Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خب دوستان اینجور که مشخصه امروز وضع بهتر شده حد اقل نسبت به تستایی که خودم انجام دادم و چیزایی ک شماها گفتید
هممون تونستیم وارد menu بشیم
:| واقعا چقدر خوبیم ما با وارد شدن به menu ذوق کردیم

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
خب برام یک چیز مشخص شد. یا مشکل از داخله یا سرورا بازی داغونن فعلن. چون تحریم بگیر نگیر نداره :D
الان از بتل 5 اومدم بیرون و بدون هیچ وی پی انی و نت شاتل رفتم داخل در سریع ترین زمان ممکن مچ پیدا کرد یک دست هم زدم پینگ خیلی خوب بود همه چی اوکی بود. تا اسکوادمون مُرد خواستم برگردم تو لابی تایم اوت داد.

• Like
Reactions: saeed_sg

Navidsaf

کاربر سایت
Aug 30, 2017
14
من داخل نمیتونستم بشم. Vpn خریدم و رو مودم ست کردم. عالی جواب داد. اگه مودمتون vpn رو ساپورت میکنه رو مودم ست کنید وگرنه یک روتر بگیرید و خلاص.

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

Sepehr.t.79

کاربر سایت
Feb 10, 2019
7
من داخل نمیتونستم بشم. Vpn خریدم و رو مودم ست کردم. عالی جواب داد. اگه مودمتون vpn رو ساپورت میکنه رو مودم ست کنید وگرنه یک روتر بگیرید و خلاص.

میتونین یه کمکی بهم بکنین لطفا ؟؟؟من اسم کامل مودمم wirless N300 ADSL2+ Modem router و مدل DSL-2740U
میخواستم بدونم ایا اصلا ساپورت میکنه مودمم vpn رو و اگه میکنه میتونین بهم بگین چجوری باید پیداش کنم من هرچی رفتم تو 192.168.1.1 گشتم پیدا نکردم
ممنون میشم کمکم کنین

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اگه دوس دارید بازیو تجربه کنید کافیه یه قند شکن خوب و ترجیحا پولی رو روی کنسول تون شیر کنید و لذت ببرید ... مطمئنم پشیمون نمیشید(هرچند روی پینگ تون تاثیر میذاره ولی به تجربه بازی میارزه) ... افسوس که بازی به این قشنگی همچین مشکلی داره

Navidsaf

کاربر سایت
Aug 30, 2017
14
میتونین یه کمکی بهم بکنین لطفا ؟؟؟من اسم کامل مودمم wirless N300 ADSL2+ Modem router و مدل DSL-2740U
میخواستم بدونم ایا اصلا ساپورت میکنه مودمم vpn رو و اگه میکنه میتونین بهم بگین چجوری باید پیداش کنم من هرچی رفتم تو 192.168.1.1 گشتم پیدا نکردم
ممنون میشم کمکم کنین
تو قسمت سکیوریتی دنبالش بگردید. اگر ساپورت بکنه اونجا قسمت vpn داره

sajjad2002

کاربر سایت
Feb 10, 2019
16
یه سوال فنی ,
روی روتر vpn خور میشه همین مودم ۴g ایرانسلو اسنفاده کرد یا حتما باید مودم adsl باشه؟؟
و اینکه vpn فقط رو روتر ست میشه کاری به مودم نداریم دیگه؟

آخرین ویرایش:

bi5hop

کاربر سایت
Feb 11, 2019
4
ممنون میشم کمکم کنین

این مودم مثل اکثر مودم ها این قابلیت رو نداره، روترها و به گفته دوستان مودم های ایسوس این قابلیت رو دارن

• Like
Reactions: saeed_sg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
داداش دمت گرم , من مودم ندارم الان علاوه بر این روتر که گفتی مودم هم باید جداگانه بگیریم ؟
یا بدون مودم با روتر و نت ایرانسل و ps4 مشکل حله؟؟
اگه مودم نداری پس درنتیجه اینترنت هم نداری و کلا بهتره بیخیال بازی بشی :)
این روتری که گفتم فقط به یه نت نیاز داره که با پورت لن بهش وصل بشه.حالا چه نت موبایل چه سیمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر