مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام. انالوگ سمت چپ دسته من به مشکل خورده. وقتی چپ و راست میکنم شوک رو درست عمل نمیکنه. تو فوتبال مخصوصا یه مقدار کند شده و چپ و راست درست کار نمیکنه. کسی میدونه مشکل چیه و چطوری میشه تعمیرش کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام. انالوگ سمت چپ دسته من به مشکل خورده. وقتی چپ و راست میکنم شوک رو درست عمل نمیکنه. تو فوتبال مخصوصا یه مقدار کند شده و چپ و راست درست کار نمیکنه. کسی میدونه مشکل چیه و چطوری میشه تعمیرش کرد؟
باید بدی تعمیرکار آنالوگ رو عوض کنی یا بفروش یه آک بخر

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام.جدیدا گاهی اوقات از جای دیسک PS4 صدایی میاد دستگاه تلاش میکنه دیسک رو بده بیرون ولی هیچ چیزی داخل نیست . قضیه چیه ؟ خیلی رو مخه. دستگاه هم PS4 فت هست

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
سلام بچه ها
یه سوال قبلا پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد این بود که کنسول من دو سه بار (به ندرت) موقع خاموش کردن دو سه تا بوق پشت سرهم زد معنیش چیه؟؟
البته هیچ مشکلی بعدش واسم پیش نیومد ولی خب واسه چی این بوق رو زده !!! :-?

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام بچه ها
یه سوال قبلا پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد این بود که کنسول من دو سه بار (به ندرت) موقع خاموش کردن دو سه تا بوق پشت سرهم زد معنیش چیه؟؟
البته هیچ مشکلی بعدش واسم پیش نیومد ولی خب واسه چی این بوق رو زده !!! :-?
شما اگه قبل خاموش کردن همه برنامه ها رو ببند بعد خاموش کن
و اگه تم داینامیک داری اون هم باعث همچین چیزی میشه
یا اگه دیسک داخل دستگاه باشه هم همین مشکل پیش میاد بعضا
یا اگه هارد هم کاملا پر باشه هم میشه
البته اصلا نگران نباش هیچ مشکلی نداره و این صدا یعنی در حال خواندن فایل های لوگ داره خاموش میشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
درود بر شما
متاسفانه آنالوگ های دسته کیفیت پایینی داره
شما باید بدی تعویض کنن.
من خودم تعویض میکنم و حدود 40 تا 50 تومن هزینه داره بخوای تعویض کنی
البته من ارومیه هستم و شما هر شهری باشی باید همین مقدار هزینه داشته باشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام من دی پد سمت پایین دسته ام گاهی اوقات کار نمیکنه
از چی میتونه باشه؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
اینو بدی کل لاستیک های زغالی دسته رو عوض میکنن و همش تازه میشه و حدود 30 تا 40 تومن خرج داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
آقا كسي مشكل L2 نداره؟!!! وقتي L2 رو ميگيرم به سمت جلو حركت ميكنه!!! ريست هم كردم درست نشد!!!
شما آنالوگ سمت چپت مشکل داره. احتمالا با باز کردن و پاک کردن به وسیله ی مسواک حل بشه. نشد هم با حدود 40 تا 50 تومن هزینه میتونید انالوگ رو تعویض کنین

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام بچه ها من وقتی بازی هایی مثل اساسین و جی تی ای وی و گاد آف وار بازی میکنم گاهی اوقات ک یکم شلوق میشه بازی یکم تیک و لگ برمیداره واسه شما هم اینطوری و این طبیعیه؟
درود بر شما
عزیز این افت فریم هست
شما بازیتون رو ابدیت کنین به میزان قابل توجهی این مشکل حل میشه

xmir80

کاربر سایت
Feb 2, 2019
6
سلام من وقتی بخش تروریست هانت رین یو سیکس رو بازی میکنم یکم تیک داره ولی بخش تیمی اصلن تیک نداره و کاملن صافه آیا کسی این مشکلو داره؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام من وقتی بخش تروریست هانت رین یو سیکس رو بازی میکنم یکم تیک داره ولی بخش تیمی اصلن تیک نداره و کاملن صافه آیا کسی این مشکلو داره؟
سلام واسه اینه که بخش تروریست هانت ۳۰ فریم اجرا میشه،مشکل از بازیه نه دستگاه شما

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اگه تو تنظیمات Vsync رو برداری فریم آزاد میشه ولی دیگه بالانس نیست دیگه ، فریم لحظات شلوغ میاد پایین ، لحظات خلوت میره بالا. بخاطر وجود باتها تو اون بخش هست .

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Hojjatino

کاربر سایت
Feb 20, 2019
2
سلام دوستان
هفته پيش ps4 pro روشن كردم يه بوق زد دستگاه كلا خاموش شد
ديگه كلا روشن نشد
تعمير كار ميگه پاورش سوخته تعميرم نميشه بايد تعويض بشه كه قيمتش ١٥٥٠٠٠٠ت ميشه به شرطي كه پاور سوخته وو هم برداره
ممنون ميشم راهنماييم كنيد بگيد چيكار كنم
لازمه جايي ديگه هم ببرم نشون بدم يا نه
يا با اين قيمتي كه گفته دستگاهو بدم
ضمن اينكه ميگه پاوري كه قراره بذاره نو هستش و تعميري نيس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر