط اینجاش :D
n7cz_0000ed.jpg
جعفر جوان و خوشرو !!!. فاتحه فیلم از همین الان خوندس.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
امشب شب جوایز فجره! خداشکر امسال حاتمی کیایی در کار نیست که بیاد پشت تریبون زر مفت بزنه و منم منم کنه! در کل فکر کنم جایزه ها بین سرخپوست و متری شش و نیم تقسیم بشه. تنها چیز مهم برام اینکه پیمان معادی برنده بهترین بازیگر مرد بشه!

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
روما" فیلم احساس برانگیزه ولی خشک و بی روحه ، البته شاید آمریکای جنوبی جایی باشه که آفتاب پر قدرت تر می تابه و در ظاهر حکمرفرمای ابدیست
اما نمیشه رمان و احساسی که مردمش در قلبشون دارن نادیده گرفت.
فیلم a s t a r b هم اولش خیلی خوب شروع میشه حالت عاشقانه ی عرفانی فیلم نکته قوت نیمه اول فیلمه بعدش همه چی می افته تو ورطه ی تکرار و اغراق جاشو می گیره فیلم پایانی داره که خیلی وقت ها پیش اومده و رفته...
بوهمین راپسودی
نکته مثبت فیلم صدای مرکوری خدابیامرزه و نکته مثبت دوم بازم مرکوری فیلمه رامی مالک اگه اسکار بهش ندن بهتره در اسکار گل بگیرن هر چند اینبار می خواستم ویگو بگیره (هر چند خیلی وقت ها پیش باید بخاطر کاپیتان فانتزیک می گرفت)ولی رامی فوق‌العاده ست و فیلم مال خودشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر