هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اکانت اونو لاگ اوت کن
اکانت پسرداییته مورد نداره هکی که نیست خطری هم نداره تو اکانت خودت بازی کن هم آنلاین هم آفلاین الان منو دوستمم دُنگی همینجوری داریم استفاده میکنیم
راستی شما تو بازی رایانه نبودی من اونجاkamranبودم

مرسی از راهنماییت

چرا خودمم ، خوبی؟ یادش بخیر

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود به دوستان عزیز بازی سنتری
من به دلایلی مدتی هست گیم رو کنار گذاشتم اما الان دوباره میخوام برم سمتش. بازی هارو همیشه فیزیکی میخریدم اما الان امکان مالیش رو ندارم و بنظر میاد اکانت به صرفه تر باشه، اما من اطلاعاتم در این زمینه ضعیفه و ممنون میشم اگه کسی مثلا سایتی رو که مورد اعتماد هست رو معرفی کنه. چون یک جا میدیدم میگفتن گیم شیرینگ قابل اعتماد نیست.
بیشتر آفلاین باز هستم و مثل اینکه اکانت های ظرفیت یک مناسب هستن اما شنیدم که نمیشه با اکانت ظرفیت یک به اینترنت وصل شد و مشکلاتی داره، آیا واقعا هیچ راهی نیست برای وصل شدن به اینترنت؟ و اینکه آیا اصلا به نظر شما خریدن اکانت ظرفیت یک تصمیم درستی هست؟
گیم شیرینگ قابل اعتماده شما بازیت تموم شد میتونی به نت وصل کنی مورد نداره

• Like
Reactions: Dreaming In Red

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان یه کارت پلاس سه ماهه امارات از دیجی خریدم چند ماه پیش بعد واردش نکردم تا الان . الان اومدم یه اکانت امارات و شهر دوبی ساختم و رفتم کد را وارد کنم که ارور
wc-40375-9
the voucher code you entered is either not yet active or has expired
suggestion1. make sure that the code is entered correctly.
.
.
suggestion2. if that does not resolve the eror . check the valid dates for the voucher.and also look to see if there are any other usage restrictions.
.
این ارور را داد من خودم فکر میکنم تاریخ کد تموم شده چون پشت کارت هم انگار نوشنه 12 ماه وقت برا استفاده داری ولی من 5 ماهه از دیجی گرفتم. اگه راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من پسورد اکانت psn خودم را ریست میخوام
انجام میدم تغییرهم میدم مرحله اخر که پسورد جدید رو میزنم و تایید میکنم اخرش این ارور رو میده و پسورد ریست نمیشه!!!
یه چندین بار پسورد رو اشتباه بزنی یا از چند تا ای پی مختلف وارد اکانت بشی ریست پس میشه خود به خود

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
درود به دوستان عزیز بازی سنتری
من به دلایلی مدتی هست گیم رو کنار گذاشتم اما الان دوباره میخوام برم سمتش. بازی هارو همیشه فیزیکی میخریدم اما الان امکان مالیش رو ندارم و بنظر میاد اکانت به صرفه تر باشه، اما من اطلاعاتم در این زمینه ضعیفه و ممنون میشم اگه کسی مثلا سایتی رو که مورد اعتماد هست رو معرفی کنه. چون یک جا میدیدم میگفتن گیم شیرینگ قابل اعتماد نیست.
بیشتر آفلاین باز هستم و مثل اینکه اکانت های ظرفیت یک مناسب هستن اما شنیدم که نمیشه با اکانت ظرفیت یک به اینترنت وصل شد و مشکلاتی داره، آیا واقعا هیچ راهی نیست برای وصل شدن به اینترنت؟ و اینکه آیا اصلا به نظر شما خریدن اکانت ظرفیت یک تصمیم درستی هست؟
درود دوست عزیز
اولا گیم شیرینگ قابل اعتماده. من خودم چند بار خریدم ازش
اکانت ظ1 رو حتی اگه یک ثانیه به نت وصل کتی میپره و هیچ راهی نداره
بیشتر بازیا مثل گاد او وار و رد دد و اسپایدر و.... میتونی ظ1 بخری و راحت بازی کنی چون هیچ محتوای انلاینی ندارن و یا ارزش انلاین نداره.
کلا سعی کن همه بازی هایی که داستانی و تکنفره هستن رو باهم ظرفیت یکش رو بزنی و تموم کنی بعد به نت وصل شی

Hiitsme

کاربر سایت
Feb 11, 2019
6
سلام. من یه ps4 خریدم چند ماه پیش. برام هکش کرد (ورژن 5.05hen). حالا یه سری بازیهای جدید مثل رد دد را میگه هک ورژن 6 میخواد و هنوز هک ۶ نیومده و باید سی دی بازیش بخری و اگه سی دی بازی جدیدی بذاری تو دستگاه هکش میپره. من پولش ندارم سی دی بخرم.
میخوام ببینم کسایی که الان دارن رد دد بازی میکنن همه رفتن بازی را خریدن و دستگاههاشون غیر هکی است؟
این جریان اکانت چیه؟ میشه یکی برام توضیح بده؟
کسی میدونه هک ۶ کی میاد و باید تا کی صبر کنم؟
مرسی

Hiitsme

کاربر سایت
Feb 11, 2019
6
الان رفتم سرچ کردم اکانت را خوندم چیه. سوالم اینه که اگه اکانت بخری و بخوای باهاش بازی دانلود کنی، همین دانلود بازی که خودش خیلی حجم بالایی داره. مثلا یه بازی پنجاه شصت گیگی را بخوای دانلود کنی که کلی باید پول اینترنت بدی. بعدشم مثلا ده پونزده تا کلا بازی میشه ریخت تو حافظه کنسول. اینجوری آدم باید علاوه بر پول اکانت، پول اینترنت (بگیم هر گیگ اینترنت 1000 تومن هم باشه خودش خیلی میشه بخوای 10 تا بازی پنجاه گیگی دانلود کنی) هم بده.
چه کاریه. آدم جیلبریک بریزه بده براش بازیها را رو کنسوب نصب کنن. چرا باید چنین کاری کنه آدم؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان وقتی اکانت ظرفیت 1 میخریم ،کلا نباید کنسول به نت وصل باشه یا فقط موقعی که اون بازی رو میخوایم بازی کنیم باید نت رو قطع کنیم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان وقتی اکانت ظرفیت 1 میخریم ،کلا نباید کنسول به نت وصل باشه یا فقط موقعی که اون بازی رو میخوایم بازی کنیم باید نت رو قطع کنیم؟
کلا تو هر حالتی اگه کنسول یک لحظه به نت وصل بشیه بازیت قفل میشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
الان رفتم سرچ کردم اکانت را خوندم چیه. سوالم اینه که اگه اکانت بخری و بخوای باهاش بازی دانلود کنی، همین دانلود بازی که خودش خیلی حجم بالایی داره. مثلا یه بازی پنجاه شصت گیگی را بخوای دانلود کنی که کلی باید پول اینترنت بدی. بعدشم مثلا ده پونزده تا کلا بازی میشه ریخت تو حافظه کنسول. اینجوری آدم باید علاوه بر پول اکانت، پول اینترنت (بگیم هر گیگ اینترنت 1000 تومن هم باشه خودش خیلی میشه بخوای 10 تا بازی پنجاه گیگی دانلود کنی) هم بده.
چه کاریه. آدم جیلبریک بریزه بده براش بازیها را رو کنسوب نصب کنن. چرا باید چنین کاری کنه آدم؟
ببین شما میتونی دیتا رو بدی بیرون بزنن یا از بیرون بگیری و خودت بزنی. اینطوری هر بازی برات 10 تومن میوفته

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام. من یه ps4 خریدم چند ماه پیش. برام هکش کرد (ورژن 5.05hen). حالا یه سری بازیهای جدید مثل رد دد را میگه هک ورژن 6 میخواد و هنوز هک ۶ نیومده و باید سی دی بازیش بخری و اگه سی دی بازی جدیدی بذاری تو دستگاه هکش میپره. من پولش ندارم سی دی بخرم.
میخوام ببینم کسایی که الان دارن رد دد بازی میکنن همه رفتن بازی را خریدن و دستگاههاشون غیر هکی است؟
این جریان اکانت چیه؟ میشه یکی برام توضیح بده؟
کسی میدونه هک ۶ کی میاد و باید تا کی صبر کنم؟
مرسی
برا هک هن بازی های جدید قابل اجرا نیست و نخواهد بود تا هک جدیدی بیاد که از اونم هیچ خبری نیست.
هک هن هم دیس بزاری مشکلی نداره راحت میتونی بازی کنی. حتی به نت هم وصل کنی تا اپدیت نکنی مشکلی نداره
اکانت میتونی بخری و هیچ مشکلی نداره. اکثرا از این مدل استفاده میکنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر