Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اتفاقا سرورهای EA همشون عالی اند جزو بهترین سرورای دنیان
این بتا نمیدونم چرا داره اینجوری میکنه
من با vpn راحت همون بار اول وصل میشم ولی بدون vpn باید یه 10-20 باری هندل بزنم تا وارد بشه.احتمال زیاد با نت مملکت مشکل داره

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من با vpn راحت همون بار اول وصل میشم ولی بدون vpn باید یه 10-20 باری هندل بزنم تا وارد بشه.احتمال زیاد با نت مملکت مشکل داره
اره مساله اینه در حالت عادی هی باید کلوز اپ کنی دوباره بری تا شاید فرجی بشه
فقط امیدوارم نسخه نهایی اکی بشه . خود بایووار هم دیگه بدون پرده داره میگه اقا مشکل داریم .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
از خود کنسول
دمت گرم.بازی کلا زیر و رو شد.یعنی فکر کنم ۶۰ فریم رو میداد.کیفیت بافتها هم اصلا به نظر نمیرسید پایین اومده.۶۰ فریم خداییش یه چیز دیگه بود .تا الان ۳ ساعت بکوب داشتم بازی میکردم از بس بازی بهتر شدش.بعدش برگشتم گذاشتم دوباره رو 4k نتونستم بازی کنم.به همه پیشنهاد میکنم بزارن رو ۱۰۸۰ حالشو ببرن

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
نمیدونم چقدر در مورد endgame بازی میدونید ولی من که به شدت بهش امیدوارم
گفتن اون تایتانی که تو روز آخر دمو اومد یکی از کوچکترین ایونتایی هست که تو بازیه (mini event اگر اشتباه نکنم) و اینکه خیلی قراره ساپورت خوبی بشه
معمولا بازی ای که با کاربراش خوب در ارتباط باشه بازی خوبی میشه، مثل path of exile یا warframe، الان همین launch bay با درخواست کاربرا اضافه شده والا اصلا قرار نبود باشه
در کل امیدوارم بازیه خوبی از آب در بیاد، البته اولش شاید معمولی باشه ولی امیدوارم با ساپورت خوب به بازی خوبی تبدیل بشه

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
به نظر میاد که ساپورت خوبی از بازی خواهد شد و البته طبق وعده هاشون باید رایگان باشه

Attachments

• IMG_20190207_000243.jpg
    IMG_20190207_000243.jpg
    209.3 KB · مشاهده: 45

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دقت کردید EA کمر به نابودی Bioware بسته ؟ اون از قضایای اندرومدا اینم از APEX که قبل Anthem منتشرش کرد و حالا حالا توجهات رو اونه ! جدا این EA مدیراش یـ مشت مترسک پول پرستن ! خوب خاک برسرا چرا سر بازی خودتون رو اینجوری دستی دستی زیر آب میکنید ؟!

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
ان شا الله فیلتر نکنن ایپی های ایران رو چون من جایی خوندم که بر اساس تحریم ها عمل میکنن تو این بازی امیدوارم که این اتفاق نیوفته
دوستان حتما خبرش رو بذارن ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر