هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
387_xofsb3n5pk-4.png

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
یعنی اون لینکی که آبی کردی رو باید استفاده کنیم توی مواقعی که ازش قصد دانلود داریم؟
آره چون که اگه آنتی ویروس فعال باشه ارور میده و کلا از این فایلای 2 مگی که بعد نصب و دنگ و فنگ دارن استفاده نکنیم بهتره چون لپ تاب خودم با همین فایلا ویروسی شد و مرد و win 8.1 زندش کرد.اینجوری که لینک آلترناتیو گذاشته با خیال راحت ایزو رو میگیری.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
کاور سری بازی های Resident Evil (البته اونایی که برای PS2 اومدند)

شامل این بازی ها :

Resident Evil Dead Aim
Resident Evil 4
Resident Evil Code Veronica X
Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report
Resident Evil Outbreak
Resident Evil Outbreak File 2
Resident Evil Survivor 2 Code Veronica

توی اون 7 مورد فقط Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report رو سعادت نصیبم نشده که بازیش کنم و ظاهرا بصورت Bonus DVD و Exclusive DVD مانند بوده که همراه با Resident Evil Code Veronica X اصلی به فروش میرسیده.
متاسفانه لینکی برای دانلودش هم هیچ جا ندیدم. البته توی coolrom یه چیزی بود ولی لینکش بنظرم fake بود. :-w
لامصب حتی توی ترکر خصوصی هم نبود. :|
من Resident Evil Code Veronica X Wesker's Report رو از coolrom دانلود کردم بازی نیست بلکه مثل مستند هست و در مورد اویل 1 و 2 و 3 و کد ورونیکا توش خود وسکرز توضیح میده که داستان چی بوده و در مورد اتفاقاتی که افتاده توضیح میده تو هر چهار تا اویل که نقش خودش چی بوده و چرا یکسری اتفاقات افتاده

اگر میخواید دانلود نکنیدش
این دقیقا چیزی هست که تو DVD هست

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
سلام دوستان از معرفی رزیدنت اویل دو تا حالا خیلی هوس بازی کردن اویل چهار کردم تا جاییکه میخواستم پلی استیشن دو بگیرم اما به خاطر یه سری بازی دیگه از جمله سینگولاریتی :D و ... گفتم چه کاریه پلی استیشن 3 بگیرم سوالم اینه ایول چهار و بقیه بازیهایی پلی استیشن دو رو حالا میشه رو پلی استیشن سه بازی کرد یا نه؟ کلا اویل چهار به جز سونی دو رو کنسول دیگه ایی ریمستر نشده یا نمیشه همونو بازی کرد؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام دوستان از معرفی رزیدنت اویل دو تا حالا خیلی هوس بازی کردن اویل چهار کردم تا جاییکه میخواستم پلی استیشن دو بگیرم اما به خاطر یه سری بازی دیگه از جمله سینگولاریتی :D و ... گفتم چه کاریه پلی استیشن 3 بگیرم سوالم اینه ایول چهار و بقیه بازیهایی پلی استیشن دو رو حالا میشه رو پلی استیشن سه بازی کرد یا نه؟ کلا اویل چهار به جز سونی دو رو کنسول دیگه ایی ریمستر نشده یا نمیشه همونو بازی کرد؟
هم رو پلی4 هست هم رو pc کنسول خریدن لازم نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر