Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

behroooz

کاربر سایت
Apr 14, 2017
42
امروز حدود ۶ ساعت بازی کردم ، بازی اگر کمی روش کار کنن میتونه یکی از بهترین‌های این سبک بشه .
از داخل ایران و اینترنت مخابرات و شیر کردن کریو

• Like
Reactions: Ahmad 0098

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
nwp_ignthefaglover.jpg

Here We Go Again With This Shit :|

فقط کامنتا رو بخونید :)) نمیدونم این IGN چرا انقدر خوشحاله

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
nwp_ignthefaglover.jpg

Here We Go Again With This Shit :|

فقط کامنتا رو بخونید :)) نمیدونم این IGN چرا انقدر خوشحاله
:)):)):)) کی میخوان دست از این ...... (دهن ادم باز میکنن:-$) بردارن حالمون بهم خورد دست کم برید اونایی که قیافشون میخوره رو انتخاب کنین=)) مثل بلیزارد گفته soldier چیزه :|نه soldier اخه:|
خدا رو شکر ND قبل از اینا و با یه داستان مناسب تو tlou همچین حرکتی زد(بنظر من که نیاز نبود ولی به هرحال کرد) واگرنه به اونم شک میکردیم:D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
چطوری وصل میشی؟! PS4? DNS زدی؟
dns هم 4.2.2.1 و 4.2.2.2 زدم
روز اول با psx و چیز شکن وصل شدم الان دوروزه بدون هیچ چیزی راحت کانکت میشه فقط بعضی اوقات بعد مچ تایم اوت میده ولی دوباره کانکت میشه ولی من کسیو ندیدم اینجوری مثل من وصل بشه دوستم چیزشکنم شیر کرد سایتای چورنم باز میکنه ولی تو بازی کانکت نمیشه.
هر چی هست از تحریم نمیتونه باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alireza717

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من همون شبی که امد دان کردم یه دست هم زدم اما از فرداش دیگه کار نکرد
خب اگه به تحریم بود همون یکدستم نمیشد زد
من تو این دو روز راحت رفتم تا لول 13 هم رسیدم نمیدونم فقط چجوری نت من وصل میشه ولی واسه بقیه مشکل داره که حتی با چیز شکنم کانکت نمیشه

• Like
Reactions: Ahmad 0098

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
دوستان یه سوال این بازی داره رو سرورهای EA اجرا میشه اگه به خاطر تحریم نمیشه کانکت شد چرا بقیه بازی های این شرکت راحت اجرا میشه ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آخه چطور تحریمه من با نت معمولی که بتل ۵ میزنم یک بار رفتم داخل. هیرو هم انتخاب کردم. رفتم برای Training مچ میکینگ کنه که server time out داد. بقیه روزا از title screen جلوتر نمیره

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
چن روز پيش بعد چند تا ارور ميرفتم تو منو اصلي ولي اونجا تايم اوت ميداد امروز بعد كلي ارور رفت تو منو حتي تمريناتشم تونستم تموم كنم ولي بعد دوباره تايم اوت داد.
خودش پيشرفتيه باز☹️☹️

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
چرا هيچ سايتي هم يه توضيح نميده داستان چيه زومجي هر پستي كه ميزاره ازش زيرش همه ميگن كه وصل نميشن ولي بعدش دوباره يه مطلب ميزاره از تعداد زياد پليرا بدون اينكه حتي يه اشاره بكنه به اينكه ما نميتونيم بازي كنيم واقعا مسخرست

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
دوستان بازی فیلتر نشده تحریمه
یکی توی فروم ea پرسید نمیتونیم از ایران وصل شیم
خود مدیر فروم ea جواب داد به خاطره پیروی از قوانین تحریمای آمریکا ایران و چند کشور دیگه دسترسی ندارند.
آمریکا هم کثیف بودنش رو نشون میده با تحریم گیمرا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر