خریدار دوبله شده کامل Desperados 1

desperanish

کاربر سایت
May 4, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
با سلام به دوستان
بنده خریدار بازی فارسی Desperados 1 که فیلم ها داخل بازی هم موجود و دوبله باشند هستم.
این نسخه فارسی که الان رو نت هست بدون دموهای دوبله است. یعنی دموها رو کلا حذف کردن.

آخرین ویرایش:

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
Rating - 0%
0   0   0
با سلام به دوستان
بنده خریدار بازی فارسی Desperados 1 که فیلم ها داخل بازی هم موجود و دوبله باشند هستم.
این نسخه فارسی که الان رو تا هست بدون دود های دوبله است.
دود های دوبله ؟؟؟!
جمله اخرتون اصن معلوم نیس چی گفتید .

• Like
Reactions: desperanish

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
Rating - 100%
8   0   0
آقا به نظرم یه کاری کن شما
الان فروشگاه دیجیتالی هیولا اومده که شما می تونید توش بازی های ایرانی رو خریداری کنید و یا چندتا بازی خارجی که فارسی سازی شده رو دانلود کنید
اما مساله اینه که اگه شما ایمیل بزنی که بازی های دوبله شده رو بذارند خیییییلی اتفاق جالبی میفته توی فروشگاه! هم به نفع شمای مشتری عه و هم به نفع خودشون! البته این نظر من هست و ممکنه خیلی هم هم عقیده نباشن باهام، اما بدبختانه هیچی از بازی های دوبله شده الان تو بازار موجود نیست و حتی قابل دانلود هم نیستند خیلی هاشون... این در حالیه که کلی زحمت دوبله کردن بازی ها رو این ایرانی ها کشیده بودن اما آخرش هیچی نشد... به نظرم شما یه ایمیل بزن بهشون شاید یه اتفاقاتی افتاد و شما هم شاید به بازیت رسیدی چون این بازیا رو دیگه نمیشه گیر آورد متاسفانه...

• Like

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
Rating - 100%
2   0   0
با سلام به دوستان
این نسخه فارسی که الان رو نت هست بدون دموهای دوبله است. یعنی دموها رو کلا حذف کردن.
سلام دارم ۴۵ تومن

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk

• Like

desperanish

کاربر سایت
May 4, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
آقا به نظرم یه کاری کن شما
الان فروشگاه دیجیتالی هیولا اومده که شما می تونید توش بازی های ایرانی رو خریداری کنید و یا چندتا بازی خارجی که فارسی سازی شده رو دانلود کنید
اما مساله اینه که اگه شما ایمیل بزنی که بازی های دوبله شده رو بذارند خیییییلی اتفاق جالبی میفته توی فروشگاه! هم به نفع شمای مشتری عه و هم به نفع خودشون! البته این نظر من هست و ممکنه خیلی هم هم عقیده نباشن باهام، اما بدبختانه هیچی از بازی های دوبله شده الان تو بازار موجود نیست و حتی قابل دانلود هم نیستند خیلی هاشون... این در حالیه که کلی زحمت دوبله کردن بازی ها رو این ایرانی ها کشیده بودن اما آخرش هیچی نشد... به نظرم شما یه ایمیل بزن بهشون شاید یه اتفاقاتی افتاد و شما هم شاید به بازیت رسیدی چون این بازیا رو دیگه نمیشه گیر آورد متاسفانه...

شما هرجا رو و هرکی را بگی من گشتم
واقعا نیست
از خیلی از فروشگاه های مجازی و واقعی
از خیلی سایت ها و...
الحمدلله مثل اینکه یه نفر پیدا شده<:-P

• Like
Reactions: EVIL4baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر