Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
من هر کاری میکنم vpn با ps4 شیر نمیشه...همه کارها رو انجام میدم ولی بازم تو ps4 همون گزینه اول fail میشه....یکی میتونه یه راهنمایی کنه....

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
man az laptop v-p-n share mizanam roi xbox one va bedone hich DNS rahat emroz bazi kardam..yadeton nare mohem server e roi VPN hast ke chi mizanaid
be rahati mitoni be yeki 2 ta serever UK ping aly be dast biarid......sorry pc man faris nadare

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

Mfighter2002

کاربر سایت
Feb 11, 2019
2
سلام بر تمامی دوستان
هرکی تونسته کانک بشه حالا به هر راه مزخرفی ... به این آی دی درخواست بفرسته تا بازی کنیم !!
Mfighter2002
فعلا دو سه نفری هستیم تا بعد شمام بیایین :-bd

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
امروز کلا توی menu میره
ولی همچنان در وصل شدن به بازی تایم اوت میده

دوستان انقدر جوابای EA رو نذارید اینجا فایده ای نداره
دلیلش اینه که اونا اصلا کشور ایران رو ساپورت نمیکنن یعنی شما کشور ایران حتی نمیتونی واسه اکانتت انتخاب کنی
اونا هم چون ایران تو لیست کشوراشون نیست میگن از ایران نمیشه وصل شد و خودشونو راحت میکنن

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
صددرصد مطمئن شدم دیشب که مشکل داخلیه، اون پیفامی که کمیونیتی منیجر ها میدن هم کلا بصورت دیفالت اسم ایران رو بشنون میگن! الان در اصل ما بتل و فیفا هم نباید بتونیم بازی کنیم کلاینت اوریجین رو برای ما بستن ولی چون سروراش فیلتر نیست از لاگین کلاینت رد بشیم میتونیم بازی کنیم! Apex سروراش فیلتر شده بخاطر مشترک بودن با تلگرام یا هر دلیل دیگه ای. همونجور که پابجی و دویژن شدن! مطمئنم مشکل داخلیه، اون جوابیم که اونا میدن رو شما بگی بتل هم نمیتونم بازی کنم بازم اینو میگن. مطمئن باشید مشکل داخلیه. باید یه جوری حرفمون به گوش بالایی ها برسه تا یه فکری به حالش بکنن اگر عشقشون کشید.

آخرین ویرایش:

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
صددرصد مطمئن شدم دیشب که مشکل داخلیه، اون پیفامی که کمیونیتی منیجر ها میدن هم کلا بصورت دیفالت اسم ایران رو بشنون میگن! الان در اصل ما بتل و فیفا هم نباید بتونیم بازی کنیم کلاینت اوریجین رو برای ما بستن ولی چون سروراش فیلتر نیست از لاگین کلاینت رد بشیم میتونیم بازی کنیم! Apex سروراش فیلتر شده بخاطر مشترک بودن با تلگرام. همونجور که پابجی و دویژن شدن! مطمئنم مشکل داخلیه، اون جوابیم که اونا میدن رو شما بگی بتل هم نمیتونم بازی کنم بازم اینو میگن. مطمئن باشید مشکل داخلیه. باید یه جوری حرفمون به گوش بالایی ها برسه تا یه فکری به حالش بکنن اگر عشقشون کشید.
من هم نظر ایشون رو تأیید میکنم، البته مشترک بودن سرور با تلگرام رو فکر نمی کنم،اما پورت ها رو محدود کردن، مسئولین هم مشغوله جشن تولدن سرشون شلوغه!

sajjad2002

کاربر سایت
Feb 10, 2019
16
یه روتر ارزون قیمت که میشه pptp روش نصب کرد بگیرید تمام
نمونش هم TP-LINK TL-WR840N
داداش دمت گرم , من مودم ندارم الان علاوه بر این روتر که گفتی مودم هم باید جداگانه بگیریم ؟
یا بدون مودم با روتر و نت ایرانسل و ps4 مشکل حله؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر